Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość syla1111

Klinika w Czechach dr LIBOR POLAK

Polecane posty

Gość gość
Hmm jedzenie gdzie? W klinice u Polaka - tylko śniadanie.... chyba że mówisz o lokum u Pani Halinki ;) Po drugie brak polskich znaków hmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doroAT
Jakich znakow? Gramatycznych! Jak Ci Pasuje to po niemiecku Ci napisze bo to mi latwiej! Po opracji to i tak nie mascz glodu, Nas to sie Stale pytala czy man cos zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po co te nerwy;) Jestem zadowolona z efektu operacji, nam chodzić ciągle kazali - w której klinice robiłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja dzien wczesniej juz mowilam dla doktorka,ze ja po operacjch jestem strasznie glodna juz tak mam :D i nie bylo zadnego problemu moja super pielegniarka non stop sie pytala czy jestem glodna czy chce kawy lub herbaty takze ja jestem zadowolona :) teraz umowilam na liposukcje mojego przyjaciela poniewaz on nie rozmawia perfekcyjnie po polsku takze ja polecam doktorka i caly personel dla moich znajomych i bardzo sobie chwale , nawet na ostatniej kontroli zawiozlam dla mojej pielegniarki dobra butelke wina :) mialam operacje w Ostrava pozdrawiam wszystkie :) :) :) martyneczkabeauty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No dziewczyny ja po pierwszym prysznicu , powiem wam super się przemyć po tygodniu hehe tzn góre wiadomo :) ale i tak je trzymałam boje się że odpadną :) hehe ja też jestem zadowolona z operacji :)tak samo jak z Pani Pielegniarki naprawdę super kobieta tylko nie rozumiem jednego czemu dziewczyny na forum beauty tak narzekają . Pozdrawiam Magda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Magda oh wiem jak to jest haha ja jak bralam pierwszy prysznic to chyba nigdy tak sie nie cieszylam z tego,ze moge sie wykapac :D :D a co do dziewczyn z beauty to wiesz wszystkim sie niedogodzi nie ma takiej opcji :) my bylysmy i wiemy jaka jest prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak wiem że niestety wszystkim dogodzić się nie da.. no ale coż jest jak jest , ja należe do tych zadowolonych :) a wy dziewczyny jak tam ? bo ja już prawie całkowicie sprawna :) nawet czucie mi wraca :) Magda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla mnie ciezko wstawac wczoraj rano meza nie bylo w domku to sie meczylam z pol godziny zeby wstac :/ a tak to ja juz sprawna jestem wlasnie rozmyslam zeby wziasc moje kochane sportowe autko i pojechac na zakupy ciuszki itp :D bardzo mi tego brakuje no ale nie wiem wlasnie czy juz moge :/ boje sie zeby mi sie z implantem nic nie stalo zeby sie nie przesunal itp . teraz zaluje ,ze nie mam automatycznej skrzyni biegow :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A no właśnie ja też jeszcze uważam , no ale nie zawsze to idzie w parze bo mam 2letnie dziekco.. i muszę wszystko zrobić czy mi się to podoba czy nie :( maż pracuje po 10godzin , i niestety muszę radzić sobie sama :( Magda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorotka89
Dziewczyny ja już jestem w Ostravie, zakwaterowana u Pani Halinki.. Jutro operacja. Strasznie się boję, chyba dziś spać nie będę w nocy. Już sobie miejsca znaleźć nie mogę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dorota89 nic się nie martw na zapas ;-) będzie dobrze,obudzisz się i już będziesz po operacji :-) trzymam kciuki!!!!!!! Martyneczkabeauty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też byłam u pani Halinki , bardzo miło tam jest :) nie przejmuj się dasz rade tak jak my :) też nie spałam w nocy przed , teraz jakbym miała iść jeszcze raz pewnie to już na luzie :) trzymam kciuki :) Magda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dorotka trzymaj się kochana będzie dobrze mam nadzieję że tak jak i mnie nic Cię nie będzie bolało mocno trzymam kciuki marta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorotka89
Dzięki dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martynkaaa26
Hey dziewczyny, ja mam jakiś problem z internetem i rzadko pisze, magda widzialam zdjęcia na poczcie i super piersi masz, jeśli chodzi o mnie to już praktycznie czuje jakby były moje od zawsze, bo wcześniej to miałam wrazenie ze sa jakby doczepione do mnie;) ale teraz już oka,chociaz dalej sa dość napięte jak sie dotyka, zaniedlugo stuknie miesiąc, a za 2 dni mam zas wizyte u doktora zobaczymy co tam powie;) Dorota ja tez trzymam kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
martynkaaa26 to iole tych wizyt po operacji trzeba miec ? ja bede miala teraz druga 12/09 i to bedzie ostatnia no ale mi doktor powiedzial,ze to minium , niestety mam za daleko zeby jezdzic co dwa tygodnie. Dziewczyny po jakim czasie mozna spac na boku bo ja juz nie pamietam zapytm w piatek ale moze wy wiecie? ja czuje sie zaje.....:) dzis prowadzilam autko :) i nic mnie przy tym nie bolalo :D :D szybko do siebie dochodze :) martyneczkabeauty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dorota89 daj znać jak się czujesz :-) mam nadzieję, że dobrze! Życzę Ci tego abyś dobrze to przeszła bez bólu ;-) MB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 26martynkaaa26
Ja mam chyba ostatnia jutra ta wizyte, chociaz nie wiem tak do konca, mi mowil ze od nastepnej wizyty czyli od jutra juz na boku bede mogla spac ale ja tak szczerze powiedziawszy to juz czasem sobie lezalam na boku bo juz na tych plecach nie moge;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oh zazdroszczę, że będziesz mogła już "legalnie " spać na boku... Dzisiaj zrobiłam zdjęcie piersi oh i Ah tak mogę powiedzieć ;-) nie wiem dlaczego miałam taki szok po pierwszej wizycie...... Piękne są!!!! ;-) à wy jak tam podgladacie codziennie swoje nabytki? ;-) ja nie mogę przestać :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 26martynkaaa26
Jasne ciagle je podziwiam:P,dzis na miescie biustonosze ogladalam to mnie maz nie mogl odciagnac od wieszakow hehe ale nic ciekawego nie widzialam,tzn sa ale z wypelniaczami,albo sztywne jakies,moze wy macie jakies sprawdzone sklepy z bielizna ?godne polecenia:P bo jak bede juz mogla to musze nakupowac roznych kolorow hehe, w jakich bedziecie w ogole chodzic z poczatku, w sportowych czy normalnych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja chyba w sportowych ze względu na moja prace a na jakieś wyjścia koronkowe :-D ja niestety nie doradze Ci ze sklepami z biustonoszami ;-) martyneczkabeauty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeśli kupujecie tanie staniki to u chińczyka a jak checie ładne, porządne ale niestety takie troszkę kosztują- ava, panache, gortex dalia. triumph,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 26martynkaaa26
Takich od chinczyka to ja nie chce, ja tez mysle z poczatku w jakims sportowym pochodze, i tak jesien idzie to pod sweterkiem widac nie bedzie,a wygodnie chociaz, a jak na jakies wyjscie to wtedy bede ubierala jakis normalny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 26martynkaaa26
A ja bylam u doktora dzis rano, wszystko oka z piersami, powiedzial ze ksztalt mu sie podoba, mi zreszta tez, dalej mam masowac blizny, i kontrola za miesiac i wtedy moge przyjechac w staniku z fiszbinami;) oh fajnie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorotka89
Czesc dziewczyny. Jestem już w pensjonacie. Bardzo dobrze wszystko znioslam ale majgorszy jest teraz ten ból. W klinice dostałam super środki przeciwbólowe które działały od razu a do domku przepisał mi tramal i niestety nie pomaga... Z piersi jestem już zadowolona, doktorek bardzo miły, pielęgniarka złota dziewczyna. A Pani Halinka ma serce ze złota. Oh jak sie cieszę, ze już jestem po. Wyszłam o 15.20 . Dziewczyny jak radzić sobie z bólem??? Pomocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej ja tez mialam straszny bol pierwszy dzien , bierz tramal co cztery godziny to bol przejdzie . A dzis jak sie czujesz lepiej troche ? pozdrawiam martyneczkabeauty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzikowo7777
Witaj, na ból mnie pomagał ketonal, tramal w ogóle na mnie nie działał. Spanie pozycja siedząca - ból pleców mi doskwierał najbardziej. Po jakimś czasie kładłam się na plecach nogi oparte o ścianę lub kanapę - pomagało na trochę odciążyć plecy. Dobrze aby wtedy był ktoś w domu, pomógł Ci wstać z tej pozycji..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez jeszcze kilka dni temu cierpialam na bol plecow , ale na szczescie usmiechnelam sie do sasiada i pozyczylam mate masujaca ale tez maz mi plecy masowal , ale tez dawalo mi ulge spacerowanie martyneczkabeauty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorotka89
Tramal nic mi nie pomaga. Na szczęście noc przespalam całą, nie bolało aż tak bardzo. Dziś też już nie boli ale wstać z łóżka to koszmar...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta7770
cześć dorotka jak tam cycuszki? jak wrażenia? będzie tylko lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×