Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

vindict.

od dzis zaczyamy starania

Polecane posty

ja też bym non stop jadla. :):) Ja nie wiem jak to jest, ale brzuszek mi się uwidacznia a waga stoi w miejscu. Ostatnio jak się ważyłam to miałam prawie 1 kg na minusie ( po raz kolejny) a przeciez nie wymiotuje. Nie wiem jak to jest. Zwaze si e za kilka dni i zobaczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszedł mój maż do domu...dał mi czekolade i z uśmiechem na ustach powiedział "teraz mnie mozesz przeprosić" a ja się zaczęłam śmiać i powiedziałam, ze chyba zartuje. Uśmiechął się i powiedział że leci do Skarbowego i wróci za 30 minut... Faceci są okropni:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojjj jak dobrze kochana!super! czyli to była taka forma przeprosin z jego strony! a mój pewnie nadal z fochem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
super mi forma przeprosin:) Wolałabym "przepraszam to sie wiecej nie powtórzy" ale może się doczekam...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha no własnie najważniejsze że dostałaś czekoladę:) a kupił Twoją ulubioną? mój wcale nie przeprasza ,nawet na taka formę przeprosin bym chciała się doczekać:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak moją ulubioną...taką wielką:)juz wócił:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój co najwyżej mi kupi ser żółty albo wędlinę bo pisał smsa czy jest w domu bo zakupy będzie robił:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majeczko będzie dobrze!:) Mojemu czasem się zdarza, ale częściej to ja na zakupy chodzę:) Ale pojadłam...;) Co nie zmienia faktu, ze na dniach będę kopytka robiłą:):):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majeczko głowa do góry, nie ustępuj swojemu M :-) wiem, że to jest przykre, ale faceci są inni niż my kobietki ( bardziej wrażliwe) oni potrzebują więcej czasu na przemyślenie pewnych spraw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj dziewczynki ale wy jesteście uparte :) nie ma co się denerwować i ustopic tym naszym gorszym połówką:) powiedzcie mi czy to usg między 11 a 13 tc jest przez pochwe czy po brzuszku??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Dziewczyny nie zazdroszcze tych cichych dni - nie fajne tojest :( u mnie poki co na szczescie spokoj... w nastepna srode ide na ta droznosc, ale mam pietra ..... ktora z Was to miala? bo nie pamietam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ pierwsza dzisiaj:) serwuje dzisiaj na co macie ochotę:P Aniu mnie też czeka drożność albo HSG:( a tego sie boje bo podobno boli,wolałabym laparoskopie bo uśpią i człowiek nieświadomy tego co mu robią:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc dziewczyny. Ja Majeczko poprosze herbatkę...Coś mi dzisiaj niedobrze z rana:/ Kruszynka ja tez własnie nie wiem, ale chyba dopochwowe mi się wydaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Proszę herbatkę:) ja też myślałam, że dopochwowo ale nic nie pisałam bo nie byłam pewna:) Dula jak u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w porządku:) Pojechaliśmy popołudniu do Ikei połazic, potem wieczorem film oglądaliśmy, troszkę porozmawialiśmy. Mam nadzieję, że już teraz będzie lepiej:) Oglądałam wczoraj łóżeczka, kojce, przewijaki i najchętniej wszystko bym juz kupiła:P A dzisiaj się źle czuję...piję gorącą herbatkę i czuje że na żoładku nie jest za dobrze...Jak mi nie przejdzie to będe musiała dzwonić do szefa i jechac do domu. A i dodam jeszcze ze się nie dopinam w spodnie:D jak się zapnę na siłe to usiąść nie mogę:D Majeczko Kochana a jak u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana moja:) U mnie coraz lepiej,wczoraj gadaliśmy ale bez czułości itp...:( Myślę, że dzisiaj już będzie dobrze.Napisał mi rano,że bardzo mu mnie brakuje;) więc jestem dobrej myśli:) Było coś fajnego w Ikei oprócz łóżeczek itp...:)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaa no i rozbroił mnie tekstem"mnie nikt nie podrywa tak jak ciebie,ja tak nie mam''! hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahha szczęściara jesteś , że tak Cię każdy podrywa!:P Wiesz co Majeczko w sumie nic konkretnego nie kupiliśmy oprócz śiwecznika, póleczki na wanne i kompeltu na umywalkę na mydło etc. Bo my czasem lubimy coś zmienic jak Nam się znudzi:) Rozglądaliśmy się tez za łożkami bo musimy w pokoiku zmienic,bo mamy jesczze męza kawalerskie ale za duze jest...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My musimy umeblować cały duży pokój :(az się boję taki wydatek:( ale później jak bedzie ślicznie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie w Ikei najbardziej mi sie podobają te wszystkie dodatki, bo mebli typu kanapa czy kuchnia to chyba bym nie kupiła za tą cenę można solidniejsze kupić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasne, ze tak. My prawie wszystkie meble mamy z Black Red White. Rodzice moi tez :) Jak pomysle o wszystkich kosztach to mi się w głowie kreci:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nawet meble mamy podobne:P:)❤️ zjadłam bułeczke. Mam nadzieję, ze mi nic nie będzie. Bo jakby nie bło to w biurze jestem:D Ale mi się dzisiaj czas wlecze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×