Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

marta113

Clostilbegyt i bromergon - moze sie uda 2

Polecane posty

Gość marc30
Ilosiu powodzenia, trzymam kciuki. W piątek miałam histeroskopię - macica prawidłowa, prawy jajowód drożny, lewy nie zareagował na gaz. Ale to nie przeszkadza przy in vitro. Teraz dwa tygodnie czekania na wynik histopat. Powodzonka kobietki, wiosna już blisko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lena140
Sprzedam duphaston, encorton, siofor 850, tamoxifen-egis, equoral . Prosze o kontakt na mail madzikgsp@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pasemka pomalowane i dzis piekna pogoda!! Czuje sie super! Wczoraj posprzatalam mieszkanie, pootwieralam okna a ze bylo mrozno to przemrozilam wszystkie sciany, nowa posciel zalozylam..... Wow!!! Jak milo. Teraz auto umyje, odstroje sie bo idziemy na urodziny a wieczorem fiku miku :) Baaardzo milo sie dzien zapowiada. Oby tak dalej. Marc30, staraj sie odpoczac teraz, by organizm byl wupoczety. Zycze ci wszystkiego naj. Oby sie udalo!!!! Caluje was wszystkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane. Mam pytanko? Od dłuższego czasu skakam na skakance,teraz jestem 2tyg po laparoskopi..Czy mogłabym już ponownie skakać czy jeszcze jest za wcześnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej! wyłaniam się z niebytu powiadomić stare forumowiczki (które zapewne podczytują tak jak ja :p), że wczoraj miałam pierwsze IUI. Testuję 25.02 ;) Trzymam kciuki za wszystkie koleżanki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slonce31
balbinka trzymam kciuki, daj znac jak tylko zrobisz test - mam nadzieje pozytywny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Balbinka super wieści trzymam kciuki za powodzenie!!!!!!!!!! ja mam połowe cyklu, mąż ostro zabrał się do pracy ;) sam sie domagał starań ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Balbinka - Ja również trzymam mocno kciuki ... niech sie uda :) Monika31 - starajcie sie z całych sił ... zeby juz niedługo 2 kreseczki były :) Wczoraj rozpoczęłam 2 cykl z clo ... najgorsze (nie wiem czy to efekt uboczny?) z moim popędem ... coś się porobiło ... tzn zmniejszył się :( Na dodatek M... się rozchorował na maksa ... nawet z całowania zrezygnowałam ... uklikany po pachy chodzi :P mam nadzieję, że do ewentualnych staranek w przyszłym tyg. sie wykuruje. Tym razem pójdę na monitoring ... zeby sprawdzić czy clo na Mnie działa (koleżanka mówiła, ze ten lek tylko "pompuje" pęcherzyki, a w środku komórki jajowej brak :( ) Juz sama nie wiem co o tym myśleć ... Pozdrawiam cieplutko ... bo zapowiadali nawet do -20 stopni brrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darkness zdrówka dla męża życzę!!!!! wiesz ja po clo to akurat miałam ochote.... a my sie staramy ;) zobaczymy co z tego wyjdzie;) jak nie teraz to w innym cyklu ;) co do clo gdyby tylko "pompowoało" pęcherzyki to by go lekarze nie przypisywali i nie byłoby tyle dzieciaczków po nim! przecież dziewczyny które miały stwierdzony brak owu po clo zachodziły w ciążę!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny... Dzisiaj mialam pierwszy skan,no i dowiedzialam sie ze po jednej stronie pecherzyki rosna po drugiej sa jeszcze zbyt male...jak narazie mam male szanse wiec pani ktora przeprowadzala skan powiedziala zebym przyjechala na kolejny we wtorek.Mam przez weekend oraz poniedzialek i wtorek przytulac sie z moim panem ponoc wtedy mam najwieksze szanse na zafasolkowanie.Powiedziala mi takze ze zobaczymy na kolejnym skanie jak clo dziala i jesli nie zbyt dobrze bede miala zaczac brac podwojna dawke czyli 2 tabletki na dzien zamiast tylko jednej.Dowiedzialam sie przy okazji ze mam tylo zgiecie szyjki macicy...o ile dobrze ja zrozumialam :P no i tak wlasnie moja sytuacja sie przedstawia. Zdrowka dla M zycze Darkness i powodzenia by tym razem sie udalo,dla reszty dziewczynek rowniez trzymam za was kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Balbinka, trzymam kciuki. Jedziemy na tym samym wozku. Tylko dzialaj co drugi dzien jeszcze przez kilka dni!!! To wazne. Ja dzis bylam na krwi- Progesteron. Bo jesli jest za niski to ewentualna ciaza leci. Tak wiec jak cos to od jutra musze progesteron brac. A testowac moge domowym sikancen w srode 2/23 i jak pozytywny to na krew w piatek na potwierdzenie. Jak negatywny to na nastepny cykl moj Pan Doctor ma bardziej agresywny plan dla mnie. Ciekawe co to takiego. U mnie po Wiesiolku checi wiecej przyszlo :) Pozdrawiam i buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Balbinka przejrzałaś mnie na wylot :) codziennie tu jestem :) TRZYMAM KCIUKI ZA DWIE KRECHY dla ciebie i pozostałych staraczek i... nieśmiało się przyznam że zaczynamy z mężem starania o drugą dzidzię ale... na dzień dzisiejszy na luzie hahaahahaha jeżeli w moim słowniku takie słowo istnieje. Do lekarza pójdę za 3 miesiące jak nic nie zaskoczy no bo pewnie prolaktyna poleciała do góry bez leków. no niby nie chcę się nakręcać ale chyba się nie da bo jeszcze pamiętam poprzednie staranka. buziaki i za mnie też potrzymajcie kciuki plisssss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! no ja nie mogę testować już w środę bo jeszcze w dniu IUI podali mi pregnyl (jeden pęcherzyk miał ochotę przerosnąć). Także ja z rana na krew jadę w piatek za tydzień (bete mam w cenie IUI). Mnie lekarz nie kazał badać progesteronu i od 16.02 kazał brać dupka :p ilosiu - będę trzymać kciuki już w środę ;) kara - no skoro i ja zaglądam to pewnie nie jestem sama pośród "starych" Dlatego postanowiłam napisać :) Jak się ma Twoja kruszynka? Chociaż już pewnie śmiga aż miło i zagaduje co nieco ;) No i trzymam kciuki za Ciebie kochana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaaa... co do staranek po IUI to mój M w dniu zabiegu dał radę 3 razy więc wczoraj dałam mu spokój. No ale skoro ilosiu mówisz, że warto to jeszcze dzisiaj wezmę go w obroty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika-78
Dziewczyny starać się ile się da. Wiem że na efekt bardzo długo trzeba czekać ale naprawdę warto. Ja długo czekałam i mam choć czasami jest ciężko to ta mała istotka swoja obecnością wynagradza cały ten czas oczekiwania na nią. Walczcie bo naprawdę warto. Poprawiam tabelke. Tabelke aktualizuje: NICK (WIEK)-----------ILOŚĆ CYKLI--------spodziewana@------MIASTO STARACZKI ************** elaw82(28)------------2.5 roku( 2 z clo)----------21.04.10-----------UK MONIKA1981(29)-------ponad 3 lata-------------08.01.11-- - --- ------UK 000kika000(23)-------------11----------------???????????? ?????- - -------Mielec Dominikaa81-----------------7-----------------??????????? ??--- ----------Wawa maja1981----------------13---------?????????(przerwa wakacyjna ---UK marc30 (32)-- ponad 3 lata...(9 z clo)-----30.11.2010---ok. Wrocław malinka2510-----------------8------------------?????---- -----------Turek Hania82(27).........5, 2 z clo.............UK Lunka23.............15....................??????..... ....kuj,pomorskie madziaraxx..........(już nie licze).....?????????????........ Italia Joanna2806-----(minęło 2,5 roku)-------15.08.2010----------lubelskie agnez78..............duzo.....................????....... ...podlaskie ilosia (32).........11 m-cy.........28/1/11.... Chicago Julka21 (28)-----------------4lata----------1.09.10--------------- Poznan SandraM1980 (30)----------3lata (3 cykl z CLO)------18.12.10------UK starajaca_sie............3lata(rok z gin,1 cykl Clo)...16.10.10..Irlandia PRZYSZŁE MAMUSIE ************************* NICK (WIEK)--------TC-----TER. PORODU-------PLEC---IL CYKLI----MIASTO Marta113(29)--------14 --------25.07.2010-----?---- 2,5 roku------Cz-wa Anikaz(33)...........22.........20.09.2010 ...synek......Olsztyn Dorotkabzz----------14---------21.10.2010------?------3 z clo-----Świdnica agata RR (25).....28........29.12.2010.....przeszło rok....Tarnów jeszczeniemama 11 02.06.2011 ? 2 zclo świętokrzyskie SZCZĘŚLIWE MAMUSIE !!!!!!!!!! ************************************** Lena1984-*** córeczka KALINKA*** 23.06.2009*** 3970g. ***57dł. koteczek19833***-córeczka MAJA*** 05.08.2009 ***4100g***57dł sytofala-***Synek BARTUŚ*** 10.08.2009*** 1980g*** 46dł -*********Córeczka NADIA*** 10.08.2009*** 2000g*** 44dł Aniabuu23***-córeczka Adusia*** 07.10.2009*** 3240g. ***54dł angela82*****synek Aleksander****10.11.2009***2920g******48dł. Inga127**** synek....................................................... ... Figata******synek, córeczka............................................. duszka80****córcia Karolinka****28.11.2009****4410g**60dł. muszka28*******synek Aleksander*****01.12.2009****3320g********54dł. Kara1983****córcia Wiktoria***16.12.2009***3860g****56dł. haleczka****córeczka Julka***18.12.2009***2650g****51dł klarav***synek Alan***02.01.2010***3980***57 dł domi883.....synek Aleksander.....06.01.2010....2600g...50dł ...............synek Jakub...........06.01.2010.....2300g....48dł Madzialenka synek Kacper.........27.01.2010.....3700kg...55dł Majkakaja----córeczka Martynka---08.02.2010----3500g---52dł kachla...syn Jakub....28.02.2010...2350g...50dł Słońce31 ****córcia MAJA ....18.03. 2010...3710g...59cm. agus28 ... córeczka Karolinka...12.07.2010...3900g...56cm Carolla.....córeczka Zuzia........15.07.2010...3440g...59cm monika-78....synek Michaś........26.12.2010....3590g...53cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Balbinka halo:) cieszę się, że wróciłaś do starań:) ja też jestem tu często i tak czekam kto teraz zafasolkuje:) obstawiałam, że darknes jednak się w tym cyklu uda no ale co tam teraz to na pewno się uda- trzymam kciuki no to czekamy na dobrą wiadomość od Ciebie:) Kara nie mów chop może tym razem będzie maluszek bez problemu:) no my raczej nie będzemy się decydować na trzecie, chyba że się trafi:p Buziole i mocne uściski dla was wszystkich:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dommi83... ty chyba o ile dobrze pamietam mialas IUI i za pierwszym razem blizniaki, tak? Donosilas ciaze do konca? napisz slowko :) Kara, trzymamy kciuki, dzialaj na luzie... jesli da sie :) Napewno pierwsza ciaza cie odblokowala, teraz uda sie bez stymulacji. Musisz w to wierzyc kochana! Pozdrawiam Balbinka, ja tez ponoc za szybko nie moge testu robic bo mialam ten zastrzyk w brzuch na 12 godzin przed IUI i ponoc jak bym teraz test zrobila to pokazalby mi 2 krechy. W sumie to moze jutro zrobie sobie by te krechy tak dla uciechy zobaczyc, he he he :) :) :) Moj zastrzyk to byl- Ovidrel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie mam hasła
To są słabe leki, zdecydowanie lepszy jest Dostinex!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam hasla, powiedzieli mi ze po Ovidrel bede miec Owulacje na 100%. Wiesz cos wiecej na ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HAHAHA moja Wiki już biega gada i jest jej wszędzie pełno :) ale ja lubię takie żywe dzieci :) Dzięki dziewczyny za całe wsparcie na was zawsze można liczyć. Balbinka gratuluję twojemu M kondycji ;) buźki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dawna forumowiczka234
czy sa na kafe NADWISLANKA, K***, ONE WISH te dziewczyny jedynie zapamiętałam pisałam kiedyś z Wami na temcie "Clostilbegyt i bromegron moze się udać" cz.1 ciekawa jestem co u Was słychac , czy doczekałyscie się dzieciaczków? jesli macie ochotę to napiszcie śle pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Domi883 - dzięki za te kciuki :) Wczoraj ostatnia tableta clo ... teraz kilka dni przerwy (jeśli idzie o "łykanie chemii") i później luteina - bleeeee :( Wybierqam się w przyszłym tyg. wtorek może środa, żeby sprawdzić czy clo w ogóle działa na Mnie ... i mam nadzieję, że działa ... Ilosia, Balbinka85 - mocno zaciskam co tylko się da wierząc, że zaskoczy :) Kara1983 - coś mi sie wydaje, że tutaj to chyba wszystkie za wszystkie te kciuki trzymają :P Buziaki Kochane ... Udanego weekendu i na koniec ... za Mnie też trzymajcie kciuki :) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeszczeniemama
WITAJCIE dziewczynki , oczywiście codziennie was podczytuję cieszę się razem z wami i smucę jak coś znowu nie tak- trzymam kciuki i wiem że jak coś bardzo się chce to tak będzie tylko czasem dłużej trzeba poczekać ... ale "długie czekanie dobre śniadanie " ja już znam płeć więc aktualizuję tabelę i dalej czekam na was bo nie zamierzam być na końcu tam jest miejsc jeszcze b. duużżżoooo za mną pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja takze podczytuje i trzymam kciuki :) Dzisiajmam kolejny skan i w koncu chyba bede wiedziala czy clo dziala :) Pozdrawiam dziewczyny milusiego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To znowu ja,juz macie mnie pewnie dosc :P Wlasnie wrocilam ze skanu,okazalo sie ze wczesniejsze pecherzyki ktore tydzien temu byly za male by cokolwiek powiedziec teraz calkowicie zniknely...pielegniarka powiedziala ze mysli iz owulowalam i pecherzyki popekaly,tyle ze kiedy owulowalam tego to juz nie wiem.Wczesniej powiedziala mi ze przez weekend pn i ten wtorek mamy sie przytulac no ale jak juz ich dzisiaj nie bylo to znaczy ze owulacja byla wczesniej.Przytulalismy sie w piatek i niedziele wiec zobaczymy. Skierowala mnie takze na badanie krwi ktore mam zrobic w poniedzialek,zadzwonic na koniec przyszlego tyg.i wtedy ona mi powie czy clo dziala wystarczajaco,jesli nie zwieksza mi dawke. Pozdrawiam dziewczyny i trzymam za was kciuki i za Ciebie Darkness takze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki :) No i nie wytrzymalam i dzis zrobilam test..... duuupka niestety. Jedna kreseczka. Tak wiec wiem napewno ze ten lek juz na tescie nie pokazuje w razie co mylnych dodatnich wynikow. Bede testowac jutro albo jeszcze za kilka dni, bo moze teraz jest jeszcze za wczesnie. Moze! :) Choc ja mysle ze nic z tego, bo nic nie czuje, cycki nie bola, tylko troche ale tak zawsze mialam. W tamta srode robili mi krew na Progesteron, mialam wynik 13, tak wiec napewno owulowalam ( powyzej 5 ponoc) ale troche byl za maly na ewentualne utrzymanie ciazy dlatego musze brac Prometrium- to chyba jakies zastepstwo za Progesteron. A jak u ciebie Balbinka? Darkness.... no pewno ze trzymam kciuki za ciebie. Ja wogole czesto o was mysle!!! :) Jeszczeniema... pozdrawiam, trzymaj sie cieplutko. Jaka plec dziecka bo nie napisalas. Sisunia, kto wie... moze akurat zlapalas jajeczko. Cierpliwie teraz czekaj, choc to jest wlasnie najgorsze to czekanie. Dziewczynki- Kiedy najwczesniej wykaze krew ewentualna ciaze. Tak z ciekawosci pytam. Buziaki dla Was Wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ilosia-masz racje czekanie jest najgorsze...zobaczymy co bedzie dalej.Rob ten test za kilka dni i dawaj znac,ja zaciskam mocno kciuki na dloniach i nogach :DDD mam nadzieje przeczytac ze ujzalas 2 kreseczki. Trzymajcie sie dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! U mnie jeszcze czekanie ale jakoś nie nastawiam się pozytywnie :O Poza tym za dużo stresów w pracy :( No ale betę robię w piątek - dla pewności. Pozdrawiam! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ilosia - dzieki :) Ja też trzymam kciuki za Ciebie ... bardzooooooooo mocnoooooo :) Sisunia - troche dziwnie, ze pielęgniarka z Tobą rozmawiała, a nie lekarz. Po dzisiejszym usg wiem, że pęknietym pęcherzyku zostaje jakaś blizna (chyba przez 3 dni widoczna - o ile dobrze pamietam) i lekarz potrafi to zobaczyć. Dzisiaj byłam na usg ... 12dc ... ale jak pani gin. powiedziała do ewentualnej owulacji ... daleko ... Prawy jajnik bez żadnej reakcji ... za to prawy ... 1 pęcherzyk 14mm ... więc jeśli będzie rósł, to może koło niedzieli ... Powiem Wam Kochane, że nieco uśmiechu się pojawiło na mojej twarzy ... Próbuje się teraz zrelaksować i będę prosić gorąco "Szefa", żeby "banieczka z jajeczkiem" :P rosłaaaaaa ... Pytanie tylko, czy robaczki mojego M... będą na tyle silne, żeby zaskoczyło ... balbinka85 - przesyłam dużo pozytywnej energii ... :) Dziewczyny ... niech brzuszki wreszcie się nam zaczną powiększać, ale nie z powodu otyłości hehehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×