Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

marta113

Clostilbegyt i bromergon - moze sie uda 2

Polecane posty

Irka - radośnie tutaj proszę :) nie łap doła ... Od dziś tzn 12 czerwca do 14 włącznie ponoć są takie "magiczne dni". Trzeba dużo wizualizować marzenia (spełnić się mają dość szybko) i żadnego czarnowidztwa. Plotka - już mnie lepiej nie strasz ... bo zobaczysz, że Cię znajdę i ... :D HAHAHA a na serio ... wstaję teraz od kompa i idę wymieszać zioła. SERIO !!! :D Siostrze mojego męża przesunęli termin porodu o tydzień. Malutkiej na świat się nie spieszy. I wcale się nie dziwię ... bo do czego tu się spieszyć??? A zapomniałam ... żadnego czarnowidztwa. W ciągu miesiąca muszę skończyć z remontem ... M... weźmie się za preparaty na poprawę jakości pływaków, ja dziś 1 raz wypiję zioła ... i w planach ciąża do końca roku 2012. Inaczej być nie może :D Pozdrówki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika, Oh! Nie zazdroszcze tego mulenia :( Musisz zawsze miec ze soba jakies krakersy czy gume do zucia i nie dopuszczac do glodu. Jeszcze 1-2 tygodnie i dostaniesz kopa energii i wszystkie uciazliwe objawy odejda w sina dal :) U nas... 27 tydzien i w czwartek zaczynamy 7my miesiac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Plotka ja właśnie dlatego jem częściej a mniejszymi porcjami ;) słodyczy nadal mi nie toleruje tzn zjem smakuje nawet ale za chwile mdli na potęge więc odstawiłam zupełnie wszystko co słodkie. ja kończe 13 tydzień jak ten czas zasuwa ;) Darkness, Irka zobaczycie ze na ziółkach do końca br zaciążycie!!!! wszystkim wam z całego serca tego życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika - dzięki za życzenia :) Plotka - coraz bliżej "dnia 0" ... super ... dbaj o siebie i maluszka :) "ZROBIŁAM TO WRESZCIE :D" Ale po wymieszaniu (z ogromną wiarą) to się niezła ilość tego zrobiła :D Właśnie spróbowałam ziółek ... całkiem smaczne ... Będę pamiętać i pić codziennie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Irka997
Statystyki nie kłamią - po clo i innych wynalazkach mamy zero ciąż a po ziołach aż dwie! jadę więc z tymi ziółkami! Umówiłam się z babką z apteki że mi wymiesza (ale nie wstrząśnie)! Pozdro dla mamusiek a my dziewczyny przystąpmy do picia zioła!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betka betka
irka iui rzadko udaje sie za 1c razem pamietam czasem trzeba nie 1 2,3 a 4 prób !!!!!!!! wiec nie badz zdziwiona jak by sei nie udalo !!! bo IUI to nie cudotwórczy zabieg ale tylko wspomagajacy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello dziewczynki :) Monika31 - mam pytanko. Kiedy piłaś zioła ... to miałaś jakieś problemy żołądkowe na początku stosowania? Będę wdzięczna za odpowiedź, bo zaczynam się niepokoić. Dzisiaj wypiję ziółka po raz 6, ale nie czuję się najlepiej :( Wczoraj siostra mojego M... urodziła córeczkę (to jej 2 dziecko) i poród był bardzo szybki. O 11 rozmawiałam z nią, to miała nieregularne skurcze i siedziała sobie jeszcze w domku. Dokładnie nie wiem kiedy pojechała do szpitala, ale o 17:40 malutka już była na świecie. Za tydzień mamy tam jechać ... i będę musiała się uśmiechać. Pomocy ... Muszę zazdrość schować do kieszeni. Ale będzie ciężko :( Pozdrawiam serdecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darkness ja piłam zioła wieczorem przed snem. Na początku usunęły mi nadmiar wody z organizmu który został mi po braniu hormonów. Rewolucji żołądkowych nie pamiętam... Dzielna z Ciebie babka to dasz rade pojechać do Małej, chyba że nei czujesz sie na siłach to przesuń to w czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Irka997
Hej Dziewczyny, Monika, Plotka - jak zdrówko??? A ja jutro idę do apteki zamówić ziółka. :-) Betka - dzięki za słowa otuchy. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny pijcie ziolka! Ja polecam Klimuszke ale jak wiemy Sroka tez dziala :) W sobote jedziemy na usg 3D i dostane plytke i multum zdjec :) Juz sie nie moge doczekac :) jakies pomysly na podklad muzyczny??? Bo mozemy przywiesc plytke z piosenkami :) na rozpoczecie filmiku wrzucimy "Ja jestem" Arki Noego, a potem nie wiem :( ma to trwac jakies 25-30 minut.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny pijcie ziolka! Ja polecam Klimuszke ale jak wiemy Sroka tez dziala :) W sobote jedziemy na usg 3D i dostane plytke i multum zdjec :) Juz sie nie moge doczekac :) jakies pomysly na podklad muzyczny??? Bo mozemy przywiesc plytke z piosenkami :) na rozpoczecie filmiku wrzucimy "Ja jestem" Arki Noego, a potem nie wiem :( ma to trwac jakies 25-30 minut.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Irka997
A ja jestem zła sama na siebie ponieważ okres mi się spóxnia, własnie mam 31dc, boję się zrobić test żeby się nie rozczarować. Wiem, że w ciąży nie jestem bo przecież chodziłam na monitoring (miała być inseminacja na cyklu naturalnym) tylko że jaja w ogóle nie było.... Niby cuda się zdarzają ale jakoś nie mnie. Więc znakiem tego mi się wzięło i pierdaczyło! :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czołem dziewczynki :) Plotka - nie mam zielonego pojęcia cóż mogłabyś jeszcze dograc ... a może dalej idź w Arkę Noego ... nie pamiętam mają jakąś piosenkę o tacie i mamie? :) Irka głowa do góry ... dobrze będzie :) Jestem właśnie w rodzinnej miejscowości mojego M... Tu mieszkają jego rodzice i siostra o której ostatnio pisałam, że tydzień temu urodziła 2 dziecko-dziewczynkę. Mała jest przesłodka, drobniutka, niemal nie płacze i tylko cyc i spanko :) (no w tak zwanym międzyczasie czasem sran.o :D ) Długo trzymałam się dzielnie. Ale jakieś 30 min temu ... usiadłam sama w pokoju na dole i rozryczałam się zwyczajnie jak bóbr. Wiem, że to iż nie jestem w ciąży ... to głównie wina mojego M... którego wyniki robaczków były niemal beznadziejne (a nic kompletnie nie robi, aby to zmieni), ale i tak czuję się jakaś wybrakowana. Tylko fakt, że niedaleko mnie jest taki 12 letni młody mężczyzna, którego kiedyś sama nosiłam pod sercem dodaje mi sił. Dziewczyny szczerze, to nie wiem czy dam radę wytrzyma tu do jutra do ok 14. To ponad moje siły. :( :( :( Pozdrawiam ciepło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Irka997
Jejku, Darkness - juz jest jutro, mam nadzieje ze dzielnie wytrzymalas! Najgorsze jest to, że nie da się uciec od własnych myśli i to tak naprawdę nas pogrąża.... A ja dalej nie mam @. Boję się zrobić test ciążowy. Tydzień temu bolały mnie bardzo same sutki ale teraz przestały. Nie wiem o co tu chodzi. Poczekam jeszcze kilka dni i jak nic się nie wydarzy to zrobię test i pójdę do lekarza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Irka - załamka ostra mnie dopadła, niemniej jednak jakoś musiałam się otrząsnąć. Plusy całej tej wizyty są 2: u mnie bezwzględnie pamiętać o piciu ziół rzecz jasna z wiarą :) a u mojego M... wyobraźcie sobie, że z takim zachwytem przyglądał się małej, że nie mogłam uwierzyć. Kiedy wróciliśmy do domu ... rzuciła hasło, żebym mu kupiła na razie Androvit ... i że powinniśmy spróbować chociaż jeden miesiąc ... codziennie przez 2 tyg i to po 2 razy dziennie ... :D albo raczej :( powiedziałam, że nie dam rady :P Ale nareszcie usłyszałam tez słowa "Fajnie byłoby zostać tatą" ... Mam nadzieję, że to doda mi sił żeby walczyć ... A zioła ojca Sroki są smaczne i piję je z uśmiechem na ustach wizualizując siebie z brzuszkiem :) Głowa do góry ... dziewczyny mam w sobie teraz ogromny zastrzyk "wiary, że będzie dobrze" Pozdrawiam ciepło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a może by Ci tak towarzyszył w tym piciu ziółek? podobno faceci też mogą je pić. Mój czasem popijał ;) skutecznej, przyjemnej terapii życzę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wichura123
Dziewczyny trzymam za was mocno kciuki!!! Mi się udało tylko zamiast bromergonu brałam dostinex. Starania trwały 1, 5 roku i jest moje Szczęście tu koło mnie. Dla Waszych mężczyzn polecam Geriavit Pharmaton i L Karnitynę to wzmacnia plemniki i dodaje im "wigoru", są bardziej ruchliwe. Tak nam polecono w czasie naszych starań i się udało!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darkness! Jestes dzielna! Pij ziolka! Mezowi podrzuc jakies suplementy i uda sie w koncu! Bez pracy nie ma kolaczy :) Ja nieustannie trzymam kciuki! Irka, daj znac co z Twoja opozniona @??????????????????????????????? Czyzby???????????????????? Zycze Ci tego z calego serducha! Ilosia, czy ty wogole jeszcze zyjesz? Jak ziolka Klimuszki? Mamy juz efekty czy jeszcze cisza? Monika... Jak sie czujesz? Jak wszystko? My jutro wkraczamy w 30 TYDZIEN!!!!!!! :D :D :D Ufff.... Jak u nas goraco :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Plotka ale ten czas zasuwa.... ja dziś zaczęłam 16tydz. i właśnie zajadam sie ogórkami małosolnymi, to oprócz czereśni i pomidorów mój kulinarny faworyt ;) 5 lipca mam wizyte to sie okaże czy wszystko jest oki, mam nadzieję że jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SanadraM1980
Hej Dziewczyny :-) Dawno nie pisalam, ale caly czas Was podczytuje... :-) My podchodzimy do in vitro i wlasnie jestem w pierwszej fazie terapii... Poki co nie mam zadnych efektow ubocznych, a to zawsze plus :-) Znow jestesmy pelni nadziei, ale tez pelni obaw i, boje sie, ze jak nam sie nie uda, to chyba sobie z tym nie poradze... Ale, mimo wszystko, staram sie myslec pozytywnie :-) Poza tym moja siostra jest w 8 tygodniu ciazy, moja sasiadka jest w czwartym miesiacu, a kolezanka z pracy bedzie rodzic za ok 2 tygodnie... Mam nadzieje, ze nam wszystkim w koncu sie uda :-) Aaaa, no i zapomnialam dodac, ze siostra moja starala sie ponad rok i zaszla miesiac po tym jak zaczela pis ziolka Ojca Sroki... Nie wiem czy to przypadek czy zasluga tych ziol, czy moze wszystkiego po trochu, ale chyba warto pic te ziolka... Mi nie pomogly, ale u nas sytuacja jest troche bardziej skomplikowana... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny :-), mnie przywiało z innego topiku, ale tylko dlatego, że w formie lektury przeczytałam forum :Dziewczyny zmęczone bezskutecznymi staraniami o dziecko. Najbardziej moją uwagę skupiłam na staraniach PLOTKI :-), a teraz przez przypadek wskoczyłam na to forum i czytam, że teraz PLOTKA tutaj jesteś :-) Strasznie się cieszę , że Ci się w końcu udało :-) Ja jestem pierwszy cykl na Ziołach O.Klimuszki, póki co jedyny objaw to brak jakiegokolwiek objawu, tzn. w tamtych cyklach wiedziałam, że mam jakieś narządy typu jajniki, a teraz nic :-); piję dzielnie, nie są w smaku takie złe. Zobaczymy jakie będą efekty ;-) Pozdrawiam Was Wszystkie życząc pozytywnego myślenia i wiary , że musi się udać !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boskafoczka
cześć dziewczyny przepraszam że tak sie wtroncam ale mam pytanie czy ktoś z was brał może cio z lekami od depresi? bo ja zaczynam brać od jutra i boje sie obiaw ubocznych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boskafoczka
czy ktoś tu wogule zaglonda hej jest tam ktoś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aska, moj stary topik padl smiercia naturalna :( No, ale coz... Wciaz zagladam tutaj i na "ciaza po laparoskopii" no i czynnie udzielam sie teraz na "wrzesniwkach 2012" Staram sie wspierac tu moje kobitki jak moge, bo wiem, ze nie ma rzeczy niemozliwych!!! Jestem przeciez w 30 tygodniu ciazy, na ktora nie dawano mi zadnych szans! Co do clo i lekow na depresje... nie mam pojecia! To jest pytanie do lekarza, tylko on bedzie w stanie ci pomoc. Iloska! Gdzie ty sie podziewasz??????????? Daj jakis znak zycia dziewczyno.... Jak wszystko??????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej a ja w 17tym tygodniu ślicznie rozwijającej się ciąży jak to usłyszałam na dzisiejszej wizycie ;) ale nie wiem kto u mnie mieszka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boskafoczka
dziewczyny którego dnia cyklu po wiesiołku mieliście jakiś śluz ? bo ja mam 8 dzień i nic nie ma może on nie działa na mnie ? prosze o odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na mnie nie dzialal. A bierze sie go do owulacji(czyli w zaleznosci od dlugosci twoich cykli miedzy 11-15 dc) o ile dobrze pamietam, bo pozniej moze powodowac skurcze macicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
plotka dobrze pamietasz .Boskafoczka wszystko jest oki... sluz pojawia sie w dniach plodnych wiec przy cyklu 28 to ok 10 dnia. Na mnie tez wisiolek nie dzialal ale za to siemie spisuje sie rewelacyjnie szkoda tylko ze efektu brak ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki :) Nie pisze bo u mnie cisza, nic nowego. Ziolka wybralam i efektu brak niestety. Moze teraz Ojciec Sroka? Ale ten czas zlecial niedlugo u ciebie Plotka baby na swiat przyjdzie :) Ciesze sie dla ciebie ogromnie. Sytofala gratulacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Irka997
Hej, Ja też nie pisze bo nie ma co. U mnie nic się nie dzieje. cykl naturalny okazał się ogromą klapą - pęcherzyk nie wykształcił się o czasie na dodatek nie pękł i teraz biorę pigułki anty żeby jajnik się uspokoił bo pęcherzyk został i lekarz bał się że zrobi sie z niego torbiel. od kolejnego cyklu zastrzyki z hormonami i ineminacja. Sandra - na jesieni pewnie też będę podchodzić do in vitro więc będziesz dla mnie skarbnicą wiedzy. Koniecznie zdawaj relację na bieżąco! Nasze Ukkochane Ciężarówki - cieszę się, że wszystko u Was w porządku, trzymam kciuki i mam nadzieję, że czujecie się dobrze, nic nie dolega a kolejne tygodnie upływają spokojnie. Trzymajcie się kochane!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×