Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

vindict.

od dzis zaczyamy starania

Polecane posty

Dula koniecznie daj znać co tam ujrzysz na tym monitorku :) a może bedzie już widać płeć???? czytałam że u chłopców narządy się już rozwijają od 10 tyg. więc powinny być widoczne jak się dzidzia dobrze wystawi ;) a po za tym czym tu się stresować?? trzeba się cieszyć że sie zobaczy melaństwo a nie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smieska1
hej kochane ;* u mnie kiepsko z psychika siedze i rycze.... nie moge sobie wyobrazic zyca jak to dalej bedzie ze bede musiala dziecko sama wychowac bez niego.... wiem ze jest kawal chu.... ale kur.....wa ja nadal go kocham nie potrafie z dnia na dzien wymazac go z pamieci ;( jak urodze mala to ona mi go bedzie do tego wszystkiego przypominac... tak mi kur.... ciezko ze koszmar jakis.. on chyba jutro jedzie tam ja zostane po mnie autem moga dopiero po weekendzie przyjechac... jeeeeej nie tak mialo moje zycie wygladac wszystko jest nie tak !!! nic tylko sie pociac przysiegam, ja nie wierze w to co sie dzieje...zreszta co ja wam tu bede zamulac macie swoje problemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
śmieszko, strasznie nam przykro. trzymaj się razem ze swoim maleństwem. Jak tylko bedziesz miała okazję jedz do mamy. jeżeli po ciebie przyjedzie to super. jezeli nie to znaczy, ze zrobiłaś to co powinnaś odchodfząć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasne, że dam Wam znać! Aniu nie zanudzasz Nas. Jesteśmy po to by Cię wysłuchać i doradzić. A Tobie będzie lżej na serduszku! Trxzymaj się kochana!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu!!! Nie badz głupia, szanuje sie!!!!!!!!!!!!! u mnie wczoraj akcja, ze szok, mama byla i dzieku Bogu bo by mnie chyba zabil.......... mial wracac do domu o 17 byl po i usiadlo do kompa na 3 !!! godziny nic nie pomogl i sie zaczelo popchnal mnie tak ze wyladowalam w drugim pokoju!!! stracilam swiadomosc, walil mnie po dziobie zebym sie ocknela :( Aniu mi kiedys bylo z nim dobrze, a potem zaczely sie takie akcje jak u Ciebie, tylko czekac na rekoczyny :( juz w ciazy mnie popychal, wyzywal od szmat, kurew, dziwek wczoraj powiedzial jak mu zamknelam laptopa przed oczami ze jesli posujesz zabije cie szmato :( :( :( mala w nocy nie spala chwala Bogu ze mama przyejchala chciala dzwonic na policje kurwaaaa a co ja mam zrobic???????????????/ Aniu rozumiem, kochasz, ale to jest ta chora milosc, przywiazanie, ja tez kocham mimo wszystko, ale masz dziecko!!! Dla niej musisz zyc, moja Malinka jest strasznie znerwicowana, mama sie wczoraj przestraszyla jak ja zobaczyla efffffffffffff zyc mi sie nie chce........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziu!!!!!!!!!:(:(:(:(:(:(:( ożesz kurwa nie wierzę:(:(:(:(:( co dzisiaj, jesteś u mamy???? poprzewracało się w dupach tym chłopom???? boże kochane jakie Wy macie problemy:(:(:( ja miałam podobne i z tym skończyłam , mam teraz cudownego męża i Wy też tak zróbcie, bo ktoś kto na Was zasługuje na pewno gdzieś czeka :(:(:(:(:(:( 👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boze kochany co za faceci:(Trzymaj sie kochana dzielnie,ja jestem zdania ze nie warto ciagnac nic na sile.Tu nawet nie mozna mowic ze to dla dobra dziecka,bo wrecz przeciwnie.To wielka krzywda dla dziecka kiedy chowa sie w takiej rodzinie. Dziewczyny pakujcie sie i uciekajcie jak najdalej od takich skur....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziu ale mnie zaskoczyłaś...tak mnie to zdziwiło i mną wstrząsneło, ze dojść do siebie nie mogę... Kochana bądz dzielna!!! Dziewcxzyny mają rację. Ja już po badania prenatalnych! Widziałam jak dzidzia rusza rękami i nóżkami!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Wszystko jest w jak najlepszym porządku. Ma ponad 60 g i 73 mm długości. Boze aż miałam łzy w oczach jak słuchaliśmy serduszka! A mój mąż w jakim był sozku!!! Bo lekarz pokazywał wątrobę, zołądek itp. Wszystko mamy nagrane na płytkę, całe badanie. Już 2 razy oglądałam:) Następne badanie prenatalne w 20 tyg. ciazy i wtedy Pan powiedział ze poznamy płec, chyba że wczesniej mi moja lekarka powie:) Ale jestem szczeslliwa! A treraz jedziemy do wujka na imieniny! buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak to sie niestety uklada :( bylam z mala w miescie na spacerze wrocilam po 17 a on??? w domu nagle potrafi wracac do domu wanienke przyniosl do kapania z mala posiedzial jak poszlam na kolacje matkooooo i on robi to specjalnie do nastepnego razu pewnie :(:(:( ale sie do niego nie odzywam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJACE SIE: Nick....................WIEK..........ILOŚĆ CYKLI....................DATA@ edith26................26.................14........... ..............28.11.09 marzencia864........23..................9............... ...........04.12.09 laura33................33..................7............ .............06.12.09 martacs................29............................... .............07.12.09 mała_81...............28..................5............. ............11.12.09 majka242..............29................................ ...........12.12.09 Ania_29................29.................9............ ..............17.12.09 Myszka24..............26..............ok.31............. ...........24.12.09 edytka1980...........29.................14............ ..............????????? malutka8686..........23..................2.............. . ...........??????? karla83 ................26 ................11 .......... ..............??????? basia29................29..................9............ . ............?????? BRZUSIOWE MAMY: nick............wiek..ilość starań..tydzień...poród...........imię chcedzidzie..25..........1..........40.........24.11.09 .....Wiktor/Julian Koniczyna30..30..........7..........37........12.12.09. ..Dawid/Natalia szoja...........29..........3..........36........19.12. 09 ...........? Iwona77.......32..........4...........31........03.02.10 .....Majka smieska1......23..........3.......... 29....... ..luty2010.....Blanka kruszynka173...24........3...........?.........czerwiec 2010............. labudka82......27.........15..........10.........09.06.2 010.............? dula.............26..........8...........13........10.06 .2010.............. EsiaSmH .......22..........2...........12........13.06.2010.Nadia/ Samuel Fridka..........29.........11............6............ ..Karol/Lenka.......... MAMUSKI: NICK..........IMIĘ .........DATA.........WAGA .......WZROST......PORÓD frezyjka....Piotruś......28.09.09.......3970....... ..54............sn czula........Malinka......06.10.09.......3100...... ...53............. klapaucius26.....Szymon.....03.11.09....3000........50.. .........cc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smieska1
brzusiowa o kurdeee w szoku jestem co ten twoj czubek (sorry za okreslenie) wyprawia.... ;/ moj nie lepszy pojechal tam na urodziny ze starymi itp wraca jutro ja zostalam a pisze mi smsy itp juz nawet nie odpisuje bo mi sie nie chce troche sobie odpoczne przynajmniej... ja mam taki metlik w glowie ze koniec... nie wiem czy dac mu ostatnia szanse wiem ze to bedzie do nastepnego razu masz racje to jest milosc czy chora?.... ja go kocham mimo tych wszystkich przykrosci itp... wiem ze powiecie co ta dziewczyna wyprawia ze dalej chce przy takim skur.... byc ale ... ajjj zobacze bije sie caly czas z myslami co robic itp ..madzia kochanie a ty jak sie trzymasz ? a przeprosil cie chociaz bo moj to nawet ryczec dzis zaczal heh skad ja to znam o jezuuuu.... super kazdy dzis gdzie na imprezy cos a ja w chacie sama ;/ nudno nie ma co robic w tv cokolwiek sie wieczorem zacznie dopiero a tak... malutka sie wierci kreci kopie kochana to sobie z nia gadam ;) aj jak dobrze jest sie tutaj wygadac... madzia caluski i dziewczynki moje kochane dla was wszystkich rowniez buziaczki i wszystkim zycze milego weekendu :*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:**:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJACE SIE: Nick....................WIEK..........ILOŚĆ CYKLI....................DATA@ marzencia864........23..................9............... ...........04.12.09 laura33................33..................7............ .............06.12.09 martacs................29............................... .............07.12.09 mała_81...............28..................5............. ............11.12.09 majka242..............29................................ ...........12.12.09 Ania_29................29.................9............ ..............17.12.09 edith26................26.................15........... ..............22.12.09 Myszka24..............26..............ok.31............. ...........24.12.09 edytka1980...........29.................14............ ..............????????? malutka8686..........23..................2.............. . ...........??????? karla83 ................26 ................11 .......... ..............??????? basia29................29..................9............ . ............?????? BRZUSIOWE MAMY: nick............wiek..ilość starań..tydzień...poród...........imię chcedzidzie..25..........1..........40.........24.11.09 .....Wiktor/Julian Koniczyna30..30..........7..........37........12.12.09. ..Dawid/Natalia szoja...........29..........3..........36........19.12. 09 ...........? Iwona77.......32..........4...........31........03.02.10 .....Majka smieska1......23..........3.......... 29....... ..luty2010.....Blanka kruszynka173...24........3...........?.........czerwiec 2010............. labudka82......27.........15..........10.........09.06.2 010.............? dula.............26..........8...........13........10.06 .2010.............. EsiaSmH .......22..........2...........12........13.06.2010.Nadia/ Samuel Fridka..........29.........11............6............ ..Karol/Lenka.......... MAMUSKI: NICK..........IMIĘ .........DATA.........WAGA .......WZROST......PORÓD frezyjka....Piotruś......28.09.09.......3970....... ..54............sn czula........Malinka......06.10.09.......3100...... ...53............. klapaucius26.....Szymon.....03.11.09....3000........50.. .........cc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny!!! Dawno sie nie odzywałam ale bacznie czytam wasze wpisy i jestem w szoku o czym piszecie!!! Czuła i Śmieszka normalnie wierzyć mi się nie chce że takie dupki chodza po świecie!!! Stwierdzam że ten świat jest taki nie sprawiedliwy że szok, nie wiem czy słyszałyście o takim wypadku w Norwegi co miał miejsce dwa tygodnie temu, pożar domu tam zgineło dwóch facetów, i jeden z nich to mąż koleżanki i niedalekiej sąsiadki mojej. I normalne jak tu czytam o facetach czułej i śmieszki że takie skur..... chodza po świecie i dręczą innych ludzi ( dziewczyny nie zrozumcie mnie źle nie życze im niczego złego) a tutaj kochający mąż ojciec dwójki małych dzieci ginie i to w tak porąbany sposób, ja nie wiem jak bym żyła po takiej tragedii. Po tym co tu piszecie i po tej tragedii mojej koleżanki tak strasznie doceniam mojego męża, i wiem że trafił mi się największy skarb na ziemi i kocham go jeszcze bardziej bo życie jest tak kruche i nie wiadomo kiedy i gdzie i może już go nie być. Czuła i śmieszka nie wiem co zrobiłabym na waszym miejscu, bo to jest tak trudna sytuacja tym bardziej że chodzi tutaj jeszcze o dzieci, ale wiem ze wy też zasługujecie na takich facetów jak mój czyli kochanych a nie damskich bokserów. Trzymajcie się cieplutko !!! P.S. Mam tak zrąbany humor że masakra nie dość że nie udało się i w tym cyklu to jeszcze dodatkowo takie tragedie dookoła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie troszkę się wydarzyło przez ten weekend. Znaleźliśmy z mężem mieszkanie i sie przeprowadzamy. Mam jeszcze nic nie wie i nie wiem jak jej to powiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hellooołłłł🌻 co tutaj tak ponuro i pusto??? Zrobiłam kawusie zasiadam żeby czytać i czytać co moje kochane naskrobały a tu nic????:) kurde .... poobrażałyście się????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No cześć kobiety. Widzę, że tu dzisiaj pustki straszne. No nic popracuje troche i czekam na Was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej :) ja byłam w sobotę na usg, dzieciątko piękne i zdrowe. serduszko bardzo ładnie biło. Ma całe 6,8 cm :) dostałam kilka fotek no i płytke z nagraniem i już kilka razy oglądałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smieska1
czesc kochane ;* u mnie tez A przeprosil.... dalam mu OSTATNIA szanse... przyrzekl mi na dziecko ze w zyciu juz sie tak nie bedzie do mnie zwracal... powiedzialam mu ze dostaje ostatnia szanse ze jesli cos takiego powtorzy sie przed porodem albo po porodzie to Bog mi swiadkiem ze odejde od niego i niech ma tego swiadomosc i niech sobie wezmie moje slowa do serca.... takze tak to jest, mala mnie kopie jak szalona wierci sie kochana ajjj a ja za tydzien mam ginekologa ten czas tak szybko leci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJACE SIE: Nick....................WIEK..........ILOŚĆ CYKLI....................DATA@ marzencia864........23..................9............... ...........04.12.09 laura33................33..................7............ .............06.12.09 martacs................29............................... .............07.12.09 mała_81...............28..................5............. ............11.12.09 majka242..............29................................ ...........12.12.09 Ania_29................29.................9............ ..............17.12.09 edith26................26.................15........... ..............22.12.09 Myszka24..............26..............ok.31............. ...........24.12.09 edytka1980...........29.................14............ ..............????????? malutka8686..........23..................2.............. . ...........??????? karla83 ................26 ................11 .......... ..............??????? basia29................29..................9............ . ............?????? BRZUSIOWE MAMY: nick............wiek..ilość starań..tydzień...poród...........imię chcedzidzie..25..........1..........40.........24.11.09 .....Wiktor/Julian Koniczyna30..30..........7..........37........12.12.09. ..Dawid/Natalia szoja...........29..........3..........36........19.12. 09 ...........? Iwona77.......32..........4...........31........03.02.10 .....Majka smieska1......23..........3.......... 29....... ..luty2010.....Blanka kruszynka173...24........3...........13.........8.06.2010............ labudka82......27.........15..........10.........09.06.2 010.............? dula.............26..........8...........13........10.06 .2010.............. EsiaSmH .......22..........2...........12........13.06.2010.Nadia/ Samuel Fridka..........29.........11............6............ ..Karol/Lenka.......... MAMUSKI: NICK..........IMIĘ .........DATA.........WAGA .......WZROST......PORÓD frezyjka....Piotruś......28.09.09.......3970....... ..54............sn czula........Malinka......06.10.09.......3100...... ...53............. klapaucius26.....Szymon.....03.11.09....3000........50.. .........cc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruszynka trzymam kciuki za Was. Smieszka super ze z dzidzią wszystko ok. Maja jak tak choróbsko, poszło sobie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×