Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

vindict.

od dzis zaczyamy starania

Polecane posty

hej! witam i zmykam :) chyba wreszcie uda mi sie na ta droznosc pojsc - jutro bede wiedziala :) pozdrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej , ja dzisiaj pierwsza :) komu kawke , komu herbatkę? gdzie jesteście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochana dziękuję za pyszną kawkę:) dzień jeszcze mi się nie zaczął, przed chwilką wstałam i jeszcze siedzę w szlafroku:) a jak u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki.Narazie tu nie zagladam bo dopadla mnie grypa i probuje z nia sobie poradzic:(Napewno nadrobie pozniej wszystkie zaleglosci.Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki! Ja tez dopiero wstałam! Ale pospałam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojoj , ale pospałyście..ja jem sniadanko i kolejna herbatka z cytrynką. dzisiaj pracowity dzień, po pracy musze jechac do gina na usg , potem wrocic upiec ciasto eh... nie wyrobie sie pewnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) ja tez juz jestem :) niestety ja nie posapalam pomimo wolnego, bo musiałam pojechać pozałatwiac sprawy zwiazane z dzialka..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smieska1
czesc dziewczynki nie odzywam sie ale czytam co tam u was sie dzieje, te co przeziebione kurowac sie !!! ;)u mnie w sumie znosnie czas szybko ucieka, w czwartek ide do gina mojego jezu mam takie ostatnio bole brzucha ze to jakas masakra dzis z kolei cala brawa strona mnie kula nie wiem macie tak dzirewczynki zaciazone ??/ nie mam pojecia co to moze byc w czwartek lekarzowi to wszystko powiem bo jakis koszmar z tymi bolami jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smieska moze zadzwon do lekarza bo może czekać do czwartku to za długo...weź nospe,żeby się troche mięsnie rozluźniły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smieska1
Esia wlasnie rano wzielam nospe w zaleceniach mam ja brac 3 razy dziennie wiec... a jutro ide na ogolne badanie moczu morfologie i na to pobieranie krwi co 3 razy kluja ze sie pije cos ohydnego i sie czeka godzine potem dwie..jak to jest to ile trzeba tam siedziec ? 3 godziny ? nie zemdleje jak to swinstwo wypije ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tego jeszcze nie mialam ale chyba mówisz o obciążeniu glukozą ,zeby wykryć czy dolega ci cukrzyca ciazowa. roznie sie po tym kobiety czują , zaleznie od tego jaki poziom glukozy mają. jednym niedobrze , jednym słabo , inne wogole nie reagują zmianami..zobaczysz sama po sobie , ale nic złego ci nie grozi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ..........WIEK..........ILOŚĆ CYKLI...............DATA@ karla83 ................26 ................11 .......... ..............05.11.09 basia29................29..................9............ . ............07.11.09 Fridka..................29.................11........... ..............14.11.09 martacs................29............................... ..............22.11.09 edith26................26.................14........... ..............28.11.09 marzencia864........23..................9............... ...........04.12.09 laura33................33..................7............ .............06.12.09 mała_81...............28..................5............. ............11.12.09 majka242..............29................................ ...........12.12.09 Ania_29................29.................9............ ..............17.12.09 edytka1980...........29.................14............ ..............????????? malutka8686..........23..................2.............. . ...........??????? brzusiowe mamy nick............wiek..ilość starań..tydzień...poród...........imię chcedzidzie..25..........1..........25.........24.11.09 .....Wiktor/Julian Koniczyna30..30..........7..........30........12.12.09. ..Dawid/Natalia szoja...........29..........3..........15........19.12. 09 ...........? Iwona77.......32..........4...........29........03.02.10 .....Majka smieska1......23..........3.......... 28....... ..luty2010.....Blanka kruszynka173...24........3...........?.........czerwiec 2010............. labudka82......27.........15..........10.........09.06.2 010.............? dula.............26..........8...........11........10.06 .2010.............. EsiaSmH .......22..........2...........11.......13.06.2010..Nadia/ Samuel Mamuśki NICK..........IMIĘ .........DATA.........WAGA .......WZROST......PORÓD frezyjka....Piotruś......28.09.09.......3970....... ..54............sn czula........Malinka......06.10.09.......3100...... ...53............. klapaucius26.....Szymon.....03.11.09....3000........50.. ..........cc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To badanie z glukoza okropne, dosyc, że na czczo to jeszcze ta mdła wstretna glukoza. To cud, ze nie zwymiotowałam przy tym badaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ma do mnie zal i to ogromny, niestety nie jest dobrze:( mam nadzieję, że jak wróci z pracy to się to zmieni....wierzę mu mam do niego zaufanie ale do tych lafirynd nie mam i to juz nie pierwsza kłótnia o to....on tego nie może zrozumieć:( że ja naprawdę cierpię;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurczę no niedobrze. My wczoraj znowu ze sobą nie rozmawialiśmy, tylko takie pytanie typu, jesz obiad, kolację masz w kuchni itp. Spać poszeł On do małgo pokoju. Wziął ze mnie przykłąd z niedzieli. Strasznie mi to wszystko spokoju nie daje bo my nigdy się nawet pół dnia nie oddzywali a co dopiero trzy...Zobaczymy co to będzie dalej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj Edytko :( czy twój M jest niepoważny na stres Cię narażać w ciąży??? no a my niby nie gadamy ale od rana same smsy al bez kocham ćie i bez kochanie z jego strony wiem że chce mi pokazać ze nie maiłam racji i to taka kara...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane jak w jakims serialu :) dzisiaj mam stracha przed USG. bede sama mąż nie zobaczy dzidzi i nie uslyszy serduszka :( wczoraj nawet go nie widziałam wrócił do domu jak spałam. Dziś rano ze mną rozmawiał.. powiedziałam co czuje , popłakałam się...i on teraz dzwoni co chwile do mnie i przypomina mi ze mnie kocha...-ciekawe na jak długo.. a u was z mężami jak w jakimś serialu brazylijskim..Majka - te babolce z pracy-hmm trzeba sie nimi jakos zająć..Może wybierz sie do pracy męża sexi ubrana i strzel pokazówke jak go gorąco witasz:)ze np. przyniosłas mu lunch ihihih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dula - wykorzystaj ciąże :) hihi powiedz mu ,że nie chcesz przeżywać ciężkich rzeczy w tak ważnym czasie dla was..powinien cie wspierać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyznam Ci szczerze Majeczko, że Mój chyba chce mi pokazać, ze to On miał rację...dlatego też staram się nie ustapić i nie odezwać się pierwsza. Nie stresuje się, większy stres bym miała gdybyśmy się kłocili a tak to jest znośnie. Wczorja jak się gdzies w domu mijaliśmy to juz mi uśmiech zaczynał na twarz wychodzić i samej z siebie mi się śmiać chciało bo się powstrzymać nie mogłam:) I my tak włąsnie mielismy, uśmiechy i zaraz zaczynaliśmy gadać. Jego mama dała Nam w sobotę wieczorem obraz. Spodobał mi się. W niedziele patrze, a go nie ma. Pytam sie mojego, a On ze mamie oddał. Pomyśłałam sobie, że jest nienormalny, skomentowałam tylko " a mnie się podobał". Dzisiaj wchodze do pokoiku a obraz stoi na podłodze. Nawet nie wiem kiedy go przyniósł:) Ale moze coś powoli dociera do niego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Esiu kochanie dobry pomysł ale odpada musiałabym latać od pokoju do pokoju bo tych bab tam mnóstwo:( a po drugie nie wpuscili by mnie bo trzeba mieć przepustkę:( a nie chce siary robić i co bym powiedziała kochanie wpuść mnie bo lunch idzie;P:P:P:P hahaha muszę jakoś się z tym pogodzić, ale nie wiem jak bo ja jestem straszna zazdrośnica:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×