Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość yee82

Albo on jest nienormalny, albo ja zycia nie znam. CO o tym myslicie?

Polecane posty

Taaaaa już wdze jutrzejszy wieczór :D kupie 0,5 l. i do lusterka :) Hosse dzwonił i mówił że jak nie padnie (nie spalismy do 5 rano, a ja teraz umieram w robocie :) ) to wieczorem sie spotkamy :) ale wiem ze znów za dwa dni zamknie się w sobie i dupa, chciałabym mieć takie podejście jak Ty Setunia brać wszystko na miękko :D przed chwilą wpadła do mnie do pracy jego mama i przyniosła mi ciasto :D ale się uśmiałam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mala wow to jak juz Ci jego mama ciasto przynosi to jest powazna sprawa!! ja nie zna na razie matki tamtego;) nigdy u niego nie bylam;) on umnie na wet juz pare razy nocawal pil z moim ojcem ;) no widzisz ja wclae nie mam takiego lajtowego podejscia bo jak juz widze ze calkiem ma byc koiec to czuje jakby mi sie swiat mial zawalic!!!! jak juz wiem ze naprawde moe go sracic to mi sie smun robi i w ogole wyzywam se na wszystkich! a jak jest ok widze ze mam nad nim przewage to on mi sie saje obojeny:P moze Mala powiedz, ze zmeczona jests i idziesz spac po procy i ze moze lepiej bedzie jak on z dzis odpocznie i odespi i jutro caly dzien bedziecie miec dla siebie!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaa mamusiua jest moja :D ale to nie ona decyduję czy jej syn się zdeklaruję , a mnie już szlag trafia a mi baaaaaardzo zależy bo to złoty chłopak Panicz notorycznie u mnie czatuję i też pił z moim ojcem :D ja byłam u niego chyba ze dwa razy na chwilę :) wiem co czujesz.... to jest straszne uczucie i też wyżywam się na innych jak coś z nim nie tak..... nie starcza mi że pojawia się i znika jak będe pewna że On coś czuję to postawie ultimatum bo tak dłużej nie może być echhhhhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mala ale zrob tak jak i radze przeloz spotkanie na jutro:) posta raz na swoim:) nie bedzie ze sie spokacie kidy Ty amsz ochote i czas a nie kiedy tylko jemu sie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem o co chodzi :D i pewnie tak zrobie bo zaraz tu zejde tak bardzo chce mi się spać :) nie bede się wcale odzywać ale jak znam życie to i tak będzie na mnie czatował pod robotą, jeszcze dwie i pół godziny i do domu Boże nie wytrzymam tu :) A między Tobą i tym facetem coś zaszło ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hhe a co masz na mysli piszac , czy cos zaszlo?:) sexu nie bylo:P sexu w sensie stricte ;) a miedzy Wami?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mało co nie doszło ale powiedziałam stanowcze NIE!!! wtedy bym dopiero płakała nie mo nawet nie pytałam o sex tylko jakieś takie zbli żenia, ale wiesz gdybyś mu się nie podobała to by nie jechał 50 km :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mala no my to gadalismy o seksie no i on bardzo juz pare azy chcial:> no pewnie b nie jechal ale jak widac czasami ma ciekawsze zajecia:o np ydzin emu byla zajebista pogoda no ale w soboe byl na iieninach ale w nd mogl przyjechac prawda?;) o ale co tam ;) jak juro nie przjedzie to plakac nei bede za tdzien ide z innym do kina;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmmm oni wszyscy chcą :D Oni zawsze mają ciekawe zajęcia , rozwalają mnie!!! tylko jak on coś chce to przypomina sobie gdzie mieszkam!!! Zazdroszczę Ci, mnie tak wzięło że nie byłabym, w stanie iść z kimś do kina :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mala a ja Tobie zazdroszcze bo ja bym chciala zeby mnie ak wzielo:) zeby tylko jeden byl w mojej glowie:) a nie ze za innymi musze sie ogladac:P tzn ja sie tak pocieszam w sumie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehehe wiesz co gorzej jak mi nie wypali bo dużo czasu minie zanim będe w stanie znaleść pocieszenie :P Ty to zawsze masz sprytny awaryjny plan :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mala ale to nie jest tak jak pewnie myslisz ze ja tych facetow tak latwo poznaje na ulicy czy gdzies:o ja przez neta poznaje:D a to mi sie juz znudzlo roche;) wiec tak t sama szybko na bank pocieszenie znajdziesz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedyś ustawiłam się z chłopakiem z netu :D na fotce był ok ale jak go zobaczyłam na zywo to myślałam że to jakiś morderca :D ale był zadbany zajebiście nam się gadało więc ustawiłam się z nim drugi raz na piwo, ja podbijam na przystanek (tam się umówiliśmy) a on leży pijany i krzyczy moję imie, Boże aż się za mną kurzyło :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mala hahahaha omg ale numer!!!!!! ja aich akcji nie mialam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bez kiu to by ło na wschodnim w Warszawie myślałam że klękne, bo tam w huj ludzi :D jak wracałam do domu to śmiałam się sama do siebie :D potem typ do mnie zadzwonił (nadal pijany) że on nie szuka koleżanek i albo z nim będe albo koniec z nami :D (po jednym spotkaniu:D) trochę się zraziłam wiesz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To psychopata :D zresztą z taką facjatą wcale się nie dziwie :D dlatego teraz uganiam się za dobrym chłopaczyną z problemami :P którego znam i wiem że nie jest popaprańcem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yee82
hej :) Mała -->a widzisz? a widzisz? odezwał sie, i ja czuje teraz ze bedziecie razem, Oczywscie pisz wszytsko co i jak, musze nadrobic zaleglosci ;) Setunia--> to i ty masz kolege bez zobowiazan? nie wiedzialam...i co przyjechał?? u mnie tez snieg sypie, grr a co do mnie to, Zadzwonił, z lekkim opoznieniem bo koledze tlumaczyl jakies zadania , juz jest ok. Od czwartku do wczoraj sie widzielismy, czyli 3dni po kolei, najpierw jab ylam u niego, potem on 2x u mnie. W piatek lezelismy i jakos spytal czy jestem dziewica, po 30min odpowiedzialam ze nie to on ogromny szok bo myslal ze jestem, ale on tez juz ma "to"za soba, wiec luz... wczoraj w walentynki super bylo, u mnie oczywiscie, proezenty,kolacja,film, bara bara:d oczywiscie do sexu by doszlo, juz miesiac razme jestesmy, ale powiedzialam NIE, sama nie wiem dlaczego? to chyba nie byl odpowiedni moment, on mial kaca, a ja nie czulam ze powinnismy to zrobic. "dotykalismy sie'' tylko :/ poterm zjebalam sobie humor bo spytalam czy mial dzieqczyny przygodowe-miał. ale ja tez mialam chlopakow;p w czwartek u mnie byla imrpeza w domu, 2 kolegow przyjechala do mnie, a on o tym ni ewiedzial do dnia dzisiejszego:| ale wcale nie mam wyrzutow sumienia :) niedlugo moze cos dopisze bo ide jesc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yee82
opowiedzcie jak spedzilyscie walentynki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielkie pozdro
setunia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yee ano jak widac to tylko kolega bzzobowiazan:o tylko mi cisnienie na gg mga podniosl i wczoraj i dzis albo ja nieporzebnie sie przejmuje tym co on wypisuje :o na szczescie juz mi znacznie lepiej i juz naprawde ne dam po sobie poznac ze jakos mi zalez czy cos:o pierwsza sie do neigo nei odezwe dzieki za pozdro:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yee82
i bardzo dobrze, nie ma po co. a co takiego mowi na tym gg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sobote wielce sie neresowal moja kolezanka z roku ciagle a sama sama jestem sobie troche winna:O bo hcialam mu kieds pokazac ze wcale mi tak bardzo na nim nie zalezy i sama jakby chcialam tzn na niby chcialam:> zby on cos z nia zeby sie pznali:> i takie am:P no ale w rzczywistosci to tak nie chcialam no i roche sie na nim z ta kolezanka zemscilysmy ten pisal d niej na nk z nadzieja ze mu sie uda cos teges jednoczsnie ja pisalam z nim i on mi pisal o tym i pisalam ez z a kolzanka:> no i w koncu dzis do nieo doarlo ze jednak ona dala mu kosza:D ale dzis zowu pochwalil mi sie ze gada z fajna laska z sympati:P ale zaraz powiedzial sa ze ona ma chlpaka ale fajnie sie z nia gada o ja zaczelam pisac ze jak mozna wchodzic na portales takie majac chlpaka wiec ogolnie zaczelam pisac jaka ona zla a on slepy je i nie widzi ze chlopaka oszukuje i takie tam a ten ja caly czas uspawiedliwial wiec m zas sie cisnienie podnioslo bo on problemu w tym nie widzial a mi bylo szkoda tego faceta ktorago a laska ak oszukuje mimo iz wierdzila ze ona tam jest bo chce tylko z kims pogadac:o ale przeciez od tego sa np fora:P a nie porale randkowe bo jak kobieta chce pogadac to zazwyczj gada z kobieta inna \\ n i w koncu skonczy;am rozmowe bo juz nie wyrzymywalam:D poszlam odreagowac na sniegu:P pozniej on sie pierwszy na gg odezwal no to gadalam z nim calkiem neutralnie a wczoraj on skonczyl bo mial gosci apoznie napisal esa czy mam ochoe pogadac o troche pogadalismy juz calkiem spokojie eh nie wiem oze leiej tego nie czytajcie nie musicie mi wystarczy ze sie wygadalam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No więc siema :D Setunia pamiętasz jak mówiłaś żeby odwołać spotkanie ? :D czatował pod pracą, wyszedł ode mnie dopiero dziś rano :D Boże :D w sobote tarzaliśmy się w śniegu jak dzieci :D robiliśmy sobie głupie zdjęcia i przedstawił mnie kolegom :D (to już coś:) ) oczywiście nadal się nie zdeklarował ale w pewnym momencie wydukał że jestem jego kobietą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yee82
mała--> gratuluje!! widzisz, wszystko zmierza w dobrym kierunku za to u mnie...do bani :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yee82
setunia--> on chyba wwszystkie laski wyrywa, boze co za baran!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mala gratuluje:) myle ze juz go masz w garsci:) Ye nie przejmuj sie damy se jakos rade bez nich powiedz czemu u Ciebie zle????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tu się ciesze a widze że u was czarno się dzieje!!! yee co się stało ? setuniia z tego co wyczytałam wydaję mi się że On specjalnie wzbudza w Tobie zazdrość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×