Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość syla1111

Klinika w Czechach dr LIBOR POLAK

Polecane posty

Gość anetaa76
Jechałam tam z duszą na ramieniu, jadąc do Furmanka czułabym to samo, nazywanie mnie naiwną to nieporozumienie, przeczytałam chyba wszystkie posty i świadomie zdecydowałam się na niego, nie przeczytałam żadnego posta o tym że pacjentki są niezadowolone z efektu liposukcji. Jeżeli chodzi o brak pacjentów... cztery osoby oczekujące w tym samym czasie na kontrolę, tak to rzeczywiście brak. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkavka
Dziewczyny z watku dr Furmanka na powazniejsze zabiegi jak plastyka brzucha czekaja po kilka miesiecy!!! U Polaka mozesz isc pod nuz juz na drugi dzien, taki ma "nawal pracy", to mowi samo za siebie....:-o:-o I z tego co wiem dr Furmanek nie wypuszcza pacjentek po powiekszeniu piersi juz na drugi dzien, a po plastyce brzucha NAJWCZESNIEJ!!! po dwoch dniach, i to jesli dreny sa puste i pacjentka dobrze sie czuje!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anetaa76
Przecież wypowiadam się na temat liposukcji, innych nie będę komentować, powinny to robić osoby, które to mają za sobą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to chyba zależy od osoby. Po cesarce po 2 tygodniach biegałam z wózkiem po mieście, po operacji biustu po 3 dniach jechałam sama samochodem do pracy, po liposukcji w narkozie tego samego dnia wyszłam ze szpitala i wracałam do domu samochodem (w Polsce). A to że z drenami do domu - to całkiem normalne. Nie ma co się rozczulać nad sobą. Mięśni brzucha nie miałam ciętych bo miałam/mam je dobre - mam wycięta skórę. To na prawdę nie jest takie okropne. Są gorsze i bardziej bolesne sprawy. Albo ja mam takie poczucie bólu:) Biust, liposukcję a teraz plastykę - miałam u trzech różnych lekarzy. Pierwsze dwie - w Polsce w Katowicach (Eurolinika - Wilgus, drugie Tommed - Piekarska), teraz u lek Polaka. W sumie najgorsza była liposukcja - tzn. kwestia zabiegu, traktowania pacjentek w tym zmian cen (po wybudzeniu płaciłam za narkozę i cena znacznie wzrosła - a ze byłam średnie przytomna i tyle w portfelu miałam to zapłaciłam, jak wychodziłam ze szpitala - ten sam dzień - byłam już w pełni świadoma, ale lekarki której płaciłam już nie było). W klinice w Czechach mogłam zostać - tyle, ze są to dodatkowe koszty, więc wolę być w domu, a jak coś się będzie działo to pojadę - godzina drogi, nagłe - wiadomo szpital, ale w Polsce też nie leży się tygodnia do zdjęcia szwów i wyjęcia drenów. A jeśli tak to podajcie klinikę w której po plastyce brzucha leży się więcej niż dobę/dwie - oprócz na własna prośbę - np. ze względu na dojazd. Ja na razie jestem zadowolona. A efekty - wiadomo na to trzeba poczekać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anetaa76
do julia_nm Mam pytanko odnośnie liposukcji, kiedy zaczynałaś profesjonalne masaże? Jakiego rodzaju? A może jedynie sama się masowałaś? Chciałabym znać Twoją opinię, bo widzę że co lekarz to inna opinia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam dr. Polaka, sześć tygodni temu przeszłam augmentacje- operacje pozwiększania piersi 500cc, pod mięsień. Piersi wyglądają pięknie. Doskonała opieka pooperacyjna. Chirurg bardzo sympatyczny, ciągle pod telefonem w dzień i w nocy. Pielęgniarki są uśmiechnięte i bardzo mile. Otrzymałam wyciąg z dokumentów z numerami implantatu. Planuje jeszcze w przyszłości abdominoplastykę, i na pewno nie zawaham sie podjąć decyzję przyjścia do Pana dr. Polaka. Polecam. Ewa W.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SylwiaO.
Również polecam dr Polaka. Początkiem grudnia zdecydowałam się na powiększenie piersi (400-375 ml okrągłe) pod mięsień. Piersi wyglądają b. ładnie, świetnie dobrał rozmiar do mojej sylwetki. Przyznam, że nie spodziewałam się, że wyjdą aż tak ładnie. Z dnia na dzień stają się coraz bardziej mięciutkie i przyjemne w dotyku. Myślę, że nie co się kierować jedną złą opinią na kilkadziesiąt dobrych, zawsze jest ryzyko i możliwość jakichś powikłań czy to w Polsce czy w Czechach jak i na całym świecie. Co do samej kliniki i doktora nie mam się czego przyczepić:) Świetny chirurg, klinika i wspaniała opieka. Gdybym miała zaryzykować ( a straszliwie się bałam:P) to zaryzykowałabym ponownie. POLECAM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość /*-+
// A CO POLAK WIDOCZNIE NIE MA KLIENTEK????:D:D/// PIERWSZA REKLAMOWKA Z 02.01.2013 W WATKU JESTEM PO POWIEKSZENIU PIERSI: 08:31 EwelinLi "Szanowne Panie, co do Pana dr. Libora Polaka , mogę tylko powiedzieć: POLECAM!!! To doskonały chirurg i wspaniały , sympatyczny człowiek. Mieszkam za granicą, a mimo to w okresie przed i pooperacyjnym był ze mną w stałym kontakcie. Odpowiadał na wszystkie moje telefoniczne i e-mailowe pytania. Opieka w nowej klinice w Ostrawie była świetna. Dziękuję Panu , panie doktorze za moje nowe piersi. Jestem bardzo zadowolona." DRUGA REKLAMOWKA TEJ SAMEJ OSOBY POD INNYM NICKIEM, NAPISANA POL GODZINY POZNIEJ W INNYM WATKU: 09:00 Maryl.G "W lutym 2012 roku przeszłam operacje powiększania piersi. Z procesu leczenia jestem zadowolona, wszystko przebiegło tak jak sobie tego życzyłam. Personel i sam lekarz bardzo profesjonalny. Bardzo podobało mi sie w nowej klinice w Ostrawie. Pooperacyjny efekt jest doskonały. Musze pochwalić także pracę pielęgniarek, które się mną opiekowały. Maryla G."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość /*-+
SylwiaO. EwelinLi Maryl.G to ta sama osoba pod trzema roznymi nickami....:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość /*-+
Ewa Wer to tez ta sama osoba. W kazdym z postow nie brak slowa POLECAM :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SylwiaO.
/*-+ Mylisz się. Pewnie jesteś z konkurencji albo nie stosowałaś się do zaleceń lekarza i cos spartaczyłaś a teraz niszczysz mu opinie... jaka zazdrość, od razu odpowiedź. A to dochodzenie :D To mówi samo za siebie. Zaniedługo odkryjesz, że jakiś % odpowiedzi na forum (pozytywnych) jest pisanych przez jedną osobę, bo napisały np. o dobrej opiece w klinice i wszystkich oświecisz:D Gdybym miała brać do serca komentarze, typu ''mam krzywe piersi'' albo ''ta i taka to ta sama co pisze pozytywne komentarze'' to nigdy nie powiększyłabym sobie piersi u dr Polaka ani nigdzie. Na szczęście jechałam do niego wiedząc, że to FACHOWIEC w tym co robi, nie zwracając na komentarze które nie mają żadnego pokrycia. I tak oto jestem zadowolona i POLECAM dr Polaka:) (kogoś to boli?) Mam ładniejsze piersi niż sobie mogłam wymarzyć. Pozdrawiam :):):):) przede wszystkim te ROZSĄDNE. I dodam, że forum jest to opisywania co i jak i właśnie polecania czy też nie (z pokryciem) a nie do dochodzeń śledczych ''że ta to tamta'' :D Kto umie czytać ze zrozumieniem będzie wiedział, czy tak jest czy inaczej, a jak wysuwasz takie wnioski to przynajmniej poproś admina forum o sprawdzenie IP tych trzech komentarzy, bo Cię to męczy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anetko - masaże robiłam endermologią, ok4 tygodnie po liposukcji oraz mezoterapia bezigłowa (zmarnowane pieniądze jak dla mnie - 6 zabiegów) około 3 tygodni od liposukcji. No i niestety masażerem - ale to było złe posunięcie, bo masażery vibroaction, vibratone - nie nadają się po liposukcji, moze po pół roku, ale nie wcześniej bo tkanka jest luźna i ją ubija w jednym miejscu. Szczegóły omówimy może jak się spotkamy -co sądzisz o pomyśle na kawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do efektów mojej operacji plastyki brzucha z liposukcją - czyli ciąg dalszy. Minął miesiąc - brzuch wygląda super, opuchlizna prawie zeszła. Niestety przedwczoraj podniosłam syna (jak miał prawie 39 stopni i zsunął się z łóżka) i lekko rozeszła się blizna-zrobił się ropień (ale też po podniesieniu czułam silny ból przez prawie 24 godziny więc nic dziwnego że coś zerwałam). Ale takie jest życie jak ma się małe dziecko. Lekarz wczoraj widział, oczyścił, dał preparat i mam przyjechać na kolejna kontrolę. Efekty super. Męczący jest tylko pas -bo się co chwilę albo zwija albo gdzieś przesunie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anetaa76
Do julia_nm Pomysł z kawą jest jak najbardziej ok :) Co do efektów mojej liposukcji, opuchlizna nadal się utrzymuje , już nie taka jak na początku ale nadal jest. Nierówności były znaczne ale zmniejszyły się wraz z opuchlizną. Widzę że z jednego boku mogłoby być więcej odessane, ale poczekam na efekt końcowy. Jestem tylko przerażona wizją noszenia ubrania uciskowego jeszcze przez nastepne dwa miesiące, liczyłam że go zdejmę trochę wcześniej. Dodam że liposukcję miałam robioną z brzucha i boków z końcem listopada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka.krakow
Miesiąc temu miałam wykonywany zabieg labioplastyki u dr. Libora Polaka. Mogę powiedzieć, że jestem w pełni zadowolona. Efekt zabiegu jest taki, jakiego się spodziewałam. Wg. mnie Pan Polak zna się na swoim fachu, jest przy tym bardzo sympatyczną osobą, w razie jakiś pytań jest zawsze pod telefonem i bardzo dobrze mówi po polsku, dlatego nie ma żadnych problemów w kontakcie. Bardzo pomocne i miłe są też osoby asystujące w klinice. Ze swojej strony polecam zabiegi u tego chirurga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no coś podobnego
ależ wysiew polecających osób???? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natiiii
Czy ktoś miał wykonywany zabieg korekcji nosa u doktora Polaka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość flashgirl
Witam. Mam termin na 4.03 u dr Polaka na powiększenie piersi..Czy jest jeszcze jakaś kobietka która ma tego samego dnia bądź dzień przed lub po? ;) Bardzo proszę o maila: flashgirl1985@o2.pl Zawsze razem raźniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Do teraz Polak nie ma" Ja mówię beznadzieja,tylko kasa się dla niego liczy.A co obchodzi,ze mam wstrętny brzuch i cycek mi wisi.Cholerna blizna zostanie.Przynajmniej bius da się zrobić ufff Dajcie sobie z tym gościem spokój . Ja mam do lucak termin albo pojadę do Furmanka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sie bierze tylu idiotow? Sami sie rodza ... Przeciez Polak to bezczelny i bezduszny oszust !!!! Jak mozecie temu oszustowi powierzac wlasne ciala !!!! Poszlabym wszedzie, tylko nie do niego !!! Jest teraz chirurgow plastykow jak psow wszedzie pelno, na kazdym rogu, a te bezmozgie babska ida do Polaka. Dokładnie.Mnie po 8 godzinach oczekiwania na zabieg,nagle powiedział,że operacja się nie odbędzie,bo pacjętka operowana przede mną potrzebowała tlenu i .....gdyby teraz coś działo się ze mną,to PO PROSTU brak ich tlenu.Najlepsze jest to,żę powiedział zebym pojechała do domu i wróciła za dwa dni(to był wieczór)!Zamiast mnie przenocować w klinice.Teraz śmiać mi się chce z tego wszystkiego,ale wtedy byłam przerażona.Prosiłam szwagra żeby przyjechał po mnie bo nie miałam jak wrocić... Polak łaskawie podwiózł mnie do hotelu zebym przeczekała,ale zapomniał dodać,że tam nie akceptują euro.Wiedział,że nie mam koron.Mało tych jaj Kantory byly już zamknięte.Jakaś kelnerka w barze za napiwek pozyczyla mi swój telefon i wtedy przyjechał szwagier-na szczęście.Ale i tak czekałam na nich 4 godziny wijąc się z zimna. I po cholerę ja tam jeszcze potem pojechałam? Zaliczki i tak by nie oddał.Myślcie co chcecie,ale tak było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty dziecko majko jakaś tam, nie masz pojęcia ci mówisz.Po drugie,domyślam się,że jedyne co mogłaś mieć w życiu operowane,to może wyrostek.Po trzecie,to jest forum o cyckach,a raczej o wymianie się doświadczeniami na temat lekarzy.Na temat ćwiczeń,to chyba nie tu.A po czwarte,nikt się nie emocjuje,jak to określiłaś,no chyba,że Ty.Poza tym trzeba pomyśleć,może kiedyś spróbujesz,że nie wszystko jest czarno-białe,a to ,że ktoś np. jezdzii rajdowo,to nie znaczy,że nigdy się nie pomyli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poza tym,pewnie też tego nie wiesz,ale brzuchy nie operują jedynie grube kobiety,ale np. takie,które mają rozstępy. Moje akurat byly małe,ale babka,z brzuchem do kolan potrójce dzieci - sądzisz,że jest go w stanie go "wyćwiczyć"? Przerzuć się może na forum dla przedszkolaków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty napisałaś,że ja się emocjonuję,nie ja.A po drugie buhhha też napisałaś,że ja chcę faktów.Mnie są niepotrzebne,bo mam je przed lustrem. do majki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zresztą jeśli któraś z Was chce zobaczyć zdjęcia mojego brzucha i/lub piersi,to wyślę. Podajcie tylko adres mail.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAJKA1105
DO ELISHANA 9996-nigdy nie miałam operacji wyrostka,ale powiększałam biust u polaka i nigdy NIE pisałam,że jestem zadowolona...no bez przesad!Nie mam powodów do radości,bo mam problem z lewą piersią,biust do pięknych też nie należy...Coś Ci sie pomyliło-nie atakuj bezpodstawnie...Owszem są brzuchy nadające się do wyćwiczenia,ale są też takie,które uratuje jedynie operacja...O Polaku nie mam dobrego zdania za to,jak traktuje ludzi i jaki jest perfidny...sama to doświadczyłam...Chyba pomyliłaś osoby...tym bardziej,że nie jestem dzieckiem,mam ponad 40 lat:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość selenaris
Witam wszystkich... Czytam forum i jestem coraz bardziej przerazona....Naprawde pan d.Polak jest taki zly???Bardzo prosze o opinie poniewaz jesli cos jest z nim nie tak to wole sie wycofac niz pozniej cierpiec. moj mail-malaluna1@onet.pl. Z gory dziekuje za wszelkie info

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DR.POLAK_oszust
Dziewczyno odpusc sobie,dasz mu zaliczkę w euro na konto i bedzie po tobie,pojedziesz do czech a tam Cwaniaczek Polak mówi ci że jest o 200 euro drożej!!!zaliczki nie wysyłajcie on tak ludzi oszukuje.Zaczniesz się mądrzyć że sie tak nie umawialiście to wypierdoli cie za drzwi.Totalny arogant!!!!! Mnie wywalił podczas zmiany opatrunków na ulice z rozwiniętymi bandażami ,miałam uszy i nos robione.Naraził mnie 2 krotnie na utrate zdrowia. więcej opowiem i pokaże video z tej jeban...Polkliniki w Ostrawie na gg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość selenaris
Chcialabym podziekowac wszystkim ktorzy mi pomogli na tym forum :) Mam umowiony termin u pana dr.Furmanka. Wspanialy czlowiek,kompetentny,szczegolowy i przede wszystkim po nim widac ,ze jest w 100% profesjonalista. Dzieki serdeczne dziewczyny za ostrzezenie! ps. operacje mam juz 29.05 :) Moje marzenie od ponad 12 lat wreszcie sie spelni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIE POLAK,HAM Z CZECH
Gratuluje Powodzenia:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KOCIAK 44
TYLE WYPOWIEDZI O NIM CZYTAŁAM A JEDNAK POJECHAŁAM DO NIEGO!!ZAWSZE MUSZĘ SIĘ SAMA SPARZYĆ,ŻEBY UWIERZYĆ.... NAJCHĘTNIEJ TO BY KASOWAŁ PIENIĄDZE ZA SAMO POWIEDZENIE"DZIEŃ DOBRY"!!!!CO INNEGO PISAŁ CO INNEGO ZROBIŁ!INNE KOSZTY PRZED PRZYJAZDEM INNE W DNIU WIZYTY!!!SKANDAL NIE SAM ZABIEG BYŁ PRZYKRY ALE ŚWIADOMOŚĆ,ŻE JESTEŚ DLA NIEGO TYLKO "LEŻĄCĄ KASĄ"NIGDY WIĘCEJ!!!!!A JEŚLI TO DO KOGOŚ INNEGO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×