Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość limonka2+1

PAŹDZIERNIK 2009

Polecane posty

Gość nieznajoma4303
Hejka mamuśki:) Ja również nie mam krwotoków ale strupy krwi mam czasem blllleee nie lubię tego uczucia a co do witaminek bo ja biorę Prenatal Classic i polecam,dobrze się czuję po nich a słyszałam że dużo kobitek nażeka ale ja nie:):) U mnie dziś deszczowo łłłłłęęę aż się nie chcę z domku ruszać:/ Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja biore falvit mama choc lekarz przepisal mi centrum materna ale slyszalam nieciekawe opinie na ich temat mi krwawia dziasla przy myciu zebow i w nosie mam zaschnieta krew a wyniki mam dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mazia112
witam ja też miałam taki czas że krwawiłam z nosa i miałam strupy z krwi ale mi juz to przeszło badania mam dobre ja biore feminatal N . a dziś moją dzidzie czuje praktycznie caly czas he nadrabia za to co nie kopała wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K_Z_
Kurcze brzuch mnie coś boli... i ruchów nie czuję za bardzo. Może ten kaszel coś zaszkodził.... Aż mi się płakać chce :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajin
Zapraszamy do zapoznania sie z oferta tajin - marokanskich naczyn ceramicznych do gotowania na ogniu, plycie elektrycznej, na grilu lub w piekarniku. Zdrowo i egzotycznie ... Sklep rekodziela marokanskiego www.marokostyle.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mazia112
K_Z mnie tak bolal w sobote i jeszcze wczoraj troche ale dzis mi przeszło i czuje jak sobie bryka. a bardzo cie boli? ja mysle że to dzieciątko sie rozpycha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ;) U mnie pełnia szcześcia! :D serduszko moje pracuje w normie, ciśnienie OK! nie potrzebuje żadnych leków poznalam pielęgniarkę która będzie mie odwiedzać w domu po porodzie, dala mi fajne poradnik odnośnie pielęgnacji, szepienia, karmienia, zachowania niemowlaczków (przyda mi się napewno) tylko, że ja się przeprowadziłam i zmieniam także przychodnie, więc szkoda bo babka wydawała się sympatyczna. za chwilę jadę na usg 4d, odezwę się jak przyjadę Ps. K_Z może weż sobie no-spę, nie zaszkodzi a napewno pomoże. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieznajoma4303
No kobitki posprzątałam cały domek i teraz relaxx filiżanka herbatki i jakąś kanapochę muszę wciągnąć ostatnio zauważyłam że jak nie tyłam wcale to teraz mam apetyt jak smok ale pasuję mi to:)))) Buziole:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K_Z_
Jakos mnie tak dziwnie kłuje w dole brzucha - nie ciągle, raz na jakiś czas. Ale to chyba nie dzidzia, ją inaczej czuje. Super Angela, grunt to zdrowko, powodzenia na 4d Troche mnie pocieszyłaś Mazia, poza tym w międzyczasie poczułam maluszka, ale bardzo delikatnie. Poki co leże plackiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia_monia
Hej dziewczynki, witam po wekeendzie, Dzisiaj czułam sie jakoś tak dziwnie, bo strasznie mnie bolało w kroku. Nie mam pojęcia czy to od strony odbytu ale raczej to miejsce tuż nad szyjką. Koleżanka z pracy mi mówiła, że będą mi się kości rozchodzić, ale czy to tak się właśnie odczuwa?? w czwartek zapisze sie do lekarza, bo mnie to zaniepokoiło. Był to dość mocny i wyraźny ból, dopiero jak się położyłam i wygrzałam to minął po dwóch godzinach. Czy wy też miałyście taką dziwna przypadłość??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K_Z_
Nie wiem Monia, ja tego jeszcze nie czułam, trzeba by się spytać naszych bardziej doświadczonych mamusiek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny u mnie potwierdzona dziewczynka :D czyli będzie jednak Martynka wazy 671g, ulozona jest już główką do wyjścia, ślicznajest, nie mogłam się napatrzeć, no i widzialam jak mi sadzi "kopy" chyba się zezłościła że ją tak podglądamy i cały czas zasłaniała bużkę rączkami, miała postawę boksera :) monia- w kroku czulam ostatnio taki skurcz, przebiegający przez szyjkę macicy, ale u mnie trwało to parę sekund, więc chyba to nie to samo co u Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieznajoma4303
Angela---->gratuję kochana małej kobitki witaj w klubie u mnie będzie mała Blanka:) Monia--->ja na początku ciąży miałam takie bóle a leżałam z termoforem na plecach i po jakimś czasie ustępowało zapytaj lekarza on ci najlepiej doradzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane! Ja po usg. No i sie okazuje,ze jednak chlopak :) Tylko,ze strasznie sie martwie. Jeden z wymiarow jest w gornej granicy normy :( Chodzi o LV,czyli o komore mozgowa. W kilku pomiarach wyszly wyniki z gornej normy, od 0.87 przez 0.93 do 1.03. A norma jest do 1.0 :( Bardzo sie martwie. Za kilka tygodni mam sprawdzic,czy to sie nie powieksza, bo wtedy jest ryzyko wodoglowia :( Ale babka powiedziala,ze wcale tak nie musi byc i ze moze byc wszystko ok. Kurde :( 2 tygodnie nerowow przede mna :( Trzymajcie kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i znów zostałam sama :( michu wyjechał właśnie do Niemiec Jak ja nie lubię spać sama brrrr Dobrze, że jutro w nocy będzie i jeszcze zdąży na ciepłe nogi :D Postanowiliśmy, że nie będę czekać aż się dostanę z tymi krwotokami do lekarza ze skierowaniem i w sobotę podejdę prywatnie, może nic mi nie poradzi i powie, że taki już mój urok :-p ale przynajmniej się uspokoję!!! Buziaki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
{Renatika} nie denerwuj się, to przecież nic pewnego, musisz mieć dobre myśli, na pewno będzie w porządku, wszystkie będziemy trzymać kciukasy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak wlasnie do tego podchodze. JA WIEM, ZE WSZYSTKO JEST DOBRZE!!! Babka sama powiedziala,ze moze to blad pomiaru, bo rozne wychodzily wyniki jak maly sie ruszal. Poza tym jest przesliczny!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć brzusiowe mamusie, dawno mnie tutaj nie było. Ostatnio bardzo mało zaglądam do komp. Dzisiaj zaczęło mnie boleć coś w dole brzucha i to raczej nie jest macica, tylko tak jakoś dziwnie czuję jakby bolało mnie coś pomiędzy macicą a zewnętrznymi narządami płciowymi. Ból jest dziwny, jak leżę jest ok, natomiast jak zaczynam chodzić to dość mocno boli. Czy któraś może tak miała???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angela gratuluje ślicznej dziewczynki:) Renatinka gratuluje ślicznego chłopczyka:) nic się na razie nie martw na pewno wszystko skończy się tylko na strachu często tak jest Mnie też coś dzisiaj pobolewa po prawej stronie brzuszka ale ja pamiętam że już tak miałam więc na razie tak strasznie nie panikuje chociaż troszkę się boję że coś nie tak ,pocieszające tylko że dzidzia fika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mazia112
MG29 ja własne maiałam taki ból w sobote i niedziele ale mi przeszło też nie wiem co to było ale mnie upokajali że to dzidzia sie rozpycha i mi przeszło renatinka- wszystko bedzie dobrze oni z tymi pomiarami sie bardzo mylą także nie stresuj sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, mam nadzieje,ze wszystko bedzie dobrze. 2 tygodnie mialam usg polowkowe i moja lekarka nie widziala niczego niepokojacego. A dzisiaj taka nowina :( Mam nadzieje,ze to po prostu blad pomiaru :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny za gratulację. Renatinka- trzymam kciuki i wierze, że to błąd pomiaru, więc dtaraj się nie denerwować, bo napewno będzie wszystko dobrze :) trzymaj się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K_Z_
Gratulacje dziewczyny! Renatinka, bądź dobrej myśli! Kurcze moim zdaniem oni niepotrzebnie straszą przedwcześnie jakimiś parametrami. Wydaje mi się że powinni mówić że coś jest nie tak jeśli FAKTYCZNIE jest. A tak takie gdybanie.... I się potem człowiek martwi niepotrzebnie. Bedzie dobrze, zobaczysz!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję za wsparcie! Dzwoniłam do lekarza, umówiłam się na jutro. Na razie nospa i magnez. Gdyby mnie bardziej zaczęło boleć mam jechać do szpitala. Zobaczymy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napewno będzie wszystko OK, ale faktycznie po co to gdybanie...tylko stres niepotrzebny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×