Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

vindict.

od dzis zaczyamy starania

Polecane posty

Ania, gdzie sie podziewasz? Jak tam @? Mam nadzieje ze nie przyszla :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fridzu czyść tak żeby smug nie było, bo przyjadę i sprawdzę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na 28dni pierwszy miesiąc jest testowy za darmo można prowadzic wykres jak chcesz to sobie zobacz naprawdę fajna sprawa:) jaka metodę stosujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laura widziałaś mój wykres jaki szalony??? kurcze nie wiem co sie dzieje???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widziałaś wiem,wiem:D:D:D:D ufff jak sobie pomyślę,że ten mój lekarz się pomylił w serduszkach.....dobrze, że były starania bo by mi przepadł cykl przez gina:( wrrr.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mialas owulke 2 dni wczesniej, lekarz nie jest w stanie tego przewidziec, trzeba dzialac we wszystkie dni plodne na wszelki wypadek:) I dobrze ze sie udalo!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie aby do niedzieli; jak nie przyplamie i temp nie spadnie, to testuje musze jechac po syna do szkoly odezwe sie pozniej pa 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie, on nam kazał się wstrzymac i zacząć od poniedziałku zła jestem teraz na niego bo w błąd by mnie wprowadził,kolejny plus NPR:) gdyby nie to to pewnie bym go posłuchała:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale się zmachałam !!! ;) ;) Martuś, zapraszam, z myslą o Tobie nie dopatrzyłam się ani jednej maaazy ;) ja do testu mam jeszcze trochę... ale też byłoby całkiem miło gdyby wreszcie były równoległe ;) żałuję teraz, że ciągle nie było odpowiedniego momentu...studia, staże, wyjazdy, ciągle coś... a teraz to takie trudne...i właściwie nadal nie ma odpowiedniego momentu... ale bezcenność chyba wlaśnie na tym polega...prawda? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ..........WIEK..........ILOŚĆ CYKLI...............DATA@ Ania_29................29.................8............ ..............2.11.09 edith26................26.................13........... ..............03.11.09 karla83 ................26 ................11 .......... ..............05.11.09 marzencia864........23..................8............... ...........05.11.09 mała_81...............28..................4............. ............06.11.09 basia29................29..................9............ . ............07.11.09 laura33................33..................7............ .............09.11.09 Fridka..................29.................11........... ..............14.11.09 majka242..............29................................ ............17,11.09 martacs................29............................... ..............22.11.09 edytka1980...........29.................14............ ..............????????? malutka8686..........23..................2.............. . ...........??????? brzusiowe mamy nick............wiek..ilość starań..tydzień...poród...........imię chcedzidzie..25..........1..........25.........24.11.09 .....Wiktor/Julian Klapaucius26..26..........6..........36........28.11.09 ....Radosław Koniczyna30..30..........7..........30........12.12.09. ..Dawid/Natalia szoja...........29..........3..........15........19.12. 09 ...........? Iwona77.......32..........4...........27........03.02.10 .....Majka smieska1......23..........3..........25....... luty2010.....Blanka kruszynka173...24........3...........?........czerwiec 2010............. dula.............26..........8...........9.........11.06 .2010.............. EsiaSmH .......22..........2...........7.........13.06.2010..Nadia/ Samuel Mamuśki NICK..........IMIĘ .........DATA.........WAGA .......WZROST......PORÓD frezyjka....Piotruś......28.09.09.......3970....... ..54............sn czula........Malinka......06.10.09.......3100...... ...53............. musiałam zmianę wprowadzić, wczesniej źle zrozumiałam @ w tabelce ;) sorki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co tak sobie pomyślałam, ze to może przez te zioła, które piję na zrosty tak mi się wszystko pomieszało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nio... a teraz az milo posiedzieć w takim pachnącym mieszkanku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też muszę się zmobilizować by umyć okna, może w sobotę, bo jak przychodzę z pracy to już jest zimno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oby było równie ładnie jak dziś ;) mnie się sobota zapowiada pracowicie... rano klientki, później odwiedziny u brata i bratowej... myślałam zeby zawiesić nowe roletki...ale obawiam się, ze moj kot jest za mlody jeszcze i mógły sobie z nich imprezkę urządzić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, nie mam czasu na nic :( w pracy kocioł, doba za krótka na wszystko - jestem u Was do tylu juz z 5 dni :9 a @ jeszcze nie ma :) ale już czuje ze zaraz zawita :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Aniu ;) może jednak @ nie przyjdzie? ;) -mczego Ci życzę oczywiście ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Dzisiaj znowu w pracy i znowu faktury:) Wczoraj wieczorem bolał mnie jakby żołądek bo tak powyżej pępka. A jadłam pomidory ze skórką więc nie wiem może one mi zaszkodziły. Myślałam, że się wścieknę...na szczęście zaniedługo przesżło. Dzisiaj odbieram wyniki moczu i o 19:20 wizyta u gin:) Zapraszam na kawkę i herbatkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dula Ja poprosze herbatkę :) no ja dzisiaj już z powrotem w pracy,a wczoraj tak miło było w domku posiedzieć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×