Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Warkocz Komety

Kulturalne rozmowy o roochaniu

Polecane posty

Gość wulc nieustraszony
Cięty musiałeś być przez rozum, dawno temu, że jeszcze kamazy pamiętasz :p Warkoczyk lubisz jajca luźne, czy mocniej cięte? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żeby kafeteriować się z ałtdoru to... hmmm... jakby to powiedzieć... czy widzisz czasem rzeczy których nie ma??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oglądałem kiedyś reportaż podróżniczy z Mongolii i okolic- bohater trafił do osady koniopasów na doroczne trzebienie (wałaszenie)ogierów, w związku z czym była wyżera... a że warunki plenerowe to jajca były pieczone bezpośrednio w żarze, a że drzew i krzewów nie uświadczysz to jedynym opałem jest... jednym słowem ugoszczono zbłąkanego wędrowca końskimi jajami zapiekanymi w końskim gównie sma-czne-go!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witkacy mozesz dac tego Świerszcza dla mojego pajONka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Viciu masz pajonka?? tarantula?? to masz wierszyk:) Tarantula Zobaczyłam tarantulę Pająk ciemny i kosmaty Zdjęłam wszystkie moje szaty I cisnęłam w nią jak kulę. Tarantula była cicho - Aż się zjawił chłopczyk mały Dał mi kwiatek z wosku biały I ulotnił się jak licho. Cicho mówię - Tarantula - Jakiś strach mnie wnet zdejmuje Płomieniste usta czuję Jakieś piekło mnie przytula Tarantula, Tarantula Długie łapy i kosmate Zdjęły zwiewną moją szatę Bo zwierzątko się rozczula! Cicho sza już śpią podwiązki Każdy mówi do swej gąski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witkacy jakos tak erotycznie się zrobiło :P nie sadziłam ze to moze byc tak milusie zwierzątko :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zwierzątko samo w sobie nie, ale... erotyzm jest w myślach, w wyobrażni w skojarzeniach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to moze lepiej niech nie uruchamiam tej mojej wyobraźni :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×