Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość syla1111

Klinika w Czechach dr LIBOR POLAK

Polecane posty

Xiara wez ze soba laptopa bo w hotelu masz bezplatne lacze.....Ja tak zrobilam i wcale sie nie nudzilam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annnnaaaaa33
zastanawiam sie wlasnie na kiedy ustalic sobie termin na silikony,doktor wpisal mnie na 18.05 ....ale musze byc sprawna do 17.06 bo bede leciala na wakacje sama z 2 maluchami,mialam dac mu znac i potwierdzic badz przelozyc ten termin,a po brzuchu widze ze to jednak wymaga czasu,zeby dojsc do siebie,jak myslicie jak to optymalnie ustawic zeby bylo dobrze??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anaaaaa33 daj sobie czas by wszystko sie dobrze zagoilo. Maj to nie jest tak daleko moim zdaniem poczekaj do jesieni. Po operacji piersi bedziesz musiala chodzic w specjalnym biustonoszu wiec co to bedzie za urlop w dodatku z maluchami gdzie musisz byc sprawna....Takie jest moje zdanie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiciaks
to tak sie zastanawiam, ile czasu po powiekszeniu piersi jestes obolala? po brzuchu po tygodniu juz nie pamietalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annnnaaaa33
mialam zszywane miesnie wewnatrz,po tygodniu wciaz chodze zgieta i czuje takie nieprzyjemne i bolesne ciagniecie,gdyby tylko sciagnal mi i wycial skore to tez nie czulabym chyba wiekszego dyskomfortu. Ach,jeszcze odnosnie tego masowania blizn,to jak to robicie?? rozciagacie ta blizne,czy uciskacie??...mnie sie narazie slabo robi jak tego dotykam,ha,ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Annnna33 To normalne ze masz takie uczucie ciagniecia ja tez tak mam i dlugo tak bedziesz czuc. Sprobuj sie wyprostowac nie chodz tak zgieta. A co do masowania.....dr zalecil mi bym walkowala brzuch ale to po sciagnieciu szwow przez to ubranko co kupilam u niego(specjalne sciagajace ubranko) 3 razy dzienniewalkiem do ciasta a rane bym smarowala wazelina biala 2-3 razy dziennie. Jak tam Annnna bylas u lekarza?.....Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Portal feelbeauty.eu
Mamy przyjemność jako jedyny portal o profilu medycznym promować książke dr Andrzeja Sankowskiego "Pytania do chirurga plastyka" .Jedna z najciekawszych pozycji księgarskich skierowanych do potencjalnych pacjentów jak i osób interesujących się tematyką chirurgii plastycznej. http://www.feelbeauty.eu/news/show/id/37

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annnnnaaaa33
sun32,wyslalam ci zaproszenie na skypa,do lekarza wybiore sie jutro,mam szczepic babla to przy okazji nawine doktorowi temat.Mnie Polak kazal 5xdziennie wazelinowac blizne i masowac,i to od wczoraj,jeszcze ze szwami,zadnych ubranek mi nie oferowal,zreszta wogole byl raczej oszczedny w slowach,jedynie odpowiadal krotko i rzeczowo na zadane pytania,a ja mam to do siebie,ze mam 10000 pytan i watpliwosci ale dopiero po wyjsciu z gabinetu.jedynie ciagle powtarzal zeby uwazac na te szwy dlatego laze zgieta jak pokurcz jakis,ze strachu ze cos spieprze i bede zalowala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annnna33 super przyjelam twoje zaproszenie wiec dzwon....Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość l.p
Z powodu tego,e mame sprawe od naszich klientek o bardzo nieprawdziwej opinii od pacientki Lucinskiej(UNIKACCC!!!) musie cosz napiscz na ten temat.. Jestem pelegniarka u doktora Polak,ktory jest swietnym fachowcem i ekspertem w chirurgii etetycznej.Opiekowalam sie o pani Lucinska po jej operacji.Pacientka Lucinska byla operowana na naszej klinice 9.3.2011.Wszistkie pacientki sa powinni 6 godzin pred operacja nieje,nie picz i nie palicz.To jest bardzo wane dla anesteziologa i dla tego,eby sie tkanki po operacji dobrze zagojily. Pani Lucinska sie zachowywala bardzo niediesciplinowanie i nie odpowiedzialnie.Ostatna godzina przed operacja palila papiersosy na toilete - jak w pociagu,po operacji tak samo i sama uywala jakiesz lekarstwa - mam podejzenie,e to byli narkotyki.Z tego powodu wymiotywala.Zaplacila kare - 50 Euro za nie disciplinowano,nie jak napisala 100 Euro. Wynnik operacji jest i przes to wszystko wspanialy. Bardzo mi przykro,e nasz pan doktor jest powinien pracowacz i s takimi klientami. Pielegniarka Lucia Pavelova

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annnaaaa33
Droga pani Pielegniarko,bez wzgledu na to jakie sa zachowania pacjentow,Pania obowiazuje tajemnica,a pacjent ma prawo do jej zachowania,rozumiem ze chciala pani bronic dobrego imienia pani pracodawcy,jednak pod zadnym pozorem nie powinna pani na forum publicznym wymieniac nazwiska pacjentki,groza za to konsekwencje prawne....Wierze rowniez ze niektore pacjentki moga byc ,,trudne,, wystarczy poczytac kilka wpisow na roznych topikach,gdzie oczy wylaza z orbit i niebardzo wiadomo co za tym stoi glupota czy bezczelnosc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Przykre jest to co sie czyta tutaj o dr. Polak. Moim zdaniem jest on wspanialym specjalista z dlugim stazem. To ze jest konkretny swiadczy tylko o jego profesjonalizmie. Ja nie narzekam bo dr. dal mi nowa wspaniala sylwetke. Moj brzuszek pomimo ze sie jeszcze nie zagoil wyglada swietnie,a rana zagoi sie wkoncu. Na proces gojenia NIE ma wplywu lekarz. Czeka mnie jeszcze jedna operacja i napewno zrobie go u dr.Polaka. Dlatego wkurzaja mnie takie wpisy jakie tutaj czytam pod kierunkiem dr.Polaka. Jesli chodzi o p.pielegniarke to juz poprzedniczka napisala ze tajemnica zawodowa obowiazuje nawet a moze zwlaszcza pania wiec niech pani pisze tutaj ale bez nazwisk i konkretow. Wiekszosc z nas jest doroslymi osobami i ma swoje zdanie na temat dr. Moje jest bardzo pozytywne....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie Panie. Jestem po konsultacji u dr.Polaka. Operację mam 13 kwietnia i to podwójną,bo nos i piersi. Ciekawa jestem czy jest ktoś kto miał połączone dwie operacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jamjka
jeszcze trochę ponad miesiąc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annnnnaaaaa33
do butik,nie mialam podwojnej operacji,natomiast 15lat temu mialam robiona operacje nosa (plastyke),nie polecam tego zabiegu w polaczeniu z innym,ja rowniez myslalam ze to wygodne i chcialam robic za jednym razem brzuch i piersi,i cale szczescie ze doktor sie tego nie podjal jednoczesnie.Po operacji nosa nic mnie nie bolalo,ale mialam kompletnie zatkany nos (tamponami i opatrunkami) jest to cholernie nieprzyjemne bez porownania z katarem,w polaczeniu z bolem po operacji piersi...jakis totalny koszmar,przemysl to jeszcze,ja bym tego napewno nie zrobila,ale to twoja decyzja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do dziewczyn po operacjach i przed: -Czy doktor pytał o szczepienie przeciwko żółtaczce? -Czy byłyście szczepione? _Czy kontaktował się z Wami przed operacją żeby udzielić jakichś wskazówek lub potwierdzić operację? Pozdrawiam i czekam na 13 kwietnia,będę miała podwójną operację,bo nos i piersi,nie wiem jak to wytrzymam,ale muszę,nie takie rzeczy się wytrzymywało ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annnnaaaa33
butik,nie szczepilam sie przeciw zoltaczce,doktor wyslal mi jedynie krotkiego maila z data,godzina oraz od ktorej godziny byc na czczo...reszte musisz sobie zorganizowac sama:) Musze sie wam przyznac,ze zarezerwowalam sobie te cycki na poczatek maja,chodzilam ,myslalam,dumalam,dochodzilam do siebie....az wreszcie szlag mnie trafil gdy patrzalam w lustro,brzuch ok,a cycki wisza oklaple,caly efekt do bani...wiec cala akcja trwala kilka minut,bilety,rezerwacja,zaklepane:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
annnnaaaa33 czy Ty już jesteś po operacji czy przed? Ja byłam 6 lat temu szczep0iona przeciwko WZW B ale dzisiaj zrobiłam sobie przypomnienie szczepionki (koszt szczepionki ENGERIX TO 57 zł w Aptece na receptę) Wolę sie zabezpieczyć dodatkowo,mój lekarz powiedział ,że nie zaszkodzi mi więcej przeciwciał i pozwolił się szczepić. Nie mogę się już doczekać operacji,ale boję się że bedę miała brzydkie blizny na sutkach a teraz mam śliczne piersi tylko ,że do mojej figurki za małe troszkę bo małe C,a jak schudnę kilogram to mam B :( Chcę dużych cycochów :) Wreszcie poszuję się prawdziwą kobietą. Piszcie jak wyglądają blizny. Ja 13 kwietnia mam o 13 być w Poliklinice u dr.Libora Polaka.Ale się cieszę. Pozdrawiam wszystkie odważne i te mniej też :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annnnnaaaaa33
do butik, robilam sobie wczesniej operacje brzucha...kilka tygodni temu,luzik,najgorsze sa pierwsze 2tygodnie,ciagnie,uwiera,niekomfortowo,pobolewa,ale bez przesady i chisterii,da sie bez problemu wytrzymac. Ciekawe jak bedzie z silikonami,na wszelki wypadek nie lece sama,wiec bedzie mial mnie kto obskakiwac,gdybym nie byla na silach:)) wymyslilam sobie 500ml...nie wiem czy to nie przesada,ale z drugiej strony,potem nie bede mogla zamienic jak mi sie nie spodoba...lepsze wieksze niz zamale:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do annnnnaaaaa33; 500 ml to jaki to bedzie rozmiarek u Ciebie,bo ja waże 61 kg i mam 164 cm wzrostu i mam miseczkę małe "c" a chcę miec wielkie piekne piersi i Tobie również tego życzę. Napisz kiedy masz operację. Ja 13 kwietnia o 15:00 Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, jeszcze nie podzielilam sie z wami wiadomoscia - mialam w tym tygodniu operacje powiekszania piersi u dr Polaka. Ogólne wrazenie po operacji - jestem przeszczesliwa! Rozmiar mam idealny - na prawde to o co mi chodzilo. Przed operacja dalam dr zdjecia dziewczyny ktora byla dla mnie wzorem (tez jego pacjentka) i prosilam zrobic takie same. No i mam Na konsultacji powiedzial mi ze taki efekt uzyskam z wkladkami 450 lub 500cc, ale podczas operacji okazalo sie ze 550 sa lepsze i to jest wedlug mnie strzal w dziesiatke - na prawde ma rewelacyjne wyczucie co do rozmiaru. No i mam ten najwyzszy profil VHP bo zalezalo mi na takim efekcie push up - zeby piersi byly podniesione. Co do dr Polaka, to jest niesamowicie sympatyczny i do tego nieprzyzwoicie przystojny mimo tego ze ma swoje lata. Nowe bimboszki widzialam jak na razie tylko 5 min podczas wymiany opatrunku na stanik operacyjny i juz nie moge sie doczekac na kolejny raz )))) Przez okolo 5 dni po operacji nie moge zdejmowac stanik, ani kapac sie, a po 5 dniach mam wizyte kontrolna u niego, a pozniej za tydzien wyjmowanie szwow. Nie wiem od czego to zalezy, ale na przyklad dziewczynie, ktora miala operacje w ten dzien co ja nie kazal 5 dni po zabiegu byc u niego tylko dopiero za 2 tyg juz przyjechac na wyjecie szwow. Moze to spowodowane tym ze mam o wiele wieksze wkladki po ktorych jest wieksze prawdopodobienstwo jakichs powiklan... nie wiem... Ale dobrze w sumie ze dodatkowo je sprawdzi. Tez bede spokojniejsza. Co do odczuc pooperacyjnych, to potwierdzam, ze noc po operacji i dzien po - MASAKRA. Myslalam, ze bedzie latwiej pod tym wzgledem. Operacje mialam wieczorem kolo 19. Trwala moze do 21. Obudzilam sie po znieczuleniu okolo polnocy. Przez jakies 30 min bylam jakby w transie - nie za bardzo rozumialam gdzie jestem itp... przedziwne odczucia... Pozniej w nocy moze i zasnelam ze 2-3 razy na 30min, ale nie wiecej. Bardzo bolalo. Po zastrzykach przeciwbolowych ktore dostawalam od pielegniarki ktora cala noc byla na zawolanie czulam na jakis czas ulge, ale pozniej znow bylo zle. Okolo godziny 5-6 pielegniarka zaczela zmuszac nas z ta druga dziewczyna chodzic po klinice zeby odplynela krew z drenow. I tak mialysmy chodzic do g11 dopoki nie przyszedl dr zeby wyjac te dreny. No i to tez bylo okropne takie chodzenie po poliklinice. Moglysmy oczywiscie robis jakies tam przerwy, posiedziec, polozyc sie, ale generalnie im wiecej sie chodzilo tym lepiej bylo dla nas. Okolo 12 na nastepny dzien po operacji przyjechal dr, zdjal opatrunki, wyjal dreny (bol masakryczny ale szybko mijajacy), zalozyl pooperacyjny stanik, dal zaswiadczenie o operacji wraz z gwarancja i pojechalam do domu. Dodam, ze jechalam sama tam i z powrotem. Na szczescie z powrotem maz tamtej drugiej dziwczyny wraz z nia zaproponowali podrzucic mnie do Cieszyna wiec nie musialam w Czechach sama sie przemieszczac (jesli teraz mnie czytaja to jeszce raz bardzo DZIEKUJE ), a tam juz mialam bezposredni bus do Krakowa gdzie mieszkam. No i w ten sam wieczor mialam jeszcze konsultacje w Krakowie u chirurga bo musialam dostac polskie zwolneinie na podstawie jego zaswiadczenia o operacji. Na szczescie nie bylo z tym problemu i mam zwolneinie na 10 dni. No i jaka bylam szczesliwa na nastepny dzien po operacji jak bylo po wszystkim jak juz wreszcie dotarlam do domu! Od razu polozylam sie spac i nawet nie bylo tak zle. Nigdy nie spalam na plecach, ale udalo sie jakos sie wyspac pewnie dlatego, ze mialam juz kilka nieprzespanych nocy i po prostu bylam strasznie wykonczona psychicznie i fizycznie. Teraz prawie caly czas leze i nawet niezle sie czuje jak tak leze. Najgorsze to wstawanie, chodzenie i w ogole zmiana pozycji - wtedy bardzo czuje bol w biuscie. Ale sie rozpisalam... Mam nadzieje, ze bedzie to dla was pomocne przed operacja, bo mi na przyklad przed operacja brakowalo takich szczegolowych detali co i jak bedzie sie ze mna dzialo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annnaaaa33
Xiara,suuuper,gratuluje i niesamowicie zazdroszcze,juz chcialabym byc po:)..,a tu jeszcze miesiac.Tak jak wczesniej Sun32 pisala,doktor jest prawdziwym specjalista w swoim fachu,wiec osobiscie kazdej go polecam,bo moj brzuch jest zrobiony perfekcyjnie,choc przed to byla masakra,na ktorej goscily rozstepy doslownie w kratke,przy kazdej ciazy robily sie wzdloz lub w szerz. Xiara,napisz mi prosze jak sie czujesz,i jak szybko wracasz do normalnych obowiazkow???? Butik,ja mam 170,65kg,mam nogi dlugie i chude jak patyki za to ramiona jak enerdowska plywaczka:)) wiec dlatego rzucilam sie na 500ml,zeby na tej klacie bylo wogole cos widac,ha,ha,narazie mam oklaple B,zobaczymy,napewno bedzie dobrze,brakuje im tylko wypelnienia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najwazniejsze to przezyc pierwsza dobe, a pozniej znaczniej lepiej jest. Musialam na prawde szybko wrocic do codziennych obowiazkow, bo po pierwsze sama wracalam z Czech do Polski 1szy dzien po operacji, po drugie w tym samym dniu mialam jeszcze w Krakowie trafic do chirurga po zwolnienie. Pozniej w domu wszystko sama, bo sama mieszkam czyli glownie gotowanie, mycie naczyn, a poza tym staralam sie byc w lozku. Na trzeci dzien po operacji musialam pojechac do pracy by dostarczyc zwolnienie. Ale moglam juz w drugim dniu po op. funkcjonowac bez przeciwbolowych. Tak ze w moim przypadku dosc szybko doszlam do siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jamjka
annnaaaa33 a ty kiedy masz zabieg ? Ja już u siebie na nowym mieszkanku staram się odnaleźć , ale myślami to już lezę na stole operacyjnym . Teraz mnie przeraza trochę dojazd ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miciakicia
Witajcie dziewczyny!! Ja jestem po wymianie e-maila z doktorkiem Polakiem. Wysłałam mu fotki - stwierdził, że wkładki 450 cc będą dobre. Odnośnie terminu, to ok. za 2 tygodnie - gdy będę oczywiście dalej zainteresowana. Problem w tym, że mieszkam na Dolnym Śląsku i musiałabym jechać i wracać do kliniki sama. Na początku chciałam swoim autem... ale to chyba kiepski pomysł. Operacje robie konspiracyjnie przed wszystkimi... Może któraś z Was też planuje, to wybrałybyśmy się razem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
XIARA gratuluje Ci nowego biustu! Jestem bardzo ciekawa czy w klinice też można spotkać jakieś dziewczyny które miały operację ? Ja mam termin na 13 kwietnia i bardzo się cieszę,ale doktor powiedział ,że mi wystarczy 380 no może 400 bo swoje piersi mam "C" i martwię się,że mogą być za małe :( Jestem już zaszczepiona i czekam "nie"cierpliwie :))) Wreszcie wyrzucę wszystkie push-upy z szafy :))) XIARA Ty jestes bardzo dzielna ,bo sama wracałaś,super dziewczyna. Pozdrawiam Was wszystkie i piszcie koniecznie. Butik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kacha__22
do Xiara, Cześć czy mogłabyś podać maila do siebie?Ja też planuję powiększanie biustu u Polaka-jadę 11/04 na konsultację,szczerze powiem,że się obawiam bo ostatnio przeczytałam niepochlebne wypowiedzi na jego temat-ratuj! ...bo jeszcze zrezygnuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annnnaaaa33
DO JAMJKA, MAM ZABIEG 3.05...WIEC JUZ TYLKO KILKA TYGODNI MI ZOSTALO Kacha 22,tp posluchaj i poczytaj nas,te ktore sa ,,namacalne,,polacz sie przez skypa,bedziesz miala pewnosc...jak widzisz wszystkie jestesmy bardzo zadowolone z efektow operacji a do tego nie zbankrutowalysmy,ha,ha....wez pod uwage ze dr.Polak jest ogromna konkurencja dla polskich lekarzy,bo robi i tanio i bardzo dobrze,wiec szlag ich trafia i probuja za wszelka cene zniechecic potencjalne pacjentki,a wypisywanie roznych bredni np na kafe,to zadna sztuka,a gra toczy sie o kilkanascie tysiecy zlotych od lba:)) Tak samo Irlandzki stomatolog mi wmawial ze powinnam zrobic korone na zeba za 800e za sztuke,a gdy uslyszal ze za 800 to bede miala Hollywoodzki usmiech zrobiony w Czechach,to zarzucil ze ci lekarze z europy wschodniej sa niedouczeni i pracuja na fatalnych komponentach i w tragicznych warunkach...tutaj w gre wchodza wieksze pieniadze,wiec sama pomysl:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Portal feelbeauty.eu
Chcesz wiedzieć co wpływa na ostateczny wynik operacji powiększania piersi implantami ? Sprawdź również co nowego w medycznym świecie z ,którego tak chętnie korzystasz. Zdobądź wiedzę i bądź świadomym swoich decyzji. http://www.feelbeauty.eu/articles/show/id/218/Chcesz_wiedzieć_co_wpływa_na_ostateczny_wynik_operacji_powiększania_piersi_implantami_?.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Butik: Dziekuje :-) Tak, w klinice mozna spotkac dziewczyn - niektore przychodza na kontrolna wizyte lub wyciaganie szwow, a mozesz miec z ktoras w ten sam dzien zabieg - tak jak ja mialam. do kacha__22: moj e-mail b.ala0186@gmail.com Tez czytalam pewne negatywne opinie o nim, ale jednak pozytywne wygraly :))) Bylo mi latwiej podjac decyzje co do niego ze wzgledu jeszcze na ten fakt, ze wsrod moich realnych znajomych mialam 3 zywe przyklady zadowolonych na maxa dziewczyn, tak ze szczerze Ci powiem, ze nie mialam obaw i tez zdawalam sobie sprawe z istnienia konkurencji tu na forach.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×