Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość syla1111

Klinika w Czechach dr LIBOR POLAK

Polecane posty

Gość Aneciolek
Super macie,bedziecie juz po a ja ciagle przed,ale damy rade,nie takie rzeczy sie pokonuje...pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kejt1987
Heey Dziewczyny :) Ja także mam zamiar poddać się operacji powiększenia piersi u dr Libora Polaka. Jeszcze niestety nie jestem umówiona nawet na konsultację, bo na początek chce przeprowadzić własny wywiad środowiskowy :) Piersi zrobione przez niego wyglądają fajnie, są okrągłe, chociaż czasem mam wrażenie, że są za duże.... A co wy o tym sądzicie? Jest jeszcze jedna rzecz, która mnie gnębi.... a mianowicie wygląd sutków. Tak przeglądam tą galerię: http://plastyczna-chirurgia.pl/korekcja-piersi-plus i mam wrażenie, że te sutki nie wyglądają zbyt zachęcająco i zdecydowana większość lepiej wyglądała przed operacją. Też tak myślicie? A jak z Waszymi sutkami po operacji? Są takie rozciągnięte? Boję się o to, bo teraz mam okrągłe piersi z ładnymi sutkami, tylko niestety zdecydowanie za małe co sprawie, że automatycznie nie zalicza się ich do atrakcyjnych :) Także bardzo proszę, żebyście się wypowiedziały "Co z tymi sutkami?" Z góry dziękuję i pozdrawiam wszystkie szczęśliwe posiadaczki nowych biustów! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasmina32
witam panie rok minie 2 lutego jak mialam operacie u dr.Polaka i jestem bardzo zadowolona malo tego to zamierzam tez zrobic operacje brzucha bo mam nadmiar skory po porodzie pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneciolek
No niestety co do tych sutkow to prawdwa,rozciagaja sie.Moja znajoma ktora miala robione piersi tyle ze ona ciecie miala pod biustem mowila ze sutki sa ok,i nie rosciagly sie wcale.Ale niestety ta metoda ktora stosuje Polak sutki sie rozciagaja i to czasami do pokaznych rozmiarow,pomimo ze jest to najlepsza metoda umiejscowienia implantow bo blizny sa znikome

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anettchen
Witam Dziewczyny, ja mam operację u Polaka 08.02. zaczynam się bać ale jestem też bardzo podekscytowana. Mam mieć wkładki 350, właśnie szukam możliwości dojechania, zostanę odebrana z kliniki ale jadę tam sama. Napiszę po co i jak. Pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mam mieć operację powiększenia piersi u dr Polaka w przyszłym tygodniu. Bardzo się boję efektu po operacji bo przerażają mnie te blizny wokół brodawki, które są dość widoczne na zdjęciach, które można zobaczyć w galerii kliniki. Naczytałam się niestety również tych negatywnych opinii o deformowaniu i marszczeniu się implantów. Dziewczyny proszę Was napiszcie czy nic się nie dzieje z Waszymi piersiami. Proszę też, jeśli któraś z Was może o zdjęcia jak wyglądają u Was blizny. Wesprzyjcie mnie, bo bardzo chce mieć piękne, duże piersi ale strach zaczyna mnie paraliżować. Pozdrawiam. Małgosia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anettchen
Hej, jestem drugi dzien po. Bylo lepiej niz się spodziewalam. Ból jest ale od czego środki usmierzające. Lekarz super, pielęgniarki kochane, czysto choć warunki i wygląd kliniki jak póżny Gierek. No ale to zwykla przychodnia. Pamiętajcie: Cena!;) Miałam mieć 350, mam 430, mam piękne Cycki, serio... popłakalam się przy ściąganiu opatrunku: z bólu...emocji i szczęscia. Polecam wszystkim niezdecydowanym, WARTO!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sie_er
Witam Kochane! I ja jestem 2 dzien po operacji,wlasnie sie dziwie ze prawie wcale mnie nie boli,najgorsze chyba byly dreny bardzo niewygodne i bolaly przy wyciaganiu... Klinika to zaden luksus ale jest czysto i przjemnie;) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anettchen
Do sie_er Ty miałaś operację 9go, tak? Ja też muszę powiedzieć, że jestem zdziwiona. Ok. Pierwszy dzien to ogromny ból scisniecia pasami, potem dreny ale środki uśmierzające spełniają swoją rolę. Teraz ledwo co biorę, czuję się wyśmienicie, dziś zmywałam naczynia. Normalnie chodzę, chyba pojdę na obiad do knajpki obok bo nie chce mi się gotować:) Jestem taka happy..........!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiulinka28
Kochane jestem juz 6 tydzień po operacji goji sie slicznie i wygląda zdumiewająco jezeli chodzi o ból to tak był i nie poweim że mały ale może to było spowodowane moją dosyć drobna posturą. Jeżeli chodzi o wkładki to dostaniecie na nie papiery :) Sie_er wariatko ty juz po koffffammmmm cię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sie_er
Anettchen Hej Kobietko tak mialam op 9.02, ciesze sie ze i u Ciebie wszystko oki ja to wogole jestem chyba jakas drewniana bo srodki przeciwbolowe bralam tylko dzien po op. Dzis juz mnie prawie nic nie boli jestem w szoku ze az tak dobrze sie dzieje...;) Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patyk
Witam wszystkie panie przed jak i po operacji :> ja takze jestem zainteresowana zrobieniem sobie piersi u doktora Polaka ale to dopiero w przyszlym roku jak skoncze karmic piersia moje dzieciatko :> mam takie pytanko: czy cena wkladek anatomicznych jest taka sama jak okroglych czy wyzsza? jak rozmawialam z doktorem to mowil o 49 000 koron. Jesli cos wiecie na ten temat to dajcie znac, pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szanti23
Witam Wszystkie Kobietki te przed i te po :D !!! Jestem już umówiona na konsultacje 15.03.2010.Nareszcie mąż się nade mną zlitował hehe Jestem mama 3-latki...i tak od trzech lat borykam sie z moim biuścikiem który mocno zmarniał po karmieniu piersią :( op miała bym już dawno za sobą ,jednak pojawia sie znany chyba tu Wszystkim problem.KASA:( troszkę to trwało ale postawilam sie i powiedziałam dość!!! dość kompleksow, placzu w łazience za zamknietymi drzwiami i głupich napompowanych gąbkami stanikow! Nie boję sie bolu,jestem do tego już psychicznie przygotowana.Martwię się jedynie tym że lekarz moze coś spartolić...strasznie zalezy mi dlatego na opiniach normalnych kobiet,które cos już przezyły(op)...mam nadzieje ze Dr.Libor Polak jest tak dobry jak piszecie,jestem drobna waże zaledwie 47kg.161cm wzrostu. .. piersi jakie sama chce to minimum 350ml.teksturowane pod mięsien. Jak sądzicie będa wporządku? z tego co słyszałam ten lekarz slynie z doboru duzych piersi (co nie znaczy że złych ) :)) pozdrawiam Wszystkie forumowiczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anettchen
Oj, słynie z doboru dużych piersi... o tak:) Wczoraj pierwszy raz mogłam zdjąć stanik, wziąć prysznic. Spojrzałam w lusterko i zamarłam:) Mam bardzo duże piersi (430). Może przez chwilę pomyślałam, że za duże. Jestem jeszcze nabrzmiała, szczegolnie pomiędzy. Ale generalnie zadowolona, bardzo, chciałabym, żeby już opuchlizna zeszła i żebym mogła być w pełni sprawna (jestem tydzień po). Po... przyszły chwile refleksji.. hmm.. jak to będzie jak będę starszą panią z silikonami hihih, czy będę mogła intensywnie uprawiać sport jak do tej pory.. co powie córka... Ale generalnie jest o wiele więcej Za. Pozdrawiam wszystkie przed i po:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szanti23
Ha ha ha te refleksje odnośnie bycia Panią w starszym wieku z sylikonami nie są takie zle :D wyobraż sobie ze będzie to dość duża liczebność takich kobiet...nie tylko my sie zestarzejemy ,ale i te wszystkie babeczki co są juz od dawna po :)) będzie fajnie...będziemy wyrywały mlode ciacha na calkiem fajny dekolt hahaha pozdrawiam !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szanti23
Do Maleewa Nie wiem czy zasiegnelaś fachowych opini na temat wkladek PIP....A wydaje mi sie ze nie.Wkładki te to jedne z najlepszych implantów produkowanych w Europie ,a dokładniej we Francji.Są to implanty niczym nie odbiegajace od firmy Mentor,McGhan czy Eurosilikon a co wiecej można powiedziec ze nawet lepsze...co Ci bede wyjaśniać wejdż w google i wpisz sobie: implanty piersiowe PIP. I WSZYSTKO JASNE :) POZDRAWIAM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szanti23
Sorki malaewa ten post byl do mega1234!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny prosze was o opinie na temat tego lekarza!bylam zdecydowana na niego koles rzeczowy kontaktowalam sie mailow i mialam sie juz umawiac na konsultacje,ale po tym co czytam sama nie wiem... przerazilyscie mnie tymi opiniami cena jest nizsza to fakt...ale czy efekt jest zadowalajacy? mam piersi w rozmiarze A i chce powiekszyc je do duzego C prosze o przeslanie jakichs fotek na maila ktorejs z was ktora jest juz po i jaki byl efekt? pozdrawiam i czekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anettchen
Dziewczyny po.. Generalnie od początku wszystko przebiegalo super. Ale od paru dni wyczuwam implant w prawej piersi przy schylaniu się. Trochę mnie to przerazilo. Bylam w poniedzialek na pierwszej konsultacji i podobno "tam wszystko się układa". W każdym razie spanikowałam, dzwoniłam w Warszawie, skąd jestem do paru klinik i też powiedzieli, ze to niby normalne i najważniejsze, żeby nic nie bolało. W każdym razie zamówilam masażystę, żeby robił mi profesjonalny masaż i to wszystko rozmasował. Wczoraj był pierwszy raz. Śmiać mi się trochę chciało... Ale generalnie polecam. Jak ręką odjął wrażenie "spięcią i ciągnięcia". A tak generalnie to super wrażenie, opuchlizna schodzi i moje piersi nabierają ostatecznego kształtu. Miałam małe B. Teraz mam 435 ml, czyli D. Już zaczęłam zamawiać na Allegro bieliznę bez fiszbin :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkie! mam pytanie o liposukcje brzucha czy ktoraś byla bo jak narazie to wszystkie o powiekszaniu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anettchen
Hej Dziewczyny! Chciałam jedynie uspokoić wszystkie, ktore miały podobne dolegliwości do moich (opisywalam w poprzednich wątkach) po paru masażach u specjalisty teraz wykonuję je sama, nie odczuwam już implantu:) Jestem dokładnie miesiąc po, generalnie robię wszystko ale oszczędzam się. Jestem zadowolona, polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiula26
Jestem umówiona na zabieg powiększania piersi w Czechach u dr Polaka w lipcu- już nie mogę się doczekać:-) . Mam pytanie do dziewczyn które miały u niego ten zabieg, ile razy byłyście na konsultacji po zabiegu i czy są one wliczone w cene- czy może za każdą dodatkowo trzeba płacić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KIKA84
Witam, jadę na konsultacje do doktora w poniedziałek, wasze opinie są w miarę dobre, ale nikt nie odpowiedział na pytanie o bliznach. Na zdjęciach, które prezentuje klinika dr.Libora blizny są bardzo widoczne, z tym że nie wiem, kiedy zdjęcia były robione? Może od razu po operacji. Proszę napiszcie jak z bliznami u Was? Drugie pytanie ile dni potrzebuje po operacji by wrócić do pracy? czy muszę brać dłuższy urlop? Trzecia sprawa, może ktoś jest jeszcze zainteresowany taką operacją i chciałby się umówić na ten sam termin co ja, szukam kogoś bo nie za bardzo mam z kim tam pojechać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Feelbeauty.eu
Zapraszamy na nasze Forum i Portal !!!www.feelbeauty.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy któras z was wie cos na temat badan i samej operacji i jak to wszystko wyglada mam konsultacje 19 kwietnia u dr Sirka na cycuchy :D ale nie ukrywam ze chce zasiegnac wiadomosci od osob krore sa juz po zabiegu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamkadamka
do KIKA84 ja zamierzam zrobic sobie piersi u Polaka na pocz.kwietnia. Mam konsultacje w poniedz.29.03, a tydz.pozniej operacje. Jezeli jestes chetna na wspolny wyjazd to nie ma problemu. Odezwij sie na forum. A tak ogolnie mam pytanie do Pan juz po :) mam male dzieci i martwie sie, gdyz nie ma mowy aby ich nie podnosic! zmiana pieluszki, wsadzanie do fotelika itd. Po jakim czasie moge dzwigac? a dokladnie to ile kilo jest dopuszczalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamkadamka
KIKA 84 to super, w ten poniedzialek sie go zapytam czy tez bym mogla na 4.04 zamiast 5.04. To jak juz wszystko bede wiedziala to do Ciebie zadzw.na kom. i sie konkretnie zgadamy. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamkadamka
Mam pytanko--Jakie ciecie polecacie? z tego co widzialam dr Polak robi okolosutkowe, ale ja bym chciala pod miesien, wiec nie wiem czy takie ciecie moze byc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do kika 84.Gdzie mieszkasz??Bo ja mam przełożony termin na 04.04 i może razem byśmy się jakoś zabrały?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×