Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

vindict.

od dzis zaczyamy starania

Polecane posty

Mały wspaniały, cudowny, grzeczny, kochany, grubasek hihi Chrzciny robia w sobote, dlatego moja rodzina jedzie do Niemiec, ja niestety nie moge :( No trudno 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja mama też juz marudzi, że by chciała jakieś dzidzi ,,pohusiać'' ;) babcie są extra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smieska1
czula i mi smieska1@wp.pl :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, czy zdarzyło się Wam tak, aby po okresie nadal bolały Was piersi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie w sumie nie bardzo bolą, nie odczuwam tego jakoś bardzo wyraznie, lekko sie powiększaja tylko i w poprzednim miesiącu miałam wrażenie ze nie zmalały, do tej pory zresztą. mnie to cieszy ;) bo natura poskąpiła mi tego waloru ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi się to zdarzyło pierwszy raz, dlatego pytam czy to normalne, nadal mi ten ból nie przechodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, zabieram się za mycie okien, mam jakąś wizję firankową i skorzystam z tej pięknej pogody ;) wpadnę do Was na popołudniową herbatkę ;) całuski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martuś, bo to dziwne troszkę jest... a jak wyglądają tempki, spadły przy okresie? i czy dużo spadły? a może zrób teściora? ja bym z ciekawości sobie zrobiła... nie żeby sie nakręcać mocno, tak po prostu dla pewności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny :) Ja dzisiaj lenie się w domu :) wziełam sobie urlop na żądanie :) czuła ja też poproszę kruszynka173@wp.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w ogóle mam jakieś przeczucie co do Ciebie Martusia ;) nie wiem skad mi sie to wzięlo, ale tak czuję, że u Ciebie się niebawem bardzo zmieni zycie ;) ;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nigdy mnie tak nie bolały, zawsze przed okresem, ale po 2 dnich przechodziło, daletego mnie to dziwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziwna sprawa ;) w sumie... zafasolkowane dziewczynki i mamusie może pomogą...jak to z tą tempką jest, zawsze ZAWSZE jest wyższa w ciąży? tak bez wyjątków? hm? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fridziu to na pewno nie ciąża, gdyby jeszcze temperatura nie spadła to bym miała jeszcze nadzieję, bo słyszłam że okres zdarza się w ciąży, ale niestety temp. mówi sama za sibie, miałam przed @ 37 a teraz mam 36.6 więc to całkowice wykluczone,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martuś, ja bym mimo wszystko zrobila test. wiesz z tym okresem to tez róznie bywa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może samo przejdzie, w ogóle to sorki że zawracam Wam tym głowę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uhm... to rzeczywiscie spory spadek... ja nie mierzę temperatury, ale dostałam jakieś urządzenie do pomiarów plodności ;) na podstawie temperatur zresztą (bioferm) zacznę od okresu czyli za jakieś dwa tyg. choć w sumie...wolałabym nie zaczynać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
echhh Martus Martuś... po to tu wszystkie jestesmy prawda? żeby sobie soba nawzajem pozawracać głowy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorry fridka ale przestań nakręcać Martę bo nie jest mozliwe utrzymanie ciązy przy niskiej temp bo progesteron który jest odpowiedzialny za utrzymanie ciąży we wczesnym stadium ja podwyższa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra ja spadam, bo mi zajdzie sloneczko i tyle będzie z tych okien ;) buziaki Kofane!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×