Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość syla1111

Klinika w Czechach dr LIBOR POLAK

Polecane posty

Gość Dorotka89
Dziewczyny a czy można mieć lekkie przeziebienie? Ja mam operacje za tydzień i się boje ze będę akurat chora...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też jestem ciekawa co dla mnie wyjdzie jaki rozmiar :-D wczoraj wzięłam tabletki przeciwbólowe ale nie na piersi tylko na plecy strasznie z tymi plecami chociaż wczoraj sama umylam juz głowę :-D pozyczylam wczoraj mate masującą od sąsiada oh jaka ulga!!!!! Szkoda, że mieszkacie tak daleko zaprosiła bym na masowanko ;-) ja juz w drodze do Ostrava mam nadzieję, że jutro doktorek ściągnie mi ten przeklęty pas :-/ martyneczkabeauty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ten pas w sumie 2 tyg nosilam, a mnie juz tak bardzo plecy nie bola po nocy,juz sie chyba przyzwyczailam ;p we wt mi stuknie 3 tyg po operacji,ale ten czas leci..:) 26martynkaaa26

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć dziewczynki mnie tam jakby troszkę swedzialy piersi hmm mi tam mąż umyl włosy wczoraj bo juz wytrzymać z nimi nie mogłam fakt szkoda ze cie bliżej niema zaprosiła bym was na kawkę a pewnie masuj się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tyle na razie nam wolno heh eh Dorota dzwon do lekarza pytaj się ją czułam tydzień przed ze coś mnie bbierze wypiłam wapno i mi przeszło witamina C a najlepiej dzwon i pytaj . pozdrawiam magda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie też piersi siedzą, sutki ale to dobrze przynajmniej wiadomo, że się goi ;-) martyneczkabeauty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Swedzenie to chyba normalne jest, bo mnie tez swedzialo,nawet mi troche skora z piersi schodzila,ale teraz juz oka, ciekawa jestem ile jeszcze w tym pancerniku bedziemy musialy chodzic?pytalyscie sie moze doktorka? bo ja zapomnialam, pewnie mi nastepnym razem powie ;) martynkaaa26

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No wiec dobrze juz sie martwilam , ale wlasnie jak cos swędzi to sie goi prawda a wy jak sie czujecie co ? my juz wrocilismy do domu z gór a tak mi się wracać niechciało boże ech 2 miesiące w pancerniku więc jeszcze troche :) magda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja dziś byłam na kontroli u doktora nie chcesz myśleć negatywnie ale moje piersi są tragiczne myślałam, że porycze się w samochodzie n i e mogę o tym przestać myśleć :'( nie takie piersi sobie wymarzylam mówiłam tylko żeby nie były takie....... MB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje "piersi " są niby duże ale tylko od strony pach w ogóle są prawie pod pachami! a strona wewnątrzna pusto tak jak było przed operacją jestem załamana tyle bólu tyle pieniędzy i zmarnowanych naszych wakacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O cholera ale co dalej , cholera no nie przejmuj się moze jakaś poprawka ? Mogłaś odrazu zagadać do doktora , co dalej bo nie tego oczekiwalas , zadzwon powiedź mu aż ja się przestraszyłam :( co to będzie ze mna :( ale jutro będę wiedzieć . Ale jak nic nie mowiłas odrazu to powinnas zadzwonic i powiedziec , zapytac się co i jak . Magda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O jejku :( przeciez pas nosilas, wszystkiego przestrzegalas,to czemu tak sie stalo:(( a co na to doktor? bo cos musial powiedziec? Kiedy masz nastepna kontrole? Napewno ten pas musisz nosic dalej. Trzymaj sie, wszystko swieze jeszcze jest.. martynkaaa26

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czesc dziewczyny :( ja to mam pecha.. rozkraczylo nam sie wczoraj auto.. dzis caly dzien u mechanika , no ja to mam pecha :( Próbuje na jutro przełożyć konsultacje , ale bez przerwy mnie coś na lini odrzuca :( cholera jasna , jestem wsciekła jak diabli :( Pozdrawiam Magda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napisałam emaila do Doktora , mam nadzieje że się nademną zlituje , zawsze coś musi się stać bo inaczej było by za dobrze no :( a ja ogólnie to się dobrze czuje , czasem swędzi troche i w lewej piersi zakuje jak za dużo pochodzę , ale generalnie jest dobrze , z tego się cieszę :) Magda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oh Magda nic się nie martw doktorek jest wyrozumiały ;-) à ja na te piersi moje patrze i dotykam i tak sobie myślę, że może i jakoś to będzie martyneczkabeauty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam taka nadzieje.. z reszta nie martw sie moze tez trzeba dac im czasu.. spokojnie , napewno nic nie poszlo nadaremnie ,i sie nie smuc nie placz , bo zobaczysz ze efekt bedzie :) masz jeszcze ten pas ? tak bardzo dzis chcialam jechac zobaczyc je sciagnac te szwy :( a tu taki pech cholera no.. powiedz no nie wkurzyla bys sie ? U mnie zawsze idzie coś po grudzie no :( Magda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorotka89
Magda czuję się już trochę lepiej, biorę witaminę c. Nie mogę zachorować, zależy mi na tym, aby operacja się odbyła w ten poniedziałek. Trzymajcie kciuki. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Magda nie wiem co oni mi tam wyciagali z pod pach wczoraj ale to nie było wcale przyjemne brrr ja mam następną wizytę 12 stego aj mam nadzieję, że do tego czasu moje piersi się zmienią nie chce mi się wierzyć żeby tak mi za przeproszeniem s*******il sprawę tym bardziej, że on bardzo dobrze a może i najlepiej mu wychodzą małe wyjsciowki! Dziś mogę wziąć prysznic także pooglądam chociaż się boję! Tak pas jeszcze mam chociaż jak mi Wczoraj to ściągnęli to taka ulga!!!!!!! Kochana nic się nie martw niedługo zobaczysz swoje nowe ładne piersi ;-) obyś była zadowolona w stu procentach!!!! Chociaż ty! Dorota wszystkie będziemy trzymać kciuki!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
26martynkaaa26 wyślę tobie moje zdjęcia i weź coś poradź czy one się zbliża do siebie i czy też tak miałaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć :) ja już jestem po konsultacji tak Doktor jest wyrozumiały :) naprawde :) widziałam je te moje nowe stożki :) tak jestem bardzo zadowolona mogłyby być nawet większe ale uważam już je jak swoje :) sa super i już :) fakt bez pasa to się oddycha ale jest potrzebny ja też miałam wyciągniete dzis szwy z drenów :) no troszke bolało no ale musi.. Dorotka spokojnie bedzie dobrze uwierz niema czego sie bać:) Martynka ja też poprosze o zdjecie :P nie zapominaj o mnie ja też wam wyśle swoje jak zrobie jutro :) Magda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Magda podaj mi.twój adres e-mail to Ci wyślę ;-) fajnie, że jesteś zadowolona moje tez nawet nawet są ale też mogłyby być większe, ale to chyba każda ma niedosyt :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
magdale@vip.onet.pl to mój na d**erelki takie :) No chyba tak masz racje też taki niedosyt ale jest super :) Magda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 26martynkaaa26
Hey martynka widziałam fotki,moim zdaniem nie jest zle, opisalas to ze naprawdę się przestraszyłam ze masz ze jakos pod pachami, a tak naprawdę masz po prostu większy odstep miedzy nimi, ale nie jest zle naprawdę! ja mam je bliżej siebie i dalej tak samo mam, wydaje mi się ze moglas mieć trochę nawet większe implanty wtedy ci może ten odstep tak by nie przeszkadzal, ale i tak sa bardzo ladne, ja z kolei ciagle mam je napięte i obawiam się ze one mi takie zostaną twarde bo ja nie miałam ani kawalka cycka ani skory i nie sa fajne w dotyku takie sztuczne :( eh boje się ze takie zostaną i w dodatku nieruchome, co z tego ze ladnie wygladaja, a jak dotkniesz to wieje sztucznoscia z daleka, moze mniejszy implant jakbym miała to by się to jakos ulozylo i by zmiekly z czasem i tez mi trochę wystają pod pachy wiec sama nie jesteś:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Magda wysłałam tobie fotki na e-mail ;-) dziś tak sobie oglądałam te zdjęcia i pierwszy szok juz mi przeszedł oby tylko jeszcze nie zmalały :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
26martynkaaa26 u mnie piersi nie są jakieś szczególnie twarde. Może jak Jeszcze zmiekna to podejda bliżej siebie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdalena777
Witajcie, miałam operację u dr Polaka 8 miesięcy temu... a właściwie to już 9 leci ;) Piersi miałam twarde długo, kształt też dochodził do moich oczekiwań sporą ilość czasu. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
E no martyneczka masz ładne piersi naprawde.. ja tam nie widze zeby było coś nie tak.. i nie są tak daleko od siebie , naprawde ładnie wygladają , mnie się podobają , pozatym noś pas , też będą się zbliżać do siebie , moja opinia masz ładne stożki , i nie masz czym się przejmować !! i nie sądzę aby miały zmaleć dziś albo jutro rano wyśle wam swoje :) Magda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny wysłałam wam swoje na te emaile które wy wysyłałyście mi :) Magda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Magda ładnie wyszły te twoje piersi :-) super! Do moich się przyzwyczajam z każdym dniem są dla mnie ładniejsze :-) wszystkie to przetrwalysmy dzielnie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DoroAT
Witam was, ja juz po:-) Ale byla jazda! Bol to z porodem pinup:((( Doktor jest fajny, konktertny usniechniety! Anestozjolog poprostu klasa w soboe!!! Bardzo dobra operacja! Ale optym to katastrofa! Juz mi zadne przeciwbolowe pomagaly! A ten ucisk to jak by Zebra polamali!!! Jestem zakwaterowana u pani Halinki! Cudowny czlowiek! Polecam z gory;)) Do kliniki to minutka na nuziach:) Zribila mi sniadanko i bardzo jest troskliwa! Aniol:)))) Man 435cc wcale to nie duze, pelne c male d! Wyciaganie drenow to masakra! Piersi nara nie widzialan Ale wyczuwam ze so troche twarde! Bardzo duzo spie! A jeszcze! Recznik Schlafrock i papcie dostaniecie ! Do jedzenia i picia Terz ! Kontrolle ma 12.09 Buziaki dziewczyny Doro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×