Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość polopirynaa

kto z was czuje sie samotny zapraszam?

Polecane posty

hunter powiem Ci tak wiekszosc ludzi niewidzi ,tego co widza ludzie z dobrym sercem bo wystarczy niewiele zeby byc szczesliwym nie mowa o zeczach materialnych pomysl czy nie mam ,racji a do kopniakow trzeba przywyknac choc nie latwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samotna nie z wyboru
Hunter, jeśli nie znalazłaś, to znajdziesz, bądź pewna! Głowa do góry!🌼 Tonta chica, nigdy tak nie mów o sobie... Ten kto tak mówi o kimś, ma te cechy właśnie...🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samotna nie z wyboru
nnnoo, Ty jakiś nietypowy facet jesteś, bo serduszko masz jak kobieta ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie jest to takie ,proste ja sie maskuje na co dzien lecz kobiety z pewnym doswiadczeniem mowia ze dobrze mi z oczu patrzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tonta chica
Samotna --> dziękuje za mile słowa. Ludzie mówią o samotnosci, w nadziei, że pojawi się ktoś, kto weźmie ich za ręke i bedzie obok przez całe zycie...czasami jednak werto pobyć samym - uporządkować wszystkie sprawy, myśli, bynajmniej ja tak mam. Samotna jestem nie ze swojego wyboru, ale z własnej winy, poniewaz nie potrafiłam docenić kogoś, kto sprawiał, że istniało Niebo na Ziemi - moje własne Niebo...życze wszystkim miłej nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samotna nie z wyboru
Dlaczego mężczyźni nie ujawniają swoich prawdziwych uczuć, świat byłby bardziej czytelny i relacje między ludźmi. Dlaczego mężczyzna musi się maskować? Czyżby z obawy, że zostanie odczytany jako mało męski? Dlaczego w naszej rzeczywistości mężczyzna = szorstkość i taki typ macho. To chore...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samotna nie z wyboru
tonta chika, jesteś bardzo mądrą kobietą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tonta chica
Miałam iść spać, ale...:)Nie wszyscy tacy są, uwierz mi. Wolałabym mieć faceta, który szczerze mówi co czuje niz takiego, który ukrywa się pod maską i udaje wielkiego niewzruszonego macho. Najpiekniejsze jest to kiedy facet sie potrafi rozpłakać przy kobiecie- dla mnie to oznaka wrażliwości i szczerości. Jak sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wygladam jak facet typ macho,mnie smieszy nie jeden dostal w morde ,i bylo po macho

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tonta chica
Mój nick wskazuje na przeciwieństwo, ale dziękuje, że tak uważasz.Obecnie mam chorą sytuacje, straciłam kogoś bezpowrotnie, On jest już na tamtym świecie, ja BYĆ MOŻE jestem w ciązy...ale nie chce się żalić.ehhh życie jest zaskakujące...uczy na błędach, szkoda że po fakcie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samotna nie z wyboru
Tonta chica, strasznie mi przykro jak przeczytałam... Na prawdę nie wiem co napisać... Trzymaj się cieplutko i zaglądaj do nas, będziemy Cię wspierać, bardzo tego teraz potrzebujesz. Nie umię teraz nawet nic więcej powiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tonta chica
Dziękuje, za słowa otuchy.Mam nadzieje, że wszystko będzie dobrze. Oczywiście, że będe zagladała. Trzymajcie się i życze aby świeciło Wam słoneczko cały dzień tak ładnie jak wczoraj.Dobrej i spokojnej nocy wszystkim:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla _Hunter_
🌻[u🌻👄❤️🌻👄❤️🌻👄 🌻[u🌻👄❤️🌻👄❤️🌻👄 🌻[u🌻👄❤️🌻👄❤️🌻👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przestawisz sie czasowo ,i dopiero wstawac sie nie bedzie chcialo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samotna nie z wyboru
Witaj Hunter! Witaj nnnoo! Po tym co przeczytałam u tonta chica, miałam noc z głowy... Też Wam życzę miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samotna nie z wyboru
Strasznie smutny był wczorajszy wpis tonta chika i taki ostateczny... Nie mogłam dać sobie z tym rady... Tak sobie pomyślałam, że jednak jest to najgorszy koniec, bo taki definitywny, niezależny od nas... Myślałam, że straszne jest to jak ktoś bliski odejdzie z własnej woli, ale chyba się myliłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samotna nie z wyboru
za moment muszę iść do pracy ale zajrzę tu potem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ange666
chyba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja czuję się bardzo samotna
ale nie mam siły o tym rozmawiać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×