Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

vindict.

od dzis zaczyamy starania

Polecane posty

tylko mnie badał gin i stwierdził, że jestem zdrowa,nie ma powodów ,żeby badać hormony bo nic na to nie wskazuję ....niby..... mój mąż ma chorą tarczycę i przez to problemy z testosteronem i nasieniem...mało ruchliwe żołnierzyki:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem, wiem to wszystko, dzięki za dobre słowa, mam taki dołek mały, ale to pewno przez pogodę, z mężem o tym nie mówię, bo facetów to nudzi gdy się mówi o jednym i tym samym to moje obserwacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie;) niestety mój mąż ma zero ruchu przez tą tarczyce nawet mały spacer go bardzo męczy nie jest w stanie uprawiać sportu ...naprawdę ja to widze, że on się strasznie męczy.......leczy tarczycę,na razie to jest najważniejsze, żeby wyzdrowiał a nasienie pewnie samo się poprawi jak tarczyce podleczy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nawet jak się wyżale to nie czuję żadnej ulgi, po prostu jestem juz taką znieczulicą, że mi brak słów, ale nie martw sie z natury mam silną psychikę więc za chwilę mi przejdzie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i tez tutaj dziewczynom biadole jak przyjdzie @ i marudze...znoszą mnie jakoś....:P więc jak masz ochotę to możemy we dwie pobiadolić i się poużalać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedys tu napisałam,że do menopauzy będę w tej pierwszej tablece:) tak coś czuję:P:P tempke też bede mierzyć do menopauzy i wyczekiwac skoku haha:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny......... koniec żalenia i smutków!! bądźcie dobrej myśli a nie ...... jak się w dwie dopadacie na forum to już nie da się was przegadac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ja teraz musze uciekać do sklepu bo światło w lodówce zostało:) będę za niedługo🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję kochana wcinam i siedze przy kompie ojjj męża nie ma i nie ma kto pilnować , żebym porządnie jadła:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ależ się dziewczyny rozpisałyście:) Ja już po USG. Dzidzia ma 13mm i bije jej serduszko 140 razy na minutę. Pani doktor powiedziała, że bardzo prawidłowo:) Na zdjeciu z USG napisane jest, ze termin porodu na 11.10.2010. Mam zrobić badania i za tydzień się u Niej pojawić w gabinecie:) miłego popołudnia i wieczoru. Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×