Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

vindict.

od dzis zaczyamy starania

Polecane posty

Wiecie co, odnośnie ciąży...to ja chyba mam bardzo zmienne humory...:) Nigdy aż taka uparta nie byłam! Mój w żartach zawsze mówił, że do 9 miesiaca to On osiwieje i moze rzeczywiscie coś w tym jest?!:) Ale tak jakoś na luzie dzisiaj wsszystko przyjmuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie mój też tak się zaparł i chce pokazać ze to on ma rację i wiem na 100% że to ja pierwsza muszę podejsc...taki uparciuch:( co to za obraz kochana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochanie masz prawo mieć takie nastroje i humory takie twoje prawo kobiety w ciąży przecież go nie obrażasz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey u Was widze tez nie jest tak bajkowo :( ja nadal sie nie moge pozbierac :( nawet nie mam czasu zeby Wam wszystko opowiedziec chcialam sie tylko przywitac jak bedzie chwila to zajrze pa 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prosty wniosek - faceci jak dzieci! jak już Wam się powoli uśmiechy pokazują to niedługo będzie po wszystkim... no chyba ,że jeszcze jakąś gafe strzelą w między czasie :) bądzcie twarde :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzusiowa:)❤️ kochana dla malinki też ❤️ nie zawsze w życiu jest różowo i my teraz wszystkie razem mamy taki okres w życiu ale po burzy musi wyjść słoneczko i kochanie u Ciebie też wyjdzie:) myślę często o Tobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taki pobraz w odcieniach pomarańczy i czerni co jedną całość tworzy 5 czescie róznej wielkości. Kiedyś taki razem oglądaliśmy i chyba tesciowa zapamietałą, kóry mi sie spodobał:) Jak powiesimy na scianie( a nie wiem kiedy to będzie z racji sytuacji:):)) to zrobię zdjęcie i Wam podeśle. Na dniach ma być auto...wiec tez będziemy musieli tam razem pojechac:) A wiecie co...godzenie też jest bardzo przyjemne...:) Tylko, zeby potem sytuacja, która doprowadzila so spięcia się nie powtórzyła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Esia ja się zawziełam:) Brzusiowa całuski dla Ciebie i Mlainki! Trzymaj sie!🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie u mnie się powtórzyła i mi to wypomniał:(powiedział ze już nie chce przez to więcej razy przechodzić ale może mu przejdzie;) czekamy na zdjęcie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napewno mu przejdzie. Zawsze są dwie strony medalu. Powinnien sie postawić w Twojej sytuacji i ciekawe cyz tak swietnie by się z tym czuł...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przejdzie mu , wiesz on jest prawdziwym mężczyzną musi być poważny :) poza tym oni sa prości- jeśli uważa ,że te babki to nic i tylko ty się liczysz to najprościej w świecie nie może pojąć ,czemu ty podejrzewasz że jest inaczej!! , jak facet mówi że tak jest to jest i koniec (bynajmniej) poza tym w głębi serca napewno cieszy sie ze jestes zazdrosna.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny własnie on mnie powinien zrozumiec jak nikt inny! jaki on jest zazdrosny to masakra nawet nie opowiadam bo nie uwierzycie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to jak jest zazdrosny to tym bardziej !!! jej jakie to pogmatwane wszystko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pogmatwane i to jak! teraz to zaczął udawac ze nie jest zazdrosny boze jak z dzieckiem:P mówię mu wczoraj "a jak ty byś się czuł,jak to ja bym pisała smsy z kolegą?" a on na to "to pisz!" no i masz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dobrze wiem ,że jakby tak było to wojnę bym miała w domu:( dorośli jesteśmy a zachowujemy sie jak dzieci:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak jest Słonko zazwyczaj, że jak się męzczyznie coś zarzuca to On zaprzecza. Będzie dobrze:) potrzeba tylko czasu... i przede wszystkim zrozumienia ze strony partnera. A z tym czasem może być ciężko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie:D Ja tak zawsze zartuję z koleżanką, że najlepsze małżeństwa by były między kobietami. bo my jakoś tak łatwiej potrafimy sie dogadać:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj na obiad serwuję mielone kotlety bo dawno nie było. Już wszystko przygotowane. Teraz poleże:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihi;D:D:D:D:D od razu humorek mi się poprawił:P muszę zmykać do kuchni bo mój M sobie zażyczył kopytka a ja tylko ziemniaki ugotowałam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jedzenie !!! matko jak możecie mi to robić!!! wszystko bym zjadła! i mielone i kopytka. i kluski i wszystko!!! ja chce jesc...! ide do sklepu Dula przytyłaś już coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×