Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

vindict.

od dzis zaczyamy starania

Polecane posty

ciocia Linda to niech się szykuje na przyjazd do mnie!!!!:P:P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tu u mnie rano od 8 do 10. ale zadwonie jeszcze tam gdzie maz był. Chwilunia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dupa tam też rano tylko i wynik na drugi dzień. Więc dzisiaj już nici z tego. Próbuje się do Frydy do Sosnowca dodzwonić ale ciągle zajęte:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo pity pewnie słuchawkę odłożyły u mnie do Frydy dodzwonić się graniczy z cudem , krew pobieraja od 19:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bez sensu. Dwa punkty w Sosnowcu i w jednym ciągle zajęte a w drugim nie odbieraja. Trudno, pójdę jutro tutaj do siebie a wynik będe miała w środę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majka ja chce mieszkać w Twoim mieście. Odebrali telefon. Pobranie rano do 10, wynik dnia następnego. Więc bez sensu jechac do Sosnowca jak to samo mam tutaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurczę ale dziwnie niby to samo laboratorium:( trudno poczekamy do jutra a raczej do środy na wynik:) hmmm......tak myślę może dlatego do 19 pobierają krew i robia wyniki bo w szpitalu to sie mieści?:) tak czy siak czekamy:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez zagłosuję! Majko chyba masz racje. Musimy się uzbroić w cierpliowść. Ale takie obawy mnie jakieś teraz naszły:) Ja to zryta jestem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nawet wczoraj tam byłam odebrać wyniki męza i syna i tak pobieranie krwi od 7-19 od pn-so w niedziele 150% więcej koszty badań niby jest zamknięte ale one tam siedzą bo robia dla szpitala badania więc jak ktoś ma ciśnienie na badania to zrobią tylko tak jak pisałam drożej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a teraz się martwię, zeby ta beta dobrze wyszła itp. A czuję się w zupełności dobrze. Nic mi nie dolega. Czasem delikatnie brzuch zaboli,ale tak to jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dula ja też sie denerwuje czy wszystko będzie dobrze, więc jesteśmy razem :) Ja nie mam żadnych dolegliwości co mnie troche martwi.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane moje🌻 zmykam do pracy! dula jakby czuła urodziła to napisz jej ode mnie wielkie gratulacje bo mam puste konto na karcie telefonu i nie odpisze:(!!!!!! dzięki!!!:):) papapa🖐️ 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podobno dolegliwości się pojawiają koło 8 tygodnia ciąży. Ale jak jest naprwdę to nie wiem. To fakt, ja z tych co sobie powkręcać lubią:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×