Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Monisiak757

Dieta od dziś = 15kg w dół! Przyłączcie się i pomagajmy sobie w mobilizacji!!

Polecane posty

Ale wam dziopki te kg leca tylko pozazdroscic :) Ja jestem bardzo ciekawa jak bedzie u mnie we wtorek bo wtedy wazenie. Mam nadzieje ze bedzie ten 1 kg mniej bo codziennie cwiczenia basen to coś musi dawac no i dietka ;) Pogoda beznadziejna albo pada deszcz albo snieg a czasami przeswit słonca tak czy inaczej biegac na polu się nie da ;| Bezsensu zostaje mi tylko skakanka + bieganie w miejscu oraz basenik. No ale dobra wazne ze robie coKolwiek ;). Teraz pochwale sie co dzis zjadłam. i co mam w planie Śniadanie płatki z mlekiem 150 kcal II sniadanie jabłko 100 kcal obiad 2 kotleciki mielone (80g) ryz i surówka ok 350 kcal na podwieczorek zjem sobie troszke zupki sam bulion z warzywami max 200 kcal a kolacja to pewnie wasa albo jakies jabuszko jogurcik ? cos sie wymysli w 1000 sie zmieszcze :) Wieczorkiem czekaja mnie jeszcze cwiczenia skakanka 25 minut bieganie w miejscu 10-15 I bedzie bOsko nooo niech mi tylko ta waga we wtorek pokaze 74 too jaa grr hii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uffff a ja wlasnie po cwiczeniach :D prznajmiej troche odreagowalam bo poklocilam sie z chlopakiem :/ Ale pocwiczylam tylko 25 min, 150brzuszkow (5min) a przez reszte 20min biegalam w miejscu :) Wiosna wiosna sie zbliza, trzeba jakos sie pokazac :) Juz od dwoch dni u mnie tak sloneczko swieci ze az chce sie zyc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniś a gdzie mieszkasz jesli mozna wiedziec ? Bo u mnie deszcz ze sniegiem i sie odechciewa wszystkiego :( Ja 20 minut na skaknce i zaczełam biegac nogi mi odpadaja ale ide chociaz z 5 minut jeszcze Jaak ja chce byc juz chuuda raany chciała bym zeby juz te 3 miesice zleciały kg spadły i byyło super ciepło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehh to niech do mnie to słooneczko przyjdzieeeee Kurcze cos mnie dzis naszlo i zjadlam 2 kanapki z serem zółtym ;| :(( podwieczorek sobie odpuszcze a na kolacje chyba zjem jakis Kisiel z goracych kubków. no i oczywiscie skakanka i bieganie w miejscu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie najgorsze jest to ze dzis ide na 18-stke rodzinna i bedzie duzo ciasta i innych rzeczy :/ ale za to w sobote 18-stka tylko dla znajomych wiec bedzie wiecej ruchu, muyczki i same tance :D bedzie ciezki weekend :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monis757 NAJLEPSZEGO ;) hmm ja mam w sobotę swoje urodziny (tzn. impreze) więc będzie ciężko :( Ja sobie zabardzo zaczołem popuszczać i w zeszłym tygodniu przytyłem 0,5 kg :(( A najgorsze jest to że coś mnie zaczyna rozkładac :( NMie mam na nic ochoty :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nadiax33
Sorry ze troche zbaczem teraz z tematu ale chciałabym się dowiedzieć ile jem kalorii śniadanie: 30g płatków fitness i poł szklanki mleka Obiad: grahamka z polową pomidora Przekąska : snacki (202 kcal. paczka) kolacja:30g płatków fitness i poł szklanki mleka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odświeżanko bo chyba juz czas :D pseudo....................wiek......wzrost.....startuję od....mójcel.......tyle kg teraz Gonia1987.................22........172cm......70kg..... ....57kg ...... ...66kg sweet 13..................25........162cm......75kg.........55kg.. 66kg(29.12.) k______a ................14 ........169cm.....73,2kg.......50kg........72kg Monia_2009..............24.........175cm.....83kg....... ..62kg........77,2kg Monis757.................19.........172cm......75kg..... ....60kg.........71kg meaaa.....................26..........178cm......79kg... ......65kg........79kg CiepłaPłomieniem.......20..........159...........82kg... .....64kg........82kg Średniogrubawa........33..........172cm.......75kg...... .60kg........74,5kg YUKI_ISA................30...........164cm.......75kg... ......59kg........74,5kg Kessi_27................28...........172cm........80kg.. ......65kg.........74kg nestee..................21...........164cm........81kg.. ......55kg......75,7kg poprostu_karolina....18...........165 cm ......74 kg........55 kg........74?kg betka525...............27...........176cm.......73kg.... ......58kg...........73kg oj słuchajcie jestem dzisiaj tak nażarta jak nie wiem co :D nie jadłam dzisiaj dużo ale same sycące produkty: ananas, dwie kromki ciemnego pieczywa z warzywami, potem warzywka i pół piersi z kurczaka na parze, jabłko no i prawie 3 litry wody. ale aż sie ruszac nie mogę :D poza tym mam problemy z metablozmem :P no coś nie moge... ;) nie chce codziennie pic senesu bo nie można, nie chce rozleniwic jelit, ale nie mam innego sposobu :( może powinnam jesc suszone sliwki, ale ciekawe ile one mają kalorii.. a jak u was? pozdrawiam Was mocno 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze ja tez bylam dzis na spotkaniu ze znajomymi i poszlo pare chipsów i paluszków ;| ale na piwko sie nie dałam namówic Jest juz pozno ale musze isc chwile poskakac na skaknce albo pobiegac w miejscu ! Dziś zaduzo tego było ale 1 dzien w tygodniu moge sobie popuscic jutro wstanę posprzatam poskacze wykompie sie zrobie jakis obiad a potem mnie nie bedzie w domu wiec bedzie oK ;) Apropos tego metabolizmu tez mam problemy :( tylko ze na mnie nawet senes nie działa ;|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zona slawka
kochane metabolizm a zalatwianie sie to nie jedno i to samo,jak metabolizm zwalnia to mniej spalamy i wlasnie wiecej resztek zostaje jakby co, a jak nie mozecie sie zalatwic to polecam taki syropek lactulosum w aptece kosztuje kolo 8 zl daje sie go nawet dzieciom wiec nie jest grozny dla zdrowia a dziala, ja uzywam jak mam dzien obzarstwa jak dzis...no coz trzeba podobno przez 2 dni sie najadac zeby metabolizm nie zwalnial no a moj jest wlasnie spowolniony:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to chyba musze zakupic ten syropek..bo bedzie ciezko ja dziś zjadlam narazie paltki z melekiem 200 kcal na II sniadanko zjem jogurcik obiad warzywa na patelnie z ryzem ? podwieczorek jabuszko kolacja - moze zjem 1 parówke ? z wasa (50g) jeszcze sie zastanowie teraz lece sprzatac a potem cwiczonka bo wieczorem znów wychodze i mnie nie bedzie a nie moge juz zadnego dnia opuscic bo wczoraj było bez cwiczeniowo a ma byc 6\\7 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co tu tak cicho dzis ? ja zjadlam 2 kawałki takie andruta z masa dzis eh :( ale potem poszlam na spacer godzinke to spaliłam troszke :) a teraz kolacyjka paróweczka (50g) i 1 duza ciemna kanapka nie wiem ile to moze miec kcal ale co pewnie kolo 250 Zaraz wychodze i mam nadzieje ze juz bedzie bez wpadeK :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dziś narazie zjadłam platki z mlekiem 150 kcal ryz z gotowana piersia kurczaka i surówka ok 250 kcal pare paluszków i 2 kawałeczki andruta licze sobie na to 300 kcal Po 17 zjem sobie jakoms kolacyjke moze znów paróweczka. Z cwiczen zaliczyłam juz basen jestem taka z siebie dumna bo przepłynełam 20 razy :) hi (50m ) jak dam rade to jeszcze chociaz skakanki 20 minut dzis się postaram to za te wczorajsze grzechy Leży przedemną talez z ciastem juz od godziny i nie wzielam ;) suuper We wtorek warzenie bardzo mnie to motywuje ale boje się tez ze nic nie schudłam ;( Zawsze zostaje pocieszenie ze mogly mi sie jakies miesnie od ciwczen zrobic w co watpie i ze niby one tyle warza Rano zmierzyłam łydki cos poleciało ale to są jakies milimetry Strasznie cicho tu :( gdzie sie dziopki podziewacie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja po sobotniej imprezie w niedziele nic nie zjadlam :) i mimo piwka bo chipsow nawet nie ruszylam (bylam dzielna:D) waga dalej jest 69 :) ale superancko :) wlasnie trzeba odswiezyc tabelke wiec do dziela :) pseudo....................wiek......wzrost.....startuję od....mójcel.......tyle kg teraz Gonia1987.................22........172cm......70kg..... ....57kg ...... ...66kg sweet 13..................25........162cm......75kg.........55kg.. 66kg(29.12.) k______a ................14 ........169cm.....73,2kg.......50kg........72kg Monia_2009..............24.........175cm.....83kg....... ..62kg........77,2kg Monis757.................19.........172cm......75kg..... ....60kg.........69kg meaaa.....................26..........178cm......79kg... ......65kg........79kg CiepłaPłomieniem.......20..........159...........82kg... .....64kg........82kg Średniogrubawa........33..........172cm.......75kg...... .60kg........74,5kg YUKI_ISA................30...........164cm.......75kg... ......59kg........74,5kg Kessi_27................28...........172cm........80kg.. ......65kg.........74kg nestee..................21...........164cm........81kg.. ......55kg......75,7kg poprostu_karolina....18...........165 cm ......74 kg........55 kg........74?kg betka525...............27...........176cm.......73kg.... ......58kg...........73kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zona slawka
kurcze no nie ma mnie w tabelce!!! jak ja moglam!!! no u mnie od dzis 500kcal jest bo waga znow stoi wiec trzeba cos pokombinowac,metabolizm siadl porzadnie ale teraz to tylko jedzenie w weekendy do 1000kcal moze go rozruszac. no wiec wpisuje sie pseudo....................wiek......wzrost.....startuję od....mójcel.......tyle kg teraz Gonia1987.................22........172cm......70kg..... ....57kg ...... ...66kg sweet 13..................25........162cm......75kg.........55kg.. 66kg(29.12.) k______a ................14 ........169cm.....73,2kg.......50kg........72kg Monia_2009..............24.........175cm.....83kg....... ..62kg........77,2kg Monis757.................19.........172cm......75kg..... ....60kg.........69kg meaaa.....................26..........178cm......79kg... ......65kg........79kg CiepłaPłomieniem.......20..........159...........82kg... .....64kg........82kg Średniogrubawa........33..........172cm.......75kg...... .60kg........74,5kg YUKI_ISA................30...........164cm.......75kg... ......59kg........74,5kg Kessi_27................28...........172cm........80kg.. ......65kg.........74kg nestee..................21...........164cm........81kg.. ......55kg......75,7kg poprostu_karolina....18...........165 cm ......74 kg........55 kg........74?kg betka525...............27...........176cm.......73kg.... ......58kg...........73kg zona slawka.......21..........160cm.......75kg...........47kg........59kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zona slawka
tu sie nie podszywaja tak czesto chyba ze sie glupoty pisze:P mnie sie pomarancz bardzo podoba taki optymistyczny a nie tak czarno i smutno. a to 75 na poczatku to tak srednio bo na pewno bylo ponad 70 ale nie wiem konkretnie ile bo sie wtedy nie wazylam ale roznica jest spora wiec ocenilam ze gdzies tyle to bylo.no ale co z tego skoro teraz juz waga sie nie rusza a ja cholery dostaje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zawze jest taki okres gdzie waga przestaje leciec mi tak przestała na miesiac ale potem normalnie dalej szkol tylko ze potem to ja sie poddałam i zaczełam jesc normalnie czego skutki mam ! Jutro wazenie uh boje sie normalnie bo chce chociaz to 73 a do swiąt moze by wtedy bylo 6 z przodu jak się spręze cwiczenia cwiczenia cwiczenia + dieta dieta dieta Dobra to pochwale się co zjadłam dzis bo juz po kolacji platki z mlekiem 150 kcal 2 wasy z serkiem + jabłko 150 kcal ryz z piersia z kurczaka gotowana + surówka 250 kcal jabuszko i jogurcik 200 kcal parówka +2 wasy 250 Wychodzi równy 1000 ale coś mi się wydje ze tych kcal wyszło by coś mniej :) A zaraz ide sobie cwiczeNiowac się :) skakanka + bieganie w miejscu oczYwiscie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok ja po cwiczeniach eh przeceniłam siły swoje 20 minut szybkiego naprawde skakania 7 minut biegania jutro bedzie basenik bo mi sie ta skakanka cos znudzi od srody zaczynam rekolekcje i zamierzam ten wolny czas od lekcji pozadnie spedzic na cwiczeniach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lily 92
podziwiam was dziewczyny ... ja zaczynam od dziś . mam nadzieje ze sie uda xD bede do was zagladac bo strasznie mobilizujace te wasze posty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zona slawka
po prostu karolina-po co skaczesz szybko i krotko chcesz sobie miesnie wyrobic??do schudniecia trzeba skakac rekreacyjnie a dluzej zeby byl wlasciwy puls ktory sprzyja odchudzaniu bo jak jest wyzszy to rozwijaja sie miesnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. :) ja się do was przyłączm ale dopiero od czwartku, gdyz jestem przeziębiona i wole nie zaczynać diety... Waże 70 kg. :( Wzrost : 165 cm Wymarzona waga : 55 kg Do lata muszę do zrzucic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie nowe panie :) Zona slawka wiem ze lepiej wolnie ale mialam jakoms taka agresje w sobie ze musialam to przeskakac. Kurcze a teraz na objad zjadlam nalesniki grr jestem zła na siebie :( dziś jeszcze tylko jablko jogurt i tyle. Po dzisiejszym ważeniu 73.4 czyli chudlam równiutki kg ;)) do piatku musze schudnac 400 gram daam raade :)) A potem to juz 71 70 i 69 :)) suuPeer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dzis nie chcialam ale zaciagneli mnie sila i zjadlam kebaba :(:(:( a potem poszlam na lody czekoladowe :(:( a tak nie chcialam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czeeeeeśc odchudzaczki :D u mnie waga stoi ale nie załamuje sie bo przynajmniej nie tyje :D zawziełam sie mocno! musze zobaczyc 6 z przodu na wadze!!! nie ma opcji! dam rade!!!! wszystkie damy!!!! dieta 500 kcal i duuuuużo wody ale bedziemy laski ;) juz sie widze w super mini w maju :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Jestem tu od niedawna w zasadzie od wczoraj hihi szukam wsparcia w odchudzaniu ... Ważę ok 68 kg ale chciała bym zjechać do 50kg to moje marzenie ale jak by było 55gk to też bym nie narzekała:) nie mogę sobie sama na co dzień poradzić z jedzeniem jem za dużo i za często nie mam podziału na konkretne posiłki tylko jem kiedy jestem głodna jem szybko więc dużo więcej pochłaniam niż powinnam, jak bym wam napisała co i ile jem to w porównaniu do was to wam na tydzień pewnie by wystarczyło to co ja zjadam na dzień Już kilka razy zaczynałam ale po ok tyg znowu wracam do poprzedniego trybu jedzenia, ale od wczoraj się wzięłam i mam nadzieje że mi sie uda choć do 60 kg bo w końcu idzie lato Mam tyle fajnych rzeczy w które nie mogę się wbić najgorzej to nogi i pupa. Wczoraj nie jadłam kolacji żeby trochę żołądek skurczyć Dziś jak narazię tylko połowę parówki i 2 kęsy chleba zwykłego i kawę rozpuszczalną , do obiadu już nić nie zjem a jestem taka głodna że szok. Mogę się do was przyłączyć , jak czytam co wy jecie to wydaje mi się że i ja tak mogę... i powinnam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinia14
Cześć mam na imię Klauda K.Mam 10 lat.Niepodoba mi sie moja waga ponieważ wynosi 54,5kg i przy wzroście 154cm:/.Może doradzicie jakieś diety,ćwiczenia,uprawienie sportu różne takie.Z góry dzięki.xxxxxxxxxxP.O.Z.D.R.O.W.I.E.N.I.A.xxxxxxxxxx:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×