Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wiosenna kotka

DR SIREK -BIELSKO-CO SADZICIE?

Polecane posty

Gość Do błąd życia
Żalisz się na forum jak Ci źle ale nie chcesz napisać do kogoś kto jest w identycznej sytuacji... Dziwi mnie Twoje zachowanie. Nadal czekam jak będziesz chciała napisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do błąd życia
Da się z Tobą nawiązać jakikolwiek kontakt ? Musze pilnie z Tobą pogadać... Napisz do mnie...alebo podaj sówj mail. Proszę. Będę bardzo wdzięczna za odpowiedź. Pozdrawiam. Znam Twój ból

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do błąd życia
Przepraszam za błędy ,pisałam w pośpiechu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Cieszynianka
Czy mogłabyś podać maila do siebie ? Chętnie z Tobą pogadam.... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mampytanie.
jakie Sirek robi nosy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skarbunia
polecam doktora sama u niego robiłam piersi warty uwagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do extremesport
jak to po drugiej poprawce jest fatalnie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wagraf12
Jestem po operacji nosa u dr Siarka dokładnie 16.04 czuje się dobrze ale na efekty muszę poczekać jeszcze widzę tylko opatrunki i siniaki napisze czy warto było u niego robić ta operacje. Bo czytając to forum człowiek nabiera dużych wątpliwości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowynos
Jestem po operacji nosa u DR. Sirka. Operacje miałam 27 marca, po operacji nie miałam praktycznie wogóle siniaków po ściagnięciu gipsu nos był lekko spuchnięty ale juz w dniu ściągnięcia opatrunku byłam na mieście teraz juz pare tygodni po operacji opuchlizna schodzi wiadomo rano nos jest bardziej opuchniety ale dr mowil ze to jeszcze tak bedzie przez ok 2 miesiace ale w ciagu dnia jest normalny mniej spuchniety mi osobiscie juz sie bardzo podoba i wszyscy którzy mnie widzieli bardzo im si,e podoba. Jakbym miała zrobi nos jeszcze raz to tylko u Sirka. Jest to naprawde super specjalista i jestem na dzien dzisiejszy bardzo zadowolona a wiadomo bedzie tylko lepiej bo opalenizna bedzie coraz mniejsza ; ) Bardzo Polecam !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zły wybór
Ja niestety też jestem po operacji u dr Sirka...nos jest asymetryczny,mam problemy z oddychaniem...poprawkę robię już u innego specjalisty. Nie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny. A co z żywotnością wkładek? Podobno nie trzeba już ich wymieniac za kilka lat? Pytałyście o to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kosakmaja
Ja jestem już miesiąc po operacji powiększania piersi w Bielsku u dr Sirka i uważam, że to świetny lekarz. Doskonale dobrał mi implanty, konsultacje na wyskokim poziomie. Poza tym przesympatyczny człowiek, zresztą jak i cały personel w klinice. Gdyby któraś dziewczyna miała pytania to podam maila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do nowynos
Ile placilas za operacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Po korekcie nosa
Witajcie, niestety faktycznie z tymi nosami u Sirka cos wychodzi nie tak jak powinno. Ja miałam operację na początku roku i nos niby ładny, problemów z oddychaniem nie mam, ale jak się dokładniej przyjrzeć widać, ze jedna część jest bardziej wypukła a druga jakby zapadnięta. Wizualnie to nie rzuca się tak w oczy, ale w dotyku już tak i są też po tej wypuklej stronie wybrzuszenia, czuć je pod skórą. Całe szczęście nie jest to aż tak widoczne i sumując cieszę się, ze jednak poddałam się takiej operacji, czuję się teraz ładniejsza. Ale innym wcale nie polecam operacji nosa u tego lekarza, bo na innych forach również czytałam o nieudanych efektach operacji, takich jak u mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krakowski pierniczek
A ja myślę,że to w głównej mierze zależy od naszego organizmu... Bo dr Sirek operuję już od 20 lat,nie jest młodym chirurgiem i jeszcze by się nie nauczył...podobno 4 na 10 nosów nie wychodzi bo nos w końcu się łamię...i chyba nie zależy to od chirurga...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krakowski pierniczek
O jakich forach mówisz /??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joaśka hierimek
Do kogoś kto się pytał ile kosztuję korekta nosa u dr Sirka.. Odpowiadam 6500...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do pani PO KOREKCIE NOSA
Napisz do mnie chętnie z Toba pomailuję....mam kilka pytań... Będę bardzo wdzięczna,że odpiszesz na priv Podaję maila : nicole1313niki@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość również do cieszynianka
Podobnie jak moja poprzedniczka napisałam do ciebie maila bo jesteś zadowolona z nosa od dr sirka i ma parę pytań... Mam nadzieję,ze przeczytasz to na tym forum i odpiszesz... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słoneczna żabusia
to jak to w końcu z tym sirkiem jest ? jeszcze jakieś 3 lata temu on wydawał się złotym lekarzem,nie miał w ogóle negatywów...wydawał się złotem w bielsku... Co sądzicie ? Warto się u niego operować ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słoneczna żabusia
Poza tym czemu forum o nim jest takie nieruchome ? za mało osób coś piszę,za mało.... mam blisko,po co jeździć po całej Polsce...warto u niego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słoneczna żabusia
Odpowie mi ktoś w końcu co myśli o tym Sirasie....lekarz do bani czy warty uwagi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do sloneczna zabusia
Masz tutaj 15 stron opinii na temat operacji u dr Sirka i jeszcze sobie nie wyrobiłaś zdania jakiegokolwiek subiektywnego o tym lekarzu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słoneczna żabusia
Nie !!! bo przez ok 13 stron czytam o nim jako o złotym lekarzu wprost bez skazy,wszyscy go chwalą,a jednak 13 stron to dużo a potem na raz jakaś lawina negatywów....więc nie mam o nim subiektywnego zdania. Jedyne zdanie jakie mam ,że operacje plastyczne to jedna wielka loteria bez względu na lekarz...bo jeśli jednej zrobi coś,że wychwala go pod niebiosa to nie wierzę,że drugiej nie potrafi lub nie chcę..... poza tym uważam,że bardzo mało piszę się o dr Sirku w porównaniu do innych lekarzy. Poza tym uważam,że każda pacjentka powinna coś napisać o swojej operacji.... Zastanawiam się bo każdy lekarz ma negatywy...nawet tzw. sławy w tym fachu....więc po prostu bardziej rozważam czy w ogóle iść na op gdy kupuje się kota w worku jak żaden lekarz nie da mi gwarancji a mieszkam w bielsku...tyle....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anetka :-) :-) :-)
Napisałam do Pani o mailu sara191091@gmail.com. Pisałaś,że jesteś zadowolona z nosa od dr sirka i,że znasz jeszcze jakąś osobę która też jest bardzo zadowolona... odpisz bo mam do ciebie kilka pytań na priv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Barbarzyńca crazyyyy
w*********j z takimi ofertami !! zrobiliście z op plastycznych wizyty u fryzjerów i kosmetyczek.\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anetka :-) :-) :-)
Mam szczerą ndzieję,że pani o mailu sara191091.... w końcu mi opdiszę..... Dziewczyny napiszę tak jak poprzedniczka dzielcie się swoimi przeżyciami po op u dr sirka...czy warto ?? ja równiez nie mam o nim subiketywnego zdania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia podbeskidzie
Jestem pół roku po operacji nosa u dr Sirka. Z początku byłam w wielkiej euforii zachwycona moim nowym nosem, nawet opuchlizna mi nie przeszkadzała. garb usunięty profil śliczny, lekko zadarty. Z czasem na grzbiecie zaczęly się robic jakies pofałdowania i lekkie wybrzuszenia . troche z jednej strony a druga grzbietowa strona jest zapadnięta, nos jest nadal szeroki i twardy, profil juz nie jest zadarty. Nie wiem czy to lekarzowi się powinęła ręka czy to kwestia mojego organizmu, ze tak się to w specyficzny sposób zrasta. jestem niestety zdołowana tym, że nie jest nos ładny i boję się, zeby się jeszcze bardziej nie zmienił na gorsze. Taka jest w skrócie moja nosowa historia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do KASIA PODBESKIDZIE
Napisz do mnie na maila aneta_zaworska@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzia fraszka
A ja robiłam operację nosa u Sirka 4 lata temu i jestem super zadowolona...mój nosek jest śliczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×