Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Warkocz Komety

Kulturalne rozmowy o roochaniu

Polecane posty

Girlicious kurcze rozumiem do 57 ale 52?:O dostałas prace jako wieszak wystawowy?:O Pistacja chcesz kremówkę?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Girlicious Girlicious@tlen.pl Mam juz prace i to nie jako wieszak...widze ze chyba nie wiecie ile to 62 kg chłopcy jestem kobietą z krwi i tłuszczu :D a raczej miesni mam twój wzrost i jak kiedys wazyłam po operacji 51 :O to kurde ani nie było w co kopnąc ani co pomietoscić :O fatalnie wyglądałam :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam za wpadeczkę;) Co do wagi odpuscmy juz ok.... To temat o czyms innym chyba.... moja waga to moj temat;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Warkoczyk :) najgorsze jest to ze kobiety zawsze gadają o dietach a my nigdy zauwazyłas? wiec się biedaczka omyliła leciutko :P Ponadto chyba z cycków chce zrzucic :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Girlicious Girlicious@tlen.pl zaraz przyjdzie Ajron i bedziesz mu musiała fotkę pokazac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
storczyk bieszczacki My chłopcy wychowani na SZOKE dobrze wiemy jak to jest być kaszalotem Nie jeden raz niejaka Warkocz tłuste doopsko swe okazywała wybacz wiekszego kaszalota niz ty w powiecie brak :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Girlicious Girlicious@tlen.pl Och dziewczeta Ja nie zaczęłam temat diety Mialo byc o roochaniu ooo widzisz to najlepszy sposób na pozbycie się zbednych kilogramów tylko nie przeholuj ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Girli :) mam czasem meskie spojrzenie na swiat ;) wybaczam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Girli za to ja wole sie trzy razy w tygodniu mooocno wypocic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×