Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fanka drogich rzeczy

Kupilam dzis buty za 1500 zl

Polecane posty

Gość no co ty*
na co ci tyle butow ? wczoraj kupilas za 1500 to dzis moglas kupic tansze :D a nie za ta sama cene :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe doczytlalam ze nikt na rendevous poszle hehe a ja sama w domku upijam sie winem bo wlaczyl mi sie bol istnienia:D zdrowko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no co ty*
mylisz sie ;) kupila autorka :P a moze zle zrozumialem temat ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na co ci tyle butow ? wczoraj kupilas za 1500 to dzis moglas kupic tansze a nie za ta sama cene hehehehe jeszcze nie jestem pijana ale w sumie luzik,przeczytaj topik od poczatku haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie lubie martini:D ale moge ci polac dobrego hilijskiego winka haha :) kurwa mam ostatnio ciezki okres,potrzbuje lata slonca i paru zmian :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po co komus buty za 1500 mniej w nich szkita smierdzi po calym dniu pomykania :D:D:D?? za 1500 to ja mam wypasiony wekend a nie jakies obsrane buty:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no co ty*
czytalem :P post byl do autorki reszta mnie nie interesuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marco polo za 1500 to jak dla mnie spieprzony weekend w jakims pseudo spa w ktorym basen jest wielkosci mojej wanny :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
saphire- no tak...ja singielka od jakiegos czasu okej,nalej tego winka!!! sluchaj latwo jest zmienic faceta,tylko trza!! dojrzec do decyzji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwusia_02
Czytaj ze zrozumieniem maupo, napisałam o kosmetykach m in ekologicznych hauschki, clinique nie sa eko ale sa bezpieczne, nie uczulaja i lecza, wiec wara od mojej wypowiedzi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwusia_02
A Ja znalazlam dziś fajne buty Stelii za 1300 zł, kolezanka od razu pokazala mi ich odpowiednik za 250 zł ;) Wygladaja identycznie, no ale za nazwisko sie placi, kupie oczywiscie te tansze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
audery ja dorastam juz kilka miesiecy...albo kilkanascie :)zdrowko:) zgadzam sie :) z wypowiedzia co do kosmetykow cliniqe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marco polo za 1500 to jak dla mnie spieprzony weekend w jakims pseudo spa w ktorym basen jest wielkosci mojej wanny no comments po takim wywodzie z prawdziwego buraczanego lasu :D heeeeyyy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylwusia-chodz o stelle mccartney? ja kurcze jej butow nie lubie,rok temu wypuscila takie rozowe-strasznie wygladaly saphire- sluchaj, sama wiesz jak tobie jest w tym zwiazku,powiem tylko tyle,ze nie umiera sie bedac singlem :) kosztuje to lez,zalu,smutku,ale zyje sie i to niezle ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marco hahaha ja mowie powaznie ,bylam na takim ala spa za 1500 zl w tychach w piramidzie i poprostu masakra haha basen jak moja wanna,sauna w ktorej mieszcza sie ledwo 3 osoby w dodatku czynna od 17 do 19 hahaha zreszta wszystko tam bylo do 4 liter:D za jedyne 1500 zl hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×