Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wiosenna kotka

DR SIREK -BIELSKO-CO SADZICIE?

Polecane posty

Gość siasiasiasia
hej :) u mnie też pod biustem 75 a wybór był pomędzy 325 a 315 czy coś tak. wybrałam te większe. mam teraz w biuście ok 3 cm więcej niż w biodrach (95/70/92) ale to jest różnica minimalna. gdybym wybrała te ciut mniejsze pewnie wymiary biustu i bioder były by takie same. dr Sirek jest na prawdę dobrym fachowcem. na oko widzi co można zrobić by było ok. jestem po operacji z końca grudnia ubiegłego roku i już nie pamiętam jak wyglądałam przed - tylko zdjęcia z poprzednich wakacji mi przypominają ;) osobiście uważam że było warto - NIKT ze znajomych nie zorientował się że powiększyłam biust - przed operacją 4 miesiące chodziłam na siłownię i ściemniłam że moja figura to efekt zrzucenia zbędnych kilogramów tam gdzie nie trzeba a to co trzeba się wyeksponowało. Mówiąc nieskromnie ale szczerze wyglądam nareszczie jak zgrabna kobieta :D Ból - jest ale do zniesienia, kwestia jaki masz własny próg bólu. Ja krótko cierpiałam. Po tygodniu byłam w stanie sama umyć głowę :D i wróciłam do pracy za biurkiem. Samochodem można jeździć tylko ostrożnie bo trochę ciągnie. do normalnego ostrożnego życia wracasz po ok miesiącu a zupełnie spoko jest po ok trzech - ale zleci ci nawet nie będziesz wiedziała kiedy. Ja czekałam z decyzją do 38 roku życia. wierz mi gdybym miała wcześniej możliwość i wiedzę tę co dziś zrobiła bym to znacznie wcześniej ;) trzymam kciuki żeby wszystko poszło co najmniej tak jak u mnie. powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kicia74
dziekidziewczyny za słowa otuchy i pocieszenia. Ja o ym zabiegu marzylam od lat a teraz mam 38 i wreszcie sie zdecydowalam. Boję się bardzo bólu, znieczulenia, efektu, itp. Boje sie tez tego zeby nikt nie zauważył... czyli jednym słowem potępienia społecznego :) wiem tylko ja i mój facet, który ma mnie zawiesc i przywiesc a potem nic nie gadac i mam nadzieje podobac sie sobie i jemu równiez. Marzą mi się zakupy w sklepie z bielizna i mam nadzieje tam wreszcie zaszaleć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kicia74
dr Sirek zmieszył mi szerokosc piersi wyszło mu 11 cm i dał do wyboru 280 i 300 moze cos wiecej mi tłumaczył ale byłam w takim szoku ze nic nie pamietam a teraz sie zastanawiam czy jak juz robic operacje i tyle cierpiec to zeby efekt był odpowiedni. Tec chce pełne C luc małe D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siasiasiasia
co do wielkości wybór należy do ciebie, a co do szaleństw w sklepie - :D - tego nigdy nie zapomnę !!! coś fantastycznego, i latem te - w końcu !!! - obcisłe bluzeczki mniammmmm nie bój się bólu na prawdę nie taki straszny i szybko przechodzi. a cycuchy hmmm zostają ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość korneli1988
hej kochane. ja juz po pierwszej wizycie.. wszystko super. efekt rewelacja :) a najlepsze ze DR SIREK zaproponowal mi jeszcze jeden zabieg. na wypelnienie "dziur po drezanach" czy jakos tak. normalnie ten lekarz jest fantastyczny. pierwszy raz spotkalam lekarza ktory dba o pacjenta. zabieg mam miec 13 lutego. :) jesli ktoras ma ochote na priv podaje mail i gg azumi1988@o2.pl gg 1274161 pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka838383
@extremesport13 Już zamieściłaś tu jednego posta i chyba wystarczy. Kto miał przeczytać to przeczytał, jak chętnych nie ma to coś to znaczy więc może trzeba było poprzestać na jednym? Przykro mi, że Twoja operacja się nie udała, nie wszystie muszą być idealne, dr też człowiek więc ma prawo do pomyłek tudzież nienajlepszych efektów swojej pracy. Jeden negatywny komentarz na setki pozytywnych chyba jednak nadal przemawia na korzyść dr. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do extremesport13 Jak ja dobrze znam ten ból, Napiszę do Ciebie... Ty jesteś bardzo miła,myślisz dobrze o doktorze,mnie szlak trafia,po co mi to było??? Tego bólu psychicznego nikt nie zrozumie to trzeba przeżyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja myślę,że w medycynie plastycznej są różne alternatywne wyjścia chociażby zapełnianie własnym tłuszczem na który się wybieram i mam nadzieję,że to pomoże. Każda to przeżywa-to normalne, ( i każda przeżyła jakieś załamanie )ale z perspektywy czasu wiem,że nie warto się poddawać bo zawsze jest jakieś wyjście. Ja również jak poprzedniczki bardzo pozytywnie odbieram doktora,przez ten cały czas czuję się jego opiekę i zaangażowanie w sprawy pacjenta a to rzadkość wśród lekarzy więc wielki plus dla doktora Sirka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi to już raczej żaden tłuszcz nie pomoże...zresztą nie wierzę w takie badziewia. Odpuściłam to sobie totalnie,w moim przypadku nic się już nie da zrobić. Może jeszcze kiedyś postanowie pójść do dr Skupina lub Szczyta na rekonstrukcję. Po prostu po iluś latach duszenia tego w sobie,bo miałam operację lata temu mam ochotę wyżalić się komuś-wtedy nie były jeszcze dostępne takie fora. Tylko w tym momencie uciekam od pojęcia chirurgia plastyczna :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tłuszcz jako ratunek nosa...to takie mydlenie oczu doktora. To może na rok troszeczkę zamaskuje asymetrie,ale co dalej.... Ja wiem,że dr woli te pacjentki bez komplikacji,bo takie miłe....a my którym sie nie udało jak śmiemy mieć do niego pretensje. Ale to nam powinien poświęcać więcej uwagi,bo wiekszość z nas będzie żyć z depresją do końca życia.... Tłuszcz i tak ci już nie pomoże więc lepiej zrezygnuj.Ja zrezygnowałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy ktoś czyta jeszcze ten wątek? Witam Was dziewczyny. Pod koniec grudnia mam operację, liposukcję brzucha i ud. Chciałabym przeczytać Wasze opinie. Z tego co czytałam większość jest nosków i piersi, chyba będzie ciężko:) Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość korneli1988
hej kochane. czy ktoras ma zaplanowany zabieg na 13 lutego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc dziewczyny! Ja cały czas zastanawiam się nad powiększeniem biustu....ile czekałayście na operacje od momentu pierwszej konsukltacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam jeszcze pytanie...czy operacje robiłyście przed ciążą czy po ciąży? Ja mam 26 lat i narazie jeszcze nie jestem mama ale mam to w planach....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka838383
Hej, Ja nie czekałam długo bo z resztą taki był mój warunek - krótki czas oczekiwania. A to ze względu na to, że wiedzialam, że albo zrobię to od razu albo pewnie w ogóle. Operację mialam około 2 tyg po konsultacji. Operację robiłam przed ciążą, w lutym. Teraz jestem w 7 miesiącu ciąży i nie widzę żeby coś się zmieniło w biuście. Także spokojnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość korneli1988
ja czekałam 3 miesiace z tym ze mialam na NFZ robione bo to bylo jako naprawa po innym zabiegu, obecnie mam 25 lat i jestem mama dwojki slicznych corek. takze ja po ciazy, ale mam kolezanki co przed robily i wygladaja fajnie bo juz zostaly mamusiami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Betibell
Robilam biust u dr Sirka prawie 8 lat temu, po ciąży. Niestety zchciało mi się drugi raz zostać mamą:) powiem szczerze, ze bardzo martwię sie o moje cycuchy, ponieważ już 20 miesiąc karmię piersią.....i nie wiem jak będą wyglądały po karmieniu. Nie znam, naprawdę nie znam nikogo kto był w takiej sytuacji jak ja. Jeśli ktoś wie coś więcej na temat wyglądu piersi po karmieniu to proszę o info. Będę bardzo wdzięczna, bo ja już caly czas planuję reoperację. Dodam, że w ciąży piersi bardzo się powiększyły i były jeszcze bardziej suuuper;) Mam 170 cm,ważę 49 kg, implant mam 300. W ciąży przytyłam tylko 9....tak,więc rozumiecie....jestem z tych szurniętych na punkci swojego wyglądu. Dr Sirek robił mi też nos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DO bETIBELL
A z nosa jesteś zadowolona ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BetiBell
Jestem, ale była poprawka. Są niedociągnięcia, nierówności ale tylko ja je widzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość korneli1988
a ktoras z was ma zaplanowany zabieg na 13 lutego? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde cały czas sie wacham czy przed ciążą czy po ciązy... Dziewczyny a co ile lat trzeba wymienić implanty? Bo z tego co czytałam to trzeba. macie takie informacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość banana00
Hej, ja mam konsultację u dr. Sirka 4 lutego. Ciekawa jestem co mi zaproponuje. Opinie w większości ma dobre, ale trema jest spora. Ja jestem już mamą dwójki dzieci i więcej mieć nie zamierzam :) ale widząc jak podówjne roczne karmienie piersią wpłynęło na mój wygląd to pewnie planując dziecko dokładnie omawiałabym tą kwestię z lekarzem, słyszałam opinie, że karmienie po operacji jest juz arczej niemozliwe, a tu koleżanka pisze, że karmi, więc może to indywidualna kwestia. Co do wymiany implantów to nie słyszałam... producencu dają dozywotnią gwarancję, więc jak by się to miało do ewentualnej wymiany??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W takim układzie nie pozostaje mi nic innego jak umówić się do doktora SIRKA. Dziewczyny a orientowałyście się w cenie? Bo na stronie nie ma nic na ten temat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nocna jastrzebica
A czy któraś z Was może powiedzieć na jakie terminy trzeba się nastawiać, jeśli się chce skorzystać z usług dr Sirka (tzn jak długo trzeba czekać na konsultację i ile czasu od takiej konsultacji trzeba czekać na operację piersi)? Jest tak wychwalany, że pewnie nie tak łatwo się do niego dostać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciebiiw
extremesport13---czyli musisz miec operacje porawkowa na nos ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciebiiw
extremesport13---czyli musisz miec operacje porawkowa na nos ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BetiBell
To jak dziewczyny, żadna nie karmiła z implantem? No nic , to chyba sama muszę się przekonać jak będzie wyglądał powiększony biust po dwóch latach karmienia piersią. Sirek przed operacją piersi rozmawiał ze mną na temat karmienia i zaznaczył,że nie ma żadnych przeciwskazań i jest to jak najbardziej normalne. Tak sobie myślę, że może nie będzie tragedii i biust będzie wyglądał naturalniej niż wcześniej. Do dziewczyn zainteresowanych operacją nosa- nie ma się co łudzić, że poprawka nosa p[oprawi jego wygląd, podobno nos tyka się tylko raz, reoperacje tylko pogarszają jego stan i dlatego tak ważne jest żeby zrobić to dobrze. Mój nos jest ładny, ale poprawka nie poprawila jego wyglądu spowodował tylko powstanie nierówności na grzbiecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieudana!
a co było nie tak z Twoim nosem? Mój jest krzywy z jedną zapadnięta strona utrudniającą oddychanie. Zastanawiam się nad poprawka, boję się, że może byc gorzej. I gdyby nie problemy zdrowotne nie zdecydowałabym się na ponowną operację. Czy u Ciebie po poprawce jest gorzej? I czy czas gojenia jest taki sam jak za pierwszym razem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DO BETIBELL
Czy Twój adres mailowy jest poprawny Bakster@tlen.pl...bo pisałam do Ciebie ale tak jakoś nie odpisujesz....może podałaś zły adres.... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prosiaczek1
Dziewczyny czy jest tu jakaś która po korekcji nosa ma nierówności ? Czy jakaś z was zdecydowała się na zapełnianie tego własnym tłuszczem ? Czy to w ogóle ma sens ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×