Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fanka drogich rzeczy

Kupilam dzis buty za 1500 zl

Polecane posty

marco polo-to jedz do tego spa,kto ci broni??? to ze mamy buty,nie znaczy,ze nie mamy czego do garnka wlozyc, tez jezdzimy do spa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwusia_02
Nie przesadzajcie, w takim gołębiewskim za 1500 zł to mamy 2 noce z partnerem, pokoj, sniadanie, obiad, park wodny, nocny klub, calkiem milo, a za dodatkowe atrakcje placi sie wszedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwusia_02
Tak o te Stelle :) W Golebiewskim za 1500 to byla 3 dni z chlopakiem, park tropikana mielismy od godz rannej do 20 stej, w tym swietne sauny- maja duzy wybor, nowa silownie bo ta stara byla tragiczna, nie mowiac o dobrym jedzeniuuuuuuuuuuu, wiec za 1500 zl mozna fajnie sie pobawic w weekend i to w dwie osoby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie mowie o golebiewskim tylko o piramidzie w tychach haha masakra!!!!!!!! ee burak haha witaj audery ja chyba do spa to sie po tych przezyciach w kwietniu dopiero wybiore ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alakotama
ja kupiłam kiedyś płaszczyk do bioder, taki przejściowy za prawie 4 tysiaki i jakos sie nie chwalilam tym na forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milo z twojej strony biorac pod uwage ze tego forum nie bylo:) ale moze pochwalilas sie przyjaciolce??haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwusia_02
Ja natomiast zrozumialam ze za 1500 zl to jest lipa a nie spa, wiec pisalam ze mozna sie niezle zabawic i wypoczac za 1500 w dwojke m in w golebiewskim czy klimku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a kto za to płaci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sponsor za dupe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marco- nikt sie nie nazwal bogaczem :p sylwusia- eeeee...w golebieskim nie bylam,a jesli ktos jeszcze nie byl w amber baltic,to odradzam !!! burak- przylaczasz sie czy buraczysz? audrey-ale czemu w kwietniu? to jednak cos juz zadecydowalas?? alakotama- juz sie pochwalilas :p ...ale ja nie rozumiem, o modzie sie nie dyskutuje czy co??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
audery nie ale po ostatnim szoku jaki tam przezylam nie spieszy mi sie na weekend do spa haha wole takie kilku godzinne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwusia_02
Rozumiem :) A Ja nie potrafie sie chwalic w rzeczywistosci, wstydze sie jak ludzie widza u mnie nowe rzeczy. Zawsze mowie ze dawno kupilam, na jakies wyprzedazy. Jestem ciekawa ile i na co kobiety wydaja pieniadze, co kupuja, jak czesto, ciekawia mnie nie tylko ciuchy ale i inne rzeczy m in kosmetyki, jedzenie itp itd Czy to cos zlego? Eeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1500 zl za 3 dni toz to Polska strasznie droga jest...latem chcialam sie wybrac na 5 dni do Zakopanego a ceny w hotelach jak w Nowym Jorku...hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylwusia mnie to nie krepuje :) mam taka grupke kolezanke i zawsze im sie chwale zreszta one mi rowniez :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
audrey-chyba nic gorszego nie moze byc... sylwusia jak cie interesuje ile kobiety wydaja na jedzenie itd mozesz przeprowadzic ankiete ze mna...hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikt- i co fajnie tak z bylym??? sylwusia- mnie to tez denerwuje,ze nie moge powiedziec wprost,ze mam to i to,zaraz jakas zazdrosc w ludziach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
audrey- ja chyba musze post nowy zalozyc o moim zyciu uczuciowym...hehe Faktycznie w Polsce jest problem nie mozna normalnie powiedziec kosztowalo tyle i tyle bo to od razu ze sie chwalisz itd....hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
audery tacy ludzie widza ale z reguly udaja ze nie:) zal im powiedziec ze ladne bo zazdrosc ich zrzera dlatego nie trzeba sie tlumaczyc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×