Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość limonka2+1

PAŹDZIERNIK 2009

Polecane posty

Hej Lubila! Ty masz dzis urodziny czy maz? :) Ja tez mam problem z ladnymi i prostymi ubraniami. No niestety.... Ale mam dobra krawcowa :) Bylam u lekarza. Mam brac bioparox i mucosolvan. Do tego dorobilam sobie syrop z cebuli i czosnku (fuuujjj!! ale dobrze,ze maz w delegacji ;) ). Mam nadzieje,ze szybko minie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Renatinka ja ale on tak się cieszy że zrobił mi niespodziankę że nie mam serca mu powiedzieć że mi się nie chce a zawsze uwielbiałam kino . Syrop z cebuli jest bardzo skuteczny ja często ratowałam syna przed antybiotykami właśnie nim i zawsze sobie myślałam jakie to świństwo i że nigdy tego nie będę pić a potem przyszła ciąża ,przeziębienie i piłam jak nic:) czego się nie robi dla dzidzi ale pomogło idę się ubierać ........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
witam Was dziewczyny. jak tam wasze samopoczucie w ciazy? ja co bym sie z kims nie spotkala (czasem z ludzmi ktorzy nawet nie wiedza ze jestem w ciazy) to kazdy mi mowi ze zmizernialam, ze taka blada jestem i wogole. az czasem sie zamartwiam bo zamias mi mowic ze przytylam czy cos to kazdy mowi mi na odwrót. chyba musze sie wziasc za siebie. a czy duzy macie apetyt w ciazy? bo ze mna to jest tak jak przed ciaza . jem trzy posilki dziennie i zachcianek zaspecjalnie to nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny. troche mi zajelo nadrobienie czytania wpisów :-) Małgorzata - gratuluje synka!!! Perełka- dobrze ze dostalas to zwolnienie, samopoczucie mamy jest ważne dla maleństwa, jaj tez sie czuje coraz gorzej i powoli przyjmuje do iwadomosci ze długo w pracy nie pociagne Renatinka- mam nadzieję ze szybko wrócisz do zdrowia , a bioparox to na prawde dobry lek , działa miejscowo i nie wchłania się także na pewno pomoże My byliśmy niedawno na usg z mężem równiez przez chwilę doktor włączył funkcję 4d , nasz Synuś się chyba zawstydził bo cały czas bawił się rączkami przy twarzy , ale i tak coś widać:-) waży 403 g czy którejś z was pojawiła się wydzielina z piersi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) pije grzecznie syrop, leze pod kocykiem, kot tez mnie grzeje :) Mam nadzieje,ze to paskudztwo ode mnie pojdzie jak najszybciej :) Wydzielina z piersi to temat do rozmowy ze mna!!! Juz od prawie 3 tygodni to mam. Codziennie jak biore prysznic, to mi troszke leci. No i czasem po nocy mam plamy na pizamce lub nieraz w dzien sie przytrafi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bozia, dzisiaj ja nie moge spac. Spalam od 1-3, a od 3 czytam sobie w lozku, bo za cholere nie chce mi sie spac :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Renatinka dzięki powiedz kotkowi żeby włączył mocniejsze ogrzewanie:) nawet nie był tak źle tylko niewygodnie mi się siedziało bo mam na wieczór większy brzuszek i nie mogłam znaleźć pozycji w tym fotelu kurcze mogłabym spokojnie spać sym w szkole , mąż w pracy a mnie obudził ból gardła pędze do kuchni robić czosnek z cebulką:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta24.10.09
WItajcie kochane. Dziś mam wolne i odsypiałam cały tydzien . Przed chwila wstałam.....hmmm ...jak dobrze;) Dziś mój dzionek jest-idę wieczorkiem na 20.00 na połówkowe 4D. No zobaczymy co we mnie za kruszynka siedzi;) Juz nie mogę sie doczekac. Tyle czasu czekałam;) Mam pytanie-poniewaz wybieram się prywatnie do lekarza ale tylko na usg to myslicie ze mogę poprosic odrazu zwolnienie chociaz na tydzień? Ze mi wypisze? Kurcze wczoraj po pracy myslalam ze umre wszystko mnie bolalo co mozliwe i postanowilma zrobic sobie wolne. Mam nadzieje ze mi sie uda;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubilla -stao ,sto lat !!!Spóźnione ,ale jakże szczere . Rebatinka ,KAsia piękne brzuszki jak tak teraz patrzę to nie odbiegam aż tak bardzo :) Zwolnienie lekarskie może wystawić ,każdy lekarz .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej brzusiowe mamy :) ja własnie wstałam, zjadłam śniadanko, na dworze dalej zimno, więc muszę zaraz sobie jakieś zajęcie znależc bo nudno coś.... u mnie nic z piersi nie leci (i dobrze) :) jeszcze chyba czas na takie objawy. Lublia- wszystkiego naj! :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a własnie dzięki dziewczyny za śliczne fotki :) Kasia- ja swojego brzuchola mam w fotosiku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
{lubila} wszystkiego najlepszego!!! Mam mega doła dziewczyny!!! Od wczoraj płaczę, boję się o mamę Była na wizycie kontrolnej, (4 lata temu wykryto raka krtani) miała ogrom wycinków przez ten czas. Z ledwością łyka, ciągle chudnie A wczoraj dostała znów skierowanie do szpitala na badania, bo być może znowu coś... Ahhh :-( Do tego siostra się tylko nią wyręcza, całe życie ma ją za darmową kucharkę, sprzątaczkę, praczkę i opiekunkę do dziecka Nie mam słów, nie wiem jak radzić sobie teraz z nerwami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:-) Brzusiowa-----> wspólczuje Ci bardzo,ale pamietaj,ze zawsze trzeba byc dobrej mysli. Zobaczysz,ze bedzie wszystko dobrze. Marta----->daj znac po USG:-) Renatinka------->trzymaj sie, w koncu ból gardła nie moze trwac wiecznie. Ja na USG ide w pon. i nie moge sie doczekac, a jednoczesnie strasznie sie denerwuje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzusiowa--> nie denerwuj sie. Nikomu w ten sposob nie pomozesz. Mama nie ma jeszcze postawionej decyzji. Musisz poczekac na wyniki badan. I pamietaj,ze nawet jesli beda najgorsze, to raka da sie zwalczyc. Moja mama miala raka piersi ponad 4 lata temu. Teraz wszystko jest ok. Z twoja mama tez bedzie!! Wypij meliske i badz z mama. W ten sposob na pewno jej pomozesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiscie chcialam powiedziec,ze nie ma postawionej diagnozy :) Nawet slowa mi sie ostatnio myla. Wiec jak ja mam sie obronic po angielsku??? :( Bylam dzis znowu u lekarza, bo kazal mi sie pokazac,zeby wiedziec,czy leki dzialaja. Mowi,ze moje gardlo wyglada o niebo lepiej niz wczoraj. Ale mam dzis taki kaszel,jakbym wypalala codziennie 3 paczki papierosow :) No ale dobrze,ze sie wszystko odrywa. Moze szybciej minie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Renatinka, minie:-) Ja wczoraj mialam wieczorem jakis dół, moze dlatego,ze strasznie bolala mnie głowa. Nie wzialm tabletki....czasem sobie mysle,ze chcialabym miec juz swoje ciało dla siebie :-( bo tak nic nie biore w trosce o maluszka....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ahhhh :-( Żeby to było takie proste.... I tak kuzwa całe życie pod górkę, a teraz to by było zbyt piękne, żebym w SPOKOJU mogła się cieszyć ciążą, dzieckiem kiedy mnie kopie... To takie niesprawiedliweeeeeeeeeeeeeeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzusiowa nie zadręczaj się, będzie dobrze, zobaczysz, trzymamy mocno kciuki za dobre wieści i pamiętaj że gdy Ty cierpisz, twoje maleństwo także.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzusiowa------->nie martw sie....mnie tez sie zrobiło smutno...:-( Zobaczysz,bedzie dobrze. Porozmawiaj z dzidzia....na pewno bedzie troszke lzej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...a mnie wczoraj wieczorem, bolala szyjka macicy, wystraszyłam się...ale na szczeście polozyłam się i przeszło. ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, mam znowu zle wyniki...tym razem odebrałam wymaz czystości i jakieś paskudztwo jest nazywa się Staphylococcus spp ( koagulazo-ujemne) czytam że to jakiś gronkowiec, załamanie :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawe, skad takie swinstwa sie do nas przyplatuja....ja tez sie boje tych badan.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ryczeć mi się chcę! żeby tylko cytologia dobrze wyszla, bo im więcej badań tym gorzej :( :( żeby tylko urodzić zdrowe dziecko....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta24.10.09
Dziewczyny nie załamujcie mnie. Co to dziś jakis pechowy dzień dla kobiet w ciązy? Same złe wiesci az sie boję iśc na to usg. Bo u mnie też cos wykryja;( Tak wogóle zrobiłam sobie dziś włosy,wymodelowałam i poszłam po zakupy na moment na 5min jak luneło i guzik z mojej fryzury. SZOPA JAK 102. Oczywiście jak wrocilam do domu to odrazu przestało padac i jak tu sie nie wkurzyć?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieznajoma4303
Witam kochane Mamuśki:) Ja mam dobre wieści byłam dziś na USG i będziemy mieć DZIEWCZYNKĘ strasznie się cieszę zrobili mi wszystkie badania moja mała kruszynka ma wszystkie paluszki i zdrowe serduszko i kręgosłup jest ok więc jestem prze szczęśliwa:):):) Nie martwcie się wszystko będzie dobrze :) Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×