Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość syla1111

Klinika w Czechach dr LIBOR POLAK

Polecane posty

Gość Dorotka89
Marta7770 niepotrzebny był ten strach, bo było lepiej niż myślałam. Dobrze znioslam wyburzenie z narkoza, bez wymiotów itd. Tylko słabo mi sie zrobiło kiedy próbowałam wstać z łóżka. Cycuszki super, jutro wracam do domku. 22 września kontrola u doktorka. Kurczę tylko chodzę zgarbiona jak babulenka... A Ty kiedy mogłas sie już swobodnie wyprostować???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też chodziłam zgarbiona teraz jestem juz 16 dni po operacji i juz dobrze wszystko chodzę normalnie nawet na obcasach ;-) pierwszy tydzień najgorszy, chociaż mam nadzieję, że ty szybciej dojdziesz do pełnej sprawności ;-) MB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dorotka cieszę się że wszystko w porządku. ja od razu chodziłam prosto bez problemu, tylko po powrocie do domu doktor mówił żeby wiecej leżeć niż chodzić. a że ja zawsze po narkozie muszę odchorować więc tydzień mało wstawałam z łóżka. nie mogę się doczekać Twoich piersi:)) gratulacje marta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorotka89
Dzięki. Z dnia na dzień czuje sie coraz lepiej. Na szczęście nie bolało mnie wyciąganie drenów, nawet nic nie poczułam. Jestem mega szczęśliwa,, ze mam to już za sobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 26martynkaaa26
Ja 2 tyg pogarbiona chodzilam niestety,ale ogolnie zle znosilam powrot do sprawnosci, teraz mija miesiac tzn jutro i juz jest super ;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny jak się czujecie? Ja wczoraj byłam u doktorka na kontroli ;-) ja jestem zadowolona on tez i jest ok :-D wczoraj zaszalalam z mężem i byliśmy oglądać staniki przymierzalam i nawet kupiłam dwa komplety bielizny :-D nie mogłam się powstrzymać!!!! I teraz tylko czekać aż będę mogła założyć!!!!! świetny sklep jest w Cieszynie z bielizną (jakby któraś była blisko polecam) pani konkretna i wie jak dobrać dobrze stanik! A i nawet prezencik dostałam za wydane prawie 500zl na bieliznę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hey a gdzie dokladnie w Cieszynie? Jaki sklep? ja ostatnio w estetigu pokupowalam bo maja fajne promocje ,tam pasowal mi rozmiar 70E hehe juz tez doczekac sie nie moge kiedy w nich chodzic bede:)martynkaaa26

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dorotka jak tam cycuszki??:) marta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BaskaL
Minal rok od czasu operacji u Polaka, robilam worki pod oczami i piersi. Zabieg usuwania workow pod oczami odbywa sie w zasadzie bez znieczulenia, na 10-15 min przed uzyciem lasera doktor naklada jedynie zel znieczulajacy. Oczywiscie wszystko czulam i myslalam ze wyzione ducha, w najczarniejszych snach nie spodziewalabym sie, ze to tak bedzie wygladac... ogromny bol. Sadzilam ze poda mi narkoze, ale zrobil to dopiero po zaszyciu dolnych powiek, wtedy tez zrobil piersi. Wybudzilam sie i znow dobil mnie niesamowity bol. Podlaczono mnie pod kroplowke. Wieczorem nie moglam doprosic sie o pomoc w podniesieniu mnie i zaprowadzeniu do toalety. Stekalam, krzyczalam prawie godzine, czeska pielegniarka z zimna krwia olewala moj skowyt. To mala klinika i trzeba byloby byc gluchym w pien, zeby nie slyszec moich krzykow wsrod ciszy, dodam ze zadne poszlaki nie wskazywaly, zeby pielegniarka miala ubytkek sluchu rowny zeru. Po okolo godzinie od ustania moich krzykow raczyla pojawic sie, ale wtedy musiala juz przebrac moje lozko. Generalnie jedyna pomoc jaka uzyskalam, to dolewanie tramalu do kroplowki, co w tej sytuacji i tak bylo dobre zeby przetrwac. Po poludniu przyszedl doktor, obejrzal mnie, kazal wyjsc z kliniki, ale ledwo zylam. Nie widzialam na oczy, zwiazana bylam bandazami ciasno i ledwo oddychalam, wolno ciagnelam kapciami do pokoju i bylo mi bardzo niedobrze po tramalu. Pielegniarka poganiala mnie, a ja nie moglam zrobic nic szybciej nawet gdybym chciala. Zaczela tarmosic mnie za szlafrok, chwycila pod reke i narzucila szybkie tempo marszu do pokoju, ktorego nie bylam w stanie wytrzymac, zaczelam g***townie wymiotowac i osuwac sie po scianie, nie wiedzialam co sie ze mna dzieje. W pol godziny siedzialam w aucie, nie pamietam jak kierowca dowiozl mnie do domu. Po roku rany zagoily sie, worki wygladaja lepiej niz przed operacja, ale szalu nie ma, wciaz je widac****ewnie za dwa lata bede musiala je usuwac bo znow rosna. Biust na poczatku wygladal nawet niezle, ale po roku czasu jeden implant osunal sie i piersi nie sa rowne, ciezko mi na to patrzec, wstydze sie. Finansowo przeliczywszy wszystko, podroz do Ostravy, nocleg w hotelu w przeddzien operacji, dojazdy na 3 kolejne wizyty kontrolne, biustonosz pooperacyjny i leki (doktor za wszystko liczy sobie extra), sadze ze mialabym zdecydowanie lepsze traktowanie w prywatnej klinice w Polsce za te same pieniadze (calosc wyniosla mnie rok temu przeliczywszy na zlotowki 14.000). Czy polecilabym to miejsce przyjacielowi?... Nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja robiłam u polaka ale w polskiej klinice i mam całkiem inne wrażenia bo cały personel był polski, pielęgniarki z moich okolic. od operacji minęło prawie 4 miesiące i jestem trochę mniej zadowolona z efektu niż na początku, liczyłam na coś innego chociaż zagoiłam się super, piersi mają ładny kształt ale gdybym jeszcze raz miała robić operację nie wiem czy wybrała bym polaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorotka89
Cześć Marta 7770. Jutro lecę do Ostravy na kontrole. Piersi zmniejszył o 50% każda ale nadal wydają sie duże! czy Ty tez miałaś takie wrażenie? Niby zmaleją jeszcze o 10% kiedy opuchlizna zejdzie. A Tobie kochana kiedy zeszła opuchlizna? Kiedy piersi nabrały kształtu? Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta7770
cześć dorotka, jakoś tak po 1,5 miesiąca zeszły mi siniaki, opuchlizna, po 2 miesiącach piersi opadły. minęło 3 miesiące od mojej operacji, jak łapię pierś do góry to nie jest duża, tylko jest strasznie pełna. są nadal jędrne, sterczące ale nie ukrywam że mogły by być jeszcze mniejsze no ale to chyba nie wiem musiałby mi cały cycki wyciąć... Będziesz mogła mi wysłać zdjęcie? też masz taki stanik o jakim Ci pisałam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorotka89
Tak mam ten sam stanik. Wyślę Ci zdjęcie wieczorem jak będę po prysznicu ok? No ja tez chciałabym ciut mniejsze jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorotka89
Ale i tak jestem zadowolona bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta7770
fajnie, dzięki, czekam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorotka89
Hej dziewczyny mam problem. Jestem po pomniejszeniu piersi, w poniedziałek minie 3 tydzień. Od wczoraj, z rany przy sutku leci mi raz krew a potem ropa. Właśnie brałam prysznic i leciało mi jak mleko, w.brodziku było pomarańczowo. Pierś jest czerwona i momentami boli... Martwię się. Któraś też tak miała? Pisałam do doktorka, czekam na odpowiedź. Proszę dziewczyny napiszcie mi coś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martyneczkabeauty
Dorota89 ja miałam taki przypadek ale nie z piersiami tylko z palcem po operacji i mi powiedzieli żebym przemywala solą fizjologiczną i żeby nie używać żadnego mydła i tym bardziej żelu pod prysznic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak bierzesz prysznic to piersi omijaj , najlepiej przemyj je delikatnie gąbką. To są świeże rany i nie wolno dlugo ich moczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorotka89
Dziewczyny kupiłam środki antyseptyczne, przemywam rane, ropa cieknie nadal, leci mocno... Myślicie, że to mi pomoże?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorota89 à doktorek jeszcze Ci nie odpisał? Może spróbuj do niego zadzwonić było by lepiej żeby lekarz coś doradził chyba ze masz możliwość iść do chirurga w swoim mieście..... A to co kupiłaś na pewno nie zaszkodzi ;-) Ty miałam zmniejszanie piersi (?) i cięcie pod piersią?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorotka89
Tak miałam cięcie pod piersią oraz wokół otoczki i linia od otoczki w dół do faldu podpiersiowego. Pod otoczka zrobiła się dziurka biała i leci ropa z krwią dość mocno, co chwilę zmieniam opatrunek bo cieknie na bluzki... Doktor napisał że to nic poważnego i że mam kupił płyn antyseptyczny i robić opatrunki trzy razy dziennie. Wysłałam Mu fotki bo chciał i stąd ta opinia. Ja się martwię bo to nie normalne żeby uciekło jak z kranu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dorotka ja jestem do poniedziałku na wakacjach i mam kiepski dostęp do internetu. jak tam się goisz bo czytam że jesteś zmartwiona ale nie przejmuj się to jest normalne, musisz być cierpliwa, mi z sutka też leciała ropa z krwią a pod piersią na szwie zrobiła mi się ranka i goiła 3 tygodnie prawie , jak możesz to wietrz pierś, ja sobie kupiłam też plastry ze srebrem i trochę to pomogło, ale się babrało i trzeba było czekać aż się zagoi marta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorotka89
Czesc Marta. No Mnie sie wlasnie zrobila taka ranka pod otoczka na szwie I stad wlasnie leci ropa. Powiedz mi, czy Tobie tez lecialo tej ropy az tak duzo? I strasznie z tego cieknie. Od 5 dni jestem na antybiotyku, ale to I tak sie babrze strasznie. Prosze kochana Daj znac, dziekuje. Udanego odpoczynku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie przejmuj się pocieknie i przestanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
leciało mi troszkę ropy i z kilka razy krew pociekła, no z 3 tyg dobre się goiło. kupiłaś sobie octanisept w spreju? mi to bardzo pomogło, po kąpieli wypsikałam ranę poczekałam aż wyschnie i dałam czysty opatrunek.antybiotyku nie miałam ale powiem Ci że kilka razy spałam w nocy bez stanika żeby to chociaż trochę zasuszyć , do teraz mam bliznę tam gdzie była ta rana . kurde nie wiem co Ci jeszcze poradzić, dobrze żebyś ten octanisept miała, wygoi się na pewno marta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorotka 89
Jutro pojde do apteki po ten octanisept. A czy on jest na recepte??? Mi leci sporo, boje sie, ze powstanie martwy naskorek I trzeba bedzie go usunac :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie jest na receptę tylko koniecznie kup w spreju a nie żelu. wiesz mi się potem zrobił strupek i mam tylko troszkę bliznę a tak to nie było martwego naskórka, na pewno się zagoi, wiem że się martwisz bo też się bałam żeby jakieś zakażenie się nie wdało. jak możesz to wietrz ranę i psikaj tym octaniseptem marta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorotka89
Tak, jutro zacznę psikać jak dostanę w aptece tu u nas. Mam to już jakieś 12 dni... Dziś zauważyłam, że mam drugą ranę, masakra. Jak to długo jeszcze potrwa?? W środę idę do lekarza na Sprawdzenie, zobaczymy co mi powie. Boję się, bo nie tak sobie to wszystko wyobrażałam... Niechce powikłań. Mam nadzieję, że ten spray pomoże. Teraz robię sobie opatrunki, używam do tego wody antyseptycznej, ale nie jest lepiej. Cholerka obyto już się zagoiło :( a jak po kontroli? Jak Twoje cycuszki? Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi też się trochę potem babrało na drugiej piersi ale szybko się zagoiło. mieli do mnie dzwonić pod koniec września a jeszcze nikt nie dzwonił, może o mnie zapomnieli... Moje piersi ogólnie ok. wiem że się martwisz ale na pewno się zagoi, też tak miałam marta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×