Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

vindict.

od dzis zaczyamy starania

Polecane posty

nooo prawie wszystko posprzątane :) na razie nic mnie nie chwyta :) ciekawe czy dziś trafię na porodówkę..... najważniejsze, że położna moja w pogotowiu póki co jest na oddziale, ale jak skończy dyżur, będzie pod telefonem :) będę sie meldować dziś jak będzie spokój taki jak teraz 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czuła, ale ci zazdroszczę. to jeden ze wspanialszych momentów w życiu. aha, moze nie chcesz takich rad, ale powiem: postaraj sie teraz załatwić, bo w domu to zawsze lepiej. lewatywa to nic przyjemnego. ja to zrobiłam przed porodem w domu i bardzo się cieszę. omineła mnie troche krepujaca sytuacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jak nie mam gulaszu do klusków to podsmarzam bułkę tartą na maśle i polewam nią kluski, do tego posypuję cukrem. pychota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam barszczyk czerwony z ziemniakami i cebulką:) mniam!;):) do klusek śląskich może jakiś sosik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja przeważnie robię kluski jak zostanie mi ziemniaków i gulaszu ;) dziś mam trochę czasu więc może leczo zrobię.choć mój m nie przepada za nim, twierdzi że cukinia to dla bydła a nie dla ludzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam tak samo musi być mięso no chyba, że tak jak dzisiaj barszczyk czerwony bo uwielbia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obiad typu nalesniki, racuchy czy zupy jarzynowe to dla mojego męża nie obiad i zawsze mam problem co ugotować bo ile razy można robić mięso? aaaa i jeszcze przynajmniej 2 razy w tygodniu ryba bez tego nie ma tygodnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala_81
a ja mam dziś barszczyk i krokiety. skromny ale tak mi sie ostatnio zachciało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój gdzieś podchwycił taki tekst "zimnioków nieeee- misooo" co w tłumaczeniu na poprawną polszczyznę znaczy ziemniaków nie-mięso

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w tym wszystkim jestem poszkodowana:( bo np kapuśniaku, który uwielbiam nie jadłam chyba z 2 lata bo nie lubią:( i jak mnie ostatnio naszła ochota w pracy na kapuśniaka to myślałam, że podłogę językiem wyliżę:) zrobiłam zjadłam SAMA pół gara mój myślał, że w ciąży jestem bo taka ochota na kiszone:P ale niestety nie...:):) haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majka hahha ja dzisiaj załapałam ochotę na jarzynowa zupę, której tez nie jadłam z 3 lata bo mój nie lubi. Podobnie jak szczawiowej, którą uwielbiam i na którą zawsze jadę do mamy:):) Kruszynka ja o becie myślałam jutro bo mam wolne, ale tak nienawidzę igieł, że ciężko mi się zebrać. Z moją gin umówiłam się na usg telefonicznie na 26 października. Dzisiaj też do niej zadzwoniłam o tą opryszczkę zapytac i pytałam o betę. Powiedziała, ze jeżeli test prawidłowy i okresu nie ma to nie ma potrzeby się kłuć bo i tak zdąże jeszcze robić sobie masę badań. Także nie wiem iśc czy nie....Jak myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczerze powiem, że jestem w szoku takim podejsciem lekarza do bety! na poczatku ciązy dobrze zrobić chociaz 2 razy zeby zobaczyć czy dobrze rośnie,ale to Twoja decyzja:) JA BYM POSZŁA!I TO Z 2 RAZY!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja poszłam dla własnego spokoju, bo po prostu nie mogę w to uwierzyć :) Ja dzisiaj odbiore wyniki a jutro pojde do pani doktor niech mi więcej powie co i jak :) Już sie nie mogę doczekać wyniku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok przekonałyście mnie. Jutro pójdę w takim razie na tą betę. Tyle, że ja wynik będe miała dopiero w środę. Teraz to żaluję, ze dzisiaj nie poszłam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×