Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość yee82

Albo on jest nienormalny, albo ja zycia nie znam. CO o tym myslicie?

Polecane posty

taki mam plan :D wiem że jest skuteczny :D ale to nie jest proste bo jak się pojawia to miękne, sęk w tym że On jest cholernie nieśmiały i ciężko mu cokolwiek wydukać :D widze jak się męczy żeby mi cokolwiek powiedzieć na nasz temat, :) ale muszę się zawziąść... póki co idzie mi nieźle :) do czasu.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mala ja mam podobnie jak Ty:) co planujesz zrobic????? ja mialam sie jutr spotkac, nawet sama glupia go namawialam zeby do mni sobote przyjechal le chyba dzisiaj mu powiem ze lepiej bedzie jak sie nie spotkamy:) i bedziemy \"kolegami\" tak jak on chce:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo jak miło jeszcze ktoś tu zagląda :) wiesz setunia ja zawswze sobie powtarzam że go pogonie ;) ale jak już dzwoni to miękne i znów to samo :) Mówi że jestem jego przyjaciółką zwierza mi się ze wszystkiego a za chwilę sam prowokuję pocałunki (to smieszne ale czasem czatuję u mnie caly wekend a potem się nie odzywa pare dni bo \"soię wstydzi tego co zaszło\" ) żeby była jasność ja 23 on 26 lat :) muszę uknuć sprytny plan bo zwariuje :( jest coraz gorzej ze mną a nie chce naciskać bo wiem ze to pogorszy moją sytuację hmmmm jak mówią od przyjaźni się zaczyna ... Setunia i co zrobiłaś ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yee82
jesli mezczynza odmawia ci milosci a proponuje przyjazn, nie licz tego za odmowe widocznie chce postepowac wedlig kolejnosc :) Mała ja na twoim miejscu bym zamilkla na pare dni, wydystansowala sie od niego...jak zauwazy ze jestes jakas inna niz zwykle moze doceni ze moze cie stracic. Ja tak zrobiłam, i jak narazie naprawde jest cudnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
YEE82 moja Ty pocieszycielko i wzorze w postępowaniu z tym gatunkiem :D wiesz jak korci.... właśnie jetem na etapie nie pisania i nie odzywania się , :) wiem ze tak jest najlepiej i tak wiem że wróci jak \"bumerang\" :D tylko znów namąci i ucieknie :) czekać, czekać .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mala prawda jest taka , ze poki co on ma przewage nad Toba! owinal Cie sobie wokol palca i ma Ciebie kiedy on ma ochote a nie kiedy Ty bys tego chciala !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i tu masz Setunia rację ..... jestem dziś wściekła cisza..... ale to nic wieczoremprawdopodobnie będziemy na tej samej imprezie już ja pokaże swoją poker face :D a co u Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mala i tak trzymaj ! badz twarda nie daj sie zwiezc byle jakim slodzeniem! niech sobie nie mysli ze on bedzie mial Cie na zawolanie:) a ja stwierdzlam ze sama chce byc zmeczylam sie tymi relacjami damska-meskimi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boze moja grupa wsparcia dzięki :D bede jak bulterier :) a jak mój niecny plan nie wypali to zrobię jak Setunia :) (łatwo powiedzieć ) ale muszę być dobrej myśli :D opowiem jak było :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mala trzymam w kciuki:) te stuczki juz na Tobie wykorzystal, niech sie teraz bardziej postara jak naprawde mu na Tobie zalezy:) chyba , ze ne lubi wyzwan i pojdzie na latwizne i znajdzie nowy obiekt zainteresowania napisz konieznie jak bylo ciao!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yee82
małą--> powodzenia życze, oby sie udalo!! setunia--> ja tez chyba wole byc sama, nie musialabym sie martwic o nic, jak ja przypomne sobie jak fajnie bylo bedac sama,....ja jestem w trakcie owiniecia go sobie wokol palca:D bylam w czwartek z nim na imprezie, nie wiedzialam ze do tego stopnia sie mna cieszy, chyba nie byloby osoby ktora nie wiedzialaby ze z nim jestem, tak sie mna chwalil...a bez potrzeby. teraz zastanawiam sie co mu kupic na walentynki? moze mi podpowiecie...dzis mija 2 tydzien, nie kupie mu przeciez perfum za 100zł :| do okolo 50zł myslalam o prezencie, ale co mu kupic? buu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no więc lipa mój pseudo przyjaciel napisał mi smska że nie będzie go na imprezie bo ma doła chce pobyć sam i pomysleć ... Wkurza mnie to jak ja potrzebuje porozmawiać czy przytulić to czy jego to obchodzi? Nie odzywam się niech myśli....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yeee ja bym nie kupowala zadnego prezentu bo ja tego swieta nie uznaje Mala no to szkoda ale daj mu czas \\moze sobie to wlasnie przemysli;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milena797605
mam pytanie jak pokroiliście salatke??????????;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wymówka to nie była bo wiem że chłopaczyna ma problemy.... więc mu napisałam że ok rozumiem jak będzie chciał porozmawiać to niech wali śmiał... \"siostra miłosierdzia\" :) no i twardo się nie odzywam :) może faktycznie coś wymyśli, chyba potrzebuję instrukcję obsługi tego egzemplarza :) jeszcze przed chwilą jakiś fagas na mnie nakrzyczał w pracy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yee82
i co , jak on sie nie odzywa do ciebie to i ty do niego tez nie ? jak to jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cisza od 2 dni... odezwie się na pewo :) znam go :) tylko strasznie tęsknie i korci :( no ale co zrobić może się zdystansuję ogarnę albo coś w tym stylu... boję się, no ale co mam zrobić... Boże jaka ja jestem głupia echhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yee82
a moze po prostu, daj sobie z nim spokoj...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie siedze i myśle i analizuję że chyba nie da rady innaczej... tylko to nie jest proste ... ale raczej nie mam wyjścia bo nie długo zwarjuję... ja zawsze silna i trzeźwo myśląca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yee82
mala nie martw sie....ja bym na twoim miejscu nie wiem c ozrobila...jezeli masz sile to czekaj, olewaj go jak sie tylko da, ja tak z moim zrobilam, ale nie wiem czy w twoim przypadku tez sie tak uda...a ile masz latek? i ile on?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka... no więc Pan raczył dziś zadzwonić chciał mnie odwiedzić w pracy ale nie \"nie miałam czasu\" jak się okazało Pan szukał pracy (ostatnio go wylali jak chciał urlop\" ja 23 On 26 powiedział ze ma się juz lepiej i wpadnie pogadać jak po ogarnia sprawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yee82
czyli odezwie sie lada dzien, trzymaj go trzymaj moze akurat cos z tego sie urodzi :) trzymam kciuki... a u mnie znowu jakos dziwnie, wiem ze ma egzaminy ale wczoraj i on mial zly humor i ja. poza tym, wczoraj cos zaczal temat o swojej bylej, ktora jest w ciazy oczywiscie z innym juz chyba z rok nie sa razem, a mi sie wydaje ze on o niej mysli albo ja sobie tak wmowilam, nie wiem...ciagle mi sie ona sni, nigdy jej na oczy nei wiedzialam! snilo mi sie ze zaczal opowiadac mi jak to z nia bylo itd. a ja powiedzialam ze mnie to nie interesuje a on sie ubral i wyszedl...dziwne bardzo poza tym jestem b. podejrzliwa, chcialabym ciagle miec z nim konakt, jak mi nie odpisze od razu a za np.1,5h robilabym wielkie halo i nie wiem jak sie powstrzymac, grr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakoś to wszystko ostatnio widzę w czarnych barwach :( ciągle mi się śni... Boże yee nie martw się ja też jestem straszną zazdrośnicą :D a byłą się nie martw bo to zamknięty temat (ciąża :) ) a sen może spowodowany był tym ze dużo o tym myslisz? na pewno się dotrzecie :D jestem tego pewna... :) no i jeszcze stres

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yee82
wiesz co, dzisiaj wszytsko jest czarno-biale...ja to juz juz dzis nie wiem ile wyplakalam sie, bez powodu,a ile na wrzeszczalam na mojego chloaka? ale zbiera mu sie, wybuchlam, ale nie poklocilismy sie, na szczesce, denerwuje mnie nie wiem czy tego przypadkiem nie zakonczyc powiedzialam ze mam zly dzien ale nic nie zrobil w tym kierunku, tylko tyle ze zadzwonil, i zaczal pierdolc jakies gluoty bez sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm kazy ma gorsze dni może wam przejdzie :) Ty potrzebujesz ciepła a On ma stresa sesją.... przeczekaj parę dni i zobaczysz że bedzie lepiej :D z całego serducha Ci tego życzę :D właśnie dzwonił Panicz czy pomogę mu jutro napisać cv :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yee82
o, prosze, czyl przyjdzie do ciebie? czy przez internet? ;-) a no wlasnie dzis mam gorszy dzien, ale on cieplego slowa nawet nie powiedzial, zakonczylismy rozmowe telefoniczna w dziwnej atmosferze, niby powiedzial ze zadzwoni o 21, ale ciekawe czy zadzwoni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
więc Panicz raczył wczoraj przyjechać :) odebrał mnie z pracy i poszliśmy do mnie, oczywiście pisanie Cv zeszło na dalszy plan, i znów został.... powiedziałam mu wszystko co mnie boli, że myśli tylko o sobie, że kiedy ja go potrzebuje to go nie ma, powiedział że już do tego nie dopuści, i zn ów słodkie pocałunki Boże... co teraz!!!!!! Yee zobaczysz że wam się poukłada :D poczekaj troszki nie skreślaj go jeszcze :D i zadzwonił??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mala no niezle:) to walentyki pewnie beda WASZE:) Yee i zadzwonil?;) a u mnie po staremu nadal na gg rozmawiamy , po kolezensku ofcours caly czas pf moze jutro do mnie przyjedzie ale to zalezy od pogody:o jak bedzie snieg i slisko to nie przyjedzie;) a sneig u mnie sypie on mieszka 51km ode mnie niby mi na nim nie zalezy tak jak Wam zalezy na Waszych ,,,, no ale jak np pise mi ze oglada se profil na n mojej kolezanki z roku i ze mu sie podoba i takie tam to mnei krew zalewa:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taaa już to widze spierd... jak zawsze :D jestem juz przeczulona :) Setunia trzymam kciuki żeby przestało padać :) (niestety u mnie się nie zanosi sypie od rana) szkoda że tak troszki daleko mieszka :( byłoby łatwiej o spotkanie Faceci nie są tacy głupi moze specjalnie tak mówił o tej Twojej koleżance :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mala no coz jak nie przestanie padac to sobie zrobimy walentynki razem z sis:) winko se wychlamy albo ze dwa:D poza tym ja mam zawsze jakies wyjscie awaryjny i nie ten to nny;) o u nie sypie nadal; ale n prawie od razu opnieje no mowi niby ze zartuje ale ja wiem czy o z ta kolezanka zartuje?;) czy z czym?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×