Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość polopirynaa

kto z was czuje sie samotny zapraszam?

Polecane posty

Gość ze swoją ładną 25 letnią
głupi nick. wiem. w przypływie desperacji załozyłam topik i tak zostało :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ze swoją ładną 25 letnią
tak sobie siedzicie i plotkujecie? ja starcialm zapal zeby starac sie o swego narzeczonego, tak wiec siedze i zale sie na necie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czy kiedyś znajde chłopaka mam 17 lat i jeszcze nie miałam wogóle chciałabym mieć nie wiem co mam zrobi? wiem ze wszyscy chłopcy wolą nadente panienki wytapetowane tonami ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasparov wolisz płakac i uzalac sie nad soba samotnym tez troszke rozrywki sie znależy huba? :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ze swoją ładną 25 letnią
w wieku 17 lat wola na pewno ,ale poczekaj troche wydorosleja i priorytety tez sie im pozmieniaja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No mam taką nadzieje nie jestem typu Barbie jestem szczupła długie czarne włosy nie mam pryszczy nie maluje się zbyt dużo ! :(:( jak coś to tylko już tusz do rzęs i tyle. Chłopcy wolą takie panienki które się popisują i co to nie one ! paniusie . każdy napewno każdy tak ma w moim wieku albo może nie wszyscy . chciałabym mieć jakiegoś przystojnego nie za wysokiego chłopaka żeby mnie kochał a nie potraktował jak psa i rzucił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale dziś u nas muzycznie i sentymentalnie... Ładna 25 - letnia, doskonale rozumię Twoje położenie, bo sama byłam i jeszcze wciąż jestem formalnie w takim związku. Masz rację, to najgorsza samotność... :( Jeśli to narzeczony, to mocno się zastanów nad swoją przyszłością... Co czeka Cię za kilka, kilkanaście lat? Podejmij najlepszą decyzję dla siebie! Czy nie zasługujesz na magię uczuć, a nie oziębłość... Jesteś bardzo młoda i cały świat przed Tobą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ze swoją ładną 25 letnią
samenka wiem ... wkurzylam sie na brak seksu, tak z dnaia na dzien on nie rozumie tego ze sam akt to jest nic tylko ta czulosc ,jednosc, to ze mozna chwile potem tak fajnie szczerze pogadać, tylko oto mi chodzi seksu to sie ucze dopiero i dalej nic nie wiem ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nina z kina nina pomysl o czymś innym choć przez chwile!!! o motylkach ,wiosnie i ze my tez tak sie czujemy grunt to nie dac sie złamać! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Girl, nie martw się, znajdziesz kogoś odpowiedniego, a właściwie to ON Cię odszuka... Więcej uśmiechu na pięnej naturalnej buzi! Młodość Cię zdobi! Nie graj, nie udawaj, nie zazdrość rówieśnicom takich facetów, którzy nabierają się na tanie sztuczki... Ceń się ponad miarę! Uwierz, że jesteś wartościowa i niepowtarzalna, poprostu TY! Zasługujesz na kogoś wyjątkowego! Nie zadawalaj się czymkolwiek... Nie żebraj o uczucia! Ofiaruj je tym, którzy są tego warci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tonta chica
Tak , wynik negatywny:) wszystko oki:) widze, że nasze grono sie powieksza - me alegro mucho :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TenTwój
;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja moje drogie panie ,i panowie nie wiem czy na temat powiem ale słucham teraz Niemena ,Dziwny ten swlat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×