Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wiosenna kotka

DR SIREK -BIELSKO-CO SADZICIE?

Polecane posty

Do OTNOWA Ja jestem nadal przed operacja nosa (data wyznaczona) ale już po wszystkich konsultacjach. Nadal mam wątpliwości - ale to chyba normalne. Jak oceniałaś swój nos przed operacją? Wydaje mi się,że wygląd "przed" ma dość duży wpływ na wygląd nosa"po". Mój jest tyko do niewielkiej modyfikacji (mam prostą przegrodę i w 100% symetryczny) tylko niewielki garbik mi przeszkadza i końcówka mogłaby być bardziej delikatna. Boję się, że może być gorzej:((( Nie wiem co robić... P.S. znowu dziś przeczytałam negatywna opinię odn. nosów u dr Sirka:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OtnowaWitam
Wiem jakie emocje masz w sobie,ja miałam podobnie. Ta jedna wypowiedź namieszała mi w głowie strasznie. Nie spałam kilka nocy myśląc czy aby napewno to zrobić. Dziś niczego nie żałuje! Mój nosek jest z każdym dniem ładniejszy ,a nie był piękny. Miałam prostowaną przegrode i likwidowany garb. Pytałam lekarza o powikłania i powiedział ,że bywa iż tak się dzieje,ale to głównie w trudnych przypadkach tj.gdy np.nos jest bardzo skrzywiony na jedną stronę ,albo gdy mamy tendencje do zbliznowaceń i wtedy blizna uniemożliwia prawidłowe gojenie się. Nikt nie da nam 100% pewności. Wiem jedno, że wszystkim w tej klinice zależało abym była zadowolona. W poniedziałek jadę na kontrolę i jeszcze raz im podziękuję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość korneli1988
hejka. mam pytanko do was. bo ja w czwartek mam zabieg powiekszenia piersi konkretneij wyrownania jednej do drugiej. kiedy sie placi za ten biustonosz? czy jak mam wyznoczone aby byc na 12 to znaczy ze o tej bede miala zabieg? bede wdzieczna za odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
korneli 1988 Za biustonosz płacisz przed zabiegiem.Nic się nie martw po przekroczeniu progu kliniki pielęgniarki się Tobą zaopiekują, pokierują co i jak.Ja za biustonosz płaciłam włącznie z kwotą za zabieg.Co do godziny 12 to na pewno nie będzie to godzina zabiegu.O tej porze masz się wstawić do kliniki a później czeka Cię jeszcze mierzenie temperatury mierzenie ciśnienia,biustonoszy,wizyta anestezjologa no i wizyta jeszcze z doktorem-prawdopodobnie będziesz miała jeszcze robione zdjęcia przedoperacyjne itp.Ja miałam powiększenie ale myślę że to nie ma znaczenia i u Ciebie też będzie się to tak odbywało.Ja miałam zjawić się w klinice o 8 a finalnie wieźli mnie na salę operacyjną dopiero o 10:30.Ale może nie będziesz musiała aż tyle czekać.Życzę Ci jutro powodzenia!!!!! Trzymam kciuki aby wszystko dobrze poszło i malutko bolało.Napisz jak już będziesz po wszystkim-będę czekać:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość korneli1988
super.. dziekuje za odpowiedz.. a kiedy wyszłas do domu? tzn po ilu dniach czy cos takiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zabieg miałam we wtorek a wyszłam w piątek.Początkowo miałam być dwie doby i wyjść w czwartek ale jeśli dużo drenuje krwi z piersi to doktor zostawia jeszcze jedną dobę i tak było u mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość korneli1988
aha rozumiem.. a jak wyglada pierwsza doba po zabiegu? od razu boli i wogole gonia non stop do ciebie czy jak.. :) chce wiedziec co mnie czeka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chodzi o ból to każda to przechodzi inaczej ja dość łagodnie w zasadzie nie potrzebowałam aż tak często pić przeciwbólowych jak przynosili i z niektórych dawek w ogóle rezygnowałam,natomiast inne dziewczyny z kolei wypowiadają się że ich bardzo bolało i leki w ogóle im nie pomagały.Co do opieki nic się nie martw-rewelacja cały czas co chwilkę do Ciebie zaglądają i dbają zarówno dzień jak i w nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość korneli1988
hejka jestem po. wszystko super opieka rewelacja :) najlepszy lekarz jaki może być :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość korneli1988
hejka jestem po. wszystko super opieka rewelacja :) najlepszy lekarz jaki może być :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
korneli To super!!! Nie taki diabeł straszny jak się wydawało-prawda?? Kiedy wyszłaś do domku?? No i czy boli Cię bardzo??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość korneli1988
Inka ja w czwartek ok 17:20 miałam zabieg a w sobote o 10:00 wyszłam do domciu :) teraz w środe mam jechać na zmiane opatrunku. Jeśli chodzi o ból to powiem że nie ma tak źle, troche gorzej jest rano po nocy gdy tyle godzin sie śpi i leży. ale tak poza tym to wszystko ok. w środe dostane wypis i recepte. lekarzowi to chyba z milion razy dziękowałam jestem prze zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
korneli To bardzo się cieszę i gratuluję.Fajnie wyszłaś sobie już po 2 dniach ja musiałam zostać 3.Zobaczysz z każdym dniem będzie już tylko coraz lepiej...Trzymaj się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość korneli1988
dziewczyny mam pytanko. bo jestem po 3 cieciach cesarskich dodam ze mam zoperowany kregosłu i serce, i po cesarkach zostal mi straszny brzuch, ogolnie to jestem drobna i mala, szukalam wszedzie pomocy duzo cwiczylam ale nici z efektu, czy nie orientujecie sie czy mozna jakos to "usunac" na nfz? albo jakas skuteczna metoda nie wiem tabletki? bo cwiczylam rok regularnie i nic to nie dalo :( a mam 24 lata wiec chce sie w bikini tez pokazac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DO OTNOWA :))) Jak tam wygląd nowego noska po poniedziałkowej wizycie kontrolnej?:) Mam pytanko... Skąd jesteś? Bardzo chciałabym się z Tobą spotkać i pogadać jak to wszystko wyglądało i wygląda... Daj znać czy spotkanie "w realu" wchodzi w grę:) pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie mam pytanko Czy da się jednocześnie podnieś i pomniejszyć piersi ? Bo chciałabym podjąć się operacji takiej u Dr. Sirek a w cenniku jest tylko wyznaczone albo jedno albo drugie i jak to się ma do ceny w moim przypadku czy ktoś wiem może? Będę wdzięczna za odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Otnowa
Do bueno_bueno :) Dawno tu nie zaglądałam i pewnie jesteś już po zabiegu?! Jestem z Sosnowca ,a po wizycie super! Dostałam swoje stare zdjęcia od doktora i teraz naprawdę widać efekt:) Jestem z każdym dniem bardziej zadowolona. Jeżeli mieszkasz w pobliżu to zapraszam. Jeżeli nie to życzę powodzenia i zadowolenia z zabiegu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DO OTNOWA Hej, jestem już PO ale nadal w strachu jak wyszło.... Mam jeszcze opatrunek i nic nie widać (końcówkę tylko, która mam nadzieję,że jeszcze opadnie). Poniżej podaje Ci mój adres mailowy. roz_gwiazda_80@wp.pl Jeśli mogę Cię prosić to napisz do mnie. Będę wdzięczna również za numer tel. (też na mailu nie na forum). Mam nadzieję, że szybko odczytasz tę wiadomość:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez uzywam
jhhhhhhhhhhsk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przepraszam,ze sie wtrace ciut
czy ten dr operuje w Bielsku-Bialej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emilkaplater
wiem, ze na poludniu kraju...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaka Tu Cisza ostatnio nikt się nie operuje u doktorka? :) Ja mam ustaloną wizytę- konsultacje na 22 X Mam nadzieję że jest taki jak czytałam i spotkanie będzie pouczające i dowiem się jak mnie doktorek widzi :D Dam znać jak już będę po ;) pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kicia74
czesc dziewczyny jestem tu nowa a widze ze zapanowała cisza. Mam zaplanowany zabieg u doktora Sirka i chciałabym troche was podpytac tylko nie wiem czy jest kogo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka838383
pytaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siasiasiasia
dawaj :D też akrat jestem dzś tutaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kicia74
w sumie od decyzji i pierwszej wizyty od razu umówiłam się na zabieg ale tak szybko to poszło, że niewiele wiem co dalej. Mam ustalony termin operacji i nr tel. do dr Daszkiewicza ale kiedy mam dzwonić? Czy mam zrobić jakieś badania? Co mam zabrać do szpitala? Mniej wiecej na kiedy umawiac sie z kimś na transport po zabiegu? Czy ktos bedzie mógł mnie odwiedzić? No i najważniejsze to co każdej spędza sen z powiek przed zabiegiem .. wielkość implantu. Czy mogę jeszcze z doktorem to uzgodnić w dniu zabiegu czy to juz za poźno? Nie mam kiedy się już umówić do niego przed zabiegiem a mam wątpliwości co do wybranego rozmiaru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka838383
do dr Daszkieiwcza umów się jak najszybciej bo im szybciej tym lepiej. Ja nie miałam żadnych badań ale może tobie dr coś zleci dlatego zadzwoń i się umów. Do szpitala weź sobie jakąś bluzkę rozpinaną z przodu i jakąś luźną żebyś nie miała większego problemu z ubraniem się a przede wszystkim żebyś nie podnosiła rąk. Standardowo jest się w szpitalu dwa dni po zabiegu i po tym czasie jedziesz do domu :) Odwiedzać cię mogą wszyscy co będa chcieli więc o to się nie martw. Wszystko możesz jeszcze uzgodnić z dr Sirkiem w dniu zabiegu. Jak męczą cię jeszcze jakieś pytania to możesz mu wtedy zadać. Z resztą w dniu operacji z każdą pacjentką dr się spotyka żeby dogadać szczegóły, zrobić zdjęcia, wyjaśnić co i jak itp. Z doświadczenia wiem, że bierz te większe, które dr proponuje :) Dr ma na tyle doświadczenia, że krzywdy ci nie zrobi i o ile nie uparłaś się na podwójne K, to doskonale wie co może "wsadzić" ci w piersi żeby nie wyglądało sztusznie i źle do twojej sylwetki. Dr to prawdziwy fachowiec więc nic się nie bój i spełniaj swoje marzenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kicia74
dr proponował mi 280 lub 300 anatomiczne i sam doradzał raczej te większe ale czytałam mase wypowiedzi dziewczyn które pisały że dla efektu C/D miały wkładki powyżej 300. U mnie wyjściówka jest mała 75A (80 cm) a chciałabym pełne C lub trochę więcej. Nie wiem czy dr da sie jeszcze przekonywac lub czy będzie chciał rozmawiac o tym przed samym zabiegiem. Będę miała pod mięsień czy wtedy ból jest większy a gojenie dłuższe? Kiedy będę mogła prowadzić samochód? Musze dojeżdżać do pracy i jest to sprawa ważna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka838383
Ja też miałam małą wyjściówkę i mam wkładki 275 a mam rozmiar 75C lub D (zależy od firmy bielizny) więc 300 pewnie spokojnie wystraczy :) POza tym jeśli jesteś drobna to mnie się wydaje, że większe implanty będą wyglądały już sztucznie ale to twoja decyzja. O bólu ja się nie wypowiadam bo ja nie mam czegoś takiego jak próg bólu. U mnie coś takiego nie istnieje więc cierpiałam ogromnie przez prawie 1,5 miesiąca. Ale wypowiadały się tu dziewczyny, dla których to był pikuś i już następnego dnia świetnie się czuły i jakby nie miały operacji więc to kwestia indywidualna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×