Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość syla1111

Klinika w Czechach dr LIBOR POLAK

Polecane posty

Gość gość
Dorotka89 ty miałaś operację pomniejszenia piersi czy masz implanty? Ty już dość długo jesteś po operacji bo w tym samym dniu miałaś co mój kolega miał liposukcje ja po powiekszaniu szybko doszłam do siebie jeżeli chodzi o gojenie fakt, że na prawej piersi -otoczce mam jeszcze małego strupka ale nic mnie nie boli nic nie swędzi itd a co lekarze Tobie mówią??? mam nadzieję, że wszystko dobrze się skończy i będziesz mogła wkoncu cieszyć się z piersi!!!!!!! Martyneczkabeauty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorotka89
Miałam pmniejszane piersi. Cieszę się bardzo, bo spełniło się moje marzenie ale nie tak miało to wszystko wyglądać. Boję się, kiedy w końcu zacznie się to goić? Już miałam nadzieję, a tu znowu coś nie tak... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wlasnie weszlam na forum i znowu zle wiadomosci . Dorota czy juz lepiej sie czujesz? Zaczela.sie goic rana ? Zycze zdrowka . Patrycja z piekar sl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej czy któraś z was wymieniala u Polaka implanty na większe? Orientujecie się ile u niego kosztuje taka operacja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorotka89
Patrycja jak narazie to średnio co 4 dni chodzę do pielęgniarki, która zmienia mi opatrunki i w tą "dziurę" wkłada bandaż z galaretką, która zapobiega infekcji. Po dzisiejszej wizycie jestem szczęśliwa, ponieważ w końcu mogę odetchnąć- rana się goi, zwęrza, jest czysta i nie ropieje. Tym razem już na pewno wszystko idzie w dobrą stronę!!! Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dorotka89 fajnie cieszę się, że po mału wszystko się goi i możesz odetchnąć ;-) teraz już musi być tylko lepiej!!! Pozdrawiam martyneczkabeauty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez sie ciesze bardzo :) zycze zdrowka :) buZiakiii .patrycja z piekar sl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zamierzam w klinice zostac po operacji jeszcze 2 noce, za ktore zaplace, ale po tym przejde do pensjonatu do p. halinki w ostrawie lub do hotelu obok. mam do Was pytanie, jak radzilyscie sobie ze zmiana opatrunkow? przez ile dni te opatrunki trzeba zmieniac i ile razy dziennie? i najwazniejsze, kto je zmienia? mam zorganizowac kogos kto bedzie je zmienial czy mam przychdzic do pielegniarek do kliniki? jak kto zorganizowac? dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izabella1kat
Witam ja powiększałam piersi ,niecałe 2 miesiące temu. Jestem bardzo zadowolona z efektu pracy doktora Liber Polaka z Czech. Jego pielęgniarki to anioły ,tak opiekuńcze . Nie powiem ze było łatwo pierwszy tydzień to koszmar .Ale teraz jak już nie boli, i jak patrzę na siebie to jestem z siebie dumna że się zdecydowałam. A Pan doktor to znakomity chirurg, jestem mu wdzięczna za to że odzyskałam pewność siebie. A wiec dziewczyny jeśli się wahacie to nie ma czego, troszku boli ale potem jest radość i szczęści.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, mam pytanie ile kosztuje przejazd np z Krakowa do kliniki? jakim środkiem jest najlepiej dotrzeć do kliniki? Jak ktoś był prywatnie to ile to go wyniosło? Czy klinika oferuje takie przejazdy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I jak tam wasze piersi dziewczyny? :-) mi juz mija zaniedlugo 3 miesiac po,jestem bardzo bardzo zadowolona ;)! czeka mnie ostatnia wizyta u doktora, zlecial ten czas;D pozdrawiam martynkaaa26

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widac,ze juz nikt tu nie zaglada czyzby nikt sie nie poddawal operacji u doktora ? :) jak tam wasze piersi dziewczyny ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dr operuje i ma sie swietnie, dziewczyny za pewne tez ale nie mają czasu pisac bo są albo na zabiegu albo odpoczywają po;] Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dr.Polak chcial odemnie 3200 euro za zmniejszenie piersi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jestes w stanie napisać jak uzasadnił taką wycene? może miał byc zabieg jakis skomplikowany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gościu ja płaciłam w Polsce 11200 za zmniejszenie u dr Polaka, to wszystko zależy od ilości zredukowanej tkanki. mam wrażenie że myślicie że za 100 euro was zoperuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
za 3500 euro? moze 4000?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16:21 odemnie 3100euro nie mialam duzych,on to wszystko chce na czarno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiem ja dostałam paragon. może przestań rozsiewać plotki bo to nie jest miłe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
paragon?od niego?zartujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie nie żartuję, robiłam w klinice. nie rozumiem o co Ci chodzi, jak nie stać Cię na operację za 1000 tyś to nie rób jej, proste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
za 10 tyś, sorki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DoroAT
Nie wiem Co zu kolezanki za p*****ly opisuja!!! Wiecie ze to jest przestepstwo??ja tez bylam przez Doktora operowana....bardzo jestem zadowolona! W szwajcari bylam na kontroli i lekarz byl bardzo zadowolony nawet z inplantatow! 9 dni po op nie stwirdzono nawet krwiakow w piersiach a ze sie osocze pod bliznami zbieraja i moze wyciekac jest zupelnie normalen! Tez tak mialan! 2 dni poelegnacji i po sprawie! A ze z 100/1 powiklania sie zdaza to tez normalen ... Also prosze glupst nie pisac bo polak wystawic rachunki/ bierze zaloczki na Konto i zawsze opisuje Co za ile i dlaczego!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izabella24
Witam . Jestem po operacji u pana doktora Polaka. Miałam problem z prawa piersią wygladała inaczej niż lewa. Doktor uprzedził mnie ze po operacji może wciąż wyglądać asymetrycznie , ale napewno będzie wyglądać dużo lepiej. Efekt końcowy zachwycił bez dwoch zdań . Wyglada prawie identycznie, jestem bardzo zadowolona, wręcz dokonał niemożliwego:-) opieka pielęgniarska wspaniała , lekarz godny zaufania. Warunki w klinice fantastyczne. Polecam !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy któraś z dziewczyn w najbliższym czasie wybiera sie do dr Polaka na operacje? prosze o kontakt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Izabella a pomniejszałaś czy powiększałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość 74
Witam. Dziewczyny , czy któraś z Was poddała się Liposukcji brzucha u dr.Polaka.Czy brzuch nie wisi? Ja mam 40 lat, urodziłam 2 dzieci doktor zaproponował liposukcje , boje się ze on będzie bardziej wisiał. Doktor napisał, że zrobi tak ze nie będzie. Czy usuwa zbędną skórę? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najlepiej zadzwoń do doktora lub napisz mila. Dr świetnie mówi po Polsku i z pewnością Ci wszystko wytłumaczy, przebieg całego zabiegu jak i leczenie pooperacyjne. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowy nos
czesc dziewczyny.wlasnie jestem po operacji nosa u dr Polaka.operacja byla w poniedzialek-pelna korekcja nosa.dzisiaj,tj w czwartek 25 grudnia mialam wyjmowany Tampon z lewej dziurki nosa ,drugi Tampon Doktor usunie mi w poniedzialek.zostaje w Ostrawie do 6 stycznia bo nie chce zeby ktos znajomy albo sasiedzi widzieli mnie z gipsem na nosie i posiniaczona twarza.doktor ma duzo pacjentow,nawet dzisiaj w pierwszy dzien swiat byly u niego jeszcze dwie osoby na zmiane opatrunku i kontrole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzuza
Nowynos, mozesz powiedziec cos wiecej? Ja mam u doktora korekte nosa 12 stycznia. Jak przezylas pierwsza dobe po operacji? Widzialas nosek przy wyciaganiu tamponow? Gdzie zatrzymalas sie w Ostrawie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×