Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość limonka2+1

PAŹDZIERNIK 2009

Polecane posty

Dziękuje za wsparcie i miłe słowa u mnie już coraz lepiej kwawienia minęły ale trzeba się oszczędzać więc to robie choć plecki bolą od leżenia dzicia kopie jak szalona mały wiercipięta rośnie... pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lalune gratuluje córeczki Fajnie że podobało Ci się 4d bo ja idę w przyszłym tygodniu i już się cieszę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lalune------->GRATULACJE!!!!!!Kolejna dziewczynka:-) 475g to kawał kobitki:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lalune, rozwija sie superowo, moja na poczatku 22 wazy 480g. Renatinka, powtarzam pytanko, dostalas ode mnie maila??? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lipcówka2008
Witam, zachęcam do obejrzenia kilku rzeczy po mojej córci http://www.allegro.pl/item655967361_sliczny_ komplet_na_chrzest_dla_dziewczynki.html http://www.allegro.pl/item657116078_sliczna_ paka_dla_dziewczynki_0_3.html http://www.allegro.pl/item657205302_sliczna_ paka_dla_dziewczynki_0_3.html http://www.allegro.pl/item657291261_sliczna_ paka_dla_dziewczynki_3_6.html http://www.allegro.pl/item657285720_fotelik_ samochodowy_baby_design_dumbo_z_pokrowcem.html Pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejku, dziewczyny. Moja dzidzia byla TROSZKE spokojniejsza przez ostatnie 2 dni, a dzis to nie wiem,co jej sie stalo. Chyba jakies zawody sportowe ma w moim brzuchu od rana. Az mi sie skora napina tak rozrabia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od wczoraj zaczeło mi melczko wyplywac z piersi:-) Zaczełam wiec im tlumaczyc,ze jeszcze za wczesnie,ze dzidzia jest w brzuszku... ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, czy w nocy tez wam tak maleństwa okopują brzuch i nie dają zasnąć???? moja to własnie wtedy kiedy idę już spać to zaczyna taki popis w brzuchu że szok...mówię do niej że kochanie teraz jest noc i trzeba spać, ale myslicie że slucha :D przekopie cały brzuch a potem się chyba zmęczy bo wreszcie zasypia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 👄 Ja kochane pofarbowałam włosy u fryzjerki, ale w domu, do salonu nie idę, bo tam dopiero można się nawdychać :( Kolorek ok U mnie super pogoda, zaraz skoczę do miasta na zakupy, bo coś trzeba z kasą robić hehe Żartuję oczywiście, ale może coś mi wpadnie w oko :D Buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tymczasem1972
Agata-xyz dzięki za namiary - podjadę w piątek do Bielska na oglądanie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angela--> u mnie jest tak samo. W ciagu dnia malenstwo kopie, ale to jest bardzo mile. Ale wieczorem jak ja chce juz zasnac, to sie zaczyna popis :) Wyskacze sie, pokopie mamusie i zmeczona zasypia :) To samo rano :) Budza mnie kopniaczki :) Widac,ze charakterne te nasze dzieciaczki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tymczasem1972
Ja farbuję włosy od początku ciąży (raz w miesiącu) i jest ok. żadnych problemów. Oczywiście to indywidualna sprawa. U siebie zauważyłam, że gorzej niż z farbą moja skóra znosi kontakt ze słońcem - od razu dostaję "pokrzywkę" wychodząc na ostre słońce bez kremu z wysokim filtrem. W pierwszej ciąży po powrocie z Chorwacji dostałam ostudę-brązowe przebarwienia nad górną wargą i na nosie oraz pod oczami. W tym roku mam zamiar bardziej uważać. Pozdrawiam T.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Renatinka- a co będzie później? jak już będą dużo większe i silniejsze...wtedy dopiero pokażą na co je stać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angela--> ja wlasnie dzis o tym myslalam. Skoro takie pol-kilogramowe malenstwo ma taka sile, to ja juz nie wiem,co bedzie wyprawialo jak bedzie mialo 2 kg i wiecej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Renatinka- moja już dwa razy zasadziła mi takiego kopa w pęcherz, że aż podskoczyłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja dzidzia też potrafi nieźle wariować w moim brzuchu, tylko brzuch odskakuje :) ale na szczęściem wieczorem jest spokój, chyba taki sam śpioch tam siedzi jak mamusia... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki, czy wasze malenstwa tez tak robia jak moje? Czesto mi sie to zdarza,ale najczesniej jak leze. W jednym miejscu brzuch robi sie twardy i mocno wystajacy i mozna wyczuc,ze to dziecko. W pozostalych miejscach brzuch jest miekki i plaski. Ale tam gdzie jest mala, to brzuch jest tak mocno wystajacy i napiety, jakby dzieciatko zwinelo sie w klebek wlasnie w tym miejscu. Po chwili zaczyna kopac i zmieniac pozycje :) Moj maz jak to zobaczyl pierwszy raz, to az sie przestraszyl hihih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tesciowa była potulna jak baranek,ale nawet nie powiedziala przepraszam. Ponoc tesciu ja troche zwyzywa.Powiedzial,zeby sie nie wtracała!!Przyniosla za to ogoreczki, dzisiaj zjem sobie kilka malosolnych, bo kiszonców to juz nie dam rady, blee.Jeszcze czeka mnie niejedna batalia z nia.... Byłam dzisiaj u lekarza, krew superowa, siusiu tez i co najwazniejsze....nie ma grzybków, jupi.... Najgorsze jednak jest to,ze niebawem czeka mnie glukoza i badanie w kierunku toxo ( robione juz 2 raz), bo na nia nie chorowałam i nawet nie mam przeciwciał....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
{Renatika} Wreszcie ktoś to poruszył... Ja też tak mam i to jak się położę, pierwszy raz to mnie tak zabolało i nie mogłam się ruszyć, jakby paraliż i czułam, że to dzidzia i mąż też przestraszony, ale co to był za ból przy tym ehhhh. Nie wiem skąd to się bierze, ale dziś rano znowu tak miałam i powiem Ci, że od razu zmieniam pozycję, bo się boję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja tak nie mam... jak stoję mam piłeczkę i jak leżę też ;) z tym, że bardzo bardzo rzadko czuję dzidzię jak stoję a jak leżę to dopiero dzidzia bryka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez rzadko czuje dziecko jak stoje raczej jak leze i to zazwyczaj wieczorami, w nocy nie czuje w ogole mam nadzieje ze wtedy mocno spi i po urodzeniu tez tak bedzie;) a dzisiaj nocka byla nieprzespana synek ma zapalenie krtani i strasznie kaszlal cala noc:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to Brzusiowa widze,ze nasze malenstwa sa jakimis wiekszymi wiercipietami i podobne rzeczy wydziwiaja :) Agatku--> mnie juz od kaszlenia zaczal pobolewac brzuch, bo jednak wszystkie miesnie sie przeciez przy tym napinaja. No i znalazlam w necie strone z fajnymi przepisami. Zrobilam sobie dzisiaj rano syrop z soku z cytryny i oliwy z oliwek i pomaga lepiej niz specyfiki zapisane przez lekarza :) moze tez sprobuj http://www.babyboom.pl/forum/dzieci-urodzone-w-kwietniu-2009-f257/przeziebienie-w-ciazy-21059/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Komu wypływa juz mleczko ;-)?Kurcze,ale to dziwne uczucie, co jakis czas mam w tych miejscach wilgotny podkoszulek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hheheh Dagar--> musisz sie przyzwyczaic. Ja juz tak mam od chyba miesiaca :) Mozesz stosowac wkladki laktacyjne, ale one sa jeszcze zbyt chlonne dla tych kilku kropel. Ja czasem uzywam po prostu wacikow kosmetycznych - sa jak mniejsze wkladki laktacyjne :) I zawsze zaczyna mi leciec,kiedy czuje jak malenstwo kopie i sie na tym skupiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×