Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ona_1988

EPIDUO- żel przeciwtrądzikowy

Polecane posty

Tak zrobie, poczekam jeszcze, jak sie skończy pojde do lekarza niech powie co dalej. Jak mi powie, ze trzeba dłużej to będę sie nadal smarować. Jeśli chodzi o ilość jaką stosuję, to naprawdę nie przesadzam, zresztą na pewno by moja skóra odczuła nadmiar, a tak jak pisałam, żadnych problemów nie mam. Myślę, że to kwestia smarowanego obszaru. Poczekam cierpliwie, do lata jeszcze trochę czasu, może się uda polepszyć sprawę zanim będę chciała zalożyć jakąs sukienkę. Dzięki za wsparcie, pozdrawiam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tokareczka
U mnie terapia trwała około miesiąca i dopiero po trzech tygodniach widać rezultaty, trzeba po prostu trochę poczekać ale warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie polecam !!!!!!!!!!!!!!!!! po tym zelu miałam twarz jak poparzoną !! strasznie posrażnial schodziła skóra to potrafie zrozumieć ale wyglądała koszmarnie czerwone placki strasznie piekła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małgosia_84 - żaden lek nie zadziała po 2 tygodniach, na wszystko potrzeba czasu. Tak jak pisałam, Epiduo używam od 6 miesięcy i zauważyłam niewielką poprawę, bo wiem, że leczenie może trwać bardzo długo. Dopóki moja skóra nie będzie oczyszczona, nie przerwę kuracji, bo to nie miałoby sensu. Musisz być cierpliwa. Co do Cetaphilu, to wklepuj go delikatnie w skórę dopiero jak wchłonie się Epiduo, czyli jakieś 30 minut musisz odczekać zanim nałożysz Cetaphil. To, że Epi wysusza, to też dobra oznaka, bo skóra się wtedy łuszczy, czyli zwyczajnie schodzi stara, a na jej miejsce pojawia się nowa - logiczne. Inaczej nie wyobrażam sobie regeneracji naskórka. Właśnie wtedy idealny jest Cethapil, ponieważ nawilża i łagodzi podrażnienia. Głowa do góry! Nie Ty pierwsza i zapewne nie ostatnia borykasz się z tym problemem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość filonka32
Jeżeli masz problemy z tym, że epiduo za bardzo wysusza skórę to kup sobie coś do nawilżania skóry, taka jest specyfika działania tego leku sama to przerabiałam. Używaj epiduo do końca jak ci zalecił lekarz bo jest na pewno skuteczny,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agniehaaA
heh, posłuchajcie, ja wiem tyle... zaczerwienienia, pieczenie, schodząca i sucha skóra to nie żadne skutki uboczne ;D A PORZĄDNE DZIAŁANIE EPIDUO :P należy wszystko robić z umiarem! a efekty pojawia się bardzo szybko. Ja stosuje maść co wieczór, pół godziny po umyciu twarzy :) jest super ;P Używałam epi dwa lata temu, później nie wiadomo z jakich powodów przerwałam ale chyba był to okres wakacyjny, gdzie i tak słońce wysusza i poprawia moją cerę :) Jak najbardziej POLECAM!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwiazdeczka082
czesc. widzę ze wiekszosc z was miala to co ja mam obecnie czerwone plamy piekące i bolące odstawie go na dwa dni a pozniej bede stosowac nadal zobaczymy co bedzie czymajcie kciuki za mnie bo boje sie okropnie zeby nie zpstaly mi takie plamy na zawsze. bo to cos okropnego pozdrawiam :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sprzedam epiduo żel nowy nie otwarty - sprzedaję z powodu ciąży. Data ważności 05.2013 cena do uzgodnienia. Mail: gulek_m@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość l_ama
odkupie nowe epiduo. l_ama@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katka91
ejjj, powiedzcie, bo szukam czegos po odstawieniu duacu, nie dalam rady tak mnie poparzyl :/ i brzuch bolal... szukam czegos, NAPRAWDE dobry ten epiduo? bp chyba sproboje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beresha
Hejka :) przeczytaj sobie powyzsze komentarze :) i sama zdecyduj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gumiś43
Kiedyś się tym leczyłem z trądziku. Jest skuteczny jeżeli chcesz zwalczyć trądzik w ciągu miesiąca to ten środek idealnie się do tego nadaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiczka1517
Stosuje epiduo ponad tydzień i zauwazyłam że zrobiło mi się więcej pryszczy, a na policzkach ogromne czerwone plamy. Co prawda skóra mi nie schodzi ani nie piecze. Ale czy takie objawy jak ja mam są normalne? Przecież nie stosuje epiduo codziennie a co dwa dni malutką ilość ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olu ska ka
ja mam tanio do sprzedania kto chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olu ska ka
ja mam do sprzedania tanio kto chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smoczyszko123
To bardzo dobry środek ale trzeba go używać zgodnie z zaleceniami na ulotce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość croo80
KUPIĘ epiduo. Proszę o kontakt na maila: pinq@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość apacz666
:( ja mam tylko duac do sprzedania, ale nim to mozna chwasty albo stonke wypalac co najwyzej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika890
Hejka, na trądzik.., oczywiście że żel epiduo. Jest w końcu żelem przeciwtrądzikowym... Polecam Monika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamAtakZaskórników
Ja również dostałam dziś żel od mojego lekarza, ale nie dermatologa bo do niego dopiero pierwsze wolne terminy pod koniec czerwca:) Zobaczymy co bedzie bo już nie wyrabiałam. Nie ma tragedii ale 24 lata na koncie i jakoś nie cieszę się z powrotu cudeniek. Dodam, ze nie mam jakiś strasznych pryszczy w dużych ilościach. Nigdy nie miałam jakiś strasznych problemów choć co jakiś czas atak był. Zależy mi na likwidacji zamknietych zaskórników, które widać pod światło oraz doszły mi takie podskórne bomby, które bolą i nie da się ich ruszyć . A nawet ja się da to nie wyskakują jak pryszcz tylko są takie rozlane i "mokre". One może w wyniku ataku środkami dostępnymi w drogeriach zaczęły mi wyskakiwać. Zobaczymy czy da radę. Czytając fora przypomniało mi się, że dobra jest również maść detreomycyna 2% ale to już antybiotyk. Szkoda, że nie pamiętałam o niej będąc u lekarza:) Chcę również spr pić wapno ponieważ takie bolace bomby podobno świadczą czasem o alergii pokarmowej. Alergii może nie mam ale zastanwiam się czy org może nie ma za dużo jakiś sub dostarczanych i wywala mi do pary inne i swinstewka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basiaaa2121
Ja stosowalam Epiduo przez 4 dni i strasznie twarz mam czerwona i piecze jak diabli dlatego stwierdzilam ze chyba zrobie pare dni przerwy i bede potem stosowac tak co 3 dzien. Co otym myslicie??? A twarz smaruje kremem bambino tym dla dzieci:) Hmmm ale czy to dobre rozwiazanie??? POMOCY!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ramboo
z epiduo ostroznie, dziala ale jest mocny, dawkuj delikatnie. nim sie wyleczysz, i nie spalisz sobie twarzy jak ja duaciem. duac to jakies paliwo rakietowe jest chyba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kami 77
mam pytanie jak przestalam stosowac ten zel to po jakim czasie moge sie opalac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość filifionka000
Ja bym poczekała z opalaniem zanim skóra się nie zregeneruję. Generalnie słońce potrafi zaszkodzić w takim przypadku i powinnaś się raczej przed nim osłaniać niż wystawiać się na jego działanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ramboo
tam jeszcze jest myk ze te retonoidy nie moga byc w organizmie, to nie szlo chyba o sama skore. zgubilem ulotke od tego, ale uwazajcie ze sloncem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rst
Witam prosze o szybka odpowiedz ., Dostalem od lekarza recepte na epiduo . i mam go stosowac codziennie przed snem . ale na jakiej zasadzie ? czy nałożyc na twarz i nie zmywac . ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basiaaa2121
Nalezy najpierw umyć twarz woda i po 15 minutach nalozyc mala ilosc zelu. Nie zmywac! A rano normalnie umyc buzie i najlepiej nalozyc krem nawilzajacy np.bambino. Ja np stosuje co 2,3 dni bo jak stosowalam codziennie to mialam twarz podrazniona i czerwona jak burak:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skywriting
Posiadam opakowanie epiduo, niestety nie miałam okazji używać, zrobiłam tylko próbę uczuleniową i podziękowałam, jeśli ktoś ma zamiar takowy zakupić to proszę o kontakt, odsprzedam za niższą cenę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boysenberry
odkupię żel epiduo, jestem z warszawy- email boysenberry@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×