Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

vindict.

od dzis zaczyamy starania

Polecane posty

witam powiem tak,nienastawiam sie ze jestem,choc bardzo bym chciala,raczej watpie. to byl pierwszy cykl,niema tak od razu hop siup.ale przez te objawy co mam(pewnie urojone) sprawdze w niedziele.mam zbyt ciezka prace.musze szybciej wiedziec.by moc reagowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzusiowa czula to z ciebie teraz grubaska 51 ;))) kg. zazdroszcze ci tej wagi. ty w 9 tym bedziesz szczuplejsza niz ja teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe na pewno!!! Zobaczymy jak to wszystko wyjdzie, jeszcze tyle m-cy :-p Na bieżąco będę zdawać relację ze wzrostu wagi hihi :-p Buziaki kochane moje babki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczeta, spokojnie tu u nas, ale ja dzis nie dalam rady wczesniej wejsc, a teraz juz padam, oczy mi sie same zamykaja. ide spać dobranoc aaa, i jescze jedno, chyba dopiero w niedziele zajrze i to wieczorem, tak wiec zycze Wam spokojnego weekendu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czula 50kg?? kurde to ja tyle w podstawówce chyba nawet nie wazyłam! no ale ja mam 172cm, a ty czula wysoka jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was :) Słuchajcie proszę Was o pomoc! U mnie temperaturka cały czas 36.6 nie ma wzrostu ani trochę, natomiasy wczoraj wieczorem test owulacyjny pokazał 2 kreski ta druga była odrobinkę jaśniejsza, więc zrobiłam kolejny test owulacyjny dzisiaj rano koło 9.00 (nie był to pierwszy mocz) i test pokazał 2 kreski tego samego zabarwienia. Teraz pytanie do Was moje drogie: Czy jak test pokazuje wzrost LH to czy tempka też powinna wzrastać?????? Pomóżcie bo nie wiem czy u mnie wraca wszystko do normy czy nadal jest wszystko zakłócone? Pozdrawiam :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klapaucius wg mnie to skoro dzis masz dwie kreski to skok temp. moze nastapic nawet jutro, bynajmniej ja tak mialam w zeszłym miesiacu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie! u mnie bez zmian dziś rano test.............. niestety negatywny a @ nadal brak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wydaje mi się, że temp. wzrasta po owulacji bezpośrednio, więc jeżeli np dziś będziesz miała owulację, to temp. wzrośnie ci jutro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgadza się, poczytaj to co wkleiłam na ten temat dwie strony temu, testy ci wykażą owulację 2 dni przed

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za pomoc :) Ale mam jeszcze jedno pytanie: jeżeli test wychodzi pozytywnie to czy owulacja bedzie na 100% ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byłam wczoraj u gina i zaproponowała mi zastosowanie tabletek anty przez 3 mieś.potem odstawienie i być może wtedy zachodzę zaraz po odstawieniu tabletek oczywiście to nie na 100% ale zawsze to jakaś większa niż teraz. ale mogę zajść w ciążę bliżniaczą i to jedyny feler.to znaczy ja bym chciała ale ciąża bliżniacza to dla mnie zagrożenie dla mojego zdrowia. i niewiem czy się zdecydować.postanowiłam narazie że jeszcze spróbujemy i jak już będę w ostateczności wtedy się zdecyduję.podobno lekarka ma takich kilka dzieci z takiej metody, ale sama niewiem. tak poza to nigdy niestosowałam żadnych tabletek . może coś doradzicie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
labudka, ja nigdy nie stosowałam tabletek anty, więc zabardzo ci nie doradzę. Na innych forach czytałam że niektóre dziewczyny zachodziły właśnie po odstawieniu tabletek.. U mnie dzisiaj test na owu pokazal 2 kreski. KLAPAUCIUS26 mamy podobny termin owu. Trzymam kciuki, aby się udało... za nas obie. Jutro dzień kobiet, więc życzę wszystkim wszystkiego najlepszego i dużo szczęścia...każdej z nas się przyda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkiego najlepszego moje kochane 🌼 Wracając do tabletek, to ja właśnie zaszłam w taki sposób!!! W grudniu brałam, a w styczniu już maleństwo :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkiego naj naj kjobietki co do ciazy blizniaczej...hmm ciezka decyzja. moje zdanie bralabym wszystkie mozliwe opcje zeby zajsc w ciaze. nawet jakbym miala miec trojaczki ;) wiem ze latwo mi sie mowi. ja osobiscie mam wielka mozliwosc zajscia w ciaze blizniacza( genetyczne uwarunkowania) tak wiec oswoilam sie z ta mysla ze moze sie tak zdarzyc. nierobilam testu..nigdzie niemoglam znalesc. poszukam jeszcze w aptekach w poniedzialek.w piatek chyba jade do kraju.to kupie sobie kilka na zapas. staram sie nie swirowac.ale juz sama niewiem co mam myslec.okres mam miec w przyszly poniedzialek.8 dni.a ja mam wiekszosc objawow. ehh co za psychika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bralam kilka miesiecy tabletki.pierwsze mi wszystko rozregulowaly...lekarz stwierdzil zle dobrane. drugie... przemilcze historie (jestem 1 na milion)specjalisci od siedmiu bolesci. wrrr dlatego nie ufam juz ginom. ostatni raz bralam 3 lata temu.potem i tak niemialo to sensu. ale slyszalam ze kobiety zachodza zaraz po odstawieniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy czujecie przesilenie wiosenne? macie jakies objawy.? ja caly czas spie ,jestem rozdrazniona. porazka.wczoraj popoludniu 2 godziny.potem od 22giej do 9tej rano.zaraz znow chyba sie poloze. a kawy pic niemoge bo mnie odrzuca normalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TO SA OBJAWY : zaznacze te co odczuwam teraz (swir ze mnie) nudności, wymioty, ślinotok, zgaga -mam Powiększenie, mrowienie i przeczulica w piersiach. - powiekszone Częste oddawanie moczu 6-8 tygodni po zapłodnieniu. -latam caly czas Wzmożony apetyt lub odwrotnie – utrata łaknienia, lub tzw. zachcianki. - jem ale tak zawsze mam ;) Zawroty głowy w pierwszym trymestrze. - mialam 4dni na 7 w tyg Zaparcia też w tym okresie. - mam ;( We wczesnej ciąży pojawiają się też bezbolesne, częste skurcze jelit. - niezauwazylam U kobiet palących może pojawić się niechęć do palenia. -nie pale Zwiększona wrażliwość czuciowa - lekkie uderzenie, czy zadrapanie boli bardziej niż zwykle. - wrazliwosc na dotyk czegokolwiek Uczucie zmęczenia, zwiększenie potrzeby snu w czasie pierwszych tygodni ciąży. -caly czas spie Przebarwienia skórne. - nie zauwazylam i jak tu nie zesfirowac? kwas foliowy dorwalam...od wczoraj lykam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karla83 ja robię testy owulacyjne od 5 dni i tylko pierwszy wyszedł negatywny a reszta jest pozytywna i zgłupiałam oczywiście od pierwszego dnia owulacji współżyjemy i może plemniki wemnie sprawiają że testy mam pozytywne.niewiem co jest bo jeszcze tak niemiałam.zgłupiałam i jak mam teraz określić kiedy tak naprawdę mam owulkę.dziwne ? 😘 kobietki oczywiście życzę wam wszystkiego najlepszego i spełnienia w macierzyństwie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ..........WIEK..........ILOŚĆ CYKLI................@ A.N.N.A.................31..................13.......... .........24.02.2009 aled.....................34..................5.......... .............27.02.2009 Ania 1982...............26................5...................... .3.03.2009 dzusta..................29.................3............ ..........07.03.2009 vindict................32...................2........... ...............09.03.2009 żaba81.................27.................5............. ..........09.03.2009 toffik81..............28.................ok.30.......... ......10.03.2009 szoja....................29.................3........... ............13.03.2009 majka242.............28..................23............. .........13.03.2009 dula....................26...................1.......... .............14.03.2009 chce dzidzie..........25..................1...................... 16.03.09 krop-eczka............23.................6.............. ...........18.03.2009 labudka82.............26..........nawet nieliczę.............20.03.2009 karla 83 .........25.................4...........................22.0 3.2009 Klapaucius26..........26..................6............. .........24.03.2009 basia29................29..................3............ ............26.03.2009 Ania_29.................29.................1............ ..........8.04.2009 bernadka82.........27...................13.............. .........??????? Martanna.............26.................5............... ..........??????? Brzusiowe mamy nick..............wiek..........ilość starań......tydzień.....płeć/imię....poród Frezyjka0......29..............1................... 10 .........?.....29.09.09 czuła............25..............1...................9.. .........?.....03.10.2009

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ..........WIEK..........ILOŚĆ CYKLI................@ A.N.N.A.................31..................13.......... .........24.02.2009 aled.....................34..................5.......... .............27.02.2009 Ania 1982...............26................5...................... .3.03.2009 dzusta..................29.................3............ ..........07.03.2009 vindict................32...................2........... ...............09.03.2009 żaba81.................27.................5............. ..........09.03.2009 toffik81..............28.................ok.30.......... ......10.03.2009 szoja....................29.................3........... ............13.03.2009 majka242.............28..................23............. .........13.03.2009 dula....................26...................1.......... .............14.03.2009 chce dzidzie..........25..................1...................... 16.03.09 krop-eczka............23.................6.............. ...........18.03.2009 labudka82.............26..........nawet nieliczę.............20.03.2009 karla 83 .........25.................4...........................22.0 3.2009 Klapaucius26..........26..................6............. .........24.03.2009 basia29................29..................3............ ............26.03.2009 Ania_29.................29.................2............ ..........8.04.2009 bernadka82.........27...................13.............. .........??????? Martanna.............26.................5............... ..........??????? Brzusiowe mamy nick..............wiek..........ilość starań......tydzień.....płeć/imię....poród Frezyjka0......29..............1................... 10 .........?.....29.09.09 czuła............25..............1...................9.. .........?.....03.10.2009

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :):) Nie bylo mnie tu dlugo bo netu nie mialam. Dziewczyny ja niestety w tym cyklu nie dalam rady:(:( buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu. Czuje sie zdecydowanie na okres ktory ma jutro nadejsc:(:( czyli nasze starania poszly na marne. Brzuch mnie boli , piersi i tylko patrzec jak dzis w nocy dostane@ . Echhhhhhhhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ..........WIEK..........ILOŚĆ CYKLI................@ A.N.N.A.................31..................13.......... .........24.02.2009 aled.....................34..................5.......... .............27.02.2009 Ania 1982...............26................5...................... .3.03.2009 dzusta..................29.................3............ ..........07.03.2009 vindict................32.................3.........................05.04.2009 żaba81.................27.................5............. ..........09.03.2009 toffik81..............28.................ok.30.......... ......10.03.2009 szoja....................29.................3........... ............13.03.2009 majka242.............28..................23............. .........13.03.2009 dula....................26...................1.......... .............14.03.2009 chce dzidzie..........25..................1...................... 16.03.09 krop-eczka............23.................6.............. ...........18.03.2009 labudka82.............26..........nawet nieliczę.............20.03.2009 karla 83 .........25.................4...........................22.0 3.2009 Klapaucius26..........26..................6............. .........24.03.2009 basia29................29..................3............ ............26.03.2009 Ania_29.................29.................1............ ..........8.04.2009 bernadka82.........27...................13.............. .........??????? Martanna.............26.................5............... ..........???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×