Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość syla1111

Klinika w Czechach dr LIBOR POLAK

Polecane posty

Gość gość
Dziękuję :-) ale już znaleźliśmy fajny luksusowy hotel za małe pieniądze :-) w Cieszynie... Magda jak tam się czujesz przed? Ja trochę się stresuje martyneczkabeauty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
magda oh teraz to i ja sie stresuje mam nadzieje,ze mi nie przelozy operacji!!! ja mam bardzo napiety termin :/ ale nie pisalam nic jutro pojad normalnie na 11 h a Ty tez jdziesz na konsultcje na 11? czy maz na wtorek przelozone tez? martyneczkabeauty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
26martynkaaa26 hej pisalam troszke wczesniej ale ponowie pytanie czy mozesz mi przeslac zdjecia przed i po bardzo bym prosila z gory dziekuje :) martyneczkabeauty@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje samopoczucie powiem ci że fatalnie , brzuch mnie boli z nerwów , wszystko mam na wtorek konsultacje też , ale jak to się mówi co się odwlecze to nie uciecze.. jeden dzień w tą a w tą , a jutro wyjeżdżamy do Ostravy tak czy siak , może gdzieś tam na siebie wskoczymy , jak coś to taka mała blondynka to ja :) Pozdrawiam Magda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mozesz podac nazwę tego hotelu? Proszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 26martynkaaa26
martyneczka poslalam ci teraz zdjęcia, mam nadzieje ze sobie obejrzysz jeszcze , bo dość pozno juz, nie stresuj się będzie dobrze, jutro będziesz juz po o tej porze, spełnisz swoje marzenie:) ja jestem bardzo zadowolona, z każdym dniem robia się mniej napięte,najchętniej ciagle bym je ogladala ;) Daj znac potem jak się czujesz, trzymam kciukasy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to jest hotel Cieszynski :) Magda ja tez taka mala blondynka :D :D juz po konsultacji jestem ,teraz odpoczywam w hotelu i o 15 operacja troche sie stresuje ale coz zrobic :) jestem glodna jak wilk a ie moge nic jesc ;( i to jest najgorsze :D doktorek fajny :) jedno co dobre to mowil ,ze bardziej bolalo nie bedzie niz moja operacja palca ,ktora przeszlam i to mnie pociesza :) a juz dla mezulka powiedzialam zeby na jutro jedzenia duzo zamawial bo na pewno bede jadla za 10 ciu :D :D implanty mam dobrane 380 okragle :) doktorek juz tam szalal z 400cc a gdzie ja taka malutka i takie wielkie cyce bym miala :D :D :D Martynka26 dziekuje za zdjecia obejrzalam wczoraj z moim mezem i on tez mowi ,ze super wyszlo :) ja bede miala tez ciecie wokol sutka :) zobaczymy jakos to przezyje :D martyneczkabeauty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiecej napisze jutro jak wroce do hotelu :) Magda moze i gdzies sie spotkamy jutro w budynku :) zycze udanej operacji i trzymam mocno kciuki za Ciebie :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juleczka88
Pensjaonat u Halinki dosłownie widac klinike z okna 90zl za pokoj moze w nim byc 4 os. naprawde warto po operacji wiadomo ze czlowiek w bolach wiec i bliziutko.......nr tel +420605028008 P.Halinka mowi po polsku e-mail HRSABINA@seznam.cz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorotka89
Dziewczyny zazdroszcze Wam, ze jestescie juz po... Ja mam operacje za rowne 2 tygodnie I juz mam stresik... Alew koncu kolejne moje marzenie sie spelni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ja juz jestem w pensjonacie u pani Halinki pokoj***ardzo ładne Martyneczka widziałam cie jak wchodziłas do kliniki byłaś chyba z mężem nie martw się wszystko będzie dobrze jutro może się zobaczymy buziaki. Pozdrawiam magda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 26martynkaaa26
Hey dziewczyny pisałam do was z pracy w poludnie ale widze ze nie doszla moja wiadomość;( , to fajnie martynka 380 to będzie niezły cycek;P pewnie już po jesteś i na pewno sobie smacznie spisz;) , ja jutro jade na sciagniecie szwów już do końca, wiec myślami będę z wami:) a nawet będziemy bardzo blisko hehe :) ja tez jak co to blondynka mala ;) pozdrowienia, a jutro Magdy kolej:):P jak tam samopoczucie? stres jest napewno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 26martynkaaa26
A ja się wcale nie zdziwie, jak Martynka się obudzi a tu z 400cc będzie miała heh doktorek slynie z doboru większych implantow i często robi niespodzianki po :P heh ,a ja jestem ciekawa jaki mam teraz rozmiar:) wczoraj wszystkie staniki stare przykladalam to ledwo mi sutki zakrywaly heh i wyladowaly w smietniku:) nareszcie! :) trzeba będzie szafeczke nowymi zapelnic jak już przyjdzie na to pora;)) to napewno będą cudowne zakupy:D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć dziewczyny ja juz po konsultacji doktor naprawdę sympatyczny wszystko mi wytłumaczył Czuje się też już lepiej fajnie Martyneczka ze się widziałysmy :) tabletka zaczęła działać I o 15 mam wrócić a więc buzka jutro będę pisać . Magda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 26martynkaaa26
A ja tez już po rannej wizycie u doktorka, szwy poscigane, strupki poodklejal,zostaly cieniutkie bliny,wygladaja rewelacyjnie ,pokazal jak masowac blizny i za 2 tyg mam kontrole, już nie musze nosic pasa bo sa rowne hura:))) jakos mi lepiej bez niego, ale jeszcze 2 tyg na plecach musze spac, a potem mogę na boku:) To fajnie Magda to trzymam za Ciebie teraz kciuki:) ! to już dziś i za pare godz:):) a pamiętam jeszcze jak pisalyscie ze 2 tyg i wasza kolej hehe a to tak zleciało:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej kochane :) Magda jestem ciekawa jak sie czujesz ,mam nadzieje,ze zniesiesz to chociaz tak jak ja czyli dobrze:) ja jak wrocilam do otelu to tak mnie bolalo ,ze tragedia ale wzielam trzy razy ten tramal i przeszlo do teraz jest ok ,chodze naet w miare dobrze :) przy wstawaniu mam ogromny bol . pozdrawiam martyneczkabeauty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 26martynkaaa26
Czesc martyneczka :) to fajnie ze wszystko oka , pare dni poboli i będzie już oka:) gratulacje:) mnie do dzisiaj zawsze cos zakuje jak wstaje po nocy, ale efekt jest warty tego bolu:) A jakie masz we końcu implanty te 380 czy większe?:) hihihi To teraz wypoczywajcie, ciekawe jak tam Magda:) pewnie się odezwie wieczorem albo jutro:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cześć dziewczyny no ja nawet ale wymiotowalam jestem jeszcze w klinice ale niedługo wychodzę pielęgniarka super doktor tez fajny ogólnie polecam wart przyjazdu tu ale boli przy wstawaniu to fakt resztę się przeżyje buzka magda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 26martynkaaa26
Oj biedaczka:( , Ale z dnia na dzień będzie lepiej już:) Te wstawanie najgorsze było faktycznie, ale stozki sa he he:) Trzymajcie się i odpoczywajcie ! i jak wam lepiej będzie to piszcie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
26 Martynka ja mam implanty 365 bo doktorek stwierdził, że takie będą idealnie pasowały do mojej budowy ciała ;-) ja juz jestem we Francji podróż mi minęła bez bólu i w ogóle jakbym nie miała żadnej operacji :-) Magda ciekawa jestem jak się czujesz mam nadzieję, że dobrze, a powiedz mi ta czeszka co była operowana w tym samym dniu co ja wyszła po mnie z kliniki czy na noc jeszcze została? Martyneczkabeauty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 26martynkaaa26
Takie same jak moje 365, one troszkę się zmniejszyly od tej operacji,mi już z dolu się robia miękkie,a z gory sa bardziej napięte jeszcze, ale większych bym nie chciała bo by to się rzucalo w oczy, a i tak sa duże jak obcisla bluzke zaloze, a ci co nie wiedza o mojej operacji, niezorientowali się nawet;) To dobrze, ze tak fajnie to znosisz, ja to meczarnie miałam straszna :( , ale wiadomo każdy jest inny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cześć dziewczynki tak została ta czeszka wyszła o 6rano chyba miała okropne bóle ja wam powiem ze się nieźle czuje owszem jak wstaje jest ból dziś nawet nie brałam tramalu chodzę powoli ale dość dobrze to znoszę jestem naprawdę zadowolona najchętniej bym ściagla aby zobaczyć ale się boje troszkę ale serio polecam gorąco. magda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To świetnie, że się dobrze czujesz!!!! :-) à mówiłam, że nie ma co się stresować ;-) jakie implanty masz? I jakie cięcie? Martyneczkabeauty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 26martynkaaa26
A jaka operacje miała ta czeszka tez piersi? Ja tez tak tagicznie się czułam, ze najchętniej to by została jeden dzień dluzej w tej klinice. :( , a mi ten tramal średnio pomagal jak już w domu bylam, ale to już przeszlosc, teraz marze spac na boku bo już plecow nie czuje jak po nocy wstaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
26martynkaaa26. Tak też miała powiększanie piersi.... Ja w klinice dobrze nawet się czułam teraz tez spoko tylko wstawać ciężko.... Tramal dziś odstawiłam po wczoraj brałam dla pewności bardziej bo jednak te 1600km trzeba było zrobić ale naprawdę myślałam, że będzie gorzej chociaż we wtorek w hotelu mówiłam do męża, że żebym wiedziała, że tak będzie bolało to bym się nie zdecydowała a teraz już zmieniłam zdanie :-D martyneczkabeauty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jejku dziewczyny jak mnie plecy bolą :'( tragedia normalnie, was też tak bolą plecy? Dziś usmiechne się do sąsiada żeby mate masującą pożyczył :-) martyneczkabeauty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ha ha ha pewnie uśmiechnij się może i pożyczy mnie też plecy bolą ale serio da się wytrzymać jak na razie .ja mam 385cc cięcie pod piersią pod mięsień i mam nadzieje ze nie zmaleja Martyneczka a no sprawdziło się nie jest źle heh buzka magda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 26martynkaaa26
Mnie plecy bola tylko jak wstaje po nocy bo wiadomo ciagle na plasko się spi, dziś z sklepie się skusialam i przymierzyłam biustonosz miekki bo chciałam sprawdzić jaki rozmiar mam teraz i pasowal mi 70D hehe , nie miałam nic, a jest 70 D :D Martyneczka ja tez tak gadałam ze gdybym wiedziała jak to boli to bym nigdy nie powiekszyla, ale tez zmieniałam już zdanie hii:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też miałam/mam wielki problem z bólem pleców (1,5 tyg. po op.), ale lekarz doradził branie środków przeciwbólowych przed spaniem i bardzo pomogło. Przedtem spałam ok. 1,5 - 2 godzin w nocy a potem ok. 1 godz. wędrowałam po mieszkaniu albo kuliłam plecy w fotelu i tak na okrągło całą noc. Teraz budzę się z bólem pleców, ale za to przesypiam całą noc. Dla mnie warto. Acha, na ból piersi leków już nie potrzebuję, używam tylko żeby przespać noc. Może komuś ta rada się przyda. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie wczoraj tramal wzięłam przed snem i tak nie bolało jak dziś wstalam wiec może i prawda w dzień nie biorę nic przeciwbólowego to 4 dzien ale już tak nie boli wiec niczym się niefaszeruje a wy dziewczyny jak tam ? Martynka to super ze wyszło ci D ciekawe co wyjdzie mi. magda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×