Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fanka drogich rzeczy

Kupilam dzis buty za 1500 zl

Polecane posty

dramaquenn-witamy kolezanke!!! sluchaj te znajomosc to z mleka matki wyssane :) buty od pokolen w rodzinie- najwazniejsze!!! azalea- moze klasyka balenciagi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co moze to glupie ale ostatnio myslalam zeby sobie Jacykowa wynajac...hehe co wy na to? Wynajac tak dla zabawy go czy nie robic sobie obciachu...hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwusia_02
W jakim firmach się ubieracie? Sukienki naj lubie z Simple i Yoshe Buty z baty, ecco, nike, 17gortz Ciuszki z Roxy, TommyH, PepeJeans, Solar- zwlaszcza czapki, rekawiczki, szaliki, Jeansy glownie Lee i wrangler Kosmetyki ekologiczne- haushka, nuxe, clinique Perfumy Lancome Uwielbiam zakupy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Audrey-hello again:) Niktamozekto-ja lubie styl tej rudej pani z Polski(projektantka)ale nie wiem jak sie nazywa(zapomnialam). cavalli tez fajny jest spr jego kolekcje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dramaquenn- louboutin przeciez to glownie wysokie szpile, a jimmy choo to dobre buty,ale reklama wieciej,mam kilka par jednych i drugich,ani jednych ani drugich nie polecam,kupcie sobie dobra balenciage, belen donate, rene caovilla, gianmarco lorenzi i przede wszystkim buty ze skor egzotycznych: pyton,croco,strus; niebo na nogi niktmozektos- jacykow splaca teraz mieszkanie to mozesz go wynajac :) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwusia_02
O nie! Evy Minge :D Jest koszmarna. Ale gustów się nie komentuje, przepraszam. Ja na elegancje francje jestem za mloda. Nie podoba mi sie taki styl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laboutiny -eh no coz nie mialam ich an sobie (jeszcze) ale ponoc baaaardzo wygodne(poza tym sliczne). Fajne sa Moda La Pelle. I osiagalne:) jak dla mnie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwusia_02
Chętnie. Proszę mi napisać na jakie tkaniny trzeba uważac a które służa skórze. Wiek ze akryl to zło. A reszta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale nie wiem czy bym sie z nim dogadala... audrey szkoda ze nie mieszkasz w moim miescie bysmy sobie poszly na zakupy i bys mi troche w kwesti butow doradzila...hehe Nie ufajcie stylista....sa....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia-ja lubie ciemne kolory, raczej luzniejsze rzeczy, plaszcze i piekne dodatki ps.przepraszam dziewczyny za literowki ale pisze szybko. I lece spac juz. Papa🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napisze w ten sposob ubieram sie stosownie do sytuacji...raz jestem ubrana styl ala prada a za 2godzinki zakladam moje ulubione tenisowki Dolce czapke burberry i oczywiscie okularki przeciwsloneczne lece na...zakupy...hehe Pytasz sie o firmy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niktamozektos- nie pytam sie o firmy,tylko o stylmjakbys sie okreslila, to jest taki styl a la prada? prada wypuszcza rozne ciuchy. chodzi mi o to czy lubisz przesadzac w ubieraniu sie czy lubisz umiar? bo dla mnie to biala bluzka,sweterek z apaszka, spodnica, spodnie,jaks prosta sukienka i perly,bez znaczenia marka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz styl ala prada to wlasnie bluzka biala zapieta pod kolnierzyk i spodnica i jakis sweterek wiesz cos na styl lat 60...Tak kocham taki styl...klasyczny...ale czasami robie sie na ruske ale z umiarem...dopiero mi idzie cwiercwieku wiec....hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uwielbiam lumpeksy
jak autorki nie ma tak nie ma :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilii
Chciałam tylko powiedzieć że Ewa Minge pochodzi i mieszka w Zielonej Górze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwoli ścisłości Ewa MInge
pochodzi ze SZCZECINKA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×