Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość syla1111

Klinika w Czechach dr LIBOR POLAK

Polecane posty

Gość rolimptheter1975wjhck
i po pierwsze masz pisemną gwarancje na wkładki PIP? każdy lekarz w \polsce daje klientce taką gwarancje ja od \polaka niestety nie dostałam. Polak bierze za piersi 8 tys w polsce kosztują od 9-10 tys załuje ze sie pokusiłam na tanio i szybko. Więc przestrzegam wszytskie dziewczyny za nim coś zrobicie zastanówcie sie czy nie warto jednak poszukać dobrego i w miare cenowego lekarza. Jasne http://m3m.in/tu/dnp7

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doroAT
Ja dostalam wszystko , opis Operacji I Pass na wkladki silikonowe. Juz prawie 5 miesiecy od operacji i wszystko jest super, Blizny so niewidoczne i biust jest coraz miekkszy Poprostu Super wszystko wyszlo choc nie bylo latwo Pozd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Zuzuza! smaruje kremem,robilam juz delikatnie piling ale wciaz nos jeszcze boli troche.puchnie z jednej albo drugiej strony i sie wykrzywia.norma po operacji.trzeba przezyc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trwają ostatnie zapisy do BazyModelek.com Panel wiosenny zostaje zamknięty z dniem 31.01.2015r. Pacjentki-modelki NIE PŁACĄ ZA ZABIEGI!!!! Jeśli chcesz jeszcze dostać sie na listę modelek, wypełnij formularz i czekaj na kontakt z naszej strony. W lutym spotkanie konsultacyjne z naszymi specjalistami i pierwsze w tym roku szkolenia dla lekarzy z medycyny estetycznej. kolejny nabór już jesienią 2015r. Liczba modelek ograniczona. Wybieramy te, które zgłoszą się najszybciej. Pozdrawiamy i czekamy na ostatnie zgłoszenia. Zespół BazaModelek.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzuza
Ja już jestem po zdjęciu gipsu, także od wczoraj widzę nosek w całej okazałości. Opuchlizna jest jeszcze mega duża, przez tą górkę między oczami wyglądam trochę śmiesznie, ale z profilu widać, że nos jest mały i bardzo ładny :) narazie nie wiem czy odważę się wyjść z domu, ciągle mam jeszcze czerwone jedno oko (żyłki w oczach mi popękały w trakcie operacji), ale myślę że tona mejkapu i po weekendzie będę mogła już normalnie się pokazać na ulicy. Wszystkim zastanawiającym się nad korektą nosa naprawdę polecam doktora, z mojego wielkiego, krzywego i garbatego kinola zrobił cudo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość morgan007
wkoncu zdecydowalm sie na powiekszenie piersi u dr.polak prosze was dziewczyny powieccie czy jestescie zadowolone z zabiegu i czy dostaliscie dokumentacje z zabiegu ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, 26 stycznia 2015 roku przeszłam operację powiększenia piersi u dr Polaka. To dopiero 9 dni po zabiegu lecz jestem bardzo zadowolona z opieki w klinice, wspaniałych pielęgniarek, wyglądu kliniki i oczywiście z Pana doktora. Wspaniały człowiek, prze miły, rzeczowy, zawsze uśmiechnięty. Implanty zastosowane w moim przypadku do Sebbin 395 cc, teksturowate bo tylko takich dr używa wszczepiane pod mięsień, okrągłe. Efekt niesamowity!!!:-) . Po zabiegu otrzymałam rachunek, receptę na antybiotyk i środki przeciwbólowe, wypis z kliniki z opisem zabiegu i oczywiście certyfikat na implanty. Gdybym miała robicć to kolejny raz.., tylko u tego lekarza i w tej klinice. Polecam z czystym sercem, lecz od razu powiem, że ból po zabiegu jest i tego nie da się przeskoczyć! W razie pytań proszę pytać! Pozdrawiam wszystkie Panie po i przed zabiegiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mongan
dziekuje za slowa otuchy to wazne dla mnie ,bolu sie nie boje ale mam strach przed narkoza to tylko moja bariera zabieg mam w lutym zaliczke wplacilam juz nie ma odwrotu i dlatego panikuje ....hehehhe ..... pordrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mongan narkozy się nie bój nawet się nie zorientujesz a będziesz spać. Jest w klinice super anestazjolog, ledwo na łóżku się położyłam a już spałam. Ja po wpłaceniu zaliczki też panikowałam. Jestem z Tobą będzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RobićCzyNierobić
Tak więc byłam na kosultacji w Ostravie w zeszłym tygodniu. Rzeczowa rozmowa na fachowym (jak mniemam)poziomie, wypytałam o wszystko, łącznie ze sposobem znieczulenia, opieki pooperacyjnej, wydanie pełnej dokumentacji i inne takie. Wszystko wyglądało ok do momentu kiedy powiedziałam, że wpłacę zaliczkę na konto. I tu stanowcza odmowa - albo gotówka na miejscu albo przekaz pieniężny. I jak to wg. Was wygląda? Ja zaczynam się wahać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Robić czy nie robić... nie wiem dlaczego ale ja wpłacałam zaliczkę na konto. Było wszystko dobrze więc decyzja należy do ciebie. Ty chociaż byłaś na konsultacji ja tam nawet nie byłam... konsultację miałam pierwszą internetowo i w dzień zabiegu i bez zastanowienia przelałam 500 euro zaliczki. Nie namawiam cie ale ja juz jestem 5 tygodni po operacji i jestem bardzo szczęśliwa. Operację miałam 26 stycznia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RobićCzyNierobić
Musiałam jechać na konsulatcję, żeby osobiście zobaczyć doktorka i to miejsce. Naprawdę profesjonalnie wyglądało. Tylko ta zaliczka... Podpytuję dziewczyny na Wizażu i są opinie, że tak często bywa. Piszcie mi proszę wszystko co możecie o wszystkim przed, w trakcie i po i w ogóle jak szybko można wrócić do normalnego chodzenia między ludźmi bez poruszania się jak Robocop?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Robic czy nie robic... wszędzie chcą zaliczke co Cię tak dziwi? To przecież rezerwacja terminu, sali, czasu doktora itp. Każdy się zabezpiecza... ty się boisz i on też, że nie przyjedziesz czy coś. Ja Cię nie namawiam ale skoro u mnie było bez problemu u Ciebie też bedzie. Jeśli chodzi o dochodzenie do siebie... po dwóch tygodniach wróciłam do pracy. Podaj do siebie jakiś kontakt to mogę Ci wszystko opowiedzieć co tylko budzi Twoje obawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RobićCzyNierobić
Acha i jeszcze problem znieczulenia - dlaczego mam mieć tylko miejscowe? Z każdej strony słyszę, że to nie jest mormalne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co nienormalnego w znieczuleniu miejscowym? Nic nie poczujesz... pierwsze cie uśpią a potem wbija miejscowe do kręgosłupa. Obudzisz sie na sali już po zabiegu. Będzie dobrze... jak jesteś zdecydowana zrób to... jak nie to tego nie rób! Każdy przechodzi to inaczej grunt to wiedzieć czego sie chce! Chcesz piękne piersi to musisz pocierpiec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RobićCzyNierobić
No własnie mi powiedział, że nie uśpią :( Dosłownie - nie będzie usypiania całkowitego tylko znieczulenie na klatkę...Obłęd jakiś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Robic czy nie robic ja spalam od 15.40 do 20.20 tak wiec nie wiem o co chodzi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RobićCzyNierobić
Zaliczkę wysłałam dzisiaj przekazem, czekam na potwierdzenie a potem to już odliczam dni... Jak dla mnie doktor bardzo, rzeczowy i konkretny. Pożyjemy zobaczymy... P.S. Jak się sprawdzi to mam zamiar trochę kasy u niego zostawić, bo cycki to tylko największa z moich bolączek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mialam operacje powiekszenia biustu w sierpniu i jestem b. Zadowolona z efektow, jednak nie wyobrazam sobie jakos znieczulenia miejscowego do takiej operacji. Ale coz skoro lekarz tak zadecydowal w twoim przypadku to widocznie ma powody aby takie znieczulenie zastosowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I ja rowniez po 2 tyg wrocilam do pracy, w domu potrzebowalam pomocy aby wstac np. Z lozka bo bol niesamowity ciagle na lekach od doktora bylam, ale wszystko da sie przezyc, glowa do gory pozdrawiam dziewczyny z sierpnia 2014 co rowniez przechodzily operacje mam nadzieje ze dalej jestescie zadowolone ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam pytanie odnośnie powiększania piersi u dr Polaka. Czy robił wam usg piersi? Bardzo prosze o odpowierdz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi o USG mnie nie robil ale z tego co wiem mało kto robi. Ja USG robiłam kilka miesięcy wcześniej więc to nie był problem. Wielu lekarzy zleca mnustwo badań za które trzeba samemu zapłacić dodatkowo do zabiegu. Poza Polakiem bylam na trzech konsultacjach w Polsce i od każdego dostałam listę badań, które musiałabym zrobi przed zabiegiem i przynieść je na zabieg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie nie robil usg, tylko badania stwierdzil ze jestem mloda wiec i zdrowa;) jestem bardzo zadowolona z opieki i piersi blizny prawie juz niewidoczne czekam na lato:) :) bo w tamte chodzilam w pancerniku ;) a teraz moge pochwalic sie pieknym biustem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam.....bardzo chciałabym zrobić sobie zabieg ale najpierw wybrać się na dwie lub trzy konsultacje. Czy mogłybyście polecić mi do kogo się udać? Pomóżcie proszę.... Jestem ze śląska więc te okolice.....myślałam o Katowicach, Wrocławiu lub Krakowie. Kogo polecacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Liluu poczytaj fora. W samych Katowicach jest duzo specjalistów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Liluu
Liluu ja też ze śląska. Na kiedy planujesz operację mniej więcej? Ja mam w planach konsultacje u Sirka (B-B), Sierocińskiego (K-ce) i Polaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja byłam u dokładnie wymienionych przez poprzedniczkę specjalistów i wybrałam Polaka nie przez dużo mniejsze pieniądze lecz wydał mi się najlepszy. Na szczęście dobrze wybrałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziarra83
Czesc dziewczyny. Zbieram sie na odwage bo chcialabym poddac sie plastyce powlok brzusznych. Tez jestem ze slaska i bylam na konsultacji u Mazana w katowicach. Lekarz ten jednak wywarl na mnie mega negatywne wrażenie. Od samego poczatku chcial mnie zapisac na operacje i to najlepeij od razu po mimo info o silnej infekcji jaka przeszlam tydzien wczesniej - bralam 3 serie antybiotykow. Wg niego termin za tydzien mial byc jak najbardziej ok:/ no i 20 000 zaspiewal!!! Dlatego szukam lekarza na Czechach raczej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny, część z was robiła operację powiększenia piersi u dr. Libora. W niektórych wypadkach wykorzystywał on wadliwe implanty- wiem bo sama takie "miałam". W chwili obecnej rusza proces we Francji, gdzie będziemy domagać się odszkodowania- pisze "my" ponieważ ja i kilka innych dziewczyn, współpracujemy z warszawską kancelarią, która zajmuje się tą sprawą. ( http://www.warszawscy-adwokaci.pl/odszkodowania.html ). niedawno był również reportaż w Dzień Dobry TVN dotyczący tego tematu. Przyłączcie się do nas- jest wtedy szansa na większe odszkodowanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×