Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

vindict.

od dzis zaczyamy starania

Polecane posty

Powoli zaczynam gryzc słysząc pytania URODZIŁAŚ? KIEDY SIĘ WYKLUJESZ? Kurcze Malinka ma gdzieś moje prośby :-P Już mówiłam do micha, że ma z nią zagadać, bo mnie nie słucha :D A on, że chyba będzie musiał, bo kursy mu przepadają, a nie chce jej przywitać biedny buahahaha :D:D:D:D:D:D:D:D:D Kawusia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czuła, na szybsze rozwiazanie pomagaja: ostre jedzenie, wywar z liści malinyi oczywiście przytulanki z mężem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja właśnie czytałam o tych malinach :-P ale czy to moją królewnę Malinkę poruszy :D:D:D:D:D:D:D Tylko gdzie to się kupuje??????? A przytulanki z mężem nic nie dały :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem Ci szczerze, że mnie nic ruszyło. ani przytulanki, ani maliny. maliny kupilam w sklepie zielarskim i parzyłam wg przepisu. słyszałam, ze niektórym dziewczyna pomaga. na moja hanie nic nie działało. tez była uparta i zostało jej to zreszta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej🖐️ Esia jeszcze raz moje gratulecje❤️ coś w tym jest bo mój syn urodził się 12 dni po terminie i to cc bo też uparciuch nie chciał wyjść i zostało mu to do dzisiaj uparciuch z niego niesamowity:) ja kawusie poprosze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dula mroziłaś to zimno czyms? z tego co wiem to jest wirus którego się ciężko pozbyć:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) Podobno chodzenie po schodach tez przyspiesza ;) Ja poproszę herbatkę :) A powiedzcie mi jak to jest tak naprawde z tą kawą?? nie można co jakis czas nawet takiej słabiutkiej wypić?? Dzisiaj byłam na becie :) po 16 mam odebrać wyniki więc trzymajcie kciuki :) Jeszcze raz wszystki m gratuluje i trzymam kciuki za pozostałe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odszedł mi czop dzwonilam do poloznej mowila ze jak czysty to czekamy na skurcze i na razie nie panikowac heheh JA I NIE PANIKOWAC ale czekac na wody , skurcze albo plamienia i dzwonic do niej musze isc sie wykapac, sparwdzis torbe dam znac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane ja się czuję dobrze.. @ nie przyszła..czasem mnie leciutko zakłuje w dole brzucha czasem lewa czasem prawa strona... ale tak czuję się normalnie.próbuje dojść w którym tyg jestem.. mogłam zajśc 20.09 lub 22.09 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TO SZYBKIEGO PORODU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! NIE STRESUJ SIĘ:D:D:D:D:D:D:D jesteśmy z Tobą!!!!:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jezuniu obyś czkawki przy porodzie nie miała bo my tu intensywnie będziemy o Tobie myślały:) jejejejejeje:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smieska1
Czesc wszystkim ;) mam strszne zaleglosci na forum ,nie bylo mnie 2 tyg bo bylam u rodzicow w radomiu, a zeszly tydzien robilam kurs bukieciarstwa od poniedzialku do sobooty - bardzo ciekawe i interesujace :) bede chciala otworzyc kwiaciarnie po nowym roku po porodzie wiec kursik mi sie na pewno przyda ;) ponadto co ? ;) czuje sie tak sobie, raz lepiej raz gorze, brzuszek urosl, wydaje mi sie jakby codziennie robil sie wiekszy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze poczekaj kochana na razie posprzatalam kuchnie :-P teraz pale w piecu zeby misiowi :D bylo cieplutko jak wroci z pracy :D zaraz ide sie kapac, wlosy prostowac i wtedy moge rodzic :D:D:D dam znac 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeny ale Ty masz kobito energii:) ja to bym pewnie spanikowała i nie mogła usiedzieć w domu już taxi pod domem by była i do szpitala:P:P:):) panikara jestem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czuła trzymamy kciuki. 🌻 Majeczko jeyne co robiłam to te plastry naklejałam. Ale jak wczoraj zobaczyłam, ze mi kolejne wychodzi to się podłamałam. Nie wiem już czym smarowac...echhh. Dzisiaj mam tyle pracy, że urwanie dzwonka mam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kruszynka ja wczoraj czytałam w prasie fachowej:D, że kawe w ciązy można pić tyle, że ograniczyć ilosć i słabą, najlepiej z mlekiem.Ale jak jest naprawde to nie mam zielonego pojęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no podobno mocna herbata jest gorsza od kawy ale w ciąży lepiej się wystrzegać jednego i drugiego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane:) Czula trzymam rowniez kciuki za szybki porod:)Juz niebawem przytulisz swoją kruszynke:) Mnie dopadlo przeziebienie eh zostalo lozko i herbatka z miodem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to chyba jakaś nieszczęśliwa jestem, jak nie urok to opryszczka ...buuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwonko dbaj o siebie! Ja zaniedługo zbieram się do domku. Dzisiaj przychodzi koleś kłaść Nam taki murek w pokoju. Dobrze, ze niedużo tego jest bo bym chyba sie załamała:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×