Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

vindict.

od dzis zaczyamy starania

Polecane posty

Teraz to Kruszynko żaluję, ze nie poszłam na bete dzisiaj to jutro już bym miała wynki. Ty to już dzisiaj będziesz miala:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prawda to napewno, bo przecież tyle testów się mylić nie mogło:) Ja jutro pójdę. Jak już tyle wytrzymałam to wytrzymam i do srody:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ..........WIEK..........ILOŚĆ CYKLI...............DATA@ malutka8686..........23.................2............... ...........03.10.09 basia29................29.................8(2z CLO)................07.10.09 marzencia864.........23.................7............... .........08.10.09 edith26.................26.................12........... .............09.10.09 karla83 .................26 ................10 .......... .............12.10.09 laura33.................33.................6............ .............13.10.09 mała_81...............28..................2............. .............15.10.09 Ania_29.................29.................8............ ...........2.11.09 edytka1980............29.................14............ ...........????????? brzusiowe mamy nick............wiek..ilość starań..tydzień...poród...........imię czuła..........25...........1...........40. .....3.10.09......Malinka chce dzidzie..25..........1..........25.....24.11.09 ...Wiktor? Julian Klapaucius26..26.........6............32.......2 8 .11.09......Radosław Koniczyna30..30.........7.............30.......12. 12.09..Dawid/Natalia szoja...........29..........3............15.......19.12. 0 9...........? Iwona77.......32..........4............23.......03.02.1 0 ...Majka smieska1......23.........3.............21....... luty2010...Kacper/Blanka kruszynka173...24......3............?...........?........................ dula............26..........8............?...............?................. EsiaSmH .......22.........2.............?.............?................ Mamuśki NICK..........IMIĘ .........DATA.........WAGA .......WZROST......PORÓD frezyjkao........Piotruś......28.09.09.......3970....... .54..........sn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny ale strasznie dużo dzisiaj napisałyście :) czytam i czytam:) Czuła trzymam kciuki 🌼 Ta nasza tabelka starających się strasznie sie skurczyła, mam nadzieję że dołączymy do tabelki niżej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey!!! Boli mnie coraz bardziej ale żadnych konkretów :( Póki co to konkretnie walczę z kupkami :D:D:D:D:D:D Wolę, żeby w domu mi się porozwierało i tutaj przeżyć część tego bólu. Majka 👄 Dam znać dziewczyny, idę się położyć, bo czasami mogę mieć nockę skopaną :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) odebrałam wynik no i jest pozytywny :) napisali mi ze poziom surowicy krwi jest powyżej 20ml U/ml , próba ciążowa dodatnia :) ale nie wiem jak ma to teraz przeliczyć na tygodnie?? może któraś z was się orientuje?? Do lekarza będę szła jutro a już bym chciała cokolwiek wiedzieć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie wycytałam że zrobiłąm badanie HCG a nie Beta HCG, nie wiem tak naprawde czym się różnią?? Według tych norm jestem 1-2 tydzień, więc jeszcez wszystko może się zmienić!! Kurcze zestresowałam się strasznie, nie wiem co mam robić... Normy hcg Ciąża 1.3-2 tydzień mlU/ml 16 - 156 Ciąża 2-3 tydzień 101 - 4870 Ciąża 3-4 tydzień 1110 - 31500 Ciąża 4-5 tydzień 2560 - 82300 Ciąża 5-6 tydzień 23100 - 151000 Ciąża 6-7 tydzień 27300 - 233000 Ciąża 7-11 tydzień 20900 - 291000 Ciąża 12 tydzień 16684 - 127939 Ciąża 13 tydzień 10743 - 89074 Ciąża 14 tydzień 7895 - 70818 Ciąża 15 tydzień 6210 - 69173 Ciąża 16 tydzień 5730 - 54585 Ciąża 17 tydzień 5267 - 57465 Ciąża 18 tydzień 3180 - 51360 Ciąża 19 tydzień 5879 - 55183 Ciąża 20 tydzień 1234 - 45771 Ciąża 21-39 tydzień 2700 - 78100

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruszynka gratuluję! A różnią się te badania czyms? Bo moze to to samo??No ale ja się nie znam:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruszynka ale tak ogólnie to przecież zapłodniniowo będziesz w 2 tygodniu( bo tyle minęło od owulacji) chyba, że liczyć będziesz jak lekarze to 4 tydzień. Nie masz się czym przejmować!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie będe się zamartwiać tylko pójde jutro do gina i posłucham fachowca w tych sprawach :) No właśnie z tego co czytałam to są 2 różne badanie,ale nie wiem czym się różnią?? No dobra już sie przestaje martwic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz rację Kruszynka, nie ma się czym przejmować🌻 A powiedz, boli Cię czasem brzuch jak na okres?? I masz może jakiś śluz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie ból nieziemski :D Ale się nie poddaje, dzwoniłam do położnej, bo sama nie wiem, ona mi powiedziała, że mam iść spać póki jeszcze mogę z tego odpoczynku skorzystać, gdy tylko zobaczę troszkę krwi, czy by wody odeszły, albo skurcze były regularne, to jechać od razu :) Męczę się cały dzień ale wolę się męczyć w domku :) Niż tam chodzić po korytarzu i czekać na to wszystko!!! Także kochane, jak nie odezwę się rano na forum, to w nocy michu mnie zawiózł do szpitala......... Spokojnej nocki pa 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, czuła się nie odzywa, to znaczy że chyba już zaczęła?? Czy któraś z was coś wie dziewczyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kruszynka 🖐️ wczoraj było tu tak gwarno a dzisiaj cisza. Trzymam kciuki za czułę. a jak tam u ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze się Madzia do Nas nie odezwała więc albo jest w domku albo rodzi:) Ja dzisiaj wcześniej wstałam i poszłam na betę. Jutro od 10:30 wyniki. Karla🌻 Kruszynka🌻 o której masz dzisiaj wizyte u lekarza?? I pytałam wczoraj, masz jakiś śluz?? Ale pogoda dzisiaj fatalna...leje brrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i tak sobie teraz wkręciłam, że normalnie sie stresuje przed tymi wynkiami bety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Karla No własnie juz wczoraj po południu zamiklły wszystkie :) ja myślę że czuła już urodziła... mam przynajmniej taką nadzieje że długo sie nie męczył :) U mnie ardzo dobrze :) choć w dalszym ciągu nie mogę jakoś uwierzyć że się udało :) Mimo że mam już potwierdzoną ciąże też w badaniu krwi to chyba nie uwierze dopóki nie zaczne mieć dolegliwośći lub lekarz mi nie potwierdzi :) Cały czas mam stracha że zaraz dostane @ , choć nic na to nie wskazuje, ale ta moja wyobraźnia :) A jak tam u Ciebie?? Z tego co widze za tydzień twoja kolej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co Dula, pomyliło mi się moja gin przyjmuję jutro a nie dzisiaj, więc dzisiaj jeszcze będe żyła w niepewności:) wiesz co jakiś tam śluz jest, ale trudno mi go określić..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dula . nie przejmuj się. Wszystko będzie dobrze i odganiamy od siebie czarne myśli...brrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie Dula wczoraj jak czekałam na wyniki to sie stresowałam czy wszystko wyjdzie tak jak należy, a jak już odebrałam wyniki z potwierdzeniem ciąży to się margtwie czy napewno są prawidłowe itd... więc co zrobić,,,a stres jest nie wskazany w naszm stanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety u mnie w tym miesiącu znowu nic. Od wczoraj mam już plamienia i dzisiaj @ powinna się rozgościć na dobre. Trochę mi się wszystko poprzestawiało w tym cyklu i temp ześwirowała, wogóle nie było skoku, nawet jak wzięłam luteinę. Jak tylko @ przyjdzie na dobre to dzwonię do gina i umawiam się na wizytę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. Ja tez juz jestem. Chyba mi sie zbliża okres, bo chodzę wkurzona strasznie. wszystkich bym pozabijała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiesz ja tez byłam pewna że @ przyjdzie a tu proszę ;) nie no jak tym razem sie nie uda, to już napewno w przyszły zobaczysz 2 kreseczki :) Teraz co miesiąc będzie się udawało 3 staraczką :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×