Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość piwnookaBlond

unika seksu

Polecane posty

Gość Cuspidor27
oj...mala...to naprawde kobieto masz ..przesrane....(przepraszam)ale w waszym wieku to raczej nie powinniscie schodzic z siebie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i ja tak mam
a moj 27 i ciagle mu ostatnio nie po drodze z seksem, powtarza ze chce zeby byla spontanicznie, a jak spontanicznie to on musi sie wykapac, a jak sie wykapie to zmeczony i jak tu nie zwariowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malaaaaaaa
ja mam tylko koniaka w barku, ktorego w desperacji bym sie nie chycila, ale drinkiem bym nie pogardzila....ale tysiace km to troche za daleko....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cuspidor27
wlasnie malutka to mnie przerasta i zastanawia!!!raczej romans odpada za dobrze go znam..to nie ten typ.za to moze stres w pracy...on jest dyrektorem w sporej znanej firmie ...zapierdala po 13 godzin od pon do piatku...hmmm...sama nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i ja tak mam
czestuje whisky z lodem i cola i cytrynka, mniam :) i papieroskiem ktrego plae po kryjomu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eric
a myslalem ze to tylko facetow spotyka ta ozieblosc kobiet i troche jestem zaskoczony ze wy Kbiety tez chcecie seksu az mi zie lzej na duszy zrobilo to poprostu z moja kobieta cos jest nie tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cuspidor27
a co tam nalej sobie i jemu tez!!!!spij chlopa i do dziela!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malaaaaaaa
no przesrane....nie schodzilismy z siebie ale przed slubem :P a jak widac po slubie sie wszytsko zmienia. Tak to jest nietety jak sie kompac pojda to wielce zmeczeni....moj to nieraz z ta kompila czeka za spac pojde...zebym sie przypadkiem nie doczekala!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po co mo pseudonim
mała-jak ja Ci współczuję..ja..w tym wieku..domyślasz się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cuspidor27
i ja tak mam:nazdrowie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malaaaaaaa
ja nie powiem moj jak popije to zazwyczaj ma ochote....ale pije raz na ruski rok....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po co mo pseudonim
chyba idę spać.bo za dużo napiszę..............haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i ja tak mam
a mnie jutro czeka w tej sprawie rozmowa, z ktorej jak zwykle obietnice i tyle ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malaaaaaaa
po co mo pseudonim....chcesz mnie dobic????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mój za dużo
popił i wymiękł :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cuspidor27
mala...a moze daj mu powod do zazdrosci????mala gra psychologiczna????poolewaj go przez pare dni....obojetnosc i td....itp...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malaaaaaaa
i ja tak mam.....ja juz nie mam sil z nim na ten temat rozmaiwac....zawsze konczy sie tak samo 'kochanie przesadzasz-wszytsko jest wporzadku'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i ja tak mam
a moj popija w sam raz na sen a nie sex, kurde to prawie tes sme slowa, tylo literka inna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malaaaaaaa
cuspidor....czemu nie. chyba sprubuje....kiedys przez kilka dni nie dawalam mu sie dotykac...a tak apropo nie rozumiem mojego, przychodzi dotyka, caluje....a jak ja chce dalej brnac to sie odwraca i prze kompa np siada ....:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cuspidor27
ojjj....my wlasnie po poznej kolacji i on przed tv jak zawsze...ciekawe co bedzie jak polozymy sie spac...niby mam obiecany sex dzisiaj ..ale watpie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i ja tak mam
mi powiedzial ze za suzo rozmawiamy, moze cos w tym jest, przesatc sie upominac? oto jest pytanie... fajnie ze jest z wami pogadac, ze nie jestem sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cuspidor27
pamietaj mala ...to co najtrudniejsze do zdobycia i niedostepne zawsze najbardziej pociaga....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i ja tak mam
cupsidor swite slowa, ale ile mozna wytrzymac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malaaaaaaa
ja to juz sama nie wiem nie upominam sie- nie ma sexu, upominam sie-tez go nie ma . To co mamy robic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cuspidor27
wiecie ,ze ja nawet rozmawialam z moja matka na ten temat...jej slowa:zostaw,olej,nie dotykaj ,nie podchodz.....zacisnij zeby i wytrwaj przy tym ubieraj sie do lozka jak dziwka i odmow mu pare razy...uzyj jego broni....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malaaaaaaa
ja tak kiedys wytrzymalam kilka dni, ale sexu po tym sobie nie przpominam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i ja tak mam
kobiałki, a może dajmy przez ten tydzien na lz, za tydzien powiemy czy przynioslo efekt ..co wy na to? przed kompa, tv i ciagle zmeczone?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malaaaaaaa
dobra pomysl...ide w poniedzialek pare szmatek do spania kupic....:P tylko w razie czego nie wiem czy potrafie mu odmowic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malaaaaaaa
i ja tak mam...chyba sprubuje i zaryzykuje, dolacze sexowne ciuszki o ktorych mowa, obojetnosc...brak uwagi, i zobaczymy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i ja tak mam
no wlasnie z tym odmawianiem....jestm pewna ze wypomi ze jak on chcial to ja nie chciałam .. i jak tu dosjc do porozumienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×