Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

vindict.

od dzis zaczyamy starania

Polecane posty

Kochane moje trzeba powtórzyć bo gin powiedział ,że brakło mu milimetrów do prawidłowych obliczeń. No ale teraz od 2 tyg to urósł chyba wystarczająco żeby prawidłowo wszystko sprawdzić... ogołnie wszytsko ok.tak myśle..pozostaje dobrych myśli i sie nie martwie... poza tym dzisiaj drugi dzień 2 trymestru...czuję sie bezpieczniej.. Ale senna jestem niesamowicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nooo biedna moja mala kruszynka teraz odsypia nocke ehhh bylam u ginki, wszystko w porzadku, dostalam tablety anty ale nie wiem czy michu zasluguje na brykanie :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieciaczki strasznie sie mecza z katarem. Czuła pryskaj jej w nosek woda morska. Mojej Hani przynosiło ulgę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze no chyba wlasnie musze zadzwonic... ucaluj Malinke biedulke, a po lekach to zaraz jej przejdzie , tym bardziej ze to antybiotykowe cos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smieska1
czula my to ich kopnac tak mocno powinnysmy ty swojego i ja mojego zeby polecieliiiiiiiii..... moj tez sie stara pisze dzwoni tu kochanie tu kotku tez mu wczoraj mowilam i pytalam czy do nastepnego razu ajjj a twoje kochane malenstwo niech zdrowieje slicznotka :*:*:*:* dziewczynki ja mam takiego lenia ze koniec jutro juz grudzien sie zaczyna nie wiem kiedy wyprawde zaczac kupowac co mowicie ? musze w ogole sie do hurtowni dzieciecej przejechac ceny mnie wiecej zobaczyc co po ile bo nie mam bladego pojecia. a ja chyba nalesniki zrobie cos mnie taka ochota naszla...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no kurde zrypalam ta kumpele co przyszla do mnie zobaczyc mala ze swoja roczna zasmarkana corka i tylko zrob Malince ajkaaaa i jeszcze glupia krowa wielce obrazona jak jej powiedzialam ze mala jest chora ja nie wiem ze takie debilki chodza po swiecie, jak mozna przyjsc do malutkiego dziecka zasmarkanym Aniu szkoda gadać........... i bedzie nastepny raz!!!!!!!!!!!! trzymaj sie kochana!!! Majucha gadaj :-P Zasługuje??? :D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny tak mi moja głowa dzisiaj dala popalić, ze musiałam łyknąć tabletkę! Już się czuję o niebo lepiej! Jutro do pracy i w środę też bo mam faktury do wystawiania. Miłego wieczoru!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Ja dzisiaj w pracy, czekam właśnie na szefa.Gardło mnie jeszcze boli:/ Gdzie się podziewacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem! Dzisiaj pierwszy dzień do pracy po zwolnieniu buuuuuuu:/// Dula biedactwo🌻 kawka i herbatka czeka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) oj ja odrabiam i czytam co było wczoraj.. jakoś ostatnio mało wchodzę na forum. Ale spać mi sie chce..dziewczyny czy to normalne w 2 trym? kurcze oczy mi sie zamykają i tak cały dzień prawie. A dzisiaj USG genetyczne.tym razem zobacze wiecej. :)już chcę godzinkę 17 :) I męża jakoś bardziej kocham..kurde uczuciowa się robię mocno..jakie to dziwne wszystko hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Esiu z tego co ja pamiętam jak byłam w ciąży to spałam cały czas przez całą ciążę, dopiero chyba od 7 miesiąca mi przeszło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurcze to nieźle się zaczęło. przez 1 trym nic mi nie było jakiś konkretnych dolegliwości nie było , a teraz spanie i spanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ ja kawusie chetnie lykne :) jak Malinka? Dula wez sobie jakies moze tabletki do ssania na to gardlo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) Esia mi też teraz zdecydowanie bardziej chce się spać niż w 1 trym. Dula jak mnie gardło bolało jakiś czas temu to w aptece poleciła mi babka Tantum Verde i pomogły mi, a ogólnie na przeziębienie Oscillococcinum. Ja jutro wracam do pracy po 2 tyg. zwolnieniu, strasznie mi się nie chce ale postanowiłam jeszcze trochę popracować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tantum verde w tabletkach do ssania tez polecam! po dwoch bol przechodzi - jak dla mnie rewelacja :) jak ja mam czas to widze ze forum milknie :) w weekend mam gosci, musze mieszkanie oporzadzic i cos upichcic, macie cos sprawdzonego, dobrego, co moznaby zaserwowac znajomym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co tu dzisiaj taki słaby ruch ;-) Moja Malinka już dzisiaj lepiej, antybiotyk działa :) Noc też w sumie przespana :) Z michem jakoś idzie, nawet dzisiaj pojechał pózniej do pracy , a ja skoczyłam zanieść papiery o rodzinne i becikowe No i oczywiście musiałam zrobić zakupy i dwa ciuszki wpadły :D Pogoda do bani, za oknem straszna bura, ciemno w mieszkaniu Jak ja nie znoszę takiej pogody ajjjj Majka 🌼 kto się obraził??? Michu wczoraj nie zasłużył :P Bo wrócił dwie godziny spózniony z pracy :( Może dzisiaj, bo w końcu poprawiłam sobie humor na zakupach z jego portfelem :P Gdzie są wszyscy?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapraszam na kawkę i herbatkę!Kolejny dzień zmagań z fakturami przede mna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prosze herbatkę. Esia jak po usg? bo chyba wczoraj byłaś prawda?? Czy ja coś pomieszałam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) ja poproszę herbatkę :) Ja juz dzisiaj w pracy niestety:( Jak tam dziewczynki wasze samopoczucie?? Esia jak USG??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już się czuję dużo lepiej. Gardło mniej boli i tak głowa przestała:) A spię tak dużo jak na początku:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×