Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość piwnookaBlond

unika seksu

Polecane posty

Gość i ja tak mam
ale co zrobic z tym fantem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo ci nasi
nawet mu też ostatnio powiedziałam o niepokalanym poczęciu, prawie się obraził

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malaaaaaaa
moj to narazie dzieci nie chce....to by go tlumaczylo ze nie chce mnie bzykac, z obawy o ojcostwo...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malaaaaaaa
obrazil??? no nie moge.....to co on nie wie jak sie dzieci robi??? niech ksiazki poczyta. Moze mysli ze bocian przynosi.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i ja tak mam
tez czasem zakladam bielizne, ponczochy itd, ale jak sie glupio czuje no na maksa, jakbym sie musial wystroic co by zaciagnac ... ostatnio 2 miniwki kupilam i sie udalo nawet ale ile mozna? moze poprostu olać i tyle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo ci nasi
a na początku to jak psy latają, potem klapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malaaaaaaa
ja z tego wszytskiego pol paczki orzeszkow pochlonelam....nie chce wiedziec ile maja kalori....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malaaaaaaa
dokladnie!! Na poczatku....malutka jak sexi wygladasz i lapkami do sciagania, dotykania i akcja gotowa. A teraz??? spodniczki, majteczki, koszulki i.....i korwa nic!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cuspidor27
jest jeszcze ktos na tym forum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cuspidor27
malla jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo ci nasi
jest wrażliwy pod tym względem. Traktuje mnie bardzo protekcjonalnie, jak młodszą siostrę, wku..ia mnie to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malaaaaaaa
je3stem......ale moze nie dlugo :P moj mnie zauwarzyl.....uslayszalam 'malutka ...mmmmm jakie majteczki sexowne' myslicie ze cos bedzie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i ja tak mam
to jest takie dziwne jak nic, no w dzien na maksa przytulanki, za raczke, buzi buzi a noca pada, gotuje i pada, a mial byc taki mily wieczor, sam proponowal, domek, obiadek whisky i sex ... i skonczylo sie ze ja to dzis wypije

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i ja tak mam
malaaa zazdrosze, moj twardo spi w 2 pokoju, chociaz przed godzina chyba jeszcze nie mogl zasnac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malaaaaaaa
do i ja tak mam......ile razy ja tak mialam!!! o masakra....konczylo sie ze sama wypilam tez :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eric
To ja tak z kobieta mam zupelnie jej sie nie chce nie wiem co sie jej stalo a mnie szlag trafia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i ja tak mam
a wogole to chyba taki typ, facet mlody, nie przepracowany a do lozka musi wczesnie, bo 6 godzin snu to za mało i nie wyspany jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cuspidor27
ja mam to samo...byly rozmowy ,blagania ,prozby i grozby...ale on zawsze taaaaaaki zmeczony...sex jest raz w tygodniu...zawsze taki sam i byle jak...czasami mam wrazenie ,ze on sie zmusza i doprowadza mnie to do szalenstwa....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malaaaaaaa
z chcia poszlabym sprobowac jeszcze raz....ale chyba nie znose jak mi znowu 'nie' powie!!! co jak co ale nigdy nie spodziewalam sie ze w wieku 23 lat bede musiala o sex prosic......jeszcze zebym byla star i garbata to bym sie nie dziwila :( chyba sobie zyly podetne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i ja tak mam
eric ... w sumie kiedys tez tak miałam, ale praca w korporacji 16 godzin na dobe i padalam naprawde na twarz w domu, ale sie zwolnilam, dzis normalnie wychodze, luzik, mam 100% wiecej energii i wtedy on narzekał, moze przepracowana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cuspidor27
ja tez wlasnie otworzylam piwko...zla na siebie jestem bo mialam nie palic a wlasnie odpalilam mojego ukochanego malboro.....tez sie trzymalam przez dobrych pare dni....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malaaaaaaa
boze co ja bym dala za sex raz w tygodniu.!!!! Ja mam srednia raz w miesiacu....dzisiaj 18 stycznia a ja sie bzykalam w czwartek pierwszy raz w tym miesiacu!!!!!! ale do konca jeszcze 2 tygodnie, moze cos zdzialam i podniose sztange do dwoch razy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eric
tych facetow to chyba powalilo miec takie kobiety co im sex proponuja a oni nic nie wiecza jakie szczes\cie maja poprostu tego nie doceniaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cuspidor27
ja powoli zaczynam zwalac to na jego kryzys wieku sredniego....wlasnie za pare dniu bedzie mial czterdziestke....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malaaaaaaa
a ja nie mam papieroskow!!!!!!!!!! Piwa tez nie mam.....masakra zeby nie miec papierosow, piwa i sexu! To czym ja mam zyc.... Wiecie co, wasi to przynajmniej mwoia czemu nie, ze zmeczeni i wogule. Ale moj nie jest przemeczony, pracuje na stolkowym stanowisku i pracuje kiedy mu sie chce, srednio 2-3h dziennie, spi do 12 w poludnie, zadnych stresow nic!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cuspidor27
ahhhh....nawet nie wiecie ile ja godzin przeplakalam...powoli zaczyna mnie depresja dopadac...i zanika ochota na sex...poprostu przez to czuje sie tak malo atrakcyjna i niedoceniona....kur....facet ma mlodsza dupe o 10 lat ladna zadbana ...a tu sexu brak!!!!HEEEEEEEELP!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eric
u niej to nieistitne czy pracuje czy nie zawsze jest odpowiedz-ale mi sie nie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malaaaaaaa
i ma 25 lat!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cuspidor27
mala mam w lodowce butle wodki:)zaprosilabym cie z ochota ale mieszkal tysiace km za Polsza:))))))))))moge sie wirtualnie podzielic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malaaaaaaa
cuspidor to dziwne!! Faceeci w tym wiku przezywaja normalnie druga mlodosc, czyli chetka na panienke najlepiej mlodsza, wiec w Twoim wypadku Twoj Pan ma taka wiec nie rozumiem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×