Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

vindict.

od dzis zaczyamy starania

Polecane posty

ja jestem z Jastrzębia Zdroju Dula z Dąbrowy Górniczej:):):):):):):):) blisko mamy do siebie:):):):):D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooooooooooooooooooooooo ;) w J.Z na turystycznej spędzilam sporo tygodni u cioci, uwielbiałam tam być, bo mieszkała na 10p ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jako dziecko często tam byłam w ferie i wakacje, mam sentyment do tego miejsca ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaaaaaaaaaa?????????????????? o kurczę:)))))))))) ja mieszkałam całe życie na Wielkopolskiej w takim samym bloku jak Twoja ciocia:D:D:D:D:D a teraz na Pomorskiej w 4 piętrowym!!!!!!!!!!! jak fajnie👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zielone miasto ale same bloki i nie ma co robić w wolnym czasie...no chyba, że do pabu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ;) ciocia mnie rozpieszczała, wiec po prostu ubostwiałam tam przesiadywac ;) poza tym pracowała w przedszkolu ;) więc miałam tam wtedy sporo kilkuletnich kumpli i fory na leżakowaniu ;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem ale już mnie nie ma :-P Fajnie by było pogadać, ale znów mam jeden wielki burdel, michu nic nie pomoże, jedzie w pizdu, a ja już nie wyrabiam :( Dziś zaś pół nocy małą nosiłam, te jej kolki mnie zamęczą na amen... No wyżaliłam się to spadam pa 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja marzę o wejściu na wysokie obroty ;) choć czuję jakbym zapadała w zimowy sen ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qrcze...wiecie co ja się tego też troche obawiam, że jak dzidzia będzie...to mój też zacznie pracować na nadgodziny, boję się jego zmiany, on bardzo chcialby być juz tatą, ale nie wiem, czy do końca zdaje sobie sprawę że ta przyjemność to głównie obowiązek ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzusiowa👄 dawaj adres juz tam jestem:) pomogę pohuśtam,posprzątam a ty biedulko moja odpoczniesz🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiedziałam, że mogę na Ciebie liczyć, to dawaj na północ :D:D:D:D:D Pamiętaj, że ja będę leżeć do góry brzuchem :-P A Ty niczym tornado ogarniesz mi mieszkanie buahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale nie ma się czego bać, damy radę inni też dają a Brzusiowa Czuła za jakiś czas, gdy małej kolki przejdą nie będzie pamiętać tego co przeżyła bo miłość macierzyńska wszystko znosi,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na mnie ZAWSZE można liczyć:)(!) kochana brzucho do góry a ciocia Linda w mig posprząta domek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To czekam, za chwilkę bądz bo Malinka teraz śpi, a jak się obudzi, to ją pod jedną pachę :-P a odkurzacz pod drugą :D:D:D:D:D W widziały na NK jak słodko śpi u mamuni Malinkowe serduszko???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasne, że tak ;) nawet sobie tej miłości nie umiem wyobrazić ;) bo prawdziwą miarą miłości...jest miłość bez miary...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzę kochana, ale tez widzę, że mamusia wymęczona....dlatego trzeba Ci pomóc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wyglądam na tym zdjęciu jak chodząca śmierć, woty pod oczami, blady dziób....... Wczoraj znowu zasłabłam, kurde myślicie, że to znowu krew??? Po tym przetaczaniu nie mogę dojść do siebie choleraaaaaaaa Mam w planach iść do lekarza, zrobić morfologię, bo zaczynam się martwić, póki co tak się działo w nocy, ale wczoraj wieczorem jak karmiłam małą, to w jednym momencie dosłownie ciemno przed oczami i cała zlana potem... Ale jak ma pójść??? Z dzieckiem??? Muszę dziś micha opierdzielić i pójdę, bo to żarty nie są :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no czuła nie ma zartow... musisz isc szybo do lekarza.... a co jesli zasłabniesz z Malinką na rękach i ją upuscisz .... biegiem do lekarza!! nie ma żartów ze zdrowiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj kochanie nie ma żartów...dobrze,że zdajesz sobie sprawę , że za zdrówkiem nie najlepiej u Ciebie:( może masz słaby pokarm przez takie osłabienie organizmu i dlatego mała cały czas przy cycu? jak tak miałam z synem non stop przez 3 miesiące nic nie robiłam tylko przy cycu go miałam az pewnego pięknego dnia kupiłam mleko i zaczęłam dokarmiać.....:) dziecka nie było tak spał najedzony:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pamiętaj,że Twoje zdrówko jest tak samo ważne jak Malinki:) Malinka nie chce mieć słabej mamusi:):)dla siebie i dla niej idź jutro do lekarza i zrób kochana badania;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja naprawdę żałuję, że nie mieszkamy bliżej poszłabym z Tobą, przypilnowałabym Malinkę w przychodni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem :) szkoda mi czułej... biedna musi tak się wymęczyć... teraz sie boje że jeszcze jak urodze to tez nie bede sobie dawła do konica rady a jescze M mnie oleje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×