Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

vindict.

od dzis zaczyamy starania

Polecane posty

wiem co to znaczy bol zeba:(mi codziennie dokucza bo mam dziure,a moja dntystka wraca dopiero 1-ego z urlopu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie znoszę bólu zęba i dentystów!:) Ja z moimi zębami to już tyle w życiu przeszłam że jak już mi skończy ostatniego to mam nadzieję, że zapomnę na jakiś czas o denstystach. Ty Iwonko cierpisz na bezsenność a ja bym mogła spać po 12 godzin. Zawsze lubiałam pospać ale bez przesady:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anczur
co do dentysty to nietak dawno wolalam umrzec niz isc do dentysty dlatego przeplakalam z bolu caly wekend walentynkowy;/ a jak poszlam to poprosilam o ratowanie zeba i jakas studentka mi robila siedzialam z 4 godzin tak ze juz pod koniec nie czulam znieczulenia a ona jeszcze przy borowaniu wypalila do kolezanki"jestem na 5 roku a wydaje mnie sie ze nic nie umiem " prawie im zemdlalam po zejsciu z fotela DENTYSTA SADYSTA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny, dziś oddałam krew na hormony, jutro mam wyniki troche sie denerwuje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Dziewczyny, mam problem......Nadal nie czuję żadnych kopnięć, tylko takie bąbelki w brzuchu i to tylko od czasu do czasu zazwyczaj wieczorkiem jak się położę, ale kopnięć nie ma i się trochę martwię bo nie wiem czy w 22 tc już powinnam czuć kopnięcia małego czy jeszcze nie?????Jak byłam na USG to serduszko biło miarowo iw szystko było ok, ale martwię się brakiem tych kopnięć, chyba że to jeszcze za wcześnie i dlatego czuję same bąbelki.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej klapius ja niestety nie pomoge :( a kiedy masz wizyte u gin.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klapcus ja tez mocnych kopniec nieczuje. czasem nie jestem pewna czy wogole cos czuje. niewiem czy to brzuch mnie boli, czy mam wzdecia czy cos. mysle ze kazdy odczuwa inaczej. ja mam 24 tydzien a czasem mnie cos zaboli a niewiem czy to dzidzie wokol ludzie mi mowili ze bede pewna jak poczuje, a ja pewna napewno nie jestem jak narazie. a od niedzieli to wogole caly czasm mam wrazenie jakbym nic nieczula i niewiem czy to fantazja czy urojenia ania czy ktos ci proponowal laparoskopie.moja kolezanka miala okresy co kilka miesiecy, stara sie 5 rok . i teraz lekarz zaproponiowal jej laparoskopie.najpierw dal zastrzyki na wywolanie okresu. teraz ma przejsc zabieg ... moze ty tez potrzebujesz ja dzis mam dola. wszystko przez ta wycieczke w paryzu. caly czas mam wyrzuty ze moglam cos zaszkodzic Julkowi, boje sie ze mu sie cos stalo. ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poki co o laparoskopi jeszcze cisza.. ale w pon. ide do gina i zobacze co mi powie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ witajcie! Zaglądam do was od czasu do czasu ale narazie raczej podczytuję, bo ja z kolejnymi staraniami jeszcze troszkę muszę poczekać... klapaucius 🌻 ja mam roczną córeczkę dlatego z doświadczenia wiem i mogę cię uspokoić że jeszcze twoje maleństwo ma czas na kopniaki. Ja na początku też czułam, jak to fajnie określiłaś, "bąbelki" - a takie zdecydowane ruchy i kopnięcia na tyle mocne żeby np. tatuś mógł poczuć to w okolicach 30 tygodnia miałam :) chce dzidzie 🌻 też przy pierwszych ruchach w cale nie byłam pewna czy to już dzidzia czy nie. To wszystko dlatego że około 24 tygodnia dzieciątko jeszcze ma na tyle dużo miejsca że może w miarę swobodnie pływać i fikać koziołki. Poczekaj spokojnie jeszcze trochę jak twoja kruszynka podrośnie, zrobi się jej ciaśniej to i mocniej się będzie rozpychać i przypominać o swoim istnieniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Dzięki dziewczyny, cieszę się że mogę do Was napisać i zawsze się uspokoję.....fajnie że dopisałam się do naszego forum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klapaucius 🌻 dzięki ania 🌻 dziewczyny robię kawkę zbożową, może macie ochotę to dla was też zaparzę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już po zbożówce :-P U mnie pogoda ładna, ale roboty tyleeeeeeeeeee Hehe jest szansa, że majster może dzisiaj skończy łazienkę :) Do końca tygodnia może się z nią uwiniemy :D Buziaczki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ..........WIEK..........ILOŚĆ CYKLI............... dula.....................26..................6.......... ..............02.08.09 majka242............. 29..................25........................03.08.09 karla83 .................25 ................8 (2zCLO) .............05.08.09 edytka1980............29.................13............. ...........10.08.09 marzencia864.........23.................5............... .........15.08.09 laura33.................33..................4........... .............22.08.30 Ania_29.................29.................6............ ...........5.09.09 brzusiowe mamy nick............wiek..ilość starań..tydzień...poród...........imię Frezyjka......29...........1...........30......29.09.09. ..........? czuła..........25...........1............30. .....3.10.09........Oliwka chce dzidzie..25..........1........21........24.11.09 Julian Klapaucius26..26.........6............22.......2 8 .11.09.........Natan/Aron Koniczyna30..30.........7.............18.......12. 12.09..........? szoja...........29..........3............15.......19.12. 0 9...........? Iwona77.......32..........4............14........03.02.1 0 ...Julka/Dominik smieska1......23.........3.............12....... luty 2010...Kacper/Blanka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i przylazla @ - odnalazla droge do domu :) ale do gin.i tak pojde a przynajmniej na urlopie bedzie spokoj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny! Ja wczoraj miałam lekkie kłucia z prawej strony wieczorkiem, ale tylko chwilkę. Dzisiaj się znowu powtórzyły. Dzisiaj mam 27dc, śluz biały. Chyba do niedzieli zwariuję:):):) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dopiero niedawno wróciłam od dentysty. Wracając byliśmy w aptece po maść na dziąsła i oczywiście kupiłam również test ciążowy:)Co bym go miała w razie potrzeby. ( choć nie wiem czy to był dobry pomysł bo strsznie będzie pewnie korcił:)) I wiecie co?! Pierwszy raz sie z takim testem spotkałam.Pisze na nim, że wykrywa już 2-3 dniową ciąże, i że można go przerprowadzić już 7 dni po stosunku! Otworzyłam, czytam instrukcje bo wierzyć mi się nie chciało, a tam napisane to samo. A ja bym dała głowe uciać że najlepiej robić w dniu spodziewanej @....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie jutro rano przed pracą nie wytrymam i zrobię. Choć pewnie nie jestem bo piersi mnie nie bolą, czasem brzuch jak na @...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Druga:) Ja to nie wiem czy ja się kiedyś nauczę wytrwałości i cierpliwości. Juz sobie musiałam z rana humor popsuc. Zrobiłam test ( oczywiście negatywny) i się zdołowałam. Siedzę teraz w pracy i rozmyśłam... A już miałam nadzieję, że moze się udało!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzecia :) czesc dziewczyny 🖐️ dula => nie daj sie dołowi, na pewno sie uda!!! Nie teraz to za miesiąc :) wyniki hormonów mam delikatnie mówiąc takie sobie (menopauza mnie goni, czy co?) wiec wyjezdzamy z m. w góry na tydzień na poprawienie humoru, a ze teoretycznie beda dni płodne to... hahahah :) => zawsze jest nadzieja :) moze górskie powietrze cos pomoze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też myślałam, ze górskie powietrze pomoże ale się chyba przeliczyłam:) Choć może nic straconego, okres ma być dopiero w niedziele...Echh ta nadzieja... coś mnie dzisiaj serce kłuje. Chyba z nerwów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Dula jeszcze nic straconego, rozmawiałam kiedyś ze swoim ginekologiem i to on mi powiedzial że każda kobieta ma inne stężenie hormonów odpowiedzialnych za wykrycie dzidziusia, dlatego test powinno się robić w dniu spodziewanej @, ponieważ wyniki zrobione wcześniej mogą (ale nie muszą) być zakłamane, dlatego jak poczytasz na innych forum to są wypowiedzi że dziewczyny robiłu testy wczesniej były negatywne a w dniu spodziewanej @ lub trochę po jej terminie były pozytywne :), więc uszy do góry :). Ja wczoraj byłam na 4D, z małym wszystko dobrze, organy są dobrze rozwinięte i wszystko jest proporcjonalne a serduszko bije miarowo, widziałam jego buźkę w 4D wzruszyłam się naprawdę aż się łezka zawinęła było tak wyraźnie widać jego buźkę, jakby był koło mnie :) niezapomniana chwila.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuje Ci bardzo za słowa otuchy! Teraz znowu byle do niedzieli. Ale dziwnie mam w tym miesiącu, nawet piersi mnie nie bolą jak zwykle przed okresem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na pewno się wzruszyłaś, wierzę :) Dula serduszko moje............ Dla pocieszenia Ci napiszę, że ja też robiłam przed @ i wyszedł negatywny :) Laura menopauza??? :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Menopauzę to ma moja mama, która ma 52 lata:):) :) Piję kawkę, jakiś mam ten dzionek dzisiaj leniwy. Dobrze, że już weekend. Jutro jedziemy na urodizny do koleżanki...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszła-mama
Witam Równiez staram sie o dziecko od pół roku. Obecnie poprosilabym Was o pomoc dla mojej młodszej siostry. Bierze udzial w konkursie. Wystarczy kliknac w kazda strone(jest ich 6) raz dziennie. ->Nie trzeba się rejestrować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×