Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Luśka z W...

Wirtualny Żywot

Polecane posty

filmiku nie otworzę nie wiem dlaczego ale moja mała ryczy za każdym razem jak widzi "baja" na komputerze:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiepa pierdut
Dzień dobry. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju......
Dziwne.... A TV ogląda normalnie? Czy jesteście surowymi rodzicami i zabraniacie dzieciom oglądania telewizorni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju......
Dobry, panie P. :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
normalne ogląda to znaczy ogląda- powiedzmy, że to jej nie przeszkadza moje dzieci niestety mają diabełki za skóra i nie siedzą sobie grzecznie przez tv- tylko rozkładają dom na czynniki pierwsze zwłaszcza to mniejsze mi się takie "urocze" udało a jak jej zaczynasz tłumaczyć, że nie wolno, to się kładzie , zamyka oczy i udaje że chrapie :P robi "hoooo siiiiiii"- na zasadzie pocałuj mnie matka w tyłek ja śpię :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju......
He he, to wesoło masz. :D :D :D Ciekawe, w kogo się mała wdała. :P Ale lepiej mieć takie niż spokojne dziecko, nie? Dla dziecka lepiej, znmaczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju......
Skoro na tym topiku też nie lubimy niektórych kafeteriuszy, to uprzejmie proszę dołączyć do listy jednego chama i prymitywa - Gnoma. Najgorsze, że Sami go chyba lubi.... 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiepa pierdut
Co porabiasz, p. Justynoooo? I gdzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja sie o lubienie mnie lub mnie nie bede pytala, czasem zajrze a teraz spadam nadrabiac zaleglosci filmowe. Milego dnia zycze WAm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ju nie we mnie:P a ja wiem....... pewnie dla dziecka lepiej mój synek dla zasady jest wrażliwym intelektualistą- najbardziej lubi sobie wydumanie pogadać - najlepiej godzinami- wierzy w honor magię i rycerzy a ostatnio dyskutował z kolegą w jakim terminie wejdzie euro do polski.... samochodzików nigdy w zasadzie nie tknął ale ma problem z akceptacją rówieśników i widać , że to mu doskwiera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a robimy jakąś listę ??? to znaczy kto robi? i kto decyduje??:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arbiter elegantiarum
Ja będę oceniać. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze oceniaj tylko nie każ nam się pod tym podpisać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arbiter elegantiarum
Oczywiście. Moja opinie będą całkowicie niezależne i autonomiczne. A ponieważ mam nosa do kobiet, z całą pewnością będą utrafione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju......
Cześć, Stonogo 🖐️ Dzięki i również miłoego dnia życzę. :) Ikuś, to Ci się dzieci udały. :) Fajnie, że mały się szybko rozwija. Może wyrośnie z niego geniusz? :D Spoko, swoje towarzystwo na pewno tez znajdzie. Panie P., no cóż... jeszcze wszystko po staremu. Lepiej pisz, co u Ciebie nowego. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D a kto ci powiedział, że masz nosa do kobiet?? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju......
Ale Gnom to nie kobieta! TChociaż mężczyzną go nazwac to tez nadużycie. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ju pewnie jakieś znajdzie widzisz ja miałam ten sam problem- ale ponieważ nie byłam akceptowana nawet w domu rodzinnym to mi to jakoś nie przeszkadzało- bo nie bardzo wiedziałam z czym tą akceptację się je fakt, że człowiek na swój sposób staje się dziwakiem- ale w sumie - czemu nie?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arbiter elegantiarum
Ja powiedziałem, że mam nosa do kobiet. I wiem, co powiedziałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mój mały - ech- dla akceptacji zrobiłby wiele i dlatego często gra kozła ofiarnego- niby o tym rozmawiamy, niby on rozumie a dalej robi swoje- mnie to boli wiadomo- ale przecież za niego problemów nie rozwiążę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju......
Też miałam problemy w kontaktach międzyludzkich. Jakos ciężko mi było znaleźć ludzi, z którymi czułam się dobrze, a i oni ze mną. Ale nie każdy musi mieć przyjaciół, a luźne znajomości tez są OK. Zależy, kto czego potrzebuje. A syn wyluzuje w swoim czasie - i pewnie będzie uczył się na swoich błędach. Niektórych rzeczy nie warto robić tylko po to, by zostać zaakceptowanym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arbiter elegantiarum
:-) A mi się wydaje, p. Justynaaaa, że dość dobrze się do siebie pasujemy. I to pomimo oczywistych różnic. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju......
A w kuchni znów miło. :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a psedło wykorzysta każdą sytuację do celów podrywczych;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju......
He..., odbieram to jako komplement. :) 🌻 Ale gdyby tak było, to i mnie byś foty wysłał. 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ju widzę- zamiast śrutu będzie fasolka po bretońsku;) w sumie broń biologiczna jest teraz bardziej trendy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju......
Ikuś, mnie Psełdonim nie podrywa. Ciebie też nie - ale to z Twojej winy przecież. ;) CHoć trudno oprzeć się jego wdziękom - nie wiem, czy znajdzie się kobieta, która zechce dzielić się jego sercem z innymi paniami. Chyba Lusia już była bliska zbajerowania. Ale odeszła. :( I co teraz będzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj tam jak widać lusia daleko nie odeszła a ponieważ oboje mają w planach ustatkowanie się........ wierzę , że bozia ich połączy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arbiter elegantiarum
Z rozpaczy zacznę tłuc łepetyną o ścianę. P. Justynaaaa, chcesz parę fotek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju......
:P A jak nie Bozia, to my :D :D :D Pasowaliby do siebie, nie sądzisz? Tyle że wtedy nasz Psełdonim musiałby przestać mieszać w głowach innym koleżankom. Zazdrość bywa dobra - ale do czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×