Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

marta113

Clostilbegyt i bromergon - moze sie uda 2

Polecane posty

no to klarav u ciebie podobna sytuacja jak u mnie - tak???? w poniedziałek wszystkiego się dowiem, przycisne lekarza do ściany i niech mówi wszystko jak na spowiedzi. jestem tylko ciekawa dlaczego nie chce pękać nawet po zastrzyku.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabi85
dziewczynki mój mężus zrobił badania nasienia i jak na moje oko to słabiutko czy któras z was mogła by mi pomóc w interpretacji tych wyników objetosc 2,2 wygląd opalizujacy zapach typowy lepkosc prawidłowa odczyn ph 7,4 upłynnienie po czasie ok 30 min ocena mikroskopowa szybki postepowy (A)19% wolny postępowy (B) 5% nieprawidłowy (C) 38% brak(D) 38% aglutynacja nieobecna Zywotność 78% Liczba plemników 1 ml -202,5 Liczba plemników elakujecie 445,5ml liczba leukocytów w 1ml poniżej 1 liczba kom spermatolog w 1ml poniżej 5 Liczba plem o prawidłowej budowie 35 jestem przerażona moje pcos czykle bezowulacyjne wysoka prolaktyna a na dodatek te wyniki męzusia jestem załaman rece mi sie czesą i płakać mi sie chce nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no te wyniki twojego męza sa troszke słabe a zwłaszcza ruch postepowy A+B POWINNO BYC OKOŁO 50% TAK MOJ GIN MOWI A TAK POZATYM TO RESZTA WEDŁUG MNIE W NORMIE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika-78
balbinka85 u mnie podobnie dziś 38dc a @ brak testy negatywne, lekarz kazał powtórzyć test w środę i wizyte wyznaczył mi na 25 bo na razie nic nie wyczuwa i kaze czekać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marc30
Carolla dzięki za słowa otuchy. Wiem że musimy być silne. Oj my to się mamy - bidulki!!! Dam znać jak przyjdzie @, a jak nie przyjdzie to dowiecie się pierwsze!!!! Pozdrawiam i trzymam kciuki!!! pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania-dl
sytofala mam do Ciebie pytanie, napisz prosze jaką dawke CLO brałas? Jestem bardzo ciekawa bo doczytałam, ze jestec w ciązy blizniaczej! - gratuluje Ci serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Dzięki Ania dl ja brałam tylko przez dwa cykle po jednej tab dziennie w 1 cyklu od 2 dc a w drugim od 5 i tyle także w sumie małe dawki miałam pozdrawiamy :) :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania-dl
A juz myslałam, ze brałaś po 2 tabletki :) Ja od tego cyklu zaczynam brać właśnie po 2 .... Pozdrawiam raz jeszcze Ciebie i pozostałe dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maja19811981
ja tez za tydzien zaczynam brac CLO- moj pierwszy cykl. Od drugiego dnia cyklu po jednej tabl.przez 5 dni. Nie pogniewalabym sie, gdybym miala blizniaki:):):) ciekawe czy w igole na mnie to zadziala:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania-dl
maja19811981 powodzenia Ci życze i niech zadziała :) Ja jestem po 2 cyklach z clo po 1 tabletce I bardzo zastanawiam sie jak będzie teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sytolafa napisz mi proszę czy oprócz clo brałaś coś jeszcze np luteine! bo ja mam dzisiaj 19 dc i mam niby brać luteine ale tak się zastawiam kiedy mam brać ostatnio chyba w 17 dc miałam taki śluz jak na dni płodne także nie chciałam brać luteine lekarz mi powiedział ze od 14dc ale któraś dziewczyn pisała że to za wczesnie też tak uważam zastanawiam się czy wogule to brać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak w ogóle to chcę się wczuć w swoje ciało ale nie wyczuwam tej owulacji!! jak w tym cyklu się nie uda to poproszę jednak o monitoring bo tak przynajmniej lekarz mi powie kiedy co i jak!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klarav
dziewczynki?a czy Wy znacie moze jakis przypadek gdzie byla stymulacja clo i niepekajace pecherzyki i zastrzyk ...a po tym dzidzius?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maja19811981
Aniu, dziekuje, za Ciebie tez 3mam kciuki!!!:) Madzialenka- a moze kup sobie testy owulacyjne i rob je przez 12 dni- lepiej wiecej dni sprawdzic;) ja zamierzam sobie kupic, bo tez nie potrafie zaobserwowac swojego organizmu na tyle dobrze:/ znalazlam w aptece testy pakowane po 7 sztuk, kupie dwie paczki:) Ktoras z dziewczyn radzila, zeby je robic i rano i wieczorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klarav
***anka-dowiedz sie od swojego lekarza jakie sa w naszym przypadku szanse?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość INGA 127
Klarav nie chce cie martwic ale pecherzyk ktory nie peknie nie jest w stanie zostac zaplodniony gdyz nie zostaje uwolniona komorka jajowa zdolna do zaplodnienia, natomiast jesli komorka nie zostanie zaplodniona zostaje wydalona w czasie menstruacji, ale nie nastawiaj sie tak negatywnie moze peknie nie mozna byc takim pesymista, trzymam kciki ze uda ci sie i innym dziewczyna, .Ja natomisat mam bole brzucha i jajnikow jak przed @ ale slabsze niz zwylke mam nadzieje ze to efekt wczesnej ciazy niz zblizajacej sie @ ale musze czekac pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no hej Wam! niestety nie przelamie tej zlej passy z naszego forum, gdyz PRL 3,5 a beta HCG ponizej \"ciazowej\" normy :( zaraz jade do lekarza, zeby zobaczyl co i jak i czemu ten cykl taki dluuugi :/ dajcie w koncu jakies dobre info... :) buziaki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
dzień dobry wiosennie!! :) :) :) :) Madzialenka brałam luteine dp. Lepiej ją weź bo jak co to podtrzyma ciążę!!! Zyczę wam spokoju i uśmiechu :) :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maja19811981! kupiłam paski owu ale za wcześnie je zrobiłam bo w 10 dc coś do tych pasków nie jestem przekonana zobaczymy co będzie dalej w tym cyklu coś na ciąże się nie nastawiam! Dzisiaj 20 dc i nie wiem brzuch mnie pobolewa i nie wiem czu już po owu czy w ogóle była mam zamiar chyba dzisiaj brać luteine! to takie pochrzanione bo z pierwszą ciążą zaszłam bez problemu chcę zmienić lekarza bo teraz nic konkretnego nie wiem bez sensu !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
nie pamiętam dokładnie ale od 15 lub 16 dc????? tak jakoś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
mmmmmmmm 10 dni z tego co pamiętam w 1 cyklu @ dostałam po 4 d od odstawienia a w 2 nawet nie zdążyłam odstawić jeżeli coś namieszałam to niech któraś mnie poprawi bo to już chyba skleroza :) :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej , jestem tu nowa dziś zaczęłam \"przygodę\" z CLO mam brac od 3 do 7 dnia cyklu i monitoring 11 dnia. Staramy się z mężem juz od roku o maleństo, poprzednio stracilismy Aniołka w 12 tygodniu ciązy, no i teraz czekamy od 12 miesięcy na cud mam nadzieje że nadjejdzie. Ciekawa jestem kiedy mniej więcej wystepuje owulacja przy braniu CLO czy jest \"książkowo\" w połowie cyklu czy wczesniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość INGA 127
HEJ Agula ja tez mialam jak narazie 1 cylk z clo bralam go 0d 5dc-9dc, jak mam @ co 32dn, to jajeczkowanie mialam ksizakowo wystapilo 15dc, ale nie martw sie bedziesz miec monitoring to lekarz ci powie, ja teraz czekam na efekty, dziewczyny co to moze byc raz mam bole na @ i przechodz np wczoraj mnie bolalo podbrzusze az sie ciaglo wszystko i jajniki a dzis cisza tempke dzis mialam 37,1, powiedzcie kiedy spada temperatura przed zblizajaca sie @ bo tak szczerze powiem to nigdy nie testowalam tej metody i w tym cylku dopiero zaczelam, ZYCZE WSZYSTKIM UDANEGO ZAFASOLKOWANIA:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc mam pytanko jak dawkujecie wiesiolka? czy tak jak pisze na ulotce 3 razy po 1 tab przy kazdym posilku?prosze o odpowiedzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beti-75
ja brałam od 1dc-13dc 3 razy po 2 tabletki, 3x1 na mnie nie skutkował. dłużej nie bierz bo wiesiołek wywołuje niewielkie skurcze macicy i może przyczynić sie do poronienia jeżeli zajdzie w ciąże . od 13dc popijam siemnie lniane fuuu ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maja19811981
czekm na @ i cos doczekac sie nie moge...a CLO lezy i patrzy;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klarav
niech lezy i patrzy...moze MOOOOOOOOOCY nabierze:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×