Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość yee82

Albo on jest nienormalny, albo ja zycia nie znam. CO o tym myslicie?

Polecane posty

Mala ale masz super:) Leluuu baw sie dobrze i wyrywaj nowe cialka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
super a za dwa dni powie że wiesz co.... lepiej się za bardzo nie podniecać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yee82
hejka dziewczynki :) jak sie macie? u mnie dzisiaj pierwsza rocznica...-miesiac nasz :) ale dopiero jutro sie widzimy...i tez chyba na krótko, buuu....ale w czwartek nadrobimy, moze ;P a jak nie to w piatek, ale wiem ze na weekend wracam do domu, zreszta on tez. Setunia --> nie wierz w sny ;) mnie ostatnio snilo sie ciagle ciagle ze moj odchodza z inna, a gowno prawda:d jest moj i juz! hehe Ten Twoj to ciagle kombinuje...a to nie moze, a to co...olać dziada :D a ja z moim spałam ale tylko spalam jak bylismy kolezenstwem:D ja bym na twoim miejscu powiedziala temu tamtemu ze idziesz do kina z innym, a co! niech go troche zaboli ;P Lelu --> skoro sie wypalilo, to szukaj nowego ciacha ;] wierz w siebie i hopsa! kazdy bedzie Twoj :) naprawde Mała --> to do Ciebie Twoj przyjezdza? wow, czuje ze cos z tego bedzie:) a co jemu jest? ze tak chodzi do lekarza? moze znim porozmawiaj? ja razdko pije piwa....ale na czwartek umowilam sie z kolega na pizze, na piwo, i na bilard :D oczywiscie moj chlop o niczym sie nie dowie, a co tam ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yee no my po dobno wczesniej nie bylismy zwyklymi kolegami:P tylko chyba od teraz jestemy:o ja go nie kumam;) nie powiedzialam mu ze ide do kina z innym ale powiedzialam ze psze sobie z innym i tylko z jenym a on az 4rema:P ale nic dzis o tamtych ni pisal no powiedzialam mu ze zacne siespotykac z kims , bo jak my sie teraz nie spotkamy to mzoe sie spotkamy pod koniec marca to powiedzialam ze mi same rozmowa\\y na gg nie wystarczaja i potrzebuje wyzszego stopnia uwagi:P troche widze zas sie wytraszyl i powiedzial ze raczej na pewno sie w niedziele spotkamy:P al jak bedzie t sie okaze:D Yee no i dobrze ze sie z koleg spotkasz ale moze powiedz swojemu o tym:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorry że tak samolubnie :D Ale jedziemy razem w góry!!!!!!!!!!!!! na 10 dni lece do roboty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra jestem w robocie jest względny spokój, dziś mój luby ma spotkanie w sprawie pracy, trzymam za niego kciuki, wczoraj dużo gadaliśmy na temat życia (oczywiście nie o nas..... :( ) a dziiś rano wymyśliliśmy wyjazd w góry :D wiem ze to chore wyjazd zaklepany i pokój tez boję się tylko że mnie wysteruję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mala dlaczego chore?:) to swietny pomysl:) ale sie bedzie dzialo :P eh sama nei moge sie doczekac tego jak juz wrocisz i nam opowiesz jak bylo:D:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chore bo się niby przyjaźnimy :) ale może w końcu mi powie co jest, jak On się rano przytulał..... mrrrrr wyjazd dopiero za miesiąc więc jeszcze może mnie wysterować !!! gdybyście widziały mój debilny wyraz twarzy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mala tiaaaaaaaaaaa przyjaznicie sie;) on Cie kocha , przytulacie sie w ozku i to ma byc przyjazn?:D smiech na sali;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam swoje wiem i będe ku temu dążyła :D trzeba zadać o szczęście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może on sam nie wie jak to nazwać...i tak mówi.. ale pokaż mu że jest inaczej... że to cos więcej.. będzie dobrze :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yee82
mała --> Ty szczesciaro ! moj to chyba nigdy nie wpadnie zeby chociaz na weekend, z daleka od szkoly wyjechac ! :D ostatnio mi powiedzial ze narzyczenstwem nie jestesmy - spac razem za czesto nie mozemy :D to on u ciebie spal ostatnio? grr ja znowu nie w temacie :D dziewczyny, poscicie dzisiaj? ja o 18 widze sie z moim :) tylko ze na 1,5h...ale nadrobie zaleglosci w piatek moze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yee82
bo on ma zajecia do 18 - wczoraj o tym sie dowiedział... a ja o 19:40 mam spotkanie z profesorem od siebie z uczelni pewnie ze dobre i to ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yee On ciągle u mnie śpi, czasem potrafi siedzieć 4 dni, (dlatego ma u mnie ubrania i szczoteczke) czuję się jakbyśmy byli razem, otoczenie tak nas odbiera a jednak chodzi o jego kretyński TAK, a może zostawić to jak jest? już nie wiem (wybaczcie ze dziś tak egoistycznie ale w bani mi się całkiem miesza,) napisał mi dziś że się boi tego wyjazdu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mala niec on sie lepiej jakos okresli bo widac mu bardzo wygodnie tak jak jest ucieka tym amym od jakiejkolwiek odpowiedzialnosci mi sie to sredni podoba a Ty wdz najchetniej \"zamknelabys go w klatce, bo lubisz na nieo patrzec,,,\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noooo taka prawda, muszę go przyatakować :( a za miesiąc mamy wyjechać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaa czytałam to :D strasznie czarna wizja :D mój brat po ośmiu latach raczył się oświadczyć swojej pannie :) i tak czeka mnie wkrótce wesele :D a jak tam Twoje dwa amanty? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dziś mój były podwiózł mnie do roboty ale jaką furą "usługi pogrzebowe" :) byłabym teraz kobietą grabarza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mala moja sis z mezem po 7miu latach dopiero slub wzieli a zareczeni to byli ze 2lata:) i nie bylo adnych oficjalnych zareczyn z jakas kolacja z przyszlymi tesciami:D ja tez bym czegos takiego zreszta nie chciala:) a moi no cuz amtemu zjebowi wczoraj focha wlnelam bo na gg odpisywal mi co 3minuy a ze z nikm wiecej nie gadalam to mnie to cholernie iryyowalo;) to se poszlam:P ale pozniej po ponad godzinie wrocilam no i troche juz ochlonelam tym bardziej ze sie odezwal ten dugi:) to tamtemu powiedzialam, ze teraz mi nie przeszkadza to bo se pisze z jeszcze dwoma:P a on ze on zaraz obie nas oposci bo sobi idzie a ja no to nic ja tam pewnie do pozna posiedze jak czest ostatnio mi sie zdarza bo se z tamtym gadam:D no to widac bylo ze mu gul poskoczyl:P i napisal zebym go nie zdradzala za bardzo haha no al mi sie fajnie z tamtym pisz bardzo:) az normalnie nie wiem co bedzie jak sie spotkamy:) obysmy sie tylko nie rozczarowali soba na tym spokaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grunt że dobrze wam się gada, ale widziałaś jak wygląda? hahahahah On jest zwyczajnie zazdrosny o Ciebie , chłopa nie zrozumiesz, może teraz będzie latał za Tobą jak zły bo wyczuję zagrożenie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mala oczywiscie , ze widzialam go na fotce i to nie jednej:) i jest ok:) nie no watpie ze amten bedzie lata tamen hbya w ogol nie wie jak sie zabiega o kobiete:( ciota jakis pod tym wzgledem mial jedna dziewczyne 5lat i to 2lata temu wczesniej jedna jeszcze alle b krotko no chbya ze zdarzy sie cud

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mala oczywiscie , ze widzialam go na fotce i to nie jednej:) i jest ok:) nie no watpie ze amten bedzie lata tamen hbya w ogol nie wie jak sie zabiega o kobiete:( ciota jakis pod tym wzgledem mial jedna dziewczyne 5lat i to 2lata temu wczesniej jedna jeszcze alle b krotko no chbya ze zdarzy sie cud

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chłop gdy poczuję zagrożenie od razu zabiera si ę do działania nie wiem czy to męska duma czy instynkt walki :D dlatego żebyś się nie zdziwaiła :D a jak widziałaś fotę i jest ok to myślę że nie masz co się przejmować gadka na pewno bedzie się kleić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×