Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

vindict.

od dzis zaczyamy starania

Polecane posty

troche się wystraszyłam w niedzielę, bo miałam takie delikatne plamienia, których nie powinno być, bo do @ jeszcze daleko, a okołoowulacyjnych nigdy nie miałam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJACE SIE: Nick....................WIEK..........ILOŚĆ CYKLI....................DATA@ marzencia864........23..................9............... ...........04.12.09 laura33................33..................7............ .............06.12.09 martacs................29............................... .............07.12.09 mała_81...............28..................5............. ............11.12.09 majka242..............29................................ ...........12.12.09 Ania_29................29.................9............ ..............17.12.09 edith26................26.................15........... ..............22.12.09 Myszka24..............26..............ok.31............. ...........24.12.09 edytka1980...........29.................14............ ..............????????? malutka8686..........23..................2.............. . ...........??????? karla83 ................26 ................11 .......... ..............??????? basia29................29..................9............ . ............?????? BRZUSIOWE MAMY: nick............wiek..ilość starań..tydzień...poród...........imię chcedzidzie..25..........1..........40.........24.11.09 .....Wiktor/Julian Koniczyna30..30..........7..........37........12.12.09. ..Dawid/Natalia szoja...........29..........3..........36........19.12. 09 ...........? Iwona77.......32..........4...........31........03.02.10 .....Majka smieska1......23..........3.......... 29....... ..luty2010.....Blanka kruszynka173...24........3...........13.........8.06.201 0............ labudka82......27.........15..........10.........09.06.2 010.............? dula.............26..........8...........13........10.06 .2010.............. EsiaSmH .......22..........2...........13.......13.06.2010.Nadia/ Samuel Fridka..........29.........11............6............ ..Karol/Lenka.......... MAMUSKI: NICK..........IMIĘ .........DATA.........WAGA .......WZROST......PORÓD frezyjka....Piotruś......28.09.09.......3970....... ..54............sn czula........Malinka......06.10.09.......3100...... ...53............. klapaucius26.....Szymon.....03.11.09....3000........50.. .........cc cześć kochane. OJ ile każa z nas ma przeżyć.Ja dzisiaj przybita..probelmy się zaczynają z interesem..eh jutro usg genetyczne-muszą powtórzyć. Jakoś mnie bierze spanie niesamowite, czuje sie zmeczona i boli kręgosłup..a to dziwne czytałam ze 2 trymestr to faza energii itp..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małą ja już prawie zdrowa:) dziękuję:) Brzuchatki uważajcie na siebie:)) Esiu kochana na poczatku zawsze jest ciężko, rozwinie się Wam interes:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny! Ja dzisiaj od rana leże...tak mnie boli gardło, że masakra! I jeszcze dodatkowo głowa. Kruszynka to Nasze dzidzie podobne wielkością nawet są:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no gdzie Dula Twoja o ponad centymetr większa :) a to chyba spora różnica w tym wieku :) a który tydzień Ci wyszedł według USG??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 tydzień i 1 dzień i Pan poiwedział, że 13 sty tydzień się zaczął.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba o,5 cm:) a ile miała Twoja dzidzia wagi?? Ja to w oóle jestem w szoku jaka technika jest teraz! wszystko widzą, wszystko wiedzą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja źle napisałam moja ma 6,08 cm :) a wiesz nie wiem jaka waga nie moge znaleźć :) a który to tydzień według uSG?? bo u mnie był 12 tydz. i 4dzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pisałam wyżej, 12 i 1 dzień:) Moja może być dluga bo my wysocy oboje:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Która chętna zeby ze mna tak się zgrać w przyszłym miesiacu, bo ten juz wiem, że nie wyszedł tak jak chciałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja to chyba ślepa jestem :) na ja jestem niska ale za to M wysoki :) więc dzidzia będzie średniego wzrostu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak nawiasem to wielkość płodu chyba nie wpływa na to czy dziecko w przyszłości będzie wysokie czy nie,bo na przykładzie mojego męża urodził sie z wagą 2400 i mierzył 52cm i wyrósł na prawie 2metrowego chłopa:P:P:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 to jesteśmy umówione:):):) a dlaczego w tym nici ze starań??? przegapiłaś owulkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cos na poprawę humoru:) Turysta zaczepia bace w lesie: - Gdzie jest giewont? - Łot.. - turysta zdziwiony, ale pyta po angielsku: - Łer is giewont baco? - Łot.. - odpowiada baca - turysta swoje: - Łer is giewont? - - Łodpierdolzesie nie widzis ze leje!!! :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przychodzi facet do pracy pobity, podrapany itd. Kumpel go pyta: - Kto ci to zrobił? - Żona... - Żona? Za co!? - Powiedziałem do niej "ty". - I za to cię pobiła? A jak dokładnie powiedziałeś? - Ona mówi do mnie "Już się nie kochaliśmy ze dwa lata..." A ja do niej: "Chyba ty". hihihihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie przegapiłam, ale mam przeczucie, a poza tym moja temeratura szaleje. nie powinna spadać, przez ostatnie 2 dni było 37,00. a dziś 36,6 - tylko nie wiem czy dobrze zrobiłam, że dziś zmieniłam termometr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! sluchajcie a ja po tym hsg caly czas mam plamienia :( i nie wiem czy to ok, a wizyte mam dopiero w przyzlym tygodniu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malnika załatwiona Dostała pół-antybiotyk kuzwa jeszcze raz mi ktos przyszwęda się z takim katarem to trzasnę drzwiami przed nosem !!!!! Ale sie biedulka męćzy matkoooooooooooo Całą noc nie spała, teraz trochę lepiej... W czwartek na kontrolę. Jeżeli chodzi o micha, to wczoraj np cały dzień był z małą, widać, że się starał.. Jak przepraszał to pytałam czy do następnego razuuuu Zobaczymy jak będzie, o której będzie wracał do domu, jak się nami zaopiekuje... Póki co w nocy też siedział z małą, przejmuje się nią, a od rana już dawał mleczko, chyba mu się to wczoraj spodobało ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziu biedna Malinka:( męczy się z katarem:( ucałuj ją:) A co do męża to mam nadzieję, że oni coś zrozumieją:(:(:(:( kochana👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×