Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

marta113

Clostilbegyt i bromergon - moze sie uda 2

Polecane posty

Gość Irka997
Hej Dziewczyny Zajrzałam tu w odpowiednim momencie! PLOTKA - G R A T U L A C J E!!!!!!!!!!!!!!!! Nawet nie wiesz jak się cieszę!!!!!!!!! W końcu któraś z nas ZASZŁA!!!!!!!!!!!! :-D Plotka - odczarowałaś nas na bank i teraz rozpruje się worek z dobrymi wieściami!!!!!!!!! Kochane! Do dzieła!!!! :-D Plotka - jeszcze raz wszystkiego dobrego i zaglądaj do nas bo teraz wypadałoby żebyś zmienniła forum!!!!! ;-) a ja sobie zrobiłam nowe badania hormonów i wyobraźcie sobie że jeszcze rok temu hormony tarczycy były ok a teraz okazało sie że już nie jest ok i mam hashimoto!!!! ekstra co? no ale nie składam broni i gotuję się do inseminacji!!!! Joanna - dziękuję Ci bardzo za słowa otuchy! Moje kochane dziewczyny - teraz ku......wa my!!!! Nasza kolej!!! ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Irka997
Plotka - no jeszcze raz Ci gratuluję!! Normalnie z radości lzy stanęły mi w oczach i cieszę się przeogromnie!!!! Trzymaj się maleńka!!! A my trzymamy za Ciebie kciuki. :-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sie nigdzie nie wybieram :) Zalozylam kiedys topik o "zmeczonych" staraniami i kazda dziewczyna, ktorej udalo sie zajsc w ciaze opuszczala topik. Smutne to bylo :( W koncu topik padl... Zagladam tu codziennie i tak zostanie! Bede wam mowic co i jak i dopingowac, doradzac itd. Moja pierwsza rada.... DAJCIE SZANSE ZIOLOM OJCA KLIMUSZKI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Wiem, ze gdyby nie one, nie bylabym teraz w ciazy. Nie dawano mi przeciez zadnych szans na naturalna ciaze, a ja wtedy olalam ich wszystkich i zaczelam pic te ziola na stany zapalne w jajowodach i zrosty w macicy. Pilam je od konca wrzesnia do konca listopada, pozniej pojechalam do Meksyku, po powrocie, 16 grudnia przyszla @ i po niej zaszlam w ciaze! Nikt mi nie powie ze bylo inaczej! Bog i oj. Klimuszko maja w tym swoj wklad :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello :) Oj Plotka aż musiałam cofnąć się kilka stronic i skopiowałam sobie cały przepis na ziółka :D Nie wiem czy faktycznie zacznę je pić, ale ... :P Wczoraj wieczorem przytuliłam się do M... i powiedziałam, że trochę mi smutno, bo wszyscy w koło w ciąży, a my nie i ... usłyszałam, że może powinniśmy pomyśleć o adopcji. Temat znowu powrócił ... I wiecie Kochane M... użył niezłego argumentu "POSTAW SIĘ NA MIEJSCU TAKIEGO DZIECKA ... CHCIAŁABYŚ MIESZKAĆ W BIDULU?" Do ostatecznego podjęcia decyzji pewnie jeszcze trochę czasu minie, ale jak już skończymy remont, to kto wie? Musimy jednak taką ewentualność przegadać z Młodym, jak on się na takie rozwiązanie zapatruje... Dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Irka997
Hej Dziewczyny! Plotka - jak amopoczucie? jakies mdłości szczęściaro? ;-) Darkness - ten Twoj M wcale nie jest taki zły jak piszesz :-D ma chłopak serducho wielkie jak pałac kultury tylko czasem inne wierzowce je przesłaniają.... a nade mną wisi jakieś fatum! W 3 dc poszłam oddać krew na badania hormonów, żeby z kompletem badań pójść do kliniki bezpłodności. częsć badań zlecił mi lekarz więc były za darmo a za część musiałam zapłacić. Te za darmo odebrałam bez problemu a te trzy, za które zapłaciłam wyobraxcie sobie że jakaś idiotka laborantka z pobranej krwi zrobiła tylko jedno badanie bo następne dwa hormony były zaznaczone w rubrykach na odwrocie kartki a ona nie raczyła tej kartki odwrócić i sprawdzić!!!! No i nie mam po co iść teraz na wizytę bo nie będę miała kompletu badań Znowu wszystko przesuwa się o miesiąć. W życiu nie słyszałam o takim przypadku. Oczywiście przepraszali, obiecali że następne badania zrobią mi od ręki ale co mi z tego... Miesiąc stracony, wizyta stracona, frustracja rośnie.... Ech!!!! Normalnie pech!!! I do tego ta niedoczynność tarczycy! Masakra!!! Urok ktoś na mnie rzucił czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze co do ziolek oj. Klimuszki... Mieszanka nr 1 ktora pilam ja jest na STANY ZAPALNE W JAJOWODACH I ZROSTY W MACICY ITD. SPOWODOWANE NP. ENDOMETRIOZA. Ojciec klimuszko ma 2 czy 3 mieszanki i te inne sa np NA POPRAWE JAKOSCI OWULACJI CZY STABILIZACJE CALEGO UKLADU ROZRODCZEGO. Pamietajcie takze, ze zaczynajac pic te ziolka trzeba sie powaznie zawziac i nie poddawac. Smak na poczatku jest tragiczny ale po kilku dniach(do tygodnia) juz sie idzie przezwyczaic. Ja pilam je czasami ze lzami w oczach nad muszla w lazience(tak w razie "wu") ale nie poddalam sie mimo iz nigdy nie mialam silnej woli. Sa uciazliwe, pije sie je trzy razy dziennie, za kazdym razem parzac trzy godziny przed "wypiciem z wiara". Latwo nie bylo, ale sie oplacalo :) Oj oplacalo sie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Dzisiaj na usg zobaczylam w pecherzyku swojego babelka (oocyt) :) Rosnij kruszynko rosnij! Darkness, Ja tez myslalam duzo na temat adopcji ale moj maz z kolei nie chcial nawet o tym sluchac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Irka997
o matko!!! widziałyście jak ja napisałam "wierzowce"????? wstyd!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Irka, Narazie nie mam mdlosci ale to jeszcze zapewne przede mna. Moja mama przy kazdej z 4 ciaz, wymiotowala dnaimi i nocami az do polowy ciazy :( Mowi ze od momentu gdy dowiadywala sie o ciazach mijalo dwa tygodnie i zaczynala sie masakra :P Jak dotad co udalo mi sie zauwazyc u mnie to fakt ze musze wstawac "siusiu" w srodku nocy bo pecherz mi peka w szwach :) a nigdy wczesniej w nocy nie wstawalam. Piersi bola tak jakbym miala je cale posiniaczone, sutki najbardziej i w brzuch od czasu do czasu tak cos kreci jak na przyjscie @ ale jednak troche inaczej. No i nerwy mam straaaaaszne! Jak jestem w domu to Meza mam chec rozszarpac srednio co 5 minut. Wkurza mnie kazde jego slowo :P a jak jestem w pracy to tak mi do niego teskno :( Hustawka ze hej !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Plotka!!!!!! Jak fantastycznie! OMG! :) Ciesze sie strasznie dla ciebie kochana. Duzo zdrowka Wam zycze! Jak ja nie mam endometriozy to jaka mieszanke mam sobie zapodac? Gdzie ci ta mieszanke przygotowali? W Chicago czy na przedmiesciach? Uwierz me ze lece tam jak mi tylko odpiszesz i kupuje i pije te ziolka :) Buziole OGROMNE przesylam bo tak sie ciesze dla ciebie! Ja generalnie odpuscilam przed swietami. Teraz w czwartek lecimy na Floryde do Miami....ah! zaszalejemy bo juz zmeczylam sie tymi staraniami, i mentalnie i fizycznie. Ale ziolka kupie! :) Darkness jak tam mieszkanko... cudownie sie mieszka na nowym co? Ja poprostu uwiuelbiam moj nowy domek. Teraz czekam do wiosny by w koncu usiasc sobie na patio pod parasolka na wlasnej jardzie (tak tu sie nazywa swoja dzialke za domem). Moze ten 2012 bedzie szczesliwy dla nas co laseczki??? Plotka nam zaczela ladnie ten Nowy Roczek! Jeszcze raz Dzieki Kochana!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ilosiu kochana, Juz lece po ksiazke oj. Klimuszki i zaraz Tobie wszystko tu napisze :) Wszystkie 9 skladnikow mieszanki skompletowala mi jedna pani z polskiej apteki na przedmiesciach Chicago. Podaj swojego emaila to dam Tobie konkretne namiary. Adres, telefon, nazwe i wskazowki :) Lece po ksiazke i zaraz jestem z powrrotem. Ja jestem pewna ze to ziola mi pomogly :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W tej ksiazce oj. Klimuszko jest caly rozdzial poswiecony "chorobom kobiecym"... -brak miesiaczkowania -skapa miesiaczka -nadmierne krwawienie miesiaczkowe -bolesne miesiaczkowanie -@ bolesne i skape -@ bolesne i obfite -alergia zwiazana z miesiaczkowaniem -stosunek bolesny -zapalenie pochwy -nadzerka czesci pochwowej macicy -ostre swedzenie czesci pochwowej macicy -zapalenie przydatkow -miesniaki maciczne -i nieplodnosc!!!!!!!!!!!! I chba na tym ostatnim trzeba sie skoncentrowac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sumie to jest tu napisane tak... "Przyczyna nieplodnosci sa przewaznie zrosty pozapalne jajowodow, niedorozwoj narzadu plciowego, niewydolnosc jajeczkowania, a takze tozsamosc ukladu biegunow bioelektrycznych u obu partnerow calkowicie zdrowych." Mieszanka na niepłodność Ojca Klimuszki nr1- antyzrostowa, likwidacja stanów zapalnych w jajowodach i jajnikach, pobudzenie pracy jajników, stabilizacja układu rozrodczego Wszystko po 50 gr(w USA 2oz ale tak maja je pakowane) Szyszka chmielu ziele przywrotnika ziele krwawnika liść ruty ziele nostrzyka żółtego kwiat lawendy kłącze tataraku kwiat nagietka owoc róży Na każde jednorazowe użycie należy brać kopiastą łyżkę stołową, zalać ją szklanką wrzącej wody, przykryć na trzy godziny. Następnie przecedzić, lekko podgrzać i pić trzy razy dziennie po szklance przed posiłkiem. Po I porcji- przerwa 7 dni, po II- 12 dni, III porcja profilaktycznie. Jedna porcja to cały wymieszany zestaw 9 ziół.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ta mieszanka jest dobra na wszystkie problemy zwiazane z problemami z zajsciem w ciaze. I my wszystkie nie mamy nawet pojecia czy mamy endometrioze i zrosty czy tez nie. To mozna stwierdzic tylko podczas laparoskopii, na zadnym innym badaniu tego nie wykryja. Wiele kobiet nie ma zadnych objawow. Nie wmawiam tu nikomu ze ma endo, ale chce poprostu powiedziec, ze nie zaszkodzi dac szansy tej mieszance, ale trzeba wierzyc, ze jest w stanie pomoc :) Ja jestem zywym dowodem na to ze dzialaja! 3,5 roku nic :( problemy z jajowodami, podejrzenie endo itd. Pozniej 2 miesiace z ziolkami i dwie kreseczki na tescie :) Odstawilam wszelkie suplementy, wizyty, lekarzy i siegnelam po te mieszanke. Duzo wczesniej czytalam, zarowno i ojcu Klimuszko(jego zyciu i pracy) jak i o dziewczynach, ktore w beznadziejnych przypadkach zaszly w ciaze wlasnie po tych ziolach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pisalam wczesniej ze Klimuszko ma rozne mieszanki, ale cofam to! Pamietam ze na necie widzialam chyba dwie rozne, ale w jego ksiazce "Wrocmy do ziol leczniczych" jest tylko to co napisalam wyzej :) I tego nalezy sie trzymac. Ta mieszanka stabilizuje caly uklad rozrodczy! wow!!!!!!!!! Ale sie opisalam :) Jest 5,30 rano a ja juz od 4tej spac nie moge :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ploteczko ale jestes kochana! Oto moj email: ilosia@hotmail.com Dzieki ale nam tu wszystko wylozylas. Supcio! Pisz gdzie mam isc i w poniedzialek pedze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Plotka a ile dni trwa 1sza faza? I kiedy moge zaczac? Po @? Przed? Daj znac bo ja naprawde chce sprobowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ilosiu, Po zmieszaniu wszystkich 9 skladnikow, po 50g kazdy, wyjdzie ci tego spore pudlo. Tak mniej wiecej jak karton po butach. Ja w Wallmarcie kupilam sobie taki szczelnie zamykany plastikowy pojemnik i w nim te ziolka zmieszalam. A mieszac je trzeba WLASNYMI REKOMA I Z UCZUCIEM!!!!!!!!!! Takie pudlo starcza na okolo 6 tygodni(1,5 cyklu). Jak skonczysz pierwsze pudlo robisz sobie 7 dni przerwy, pozniej kolejne pudlo i po skonczeniu 2 pudla 12 dni przerwy a 3 pudlo juz tylko profilaktycznie, np 2-3 razy w tygodniu. Ja zaczelam pic te mieszanke mniej wiecej w polowie cyklu, jakos zaraz po owulacji. Nie ma znaczenia kiedy zaczniesz. pierwszy cykl na ziolkach i tak bedzie inny niz zawsze, jednym sie wydluza innym skraca i moj np. byl baaaaardzoooo obfity i bolesny. Myslalam ze zdechne normalnie!!! Warto bylo cierpiec!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :) Juz ide ci pisac emaila :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AAAAA nareszcie jest o co czytać...a już się martwiłam że topik padnie. Gratuluję Plotka i trzymam kciuki żebyś rozpoczęła kolejny wysyp ciąż. Pijcie ziółka i przytulajcie się, a po nogi do góry i pozytywne myślenie :) Pozdrawiam i całuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Plotka!! Jestses niezastapiona! Dzieki sliczne! Ja zaczne po powrocie .... bo juz pojutrze!!! ....Miami!!! Jak ja sie nie moge doczekac! Relax i nie mysle! Nie mysle o ciazy i o @ ktora pewnie nadejdzie wlasnie tam, he he he!!! No nic laseczki! Buziaki! Odezwe sie jak wroce! Pa pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ :) Ilosia - jakie mieszkanie na nowym ... Mieszkanie kupiliśmy w kompletnie surowym stanie (beton na podłogach i białe ściany-dobrze, że okna były wymienione). Na razie mamy kafle w łazience, kibelku i kuchni oraz gładź w salonie. Niestety M... szwagier wziął się za dom sąsiada i my musimy poczekać nieco, zatem robota stoi w miejscu. Jak dobrze pójdzie, to może na wakacje się przeprowadzimy ... dopiero :( Plotka - Huśtawka nastrojów ... oj tam oj tam ... masz do tego prawo i żadnych wyrzutów umienia. Dbaj o siebie, nie zamartwiaj niczym i dużo z dzidzią rozmawiaj, śpiewaj (szczególnie jak już będziesz widziała brzuszek). A wiesz ... od soboty idę do zielarskiego sklepu i jakoś dojść nie mogę :( Życie pędzi jak zwariowane, brakuje mi sił. Od soboty miewam nerwobóle (daje się we znaki akcja z zeszłego tygodnia z moim M... Lekarz po zrobieniu usg stwierdził, że zastawki to ma w kiepskim stanie. Boję się o niego... Irka - może i wielkie to serducho ma ... pytanie tylko dlaczego ono jest wielkie "falami" i to przez krótki okres??? A i nie pisz, że pech ... czasem tak zwyczajnie się wszystko układa nie po naszej myśli, ale zobaczysz ... DOBRZE BĘDZIE :D I na koniec ... Dziewczyny dzisiaj śniło mi się, że urodziłam dziewczynkę. Miała ciemne włoski i taki bystry wzrok. Ale przeraziło mnie, że kiedy chciałam ją nakarmić zaczęła liczyć (Ja jestem matematykiem) i lekarze się zbiegli i gratulowali mi takiego inteligentnego dziecka :P MASAKRA ... a później kiedy ja przewijałam (miała kompletnie zlanego pampersa heheh) obudziłam się i zgadnijcie ... co dalej? .................................... Jasne musiałam biec do toalety :D Jakie przeżycia :) Miłego dnia Kochane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was serdecznie okazało się ze mam bezowulacyjne cykle...jestem załamana czy są tu jakieś kobietki którym pomógł CLOSTYLBAGYT ???????? powiedzcie że tak :((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam że sie tak wciełam wam ale mam problem i chciałam z kimś pogadać.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Xrozza - widzę, że odzywam się pierwsza. Niestety nie mogę napisać, że Clo mi pomogło. Brałam przez 3 cykle. Wiem, że w 2 cyklu jajeczko rosło, ale czy owu była? Tego już nie wiem. W ciąże nie zaszłam co rzecz jasna nie znaczy, że Tobie nie pomoże. Może to kwestia wiary w powodzenie kuracji? Życzę żeby u Ciebie zadziałało :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Plotka - moje ogromne gratulacje!!!! Dzięki za ponowne pobudzenie nadziei!!!!! :))))) Dużo zdrówka wam życzę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malika81
witajci dziewczyny ! Byłam u lekarza i z nim rozmawiałam o HSG, tego się jużdawno w niemczech nie robi. Dostałam skierowanie na Laparoskopie i Histeroskopie. W poniedziałek miałam zabieg, po 2,5 godzinach byłam w domu. Dzisiaj czuję się już ok. A wyszło że mam niedrożny lewy jajowód i miałam jakieś zrośla na brzuchu które mi usuneli. Lekarz mówi żebym się nie martwiła że wszystko jest w porządku że inne kobiety też zachodzą z jednym drożnym ale nie wiem czy mam mu wierzyć czy może tak mi tylko mówi bo wie że nie dam mu spokoju :( Plotka gratuluje Ci z całego serca i trzymam kciuki !!! I dziękuję Tobie jak również innym za nadzieję i dodanie otuchy. Teraz zamówie sobie ziołka ojca Klimuszki ale ciekawe czy wysyłają za granicę. serdecznie Was pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malika81
to znów ja . byłam przed chwilką na klimuszko.pl i co nie ma tam tej miesznki ziół. ma to może znaczyć że trzeba sobie samemu taką mieszankę zorganizować ??? oj to bedzie dla mnie wyzwanie bo skąd ja mam to wziąść. może mi pomożecie i dacie jakieś namiary. dziękuję z góry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Malika, Nie ma gotowcow tej mieszanki. Musisz skompletowac wszystkie 9 skladnikow po 50g i zmieszac starannie w jakims szczelnie zamykanym pojemniku. Bedzie tego mniej wiecej tyle co pudelko na buty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malika81
hi dziewczyny, przetłumaczyłam wszystkie ziółka na niemiecki i zaatakowałam aptekę ! wszystko mi znależli oprócz liścia ruty. aptekarka nie mogła znaleść i ja też nie. w końcu udało mi się. aptekarka to sprawdziła i zadzwoniła do mnie mówiąc że oni nie mają liścia ruty tylko ziele ruty ale żebym tego lepiej nie brała bo to ziele wywołuje poronienia, silne skurcze i jest trujące. i teraz to mi strachu narobiła. piszcie co mam zrobić. jaka jest różnica między liściem a zielem ruty ? czy można i pić mieszankę tylko z 8 składników ? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey dziewczyny! można dołączyć? ja od najbliższego cyklu mam brać clo... a teraz czekam spokojnie na @ i na nowe działania ;) pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×